Rejestracja i logowanie

Więził i gwałcił swoją 23-letnią dziewczyne. Grozi mu 12 lat więzienia

Region 21-01-2019 Autor: magjas/KMP Piotrków Trybunalski Foto: KMP Piotrków Trybunalski
6
Więził i gwałcił swoją 23-letnią dziewczyne. Grozi mu 12 lat więzienia

33-latek z Piotrkowa Trybunalskiego więził swoją partnerkę i stosował wobec kobiety przemoc, także seksualną. Oprawca już został aresztowany i usłyszał prokuratorskie zarzuty po tym jak o sprawie policję poinformowała poszkodowana kobieta.

Do zdarzenia doszło na ulicy Roosevelta. 17 stycznia piotrkowscy policjanci otrzymali informację o przetrzymywaniu w jednym z mieszkań kobiety. Natychmiast zajęli się sprawą.

- Okazało się, że w mieszkaniu przebywała zastraszona 23-latka. Z relacji kobiety wynikało, że od około roku spotykała się z mężczyzną, który zastraszał ją i kilkukrotnie przetrzymywał ją w mieszkaniu swojego znajomego. Dodatkowo mężczyzna nadużywał alkoholu. Zdarzało się także, że bywał wobec niej agresywny. Zamykał 23-latkę wbrew jej woli w mieszkaniu, a później stosował wobec niej przemoc – informują policjanci z KMP w Piotrkowie Trybunalskim

Funkcjonariusze szybko ustalili miejsce, gdzie może ukrywać się 33-latek. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze równie szybko zgromadzili materiał dowodowy i przekazali sprawę do prokuratury. Mężczyzna już usłyszał zarzuty pozbawienia wolności osoby i zgwałcenia, a sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na najbliższe 3 miesiące. Podejrzanemu grozi kara do 12 lat więzienia. Jak informują funkcjonariusze, piotrkowianin był już wielokrotnie karany za inne przestępstwa.

 

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Ciekawe dlaczego na ePiotrków.pl do tego artykułu nie można dodawać komentarzy? Po co ogół mieszkańców Piotrkowa ma wiedzieć, że 33 latek zwiał policji spod nosa spuszczany po firankach przez swoją 23 letnia ofiarę z 2 piętra budynku który piotrkowianie potocznie nazywają "Pekin" przy ul. Roosevelta. Sąsiedzi mieli ponoć niesamowity ubaw.

Szkoda, że nie ma informacji iż ta pokrzywdzona 23 latka porzuciła męża z którym ma kilkuletnie dziecko właśnie dla tego zwyrodnialca który ją gwałcił. Szkoda, że nie ma informacji iż ta biedna więziona dziewczyna pomogła uciec swojemu oprawcy z mieszkania w którym to była przetrzymywana gdy pod wymieniony w artykule adres przyjechała policja. Szkoda, że nie pochwaliła się iż szukała ze swoim oprawcą mieszkania do wynajęcia. Jaka ofiara chce zamieszkać z sadystą i gwałcicielem? A może... skoro ten 33 latek idzie siedzieć za inne przewinienia a ta biedna 23 latka która jest z nim w ciąży uznała, że może warto zrobić z siebie ofiarę, że może mąż który na nią tyra w Anglii da jej jeszcze szansę? Krzywdzona kobieta nie chodzi za rączkę po mieście ze swoim oprawcą! Krzywdzona kobieta nie przychodzi w gości na herbatkę ze swoim dzieckiem i ze swoim oprawcą! Krzywdzona kobieta nie dzwoni do swojego oprawcy i nie każe mu wracać na kolację! Ktoś tu ubarwia prawdę... albo ta 23 latka albo autor artykułu.

W kiciu już sie tam nim należycie zajmą. Ma to jak w banku.

I po pół roku dziewczę dojrzało do decyzji zawiadomienia policji... Skąd się takie głupie biorą?

Fujarę polać mlekiem i dopuścić głodnego cielaka

Uciąć kut**a i posypać solą to się nauczy szacunku do kobiet i drugiego człowieka!

dodaj komentarz
Czytaj także