Rejestracja i logowanie

Strażacy walczyli z pożarem samochodu dostawczego. Wszystko przez... śmieci

Region 31-07-2019 Autor: magjas Foto: OSP KSRG Rusiec; OSP Wola Wiązowa
11

30 lipca, po godzinie 22-ej na terenie jednego z zakładów w miejscowości Antonina (gm. Rusiec) doszło do pożaru samochodu dostawczego. Doszczętnie spłonęła strefa bagażowa, w której przewożone były śmieci.

Jak informuje Wojciech Maciejewski z Państwowej Straży Pożarnej przyczyną pojawienia się płomieni było samozapalenie się śmieci w strefie bagażowej auta. Na płonący samochód podano dwa prądy piany gaśniczej, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a straty oszacowano na 5 tysięcy złotych.

W akcji uczestniczyli strażacy z PSP oraz jednostek OSP z Ruśca i Woli Wiązowej.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Co za debile to komentują.

Pewien bezradny śledczy z Antoniny powinien wyśledzić prawdę ? 

Nie istotne w tym przypadku naczepa czy przyczepa ważne czy to był przekręt czy nie.

Tak ku#rwa same sie śmieci zapaliły jak i wszędzie + dodatkowo samo sobie przyjdzie odszkodowanie za samochód, ku#rwa lepszej bajki nie czytałem.

No samo, samo. A ile z pewnością niewygodnych dokumentów firmowych akurat było w aucie. Pech to pech

Podobno gościu dzwonił do gminy żeby mu zutylizowali te niebezpieczne śmieci, a ze gmina się nie zgodziła bo to nie do nich należy przyjmowanie niebezpiecznych odpadów to pewnie sami sobie podpalili

Czy to przypadkiem nie u tego samego nieszcześnika, któremu równo rok temu hala na Piaskach się "SAMA" podpaliła? http://ddbelchatow.pl/artykuly/aktualnosci,aktualizacja-eksplozje-i-pozar-w-hali-w-piaskach-doszlo-do-skazenia-rzeki-fotovideo,86618.html

Tak to ta sama osoba. Kto bogatemu zabroni. Tylko ciekawe dlaczego mu się jeszcze do **** nie dobrali. Wtedy prowadził firmę z olejami a tearaz co tam za interses kręci.

Piroman. Jak pali to na bogato

Naczepę to ma ciągnik siodłowy. Samochód dostawczy ma skrzynię ładunkową. Może mieć też przyczepę, ale ten na zdjęciu nie ma.

Przecież ten pojazd nie ma naczepy !!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także