Rejestracja i logowanie

Związkowcy z bełchatowskiej kopalni: ''To będzie nasza ostatnia wizyta w sejmie''. Później protest?

Wydarzenia 07-02-2020 Autor: Greg Foto: Archiwum
 Związkowcy z bełchatowskiej kopalni: ''To będzie nasza ostatnia wizyta w sejmie''. Później protest?
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (164)
Dodaj komentarz

To kolejne dowody na patologię i dziadostwo w firmach. Związkowcy zostali wykupieni przez dyrektorów i prezesów, stoją po ich stronie, reszta to pozory i ochłapy dla ciemnego ludu. Zasadnicze sprawy regionu idą w bardzo złym kierunku. Ale ciemnocie jak widać wystarczają okruchy ze stołu.

Do prywaciorza do roboty i wszystkie buule przejdom. Kuuurła,jakie to dobre halynka

Związkowiec na etacie ma ma pensję poziomie nadsztygara lub innego wysoko postawionego kierownika. Do tego dochody z utajnionej listy... Jest powód do walk o Złoczew czy nie?

Najbardziej śmieszne jest że mają funkcyjne od ilości członków w związku,tak jak dyrektorzy

Ale przymusu przynależności do związków nie ma, prawda? Wystarczy się wypisać! Co daje przynależność do związku? Kalendarz na koniec roku, parasol jako upominek. No, chyba że ktoś się zapisał by dostawać w krótkim czasie kolejne grupy...

Czytam te komentarze i dochodzę do wniosku że Bełchatowa i regionu nic już nie uratuje z takimi mieszkańcami. O to chodzi tym co rządzą aby ludzi bałamucić i oszukiwac. No bo jak można widząc tę patologię i dziadostwo głosować przeciw, chyba że na swoją zgubę. Ja wyjeżdżam a wy dalej popierajcie to dziadostwo.

Mogła obiecać międzynarodową stację kosmiczną w Kałdunach, też by się różańcowa inteligencja nabrała.

Wolę mieć "różańcową inteligencję" niż taką jak ty nie wspominając już o tolerancji.

Kolejne spotkanie i kolejny pic. Związkowcy się już dawno sprzedali a teraz robią działania pozorowane bo na horyzoncie klapa regionu. Powiedzą że załatwili koncesję, niech załatwią otwarcie odkrywki Złoczew. Koncesja to tylko papier i pozory. Czasu już nie ma. Brak w regionie polityków z jajami, i to jest problem.

Jak to jest że kopalnia realizowała program PDO, pozbyła się doświadczonych pracowników, wyłożyła kasę na odprawy, ubyło okolo1000 pracowników a potem dobra zmiana wepchnęła swoich. Przecież to działanie na szkodę firmy i Polski. Kto za to odpowie, co na to dyrektor i prezes. Dlaczego pomimo zmniejszania się węgla, ilości maszyn, prawie braku inwestycji wpycha się kolejnych znajomych i doi Polskę. Z takich powodów prąd musi być drogi.

A zatrudnienie pewnie ciągle takie samo chociaż masa ludzi odchodzi na emeryturę Cud to jakiś "cy co"?

PDO realizował rząd POparanego Donka. To ich pomysł jak rozpieprzyć wszystko w tym kraju. Z lotem to samo miał iść pod młotek - a teraz nagle okazuje sie ze to LOT wykupuje zagraniczne linie .

Jak lot spłaci to co w niego wpompowano, to porozmawiamy. Kupuje na kredyt. Przepłaca ponad dwa razy. Kupuje firmę bez klientów, ze starymi gratami.

Koło puknij się w czoło. Sprawdź sobie wyniki finansowe lotu a potem komentuj, bo się ośmieszasz.

Wynik takich działań obrazuje że akcje PGE już poniżej 7 Złotych,w normalnym kraju już zarządy i dyrektorzy wylądowali by daleko poza bramami spółek

Akcje PGE dołują od czasu debiutu na GPW, problemy z produkcja energii w PL biorą się z szkodliwej dla naszej gospodarki polityki klimatycznej UE. Oczywiście podsycaną przez antypolską opozycję.

Akcje dołują też z tego powodu że decyzją rządu wszystkie spółki energetyczne musiały wpompować grube mln w PGG między innymi PGE ponad 600mln.PGG zanotowało spadek 2% ale pensje wzrosły o 12%.

