Rejestracja i logowanie

Pożar w zakładzie pogrzebowym

Region 07-03-2018 Autor: rk Foto: facebook/osp zelów
4
Pożar w zakładzie pogrzebowym

3 marca o godzinie 5:50 dyżurny straży pożarnej został powiadomiony o pożarze przy ul. Poznańskiej w Zelowie. Płonęła maszyna do produkcji wieńców w firmie zajmującej się usługami pogrzebowymi.

Pożarem objęty był garaż przylegający do budynku mieszkalnego. Jak się okazało, w wyniku przeciążenia instalacji zapaliła się maszyna do produkcji wieńców pogrzebowych.

Mieszkańcy domu przy ul. Poznańskiej sami opuścili budynek. Jeden z nich z powodu złego samopoczucia został poddany obserwacji medycznej. Jak się okazało, pod okiem medyków doszedł do siebie i nie wymagał dalszej opieki lekarskiej.

Dzięki sprawnej akcji strażaków ogień nie rozprzestrzenił się na część mieszkalną.

Szacunkowa wartość strat, w skład której weszły: wyposażenie wnętrza i wartość spalonej maszyny, została wyliczona na kwotę kilkunastu tysięcy złotych.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Autor tekstu ma bardzo wybujałą wyobraźnie. Wiadomość z pierwszej ręki, spalił się garaż a pozostałą część mieszkania nadaje się do remontu. Nie uległa zniszczeniu maszyna do robienia wieńcy, ponieważ nie ma takiej na stanie. Hejterzy dajcie spokój. Przestańcie wypisywać historie, które nie mają związku z rzeczywistością.

Carcadia likwiduje konkurencje

Hejterze skąd masz błędne informacje i siejesz je dalej. Ujawnij się, a firma Carcadia powinna Cię pociągnąć do odpowiedzialności

Za takie oskarżenia jest paragraf człowieku. Puknij się w łeb na drugi raz, nim rzucisz takie słowa.

dodaj komentarz
Czytaj także