Rejestracja i logowanie

40 -latek ukradł sprzęt za ponad 2 tys. zł. Jego tłumaczenie zaskoczyło nawet policjantów

Region 09-07-2020 Autor: Emste
1
40 -latek ukradł sprzęt za ponad 2 tys. zł. Jego tłumaczenie zaskoczyło nawet policjantów

Funcjonariusze z KPP Radomsko zatrzymali 40 -latka, który dopuścił się kradzieży hulajnogi elektrycznej o wartości ponad 2 tys. zł. Tłumaczył się, że sprzęt jest mu potrzebny... by dojeżdżać do pracy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja o kradzieży miejskiej hulajnogi elektrycznej trafiła do radomszczańskiej komendy w środę, 8 lipca około godziny 22:00. Sprawa okazała się bardzo prosta, zgłaszający wiedział, gdzie najprawdopodobniej znajduję się zaginiony sprzęt – ten posiadał bowiem nadajnik GPS, wskazujący jego przybliżone położenie.

- Funkcjonariusze wytypowali blok mieszkalny. Hulajnoga posiada alarm dźwiękowy i świetlny. Po zdalnym włączeniu systemu alarmowego policjanci usłyszeli sygnały dochodzące z konkretnego mieszkania – informuje KPP Radomsko.

W mieszkaniu, funkcjonariusze zastali też sprawcę kradzieży – 40 -letniego mieszkańca Radomska – mężczyzna został już zatrzymany, dziś ma usłyszeć zarzuty. Mundurowych zaskoczyło jednak tłumaczenie rabusia, który twierdził, że wartą 2000 zł hulajnogę ukradł, by dojeżdżać do pracy. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także