W Niemczech, w zeszłym roku wyprodukowano ponad 46% energii elektrycznej z oze. W Polsce 13%. Ściągnięto w tym czasie 36 mln ton węgla. Głównie z Rosji. To jest ilość, która by zasilała elektrownie w Bełchatowie przez cały rok. Era węgla się kończy. Czy nam się podoba, czy nie.

Lewactwo dalej swoje! Polska była pod zaborami prawie 130lat później I wojna światowa a następnie II wś i wymordowalnie milionów polaków zniszczona Polska, okradziona z majątku... I Ty chamie porównujesz nas do okupantów jakimi byli Niemcy...? Oni po 45roku dalej byli wielokrotnie bogatsi od Polski i puścili z dymem kilkakrotnie więcej węgla od Polski i dalej to robią. Więc skończ pierd.lić głupoty anty Polaku tfuu...

Uważaj bo zaplujesz się z tej nienawiści. I żeby było jasne polska importuje węgiel z Rosji. Z Donbasu.

Ty się chyba kończysz, Niemcy budują kolejne elektrownie węglowe, Japonia odchodzi od atomu na rzecz węgla, o Chinach chyba nie muszę pisać. W chwili obecnej przejście w Polsce na OZE to bajka dla ekoterrorystów

Jakby pracownik wziął butelkę wody to by wiedzieli jak go ukarać a jak prezes i dyrektorzy narażają firmę na setki milionów strat to sprawa pod dywan. Takiego dziadostwa to w dziejach tych firm nie było. Tylko grabieże kasy a potem niech się dzieje co chce.

Dajcie spokój, bo szkoda prądu. Złoczewa nie będzie. Te rozmowy i obietnice to na przeczekanie ochłapy jak dla głodnych psów. Info z pewnego źródła. Mam jeszcze nagranie.

Czas już powiedzieć prawdę ,, trzeba się uciekać z tego miasta wszystko ma swój początek i konieć ,. projekt elektrownia& kopalnia już się kończy ?Tylko kto wyjdzie na mównicę i powie prawdę?

Nikt, pierwsza strona medalu jest taka, że każdy z nich się boi, Bełchatów to PiS, w****iliby spory elektorat. A druga jest taka, że tak naprawdę bełchatowianie nie chcą słyszeć prawdy tylko wiecznych obietnic i nie interesuje ich nic ponad czubek własnego nosa

Małgosia jesteś piękna.

Podobno powstaje lista osób zatrudnionych PGŁE

posel jankowska to muj ulubiony posel zniszczyla gks teraz zamyka wengiel brawo !!!!!!!!!

Tak się zastanawiam czy ktoś z góry widzi tę patologię, nepotyzm,to dziadostwo w państwowej firmie. Chyba że dalej państwo jest teoretyczne.

Jak by to napisać, nic się nie zmieniło pod tym kątem od 89r.

Zaczął szalony antoś z chytrą babą z radomska z desantem swoich misiewiczów na kopalnię i spółki. Teraz ta z pajęczna skończy dzieło. To już jest koniec..

Janowska załatwi koncesję na Złoczew w jednej umowie razem ze sponsorowaniem GKSu. Już pokazała jak działa i ile jej słowa są warte!

Ci co głosują na oszukańczy PiS przykładają rękę do katastrofy Polski i naszego regionu. Zobaczcie kogo pchają na stanowiska. Jak pazerni i niekompetentni będą rządzić to klapa blisko. Przykładem niech będą poczynania naczelnego grabarza kadrowego PGE. Z zięcia zrobił od pierwszego dnia pracy głównego specjalistę od bloków energetycznych, teściom corki, Halinie i Januszowi wywalił stawki na maksa, teraz Martę z Pajęczna zrobił wielkim kierownikiem, itd, itd, itd. Mozna by długo pisać. Nie dziwcie się że prąd drogi.

A za PO to aplikować można było z internetu i z UP normalnie z ulicy wchodzili z CV i bach zatrudniali...

A za PO było to, a za PO było tamto... Oni nie rządzą ponad 4 lata. My jesteśmy tu i teraz. Bełchatów potrzebuje gospodarza a nie administratora. W spółkach skarbu państwa też miało być inaczej. Widać, że jednak jest gorzej.

