Rejestracja i logowanie

Bimbru nie będzie. Wszystko przez akcję policji

Region 15-03-2019 Autor: mjs/KMP Piotrków Trybunalski Foto: KMP Piotrków Trybunalski
5

Piotrkowscy policjanci na terenie prywatnej posesji w gminie Rozprza zabezpieczyli beczki z całkiem pokaźną ilością zacieru przygotowanego do wytwarzania bimbru oraz część aparatury do nielegalnej produkcji alkoholu.

W miniony wtorek, 12 marca, mundurowi interweniowali na prywatnej posesji, w której w najlepsze trwała domowa produkcja alkoholu.

- Policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego piotrkowskiej komendy pojechali do domu jednorodzinnego w gminie Rozprza, by zweryfikować otrzymane informacje wskazujące na nielegalną, domową produkcję alkoholu. Po wejściu do budynku gospodarczego zobaczyli niecodzienny „wystrój". Beczki z zawartością zacieru przygotowanego do wytworzenia tak zwanego bimbru oraz część aparatury do nielegalnego wyrobu alkoholu – informują policjanci z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Funkcjonariusze zabezpieczyli zarówno 170 litrów zacieru jak i aparaturę. W tej sprawie policjanci przesłuchali 53-letniego mężczyznę i 51-latkę. Za wytwarzanie alkoholu etylowego bez dokonania wpisu do rejestru podmiotów wykonujących działalność w zakresie wyrobu i przetwarzania alkoholu etylowego grozi kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności do roku.

 

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Ludzie chcieli zrobić sobie trochę eliksir Do smarowania pleców na własny użytek a złe milicjanta zarekwirowali wyrób i sprzęt ... pewno teraz sami na komendzie smarują sobie kopyta żeby odciski po gonitwie za włamywaczami zeszły...

DOZYWOCIE IM TERAZ DAJCIE ZA TO

Jak robił dobry materiał to szkoda ale jak ten na perfumach to wali to dobrze bo nikogo nie zatruje. A wielu jest takich Co robi gowno A jeszcze więcej co to pije.

znam osobiście z 5 osób co robią bimber ale za chiny nikogo nie zakazuje. Jest pełno osób co robią bimber. Na każdym weselu jest tzw stół wiejski . i myślicie że na tym stole jest wódka ze sklepu???

Konfidencie, żebyś kuźwa szczrsł dziadu, żeby Ci farfocel obwiądł. A poszkodowanemu życzę nowego sprzętu i samych sukcesów!

dodaj komentarz
Czytaj także