Rejestracja i logowanie

Tylko z trzema oponami i aż z trzema promilami. Jazda na feldze zakończona wypadkiem

Region 15-10-2018 Autor: r.k Foto: KPP Radomsko
0

Był tak pijany, że nie poczuł, że kierowany przez niego samochód nie ma... koła. Podróż 43-latka z gminy Lgota Wielka zakończyła się w areszcie. Mężczyzna, który kierował volkswagenem polo miał blisko 3 promile. Zanim został zatrzymany doprowadził do wypadku.

Do zdarzenia doszło w Brudzicach (gm. Lgota Wielka). Kobieta kierująca vw golfem poinformowała policję, że z niewyjaśnionych przyczyn, na prostym odcinku drogi na jej pas ruchu zjechał kierowca, który poruszał się w przeciwną stronę. Doszło do zderzenia. Golfem kierowała 24-letnia kobieta, została przewieziona do radomszczańskiego szpitala, po udzieleniu pomocy opuściła placówkę medyczną.

- 43 -latek był tak pijany, że nie przeszkadzała mu jazda na obręczy koła - jedno z kół volkswagena polo nie miało opony. Mężczyzna na miejscu zdarzenia nie widział w swoim zachowaniu niczego złego, obwiniał innych za swoje nieodpowiedzialne postępowanie. Dodatkowo, co chwilę inaczej przedstawiał przebieg zdarzenia – informują policjanci z KPP w Radomsku

Swoistego rodzaju „amnezja” z pewnością była spowodowana alkoholem. Policyjne badanie wykazało bowiem, że 43-latek ma w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Kierowca trafił do policyjnego aresztu, policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.

Teraz 43-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kara grzywny, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.


 

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także