No to mnie teraz rozbawiłaś, a indeksy za PiS w górę. I Lotu nie sprzedali dziwne bo za PO strata hmm...

Nie słyszałem, żeby za PO ktoś Lot sprzedał?

Donal „rudy złodziej” Tusk - jakbyś zapomniał: https://m.youtube.com/watch?v=W5FHryAdtnk

Za Gierka też było dobrze, a nawet bardzo dobrze. Do czasu!!!

Mhm mi mówili w pracy w 2015r. że jak PiS wygra wybory to słońce już nie wzejdzie, jutra nie będzie a później było jeszcze kilka przepowiedni, teraz czekam na następne bo te ostatnie to zaraz będą po terminie emoji

Doinformuj się. W LOT wdrożony został program restrukturyzacji i pomoc państwa. Dlatego przetrwał generuje zyski ale musi spłacić pożyczkę.

Generuje zyski i spłaca pożyczkę !!! K u r w a !!! Można ?? Można !! Chwile wcześniej Rudy K u t a s w niemieckim kagańcu szczekał ze trzeba sprzedać bo jest strata. Ośmieszyłeś się na całego kołku PełOwski emoji

Czyli jak generuje zyski spłacając pożyczkę to nie jest źle...?! Ostatnio mówili że chcą kupić jakąś linie w Niemczech... to chyba jednak lepiej wygląda niż kilka lat wczęsniej...?

No trudno żeby wyglądało gorzej. Cięcie kosztów pracy, gigantyczna pożyczka od państwa. Rewelacyjnie nie jest. Kupili flotę upadłego Cooka. Czy słusznie? Za parę lat się okaże.

Zapomniałaś jeszcze napisać ze wynik nad kreską a nie jak za rudego h u j a na minusie i na sprzedaż do Niemca.

Du.niu mimo pożyczki są na plusie, znasz się trochę na zarządzaniu? czy tylko na sprzedaży jak większość lewactwa?

Lot swoimi zyskami spłacił do tej pory drobna część pieniędzy, które w niego wpompowano. Kupili teraz firmę wydmuszke. Zobaczymy, kto będzie ten kredyt spłacał.

Prestidigitatorskie spektakle Janowskiej są na poziomie spektakli dla dzieci, a się dorosłe pisowce nabierają.

Trzeba głosować na PO/SLD/Wiosne w końcu deklarują że zlikwidują węgiel. Kupią energie elektryczną w PROMOCJI od naszych serdecznych przyjaciół Niemców oraz po wyjątkowo niskich cenach panele słoneczne oraz turbiny. Ale w Polsce będzie raj świeże powietrze wszędzie, będziemy całymi dniami leżeć na tarasach bo pracy też za bardzo nie będzie ale my będziemy się kochać. Prąd niemiecki, gaz rosyjski, cukier niemiecki, telekomunikacja francuska, banki sprzedane, huty sprzedane, przemysł stoczniowy i motoryzacyjny wygaszony, przemysł chemiczny czyli Dębica, Stomil, pollena czy cementownie sprzedane, przemysł spożywczy - Wedel, Wawel i inne sprzedane. Ależ ja podziwiam tą kreatywność Bieleckiego, Lewnadowskiego, Suchocką, Kaczmarka, Balcerowicza, Pawlaka, Buzka, Wąsacza, Kamela-Sowińską, Millera, Belke, Soche, Tuska, Grada, Budzanowskiego, Karpińskiego i Kopacz. Jak oni to wszystko przemyśleli i zaplanowali no szok. Kiedyś to było polskie trzeba było pilnować zarządzać koszty/przychody a teraz luks robota... trochę podatków jak wykażą zyski i zatrudniają Polaków bo pracować ktoś musi. A Ci id.ci z zachodu i nie tylko dalej trzymają swoje firmy zamiast brać przykład z Polski sprzedać i się cieszyć życiem...

