Rejestracja i logowanie

Jechał na czołówkę z radiowozem, miał 2 promile

Region 31-05-2019 Autor: magjas
1
Jechał na czołówkę z radiowozem, miał 2 promile

Policjanci z Kamieńska zatrzymali 37-letniego mieszkańca Radomska kierującego fiatem punto, który zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu wprost na radiowóz. Okazało się, że miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło 30 maja na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Kletnia. Około godziny 22.45 policjanci zauważyli, że jadący z naprzeciwka samochód zjeżdża na ich pas ruchu.

- Chcąc uniknąć czołowego zderzenia gwałtownie zjechali na pobocze. Kierujący tym pojazdem nie zatrzymał się i odjechał. Za radiowozem jechał jeszcze jeden pojazd, który również się zatrzymał na poboczu. Policjanci zawrócili i po krótkim pościgu zajechali drogę kierowcy fiata punto, zmuszając go do zatrzymania. Okazało się, że kierowca fiata miał 2 promile alkoholu w organizmie – informują policjanci z KPP w Radomsku.

Okazało się również, że pijany kierowca, choć uniknął zderzenia z radiowozem, to uszkodził jadącego za policjantami forda. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Dzisiaj zostaną mu postawione zarzuty kierowania samochodem będąc w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania kolizji drogowej. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

O sytuacja lubi się powtarzać ładnych parę lat temu jeden grubas z gminy kleszczów też leciał na czołówkę z radiowozów bo myslal ze kolega jedzie a tu zong belchatow był i prawko poszło się jeba c

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także