Rejestracja i logowanie

Sąsiedzi wezwali pomoc. Strażacy weszli z drzwiami, podczas gdy on...

Region 28-12-2017 Autor: mj-s Foto: JOT OSP Zelów
5

Wczoraj po 14-tej, oddziały straży pożarnej z Zelowa, Łasku i Bełchatowa przyjechały ratować zelowianina, o którego martwili się sąsiedzi. Ich niepokój wzbudził brak kontaktu z lokatorem domu przy Chrobrego.

Dodatkowo sąsiedzi alarmujący strażaków z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Zelowa informowali, że drzwi do mieszkania są zamknięte, a na kuchence gazowej stoi czajnik z gotującą się wodą. Spodziewali się najgorszego... Do akcji zostali wezwani także policjanci, którzy poprosili o wsparcie w otwarciu drzwi do domu zawodowe oddziały straży pożarnej.

Kiedy pożarnikom udało się sforsować drzwi domu, interwencja przybrała dość zaskakujący finał... Jak się okazało, mężczyzna znajdował się na pierwszym piętrze swojego domu i słuchając radia nie słyszał co dzieje się wokół niego.

Analizując tę interwencję już z przymrużeniem oka można powiedzieć, że w tej sprawie godne podziwu są dwie rzeczy: sąsiedzka czujność, której uwadze nie umknie nic i zasłuchanie zelowianina, który pomimo ogromnego zamieszania, powstałego wyniku akcji ratunkowej z udziałem trzech wozów, niczego nie był świadomy. Zastanawiamy się cóż to za audycja właśnie leciała w eterze, że słuchacz tak odpłynął...

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Ochotnicy z Zelowa dobrze zrobili że nie wyważali drzwi, bo by teraz musieli za nie oddać. A może jeszcze miernika czadu nie mieli i nie chcieli wchodzić pierwsi.

Zelów to stan umysłu ...

A ja się zastanawiam po co straż z Zelowa, Łasku i Bełchatowa?

Siedzą grają w PS4 to czasem muszą się gdzieś ruszyć bo brzuchy rosną. Pożary to chyba w Kalifornii ostatnio w TVN 24 widzieliemoji

Ostatnio nasze PSP ebe dziwnie dysponuje okoliczne jednostki, takze chyba norma się zrobiła.....

dodaj komentarz
Czytaj także