W jednym przekazie się mylisz lub demonstrujesz swoją niewiedzę. W "nibyreformach" Jefreya Sachsa (figurant US), firmowanych przez (słupa) Balcerowicza nie było żadnych sprzedaży. Oddano wszystko za symboliczną odpłatnością na poziomie ogólnym 10-20% wartości lub symulowano bankructwo i wówczas jeszcze taniej (symbolicznie, darmo). Wszystko jest zawarte porozumieniu z Magdalenki (tzw. Okrągły Stół), a wcześniej zadeklarowane na piśmie w 1985 przez Jaruzelskiego u Rockefellera w Nowym Jorku. Zatem podsumowując: nie było żadnej sprzedaży, czy wyprzedaży, tylko oddanie za darmo 80% gospodarki i potencjału naukowego. Zaplanowali również wypędzenie na emigrację milionów młodych Polaków by trwale zniszczyć potencjał kraju. Jeśli zaś chodzi o Bełchatów, to mieszkańcy nie zdają sobie sprawy z tego, że przejście Elektrowni na własność RWE "wisiało na włosku" (lata 90-te) i prezes kadrowy z RWE miał na cd wszystkie dane pracowników (prezent od zachwyconego kierownictwa miejscowego). Jeden z warunków organizacyjnych to , podłączenie KWB jako podległego zakładu... Pani janowska & company mogą mieć najlepsze chęci, intencje, ale nie jest dysponentem budżetu państwa i ma marginalny wpływ na strategie gospodarcze. Trzeba to przyjąć "na klatę": Bełchatowski gigant zaczyna być zamykany. Etap przygotowawczy to drastyczna redukcja zatrudnienia co ma miejsce od kilku lat, następnie likwidacja bloków energetycznych, również rozpoczęta...

Jedyna wartością, którą reprezentowały te firmy to wartość ziemi na której stały budynki.

Taka prawda, a lewaki dalej swoje tu wciskają...

Kto to jest "lewak" ,a kto "prawak",bo ja już się gubię w tych czasach,w tym nazewnictwie .... Możesz podać przykłady ???

Ja podziwiam oszustwa Kaczyńskiego, w tym jest dobry. 10 procent energii kupiliśmy w 2019 roku od Niemców, 20 mln ton węgla z zagranicy a znaczącą większość od Rosji, itd. PiS wszedł w buty poprzedników i robi to samo. PGE energetyka jądrowa, jak spółka była tak jest a energii jądrowej na horyzoncie nie widać. Wszyscy od 1990 roku do dziś doją i handlują Polską, tak samo PiS, w poprzednich rządach i obecnych. Wszyscy rządzący dotąd mają wspólny mianownik, układ w Magdalence. Kaczyńscy też tam byli i robią to samo.

Kaczyński był w części oficjalnej, w części zaawansowanych rozmów już nie...

Żaden uczestnik okrągłego stołu nie był bez zgody Kiszczaka. Czyli jak się zgodził na Kaczyńskich to traktował ich jak swoich. Mówi ci to coś. Zresztą ich ojciec miał specjalne fory w PRL, a dlaczego?

Był konfidentem tajnych służb?

Nie wiem czy Kaczyński był taki niewinny ale dość szybko się odłączył od tego towarzystwa i poszedł inną drogą w mojej ocenie lepszą...

Poszedł w inną jak dostał majątek po RSW "Ruch". Potem pc miało anulowane długi przez glapinskiego

W 2019 roku Polska była największym importerem energii elektrycznej wszechczasów. Polska energia nie jest cenowo konkurencyjna dlatego polskie sieci elektroenergetyczne importowały 17,3 TWh za ponad 2 miliardy złotych.

Bzdura importowana energia jest droższa i na własne potrzeby kupiliśmy mniej energii... Kupujemy energie bo spada produkcja energii w Polsce. Ale spokojnie mam ogromne zasoby brunatnego min. Legnica, Gubin, Złoczew a w między czasie dwie atomówki i będzie dobrze.

A w międzyczasie to za 20 lat? Kupa śmiechu.

Głosuj na PO a na pewno wybudują atom mhm jak im Niemcy pozwolą i kredyt dadzą... Kredyt to by może i dali bo kasa ale po co jak Polacy kupią od nas prąd wiec zarobimy a jak dociśniemy za emisje to może z 50% zapotrzebowania im sprzedamy w promocji a Polacy niech zalewają kopalnie....

Trzeba jeszcze sprzedać KGHM, lasy oraz wodę i już wtedy wszyscy będzie jeździć Mercedesami a Niemcy padną na kolana. Serio!

