Rejestracja i logowanie

Wyjechała na ''czołówkę''. Nie żyje 29-latek [FOTO]

Region 25-04-2018 Autor: mjs Foto: OSP Lgota Wielka
19

Kolejna tragedia na drodze – tym razem śmiertelna ofiara zderzenia to 29-letni mężczyzna.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem w Rożnach w gm. Dobryszyce w powiecie radomszczańskim. Ze wstępnych ustaleń wynika,że 42-letnia kobieta kierująca alfa romeo straciła panowanie na autem na łuku drogi. W wyniku tego zjechała na prawe pobocze i doprowadziła do czołowego zdarzenia z nadjeżdżającym z przeciwka oplem corsą. Oboje kierujący trafili do szpitala w Radomsku – mają wstrząśnienie mózgu i ogólne obrażenia.

Niestety jest też śmiertelna ofiara tego wypadku – 29-latek, pasażer corsy. Mimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł w szpitalu.

 

komentarze (19)
Dodaj komentarz

auto nieźle zmasakrowane

No i proszę ,nie tylko kierowcy BMW powodują wypadki ....

Zjechala na prawe pobocze? Tam jechala corsa? To mamy ruch lewostronny?

Moja żona jeździ lepiej ode mnie.

No akurat za kierownicą siedziała kobieta i była jej wina co nie znaczy że każda kobieta nie potrafi jeździć i nie zawsze jest wina kobiet jeśli chodzi o wypadki drogowe. Zastanówcie się co piszecie... Zginął młody człowiek i to jest ważne i przykre a co do kobiety której to jest wina to nie będzie jej łatwo żyć z myślą że zmarł ktoś z jej winy. Trzeba czasami stanąć po obu stronach bo ta druga osoba która jest sprawcą wypadku dobrze wie co zrobiła a na pewno nie zrobiła tego celowo ale wypadek tragiczny i niestety nie cofniemy czasu choćbyśmy nie wiem jak chcieli. Dlatego takie komentarze typu I weź tu daj kobiecie kierować czy I znowu wina kobiety są zbędne i w niczym tej kobiecie ani rodzinie zmarłej osoby nie pomagają. Gdyby ta kobieta mogła to przewidzieć to wierzcie mi nie doszło by do wypadku ale niestety nikt nie ma takiej siły przewidywania... Trzeba tylko współczuć rodzinie zmarłego i tej kobiecie ponieważ to będzie na niej ciążyć do końca życia i nie każdy po czymś takim jest w stanie funkcjonować normalnie. Z mojej strony wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego i dla sprawczyni wypadku.

Prośba do redakcji. Jeśli dodajecie artykuły, w których jest mowa o śmiertelnych ofiarach wypadku wyłącznie możliwość komentowania. Niestety niektórzy wypisują takie rzeczy, które sprawiają dodatkową przykrość rodzinie zmarłego/zmarłej. Śmierć bliskiej osoby jest wystarczającym wstrząsem. Hejt postronnych osób jest zbędny. A Wy czytelnicy też się zastanówcie nad tym co piszecie. A gdyby ten chłopak był Waszym bliskim? Chcielibyście czytać obraźliwe komentarze?

po co rodziny ofiar siedzą i czytają komentarze?.. takie sado maso trochę... I co teraz wszyscy mają wyłączać wszędzie komentarze? Może facebooka tez ocenzurować, bo komuś jest przykro? bez przesady...

Radomsko Olga z Twojej wypowiedzi wynika jedno... nikt z Twoich bliskich nie zginął w wypadku....

Komentarze są zbędne a faceboka to nawet powinno się zlikwidować, bo ludzie piszą bzdury, siedzą w pracy na tym głupim fejzbuku zamiast zająć się robotą. Mózgi wyprane macie od tego debilnego fejzbuka!

Właśnie o tym mówimy. Najłatwiej jest kogoś obrazić, a empatia przychodzi ciężej. Takie komentarze powinny być usuwane bez zastanowienia. Właściwie to powinienem Pani podziękować, że w świetny sposób pokazała praktyczny przekaz powyższej wypowiedzi.

I znów wina kobiety ..

Ty świński ryju !!!

Co to znaczy znow?

Tu kobieta, w czwartek kobieta...

Te komentarze są bez sensu.....kolejna osoba nie żyje.......kolejna tragedia......nie ważne czy to BMW czy inna marka ..... Nie ważne czy kieruje kobieta czy mężczyzna.......szkoda człowieka który stracił życie.....szkoda jego rodziny......

więcej kropek się nie dało bo się limit znaków skończył?

Będzie taki komentarz... Jak to **** jest ze ten który spowoduje wypadek prawie zawsze przeżyje. I bez komentarzy typu "przeżyła żeby żyć z tą świadomościa" bo to pieprzenie

I weź tu daj kobicie kierować..

I co, żadnych komentarzy w stylu: "Baba zabiła młodego chłopaka, wszystkie kobiety na drogach to śmierć itp." ? Może gdyby jechała BMW......

dodaj komentarz
Czytaj także