Rejestracja i logowanie

Maszyna rolnicza wciągnęła mężczyźnie genitalia. Wezwano śmigłowiec ratunkowy

Region 31-08-2018 Autor: rk Foto: poglądowe
15
Maszyna rolnicza wciągnęła mężczyźnie genitalia. Wezwano śmigłowiec ratunkowy

Do kuriozalnego wypadku doszło dziś w miejscowości Gomulin Kolonia (gm. Wola Krzysztoporska). 38-latek podczas pracy w polu doznał na tyle dotkliwego obrażenia genitaliów, że wymagane było wezwanie helikoptera ratunkowego.

Sytuacja miała miejsce w godzinach przedpołudniowych, gdy mieszkaniec powiatu piotrkowskiego wykonywał prace w polu. Wszedł pomiędzy ciągnik, a kombajn zbierający ziemniaki – wtedy to maszyna poważnie raniła mężczyznę w genitalia. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannego do szpitala.

komentarze (15)
Dodaj komentarz

Chciałbym poznać kretyna, dający taki tytuł. Dlaczego wszystko co lokalne, musi być takie tandetne???

Hmmm, praca bez osłony WOM tak się kończy

Artykuł jest poważny, proszę nie robić sobie jaj.

no to po ptokach....

Zeby tylko w tych kartoflach nie bylo miesnych kartofelkow. W piwnicy w zime rece do wora a tu Zonk!!!! Jakies cos zgnile i smierdzace fuj to mysz??

Sądząc po niektórych komentarzach wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele jest ruchomych części w maszynach rolniczych . I nie ma tam przycisku "Stop" który w jednej chwili zatrzyma całe urządzenie i jest w zasięgu ręki. Większość z nas nie raz i nie dwa podejmowała ryzykowne decyzje "bo coś tam " , większości z nas się udawało , a nie zdawaliśmy sobie nawet sprawy jakie mogły być konsekwencje. Pamiętajmy że wszystko jest jak to się mówi "do czasu " . Panu życzę powrotu to pełnej sprawności , chociaż wszystko zależy od tego jakie te obrażenia były.

Brak osłony WOM?

listonosz bedzie teraz czesciej przychodzil niz zwykle

tych co nie maja pojęcia o czym pisza niech sie nie odzywaja... idzdzcie choc na jeden dzien na wies do pracy wtedy nie bedzie tak prostackich komentarzy

Musiał miec ten interes bardzo duży-i chyba byl bez spodni?

I smieszno i straszno! ): Życzę powrotu do zdrowia, normalnego życia i funkcjonowania.

Panowie lub Panie... może nie powinien wchodzić między maszyny, ale prawda jest taka ze nikt z nas nie chciał by być na jego miejscu. Życzę zdrowia i stosunkowo udanego dalszego życia emoji

Tylko idiota wchodzi między pracujące maszyny.co debil myśli że zawsze mu się uda.teraz w rurki się zmieści,wiejski fachowiec. :-D

Z ciebie widac to prawdziwy **** i pewnie rurek nie nosisz

Trochę więcej kultury i empatii, jeśli wiesz co to w ogóle jest. Pisząc tak o człowieku, który podczas ciężkiej pracy (żebyś miał co jeść) uległ wypadkowi pokazujesz tak naprawdę, że jesteś niedojrzałym i pustym człowieczkiem delikatnie mówiąc.

dodaj komentarz
Czytaj także