Na razie to do tego lasu wejść trudno. Myśliwy rządzi. Jak mu podejdziesz pod lufę to cię odstrzeli. A jak przeżyjesz to pójdziesz do więzienia. Nie sądzę żeby Polska sprzedawała wodę, bo jej poprostu nie ma. Mamy w kraju takie zasoby jak w Egipcie.

Donald wróć jeszcze trochę do raju brakuje więc trzeba sprzedać/zlikwidować.

Akcje PGE 2020 rok - 6,4 zł. Akcje PGE 2012 - 14 zł. Donek nie musi wracać. Uda się wam wszystko zaorać.

Zgadza się zapomniałeś że to dzięki działaniom EU i taki jak Ty ekoterrorystów...

czy w spółkach PGE G i E S.A. można mówić że istnieją związki zawodowe? przecież to tylko kamuflaż tzw. związki są po to aby wspomagać pseudo zarządy spółek w zaoraniu naszego regiony żeby wycisnąc jeszcze ile się dla PGE i warszawki a potem zaorać i zapomnieć że byla kopalnia i elektrownia. cóż ci pojedyczny poslowie mogą zdziałać, jedynie wepchnąć swoich na jakieś jeszcze posady a to co robi pani poseł albo nie robi Senator to to samo co robił poseł Kubiak czy poprzednicy. szkoda sie podniecać pinindzy nie ma i nie będzie

Jeszcze związków zawodowych w koncernach nie widziałeś...

Zobaczcie jak posłanka na zdjęciu się z Was śmieje. Jej jest dobrze.

Matka tak Cię wychowała? w domu też taki cham jesteś...?

Nie dawajcie się oszukiwać, Adaś i spółka pije z tymi co Was gnębią.

Adaś to nawet z Pieluchą pije i z Was się śmieje.

A z Tobą ???

Zw.zawodowe jadą na ,,wycieczkę""do Wa-wy dobrze nazwane a później straszą radykalnymi działaniami,pytam kiedy póżniej jak już jest za póżno i czym straszą-strajkiem.KTO was poprze-chyba nowoprzyjęci z Radomska i Pajęczna

I znow ta pani ona tylko duzo mowi malo robi

Może pokażesz jak to się robi...?

To są ostatnie chwile walki o Bełchatów i cały region. Widzę że na posłankę i senatora nie ma co liczyć, robią tylko pozory. Trzeba organizować regionalny protest, przed wyborami prezydenckimi ma to jeszcze sens, potem będzie już pozamiatane.

Niech związkowcy żądają odkrywki Złoczew a nie tylko koncesji, bo to tylko papier i niczego nie rozwiazuje. Nie bałamucić ludzi. Jeśli naprawdę zależy Wam na odkrywce Złoczew to o nią walczcie a nie róbcie pozorów dla własnych korzyści.

Śmieję się czytając wszystkie komentarze. Psy szczekają a karawana idzie dalej. Najbardziej narzekają tacy co nic nie robią, a największym ich osiągnięciem jest chowanie twarzy za tabletem lub komputerem. Tak to każdy potrafi, ale powiedzieć coś sensownego publicznie jest nieosiągalne dla pieniaczy i wiecznie niezadowolonych. Przyjmijcie do wiadomości że zawsze tak było- nie masz układów nie wiele możesz.

Pajęczno wykończy nasze firmy, wsadzają nieudaczników i nierobów. Oczywiście naczelny kadrowy też jest z Pajęczna.

Jak to jest że posłanka z Bełchatowa pozwala wyrzucić ludzi z Bełchatowa że stanowiska i wsadzić ludzi od posłanki z Pajęczna. To po czyjej stronie jest posłanka z Bełchatowa, czyje ma głosy. Mówi Wam to coś, może Was sprzedaje. Bełchatów i region jest już stracony przez takich reprezentantów jak posłanka i senator oraz pseudo związki. Zapamiętajcie zdrajców i kolaborantów.

Może jakieś przykłady?

Pytanie do zwią;co to za koparka na zdjęciu z p.M.J.Takiej koparki nie ma u nas we wkopie ,czy o tym nie wiecie?Tak jesteście zapracowani że zapomnieliście jak wygląda wkop i koparki a na szybkich wycieczkach z gośćmi ciężko to zauważyć.WSTYD-MOŻE CZAS POMYŚLEĆ O CZYMŚ INNYM.

