Rejestracja i logowanie

Uroczysta akademia ku pamięci żołnierzy wyklętych w SP 8 w Bełchatowie [FOTO]

Kultura i Edukacja 02-03-2020 Autor: Emste Foto: facebook/ Miasto Bełchatów
4

Bełchatowskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych trwają dalej. Dziś przed południem odbyła się uroczysta akademia pn. "Żeby Polska była Polską". Przedstawienie było poświęcone żołnierzom wyklętym oraz ich walce o wolność naszego kraju. Zobaczcie, co przygotowali uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 w Bełchatowie. 

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Rozumem nie da się objąć, skąd u ludzi taka chęć przypodobania się władzy, choćby ta władza była obojętnie z jakiego nadania. Ale żeby sami się w to bawili, to każdy by powiedział, że to ich sprawa, ale oni mają nieodpartą potrzebę indoktrynowania dzieci i młodzieży. Przechodziliśmy to wszyscy za komuny, i teraz też będziemy. Partia rządząca przejęła już praktycznie wszystko co było do przejęcia i robią teraz z nami co chcą. Wszyscy wiemy że wśród żolnierzy walczących o polskę demokratyczną, byli też zwykli mordercy, którzy zabijali z zimną krwią, nieraz niewinnych ludzi, więc powinniśmy się dobrze teraz zastanowić, kogo z ich należy wynosić na piedestały, a nie wszystkich uznawać za bohaterów.

To powinno być info w dziale "Indoktrynacja". Zapamiętujcie tych nauczycieli.

Pranie mózgu dzieciakom

Bury nie mój bohater

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także