Rejestracja i logowanie

Związkowcy przekazali ''prezent'' dla pani prezes, wielu za taki podarunek mogłoby się obrazić...

Wydarzenia 03-07-2020 Autor: Greg
239
Związkowcy przekazali ''prezent'' dla pani prezes, wielu za taki podarunek mogłoby się obrazić...

Pikietujący pod siedzibą PGE GiEK związkowcy z kopalni i elektrowni domagali się spotkania z prezes Wiolettą Czemiel-Grzybowską. Niestety szefowa koncernu nie zdecydowała się spotkać ze związkowcami. Delegacja związkowa podczas krótkiego spotkania z wiceprezesem zarządu przekazała dla nieobecnej prezes dość nietypowy prezent – paczkę pampersów. Co miał oznaczać taki podarunek?

Blisko 150 protestujących związkowców zebrało się pod siedzibą PGE GiEK przy ulicy Węglowej, aby dać wyraz swojemu niezadowoleniu z polityki energetycznej rządu i braku decyzji w sprawie budowy odkrywki Złoczew. Związkowcy krytykowali również plany PGE, dotyczące wydzielenia tzw. aktywów węglowych. Liderzy związkowi liczyli, że do protestujących wyjdzie prezes koncernu – Wioletta Czemiel-Grzybowska. Niestety nic takiego się nie stało. 

Pod koniec pikiety do związkowców wyszedł wiceprezes zarządu PGE GiEK – Zbigniew Kasztelewicz. Podczas krótkiego spotkania przedstawiciele związków zawodowych przekazali petycję z postulatami, a także... paczkę pampersów dla nieobecnej szefowej koncernu. Co to miało oznaczać? Związkowcy, jak tłumaczyli, dali w ten symboliczny sposób do zrozumienia, że prezes PGE GiEK obawia się spotkania ze stroną związkową i unika rozmów ze strachu. Stąd… paczka pampersów. 

- To jest jej obowiązek, aby wyjść do ludzi, powinno się rozmawiać z pracownikami, a co zrobiła pani prezes? Buńczuczność i arogancja wzięły górę. Zrejterowała zamiast podjąć rękawicę i rozmawiać z pracownikami.  Chcemy poważnego partnera do rozmów. Nigdy tak nie było, aby szef tak poważnej firmy uciekał przed pracownikami. Reprezentowaliśmy przecież załogę - mówi Andrzej Kisiel, przewodniczący Rady OPZZ powiatu bełchatowskiego. 

Związkowcy zapowiadają, że protesty będą kontynuowane zarówno w Bełchatowie, jak i w stolicy, aż ich żądania zostaną spełnione. 

komentarze (239)
Dodaj komentarz

Przeglądając to forum widać w większości mało inteligentnych troili gimbazowych (niektórzy to robią za pieniądze). Prawie nie ma kompetentnych rzeczowych wypowiedzi poza nielicznymi: Onufry 16:43, 05.07.2020; Pisior 21:15, 05.07.2020; Obserwator 15:33, 05.07.2020.

PAD dezinformuje / kłamie mówiąc, że FAKT24PL to niemiecka gazeta. Pracują tam tylko polscy dziennikarze, a większość udziałów należy do funduszu założonego przez republikanina wspierającego Trumpa. I PAD nie przeszkadzała "niemieckość" Faktu, gdy udzielał mu wywiadów. Himalaje kłamstwa i obłudy.

Nie rozumiem, jak będąc dorosłą dziewczyną lub kobietą można głosować na Dudę. Macie na to jakieś racjonalne uzasadnienie?

Sam sobie odpowiedziałeś . NIC NIE ROZUMIESZ!!!!

My żubry z puszczy solidaryzujemy się z mieszkańcami EBE. Przepraszamy ze to coś dotarło do was, jednak z drugiej strony cieszymy się ze jest daleko od nas.

My konie z Janowa na własnych grzbietach odczuliśmy podlaską myśl menadżerską. Niektórzy nasi towarzysze przypłacili to życiem. Trzymajcie się !!! Bądźcie dzielni wszak zło zawsze przemija a pycha kroczy przed upadkiem.

Z tego pijaki i prywatyzatorki to już nawet konie na wawrzkowiznie się smieją

Duda chce kary więzienia dla stosujących metodę in vitro! Kara do 2 lat. Młodzi zastanówcie się bo jest teraz problem z zajściem w ciążę. Czy warto głosować na kogoś kto ma Wasz problem gdzieś.

Głuptasku, inseminacja jaką jest sprytnie nazwane "in vitro" to hodowla ludzi genetycznie modyfikowanych i kalek genowych z upośledzeniami systemu immunologicznego. Mam przed sobą raport medyczny na zlecenie Federalnej Agencji Zdrowia USA z wynikami badania ponad 5 tys urodzonych z inseminacji. Wszyscy są obciążeni różnymi wadami, wszyscy...

Te Genetyk, a od kiedy to inseminacja jest metodą "in vitro" ???

Nie rozumiem, jak będąc dorosłą dziewczyną lub kobietą można głosować na Dudę. Macie na to jakieś racjonalne uzasadnienie?

Duda chce kary więzienia dla stosujących metodę in vitro! Kara do 2 lat. Młodzi zastanówcie się bo jest teraz problem z zajściem w ciążę. Czy warto głosować na kogoś kto ma Wasz problem gdzieś.

