Rejestracja i logowanie

Puntem przez ogrodzenie?.. Pewnie, że się da!

Region 08-01-2018 Autor: Magda Stawowczyk Foto: KPP Radomsko
7

20-latek w Radomsku skasował skrzynkę energetyczną i płoty trzech posesji. Zanim zatrzymał się na jednym z nich doszczętnie go niszcząc, zahaczył jeszcze o zaparkowanego golfa.  Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach dopołudniowych.

Z ustaleń policji wynika,  że kierowca fiata punto nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi stracił panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem.

- Najpierw zjechał na prawe pobocze i uderzył w zaparkowanego tam golfa, który w wyniku uderzenia został przesunięty i uderzył w ogrodzenie posesji. Następnie punto zjechało z jezdni i sunęło wzdłuż kolejnych ogrodzeń, uszkadzając je. Dodatkowo uszkodzona została skrzynka energetyczna -  informują policjanci z KPP w Radomsku

Nie bez znaczenia zapewne był też stan trzeźwości 20-latka, badanie wykazało w jego organizmie 1,2 promila alkoholu. Pijany kierowca nie doznał uszczerbku na zdrowiu, za to jego pasażer wymagał interwencji lekarskiej, został przewieziony do szpitala. Obrażenia ciała nie zagrażały jego życiu.

Kierowca punto za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz kierowania pojazdami oraz kara grzywny. Dodatkowo będzie zobligowany do naprawienia szkód, które wyrządził.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Pasażerka, również powinna ponieść karę za to, że wsiadła z pijanym do auta.

To co ostatnio dzieje się na drogach w regionie to jakiś dramat... co drugi artykuł o jakimś wypadku. Gdzie u ludzi podział się rozum ? Wsiadać przy takiej pogodzie, po alkoholu do auta ? Za takie coś powinien być dożywotni zakaz prowadzenia pojazdu.

Po alkoholu to się wsiada do samochodu...... ale na tylne siedzenie

A jaki ma to związek z Bełchatowem bo z artykułu ciężko wywnioskować ??

Portal ten podaje informację z Bełchatowa i okolicznych miast. Nawet ze Zelowa ,Kamieńska , Grabostowa , Zdzieszulic, Domiechowic, Kurnosa i Oleśnika. Podziękowania dla Zespołu Redakcji za to że są tam gdzie coś się dzieje i za źródło wiarygodnych informacji

Taki, że Radomsko rządzi w Bełchatowie za pozwoleniem Antoniego Smoleńskiego i ekipy jego!

To jest informacja z regionu.

dodaj komentarz
Czytaj także