Zwiazkowcy sprzedali kopalnie i maja teraz barzo wysokie stawki. Powiniem przeswietlic to minister wojny

Znowu nalot pajęczańskich misiewiczom na stanowiska w PGE. Nie dość że Martę wepchnęli do kopalni to teraz naczelny grabarz kadrowy zrobił z niej kierownika dzialu, roboty o której nie ma pojęcia ale kasa będzie szła. Jej męża oczywiście też wepchnęli do PGE. Patologia PiS nie ma granic. A nad tym wszystkim pieczę ma pierwszorzędna posłanka z Pajęczna. Naczelny grabarz kadrowy powinien odpowiadać za zwiększanie zatrudnienia pomimo PDO, zmniejszania wydobycia węgla, zamykania pola Bełchatów. Powinny zająć się tym odpowiednie organy. Ale tacy są ci pseudo prawi i sprawiedliwi. Chcecie dalej na nich głosować?

Co prawda popieram działania prawdziwych związków a nie układowców, co zatrudnianie znajomyych i awansowanie nieudaczników uważają za godne reprezentowanie załogi, to uważam że czas rozmów minął i trzeba działać radykalnie. Komentarze niedoinformowanych są zbyteczne i pokazują jak mała wiedza jest wśród przypadkowych obserwatorów.

Dla torfa;napisałem zwiąski a nie związki bo to są zwiąski od stołu i zakąski nie przekonałeś się o tym?to niedobrze

A zachowanie dzisiejszych liderów związkowych niestety zaczyna przypominać czasy PRL- u i układ PZPR-OPZZ a jeszcze wcześniej PZPR-CRZZ Za czasu rządów PIS-u Staliście się takimi samymi przystawkami (przy****sami) władzy jak byli tamci "działacze" z których żeście wtedy szydzili Nigdy nie myślałem ,że znowu dożyję takich czasów

brawo "normalny" - 100% racji

A gdzie jest wybitny PIS-wski senator D który tyle lat reprezentuje region i nigdy go nie słychać a ciemny PIS-owsko bełchatowski lud ciągle na niego głosuje No i gdzie jest najważniejszy poseł z okręgu czyli Antoni M ekspert od szaleństw Myślę ,że te dwa nazwiska wystarczą na określenie stanu psychicznego Suwerena który na nich głosował

Teraz to odkrywka szturmem na Warszawę ruszy!! Avpizadtrusnualu jyz wszystkich szwagrów, kochanki i innych lowelasow? I panie średniej reoutacji

Jedźcie na Warszawę ,mieszkańcy Warszawy czekają na was z utęsknieniem

Parada oszustów. (Taki serial był kiedyś.)

Jestem torfiorzem ,strajkował nie będę a na Złoczew jest już za póżno.Węgla z odkrywki Szczerców starczy do 2030 roku.ZOSTALIŚMY sprzedani jakieś 10 lat temu,gdzie były wtedy zwiąski?i CI SAMI ZWIĄSKOWCY którzy podnoszą dziś to larum?

Tak samo jak umiesz pisać tak samo to rozumiesz

dlaczego od 2015 gdy PiS doszedł do władzy dla naszego regionu nie zrobili NIC ??? Pytam sie dlaczego PiS mimo tak dużego poparcia w regionie nie zrobił NIC ???

I dlaczego po raz kolejny zaglosonowano na pis... Zwlaszcza w belchatowie... Durne łby

Ponieważ wybory wygrał PIS a kopa!nią dalej zarządzają Platformensi

Czyli co? Zarząd PGE GiEK jest wybierany z członków platformy? Proszę podać nazwiska, bo faktycznie ciemny naród wszystko kupi.

Znamienitą większość kierowników głównych specjalistów i wszelkiej maści naczelnych w kopalni to PO ach,i to oni pociągają za sznurki w kopalni

Bo Janowska dołączyła do zwycięskiej drużyny dopiero w połowie kadencji. Walczyła jak lwica w komisji Amber Gold, to i w zespole do spraw Złoczewa prędzej przegryzie premierowi krtań niż odpuści budowę odkrywki.

