Rejestracja i logowanie

Wypadek na "STOPie". Oba auta spłonęły

Region 01-04-2019 Autor: magjas Foto: KPP Radomsko
2

W minioną sobotę, 30 marca, około 21.00 w miejscowości Borki (gmina Gidle) doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Oba pojazdy spłonęły. Uczestnicy zdarzenia trafili do radomszczańskiego szpitala.

Z dotychczasowych ustaleń radomszczańskich policjantów wynika, że 30-letni kierujący oplem omegą jadąc od miejscowości Gowarzów nie zatrzymał się przed znakiem STOP, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i tym samym doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym oplem astrą.

- 27-letni kierujący astrą jechał od Radomska w kierunku Kłomnic. Oba pojazdy tuż po zderzeniu zapaliły się. Osoby biorące udział w wypadku zostały przewiezione do szpitala. Przy czym, dwie osoby podróżujące astrą po udzieleniu pomocy medycznej opuściły szpital a kierujący omegą pozostał na obserwacji. Kierowcy byli trzeźwi – informują policjanci z KPP w Radomsku.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Po 30 też są idioci, po prostu z głupoty się nie wyrasta

Do 30 lat kierujący pozostają na poziomie idioty i należny się im sankcja w postaci specjalnego oznakowania na drodze i ograniczenia dopuszczalnej bezpiecznej prędkości do 40 km/h

dodaj komentarz
Czytaj także