Rejestracja i logowanie

Zima w Bełchatowie. Pokonkursowa galeria zdjęć czytelników portalu Dzień Dzień Dobry

Kultura i Edukacja 06-02-2019 Autor: ddbelchatow
4

Poniedziałkowy atak zimy, choć nie ukrywajmy okazał się kłopotliwy, to bez wątpienia w równie mocnym stopniu był urokliwy! Bełchatów i cały region za sprawą śnieżnej pierzyny przypominał baśniową krainę. Jako redakcja pokusiliśmy się o kilka fotografii z miasta, ale do wspólnej, konkursowej zabawy zaprosiliśmy Was, Czytelników. Chodziło o to, byście nadsyłali do nas zimowe zdjęcia miasta i jego okolic. Uczestnicy śnieżny temat podchwycili rozmaicie – była przyroda, architektura i martwa natura, były fotografie wykonane o zmroku i za dnia widoku... Zresztą popatrzcie sami! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i piękne zdjęcia!

Poniżej prezentujemy zwycięskie i wyróżnione fotografie. Pozostałe nadesłane fotografie zamieszczamy poniżej artykułu. Zgłoszone zdjęcie również można oglądać bezpośrednio pod postem konkursowym na facebooku klikając w link TUTAJ.

1. Miejsce - Marcin Janik

Kultura i Edukacja

 

2. Miejsce - Luk Lukas

Kultura i Edukacja

 

3. Miejsce - Tomek Skibiński

Kultura i Edukacja

 

Wyróżnienie - Magdalena Stasiak

Kultura i Edukacja

 

Wyróżnienie - Damian Kuligowski

Kultura i Edukacja

 

Wyróżnienie - Renata Wypych

Kultura i Edukacja

 

Wyróżnienie - Małgorzata Bochman

Kultura i Edukacja

 

Wyróżnienie - Joanna Lipertowicz

Kultura i Edukacja

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Od jakiegoś czasu jest boom na drony. Fota z drona i jesteś pro. Tutaj akurat nie ma żadnego efektu wow, to zwykły pstryk z góry. No ale z drona.

Właśnie że nie prawda, bo kadr jest symetrycznie podzielony, a żółty samochodzik daje minimalistycznego bohatera, który w dodatku jest kontrastem kolorystycznym z otoczeniem. To jednak nie jest taki oto pstryk

Wyróżnienia bardzo słabe! Inne zdjęcia zacznie lepsze! Natomiast pierwsza 3 rewelacyjne zdjęcia!

Miejsce od 2 do 4, a być może i jeszcze inne - to członkowie grupy KOLEJ W BEŁCHATOWIE, bardzo się cieszę że i w innych dziedzinach wygrywają konkursy emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także