Nie w komisji Amber Gold tylko VAT. Nie walczyła tylko siedziała cicho a często była nieobecna. Komisja VAT nic nie osiągnęła, nie chciała badać okresu rządów PiS i wogóle była tylko po to żeby politycy się wylansowali

Pomyliły mi się komisje. Janowska powinna zostać przewodniczącą komisji od GetBack lub SKOK-ów. Wtedy mogłaby się wykazać.

Tyle łapek w dół? Czyli nawet ekipa Gosi wie, że Złoczewa nie będzie.

Czysta kalkulacja... Jezeli Złoczew byl by oplacalalny ,to juz by tam ryli...

Wescie do Warszawy, Wysokiego elektryka i wymiencie go na odkrywke Złoczew , ale taczke przywiescie bo sie przyda. Rozpunke wymiencie na Gubin. To sa wartosciowi specialisci warci tyle co te odkrywki.

Jutro idę kolejny raz na przemarsz z różańcem i będę się modlił o złoczew

Mi nie staje... A też se pojde na różaniec...Pomodle się...Może stanie...I będę spiewał... Wiśniewskiego z Ich troje... Wstań, nie jesteś sam

Do Beeee: O rozum i tolerancje dla siebie sie pomodl.

Hehehe , Ci sami związkowcy na czele z głównym kadrowym Olejnikiem byli w gazetce Pani poseł. Ściema totalna...

Mam jedną prośbę.Niech związkowcy pochwalą się stawkami zaszeregowania.Wszystko ...jasne.Nikt nie odetnie ręki,która karmi.Niewierzę że cokolwiek zrobią.Zarabiają po 200 000 rocznie i nic nie robią.Jak coś to tylko na poklas.A może to nie prawda?Który pierwszy się ujawni?

#Janowskaoddajmandat

Będzie koncesja tak samo jak umowa sponsorska dla GKS xD

Czemu mnie minusujecie? Bo prawdę napisałem? Janowska tak samo jak i cały PiS was wali po kątach a wy dalej w nią i w nich ślepo wierzcie

Głosuj na PO to zaorają PGE i nie będziesz musiał się tu pocić...

Penis Ci do tego na kogo głosuje na pewno nie będę głosował na te kłamliwą sitwe pisowska z janowska na czele

Minusują pracownicy janowskiej. na swoim profilu też zostawia tylko samych klakierów.

Boś debil i **** ten Twoj gejkaes. Idzcie sobie gdzie indziej pedalowac po toi toyach

Związki też od długiego czasu robią obiecanki cacanki że zaraz pojadą do warszawy z zadymą a jakoś nie mogą się zebrać...

Związkowcy, prosze Was o jedno, szanujcie sie i ludzi których reprezentujecie, pamiętajcie co ta pani poseł zrobiła z GKSem tuz przed samymi wyborami ...

PiS i "belchatowskue elyty"zaorali GKS, kopalnie i elektrownie. WszyscyWon

Wespół zespół z radomszczańsko-pajęczańskimi.

Koledzy proletariusze związkowcy ,droga posłanko a może weźcie stery elektrowni i kopalni we własne ręce zobaczymy czy te zakłady przeżyją ten eksperyment

W zamkniętej elektrowni zrobią PGRy

koniec z wenglem tylko eko prawicowy belchatow !!!

Poszedł Ty pierdolcu !!!

Węgiel ze Złoczewa przejmą elektrownie koło Turku. Są bliżej i poważniejsze osoby mają w swoim zespole parlamentarnym.

Elektrownia Adamów jest nieczynna od 2018r. i jest dalej od złoczewa

A czy związkowiecy to nie boją się o ludzi którzy zostali zatrudnieni z ich wsparciem?, protest możne oznaczać koniec ich kariery w KWB, czy warto najpierw być pupilkiem a potem zamienić we wroga? Jak tak można od koleżaństwa we wrogość? To nie przystoi, ja nigdy nie byłem i nie będę żadnym wazeliniarzem i swój honor mam

Olejnik, spróbuj wyżyć za 2500 złotych na rękę, bez wczasów płatnych przez Kopalnie i delegacji do Warszawy w celu spotkania z innymi związkowcami i przytakiwaniu sobie.

