Rejestracja i logowanie

Gmina Gorzkowice. 20-latek przejechał leżącą na drodze kobietę

Region 24-01-2019 Autor: magjas/KMP Piotrków Trybunalski Foto: KMP Piotrków Trybunalski
14
Gmina Gorzkowice. 20-latek przejechał leżącą na drodze kobietę

Wczoraj około godziny 18.00 w pobliskiej gminie Gorzkowice doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. W Kolonii Żuchowice
pod kołami auta zginęła 66-letnia kobieta.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 20-letni kierujący renault laguna nie zauważył i najprawdopodobniej najechał na leżącą na jezdni 66-letnią kobietę.

Miejsce, w którym doszło do wypadku nie było oświetlone, a jak informuje policja, piesza nie posiadała żadnych elementów odblaskowych. Okoliczności te bardzo utrudniały ewentualną reakcję.

Decyzją prokuratora zwłoki 66-latki zostały zabezpieczone w prosektorium. 20-letni kierowca był trzeźwy.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Niech noe odzywaja sie ci co joe jezdrza autem. Jezdnia to joe lozko to spania. Nawet jesli ja ktos wczesniej potracil to i tak chlopak kest nie winiem

Chłopak nie jest tutaj niczemu winien , kto by się spodziewał leżącego człowieka na środku drogi , a widoczność o tej godzinie nie jest oszałamiająca o tej porze roku .

Najpierw kobieta została potrwa ona przez samochód po czym sprawca wypadku się nie zatrzymał i zbieg z miejsca wypadku!! Dopiero później chlopak na nią najechał...

Też miałam taką sytuację, ale na szczęście człowiek leżał na przeciwnym pasie, zauważyłam go dopiero jak byłam na jego wysokości.

Chyba jesteście chorzy minusując komentarze broniące chłopaka. Osoba leżąca na jezdni, bez kamizelki odblaskowej, po zmroku - NIE JEST WIDOCZNA. Ten tekst o niezachowaniu należytej ostrożności jest śmieszny. Prawo jest po stronie chłopaka, piesi w terenie nieoświetlonym mają OBOWIĄZEK poruszania się w kamizelce odblaskowej. Nawet jeśli zasłabła, to nie była widoczna i był to tylko nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Jak nie ten chłopak, to zrobiłby to ktoś inny. Sama przeżyłam taką samą tragedię i to również nie była nasza wina.

po takiej drodze powinno się chodzić w kamizelce ... biedna kobieta . świec panie nad jej dusza . jednakowo szkoda mi chłopaka nie zrobił tego specjalnie ani pod wpływem a trauma na całe życie

To nie jego wina nie leży się na jezdni

Szkoda chłopaka pewnie niedawno zdał prawko i już taka sytuacja ,przez całe życie będzie to pamiętać . Oby umorzyli mu tą sprawę emoji

Kamizelka 5 zł. tyle jest warte nasze życie.

No tak teraz biedny chłopak ma przejeb... Bo ulica to łóżko, równie dobrze mogła leżeć na autostradzie też by była wina kierowcy?

Nie zachował ostrożności?? Jak miał to zrobić?? Jadąc nawet 40 km/h w nieoświetlonym miejscu miał prawo jej nie zauważyć. Co ta kobieta tam robiła. To dopiero trauma dla chłopaka.

A może zasłabła, zemdlała albo cokolwiek innego się stało... Nie sądzę żeby od tak położyła się na jezdni no chyba, że posiadała jakieś promile ale tego nie wiemy.

Dokładnie. A gdzie kamizelkę miała. Szkoda k obiety . ale gdzie kamizelka

a ty chodzisz w kamizelce?

dodaj komentarz
Czytaj także