Rejestracja i logowanie

Leśnicy urządzają imprezę i zapraszają mieszkańców

Kultura i Edukacja 13-07-2018 Autor: agula Foto: Nadleśnictwo Bełchatów, pixabay
1

29 lipca w godzinach od 11:00 do 16:00 przez Nadleśnictwo Bełchatów organizowany jest Piknik Rodzinny pn. "Czas w las". Wydarzenie odbędzie się w Szkółce Leśnej Borowiny położonej zaledwie 7 km od Bełchatowa. 

Piknik kierowany jest do wszystkich osób, którzy chcą spędzić czas miło i w rodzinnej atmosferze. Przewidziano mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych.

Zaplanowano pokaz wielooperacyjnych maszyn leśnych, zwiedzanie szkółki leśnej, pieczenie kiełbasek przy ognisku czy "Leśny Quiz", w którym do wygrania są kosze piknikowe. Takie atrakcje oraz wiele innych przygotowało dla chętnych Nadleśnictwo Bełchatów. Szczegóły zamieszczone na plakacie pod artykułem.

W ostatnią niedzielę lipca organizatorzy zapewniają więc miły czas na łonie natury w nietuzinkowej atmosferze. Pracownicy Nadleśnictwa zachęcają by do Borowin ze sobą koce oraz sporą dawkę dobrego humoru. Mapka z lokalizacją dojazdu do Szkółki leśnej widoczna poniżej.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Leśnicy już nie są leśnikami jakich obraz mamy w naszej pamięci. Odkąd się upolitycznili stali się propagandzistami obecnej władzy. Władzy, która za nic ma Konstytucję i obowiązujące prawo. Pamiętamy i będziemy pamiętać!!!

dodaj komentarz
Czytaj także