Akurat związkowcy mają trochę więcej

Brawo. Żarty się skończyły! #takdlaodkrywkizłoczew

Śmialiscie się z GKS'u, ze protestowali a teraz sami chcecie ??? Mówiłem, ze tak będzie ! 

To pisowska obłuda, gnoja gminy ile się da. Przykładem jest gmina Sulmierzyce gdzie Pielucha robi wszystko aby nie dać wody z odkrywki.

I prawidłowo Sulmierzyce i całe to plemię Kainowe zaorać wioche A każdemu wiesniakowi z tej wsi kopa na pożegnanie cwaniaczki jeb....

:‑J Jedynie gdzie te nieroby związkowe mogą jechać to do baru na piwo.

Jaka ona piękna i mundra o jej

Przestańcie narzekać w komentarzach zróbcie coś sami . Na pewno was wysłuchają. PIS jeszcze tylko silnych związków się boi, bo pamiętają rok 2014 gdy kilkaset demonstranitów protestowało przeciwko rządowi z PO który na drugi rok przegrał wybory.

PiS niczego się już nie boi. Teraz jak już przelieli sądy każde wybory unieważnia i rozpiszą jak chca

Halo panie lewaku tu nie Afryka więc nie pisz bzdur, reforma sądownictwa jest konieczna i to że sądy nie będą już pro lewacki i ponad prawem jest na plus

Głupie torfy łykają wszystko co im JaroZbaw powie

Dajcie spokój, to totalny pisowsku pic wspólnie z posłanką Pielucha. Zobaczcie co Pielucha zrobiła z gminą Sulmierzyce. Chciała zabrać opłatę za węgiel a potem blokuje dostęp do wody.

Sulmierzyce kogo obchodzi ta wiocha? Same cwaniaczki w tej wsi lepiej splunąć w twarz niż wogole rozmawiać

jutro sobota moze meski rozaniec cos wymodli

Ludzie o czym Wy marzycie na Złoczew potrzebna kasa a w budżecie pustki koszty wydobycia przekroczą wartość i może być tak jak w kopalniach węgla kamiennego ale cóż powiedzmy górnikom prawie wszystko się należy o zgrozo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A jak jest w kopalniach węgla kamiennego ?

Popieram związki jak nie będzie konkretów i realizacji w krótkim terminie jechać do Warszawy.

trzeba na msze dać,zorganizować marsz rycerzy różańcowych,zawierzyć górnictwo opatrzności ojca z Torunia i będzie dobrze no i oczywiście głosować na Anżeja

Moim zdaniem to trzeba puknąć się w głowę żeby takie głupoty wypisywać, za platformersów miała byś wszystko krainę miodem i mlekiem płynącą....

A, zobaczysz jak będzie teraz. Naleje wam się wody do uszu. Będzie biednie ale po pisowsku

Jakie głupoty? A co aktualnie robi pani marszałek sejmu? Zawierza nasza umęczona ojczyznę Matce Boskiej. To jest normalne? Pieniążki się kończą powoli, to ciemny lud pisowski czeka na cud???

Weź lewaku przestań bredzić! Powiedz gdzie były pieniądze jak rządzili platfusy z psl-em...!!!

A gdzie są teraz? Dali ci pińćset, inflacja jebla do góry, a ty dalej będziesz na nich glosowal

A za PO/PSL inflacja nie rosła? podpowiem rosła nawet wyżej a co dali bo pamiętam że jedynie zaj.bali!!

Masz rację Mateusz ,ale wtedy mieli DEMOKRACJE -łobuzy.Nie ważne czy "Złoczew" ekonomicznie opłacalny ,nie ważni pozostali mieszkańcy.Garstka krzykaczy chce utrzymać stołki."A po nas choćby potop" straszą strajkiem- ha ha ha.

Janowska gdzie umowa dla GKS?

Spytaj Rzepeckich emoji Mateuszek kłamczuszek

Spytaj poprzednich prezesów i zawodników gdzie wypompowali kase

Przecież to totalny pic, Adaś w tym przoduje jak niedoszły górnik.

Przestań narzekać, jak politycy się włączają źle jak związki źle...

Ważne że rodzina ustawiona i kasa od naiwniakow płynie... Co to za związki jak siedzą na garnuszku prezesa...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.