Rejestracja i logowanie

Jechał seicento i miał prawie 3 promile oraz zapas butelek i puszek po piwie

Region 09-04-2019 Autor: magjas/KMP Piotrków Trybunalski
6
Jechał seicento i miał prawie 3 promile oraz zapas butelek i puszek po piwie

Blisko 3 promile wydmuchał 39-latek, który wsiadł za kierownicę fiata seicento i poruszał się po ulicach Piotrkowa Trybunalskiego. W jego aucie policjanci znaleźli zapas pustych butelek po alkoholu i puszek po piwie.

8 kwietnia policjanci z Wydziału Wywiadowczego piotrkowskiej komendy pełnili służbę na terenie miasta. Około godziny 14.00 otrzymali drogą radiową informację od dyżurnego, że ulicą Wojska Polskiego porusza się kierowca czerwonego seicento, który może być pod wpływem alkoholu.

- Natychmiast pojechali we wskazane miejsce i po kilku minutach zauważyli poszukiwany samochód, który jechał w ich kierunku. Od kierującego seicento policjanci wyczuli silną woń alkoholu a w samochodzie znaleźli puste butelki po alkoholu i puszki po piwie. Zatrzymany 39-latek miał 2,80 promila alkoholu w organizmie – informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

39-latek odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Z ustaleń policjantów wynika też, że mężczyzna nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów, za co grozi kara grzywny.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Jechal w kierunku i mial zapas puszek po piwie i butelek..... (????????????)

zapas butelek i puszek po piwie??? przecież z pustego i Salomon nie naleje???

Pisałem o tym wczoraj, tylko porządny wpierdul sie należy, żadna inna kara czy wyrok nie pomoże

Super policja

Brawo za czujność policji przez takich są tragedie

Na zapas miał puste butelki ? A może do skupu jechał ? :-)

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także