Rejestracja i logowanie

Wystawa "Energia 2017" , czyli co sfotografowali podczas warsztatów...

Kultura i Edukacja 18-07-2017 Autor: j.grabska
0
Wystawa

Wystawa „Energia 2017”, czyli efekt międzynarodowej, artystycznej pracy ponad sześćdziesięciu fotografików już od najbliższego piątku do obejrzenia w górnym foyer budynku MCK PGE Giganty Mocy. Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wernisaż powarsztatowej prezentacji.

- Jest to swoistego rodzaju esencja tego co działo się przez czerwcowy weekend. Z kilku tysięcy fotografii jakie powstały podczas tegorocznych warsztatów wybraliśmy kilkadziesiąt... Selekcja, zresztą jak co roku, niezwykle trudna, ale staraliśmy tak ułożyć tę wystawę, by pokazać całe spektrum tego nad czym pracowaliśmy, co nas fascynuje i inspiruje - mówi Andrzej Juchniewicz, Prezes Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego, które było organizatorem warsztatów.

Na wystawie będzie można zobaczyć zdjęcia ze skateparku i plenerowej sesji z udziałem koni. Nie zabraknie też kadrów z regionalnego happeningu, który odbył się na placu Narutowicza czy przejazdów samochodów terenowych.

Zdjęcia będzie można oglądać do 31 sierpnia. Zapraszając, przypominamy: 21 lipca, godzina 18.00, górne foyer budynku MCK PGE Giganty Mocy.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także