To protesty polityczne, związki dały się podpuścić posłankom Stąd po zmianach kadrowych kiedy to nowa Prezes goni nieudacznikow. Związki się upolitycznily a najbardziej te od Adasia. Adam nie trzeba było zadawać się z posłankami bo wcześniej czy później do konfliktu interesów musiało dojść, trzeba było stać po stronie pracowników i bronić ich interesów. Teraz wierzganie niewiele pomoże.

Oczywiście ze polityczny. NIEKOMPETENTNY polityk powołał TOTALNIE niekompetentnych menadżerów, z co najmniej, dziwną przeszłością. Jeśli parlamentarzyści z regionu popierają ten protest to chwała im za to. Chyba nikt normalny nie jest za ZWIJANIAM polskiej energetyki. No może poza piotrkowskim stworkiem bo ten to dla stołków to będzie się nawet diabłu w pas kłaniał.

Jest jednak jedno małe ale, w miejsce nieudaczników z era i EPJ przychodzą nowi nieudacznicy. A w miejsce FACHOWCÓW, zwalnianych przy okazji w tym zamieszaniu, powoływani są MEGA nieudacznicy za MEGA pieniądze.

Wiecie dlaczego u A.Dudy i innych pisowców takie zrozumienie dla PGR? Zobaczcie Stadninę Koni w Janowie. Do czego PiS doprowadził. Do ruiny, nawet koniom i krowom nie darował.

To akurat robota kolegi królowej puszczy. Pewnie miało być nierentowne i do prywatyzacji.... coś jak wawrzkowizna.....

I dobrze i eldorado za naszd rachunki za prad sie skonczy. Człowiekna 8 godzin pracuje 8 i ma najnizsza krajowa a tam na 8 pracuje sie moze z 4 i ma sie takie pensje a potem sie lekcewazy i poniewiera innych ludzi. Lenie ....pani od przepustek qyliaywania byla wazniejsza niz prezydent stanow zjednoczinych. 13,14-stka dodatkowe dni urlopu. Nauczycielka dyrktorem pionu i to normalne? Ktos w koncu robi porzadki.

Na 8 godzin to oni może z godzinę porobia Stop dla Złoczew Teraz tylko fermy wiatrowe Same oszczędności

Całe zło to polityka. Gdyby politycy obsadzali stanowiska wg klucza wiedzy, umiejętności i skuteczności, a nie kto z jest z jakiej partii to cała nasza Polska inaczej by wyglądała. Czy trzeba od razu wymieniać dobrego fachowca tylko za to, że ma inne poglądy od naszych? Każdy przecież z nas może inaczej patrzeć na świat i nie jest to powód aby go niszczyć. Jak ma być koniec wojny PO-PiS jak oni cały czas podobnie się zachowują w tym temacie ? Każdy ma inny program ale jak już ma władzę to TKM i wykorzystują swoje 5 minut. Za chwilę rządzą inni i od nowa jesteśmy w punkcie wyjścia. To na pewno nie wzmacnia naszego kraju. Czy nie mamy już trzeźwo patrzących patriotów wśród klasy rządzącej ?

Jesteś niby-zatroskanym laikiem i to na poziomie nastolatka. Jak mawiał dziadek, nic nie zastąpi porządnie ukończonej szkoły. Gdybyś znał i rozumiał historię Polski, Europy i świata, byłoby jasne dlaczego jest taki niedostatek elit intelektualistów i kto tutaj w kolonii kogo reprezentuje...

Pisiory to największe zlosliwce w ostatnich latach, a ci od Pieluchy na czele.

Nie dajcie się nabrać czaskowskiemu. Jemu tylko chodzi o twój głos na wybory. Po wyborach będzie miał naród w d.u.p.ie . 

PAD dezinformuje / kłamie mówiąc, że FAKT24PL to niemiecka gazeta. Pracują tam tylko polscy dziennikarze, a większość udziałów należy do funduszu założonego przez republikanina wspierającego Trumpa. I PAD nie przeszkadzała "niemieckość" Faktu, gdy udzielał mu wywiadów. Himalaje kłamstwa i obłudy.

Człowieku chodziło o gazetę Fakt. Wyjeżdżasz z Fakt24pl. Nie to żebym kogoś bronił, ale musisz słuchać i czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam

W **** to nas ma PiS

Kto jest odpowiedzialny za Złoczew w kopalni czy Centrali? Kto i co zrobił do tej pory? Niech się wypowie. 4 lata stracone?

Dla kogo stracone, to stracone... obiecanki cacanki, a w kasie musi się zgadzać. Nie ma już EBE

Jasne. Jest ERA i EPJ. Czyli TKM !!!

Ogolnie to polskie górnictwo wydymała Pani Kopacz z PO podpisując pakt klimatyczny i jej negocjacje odnośnie opłat za Co2 to taki porzucony nieświeży kotlet dla PIS , UE nie chce górnictwa zrozumiec i nikt nie pomoze chyba ze sie zmieni polityka ue i zielonej transformacji , za to polityka chin iranu pakistanu usa i rosji na pewno nie będzie szła w tym kierunku.

Pakiet klimatyczny podpisał Lech Kaczyński w marcu 2007.

Może ją czymś odurzyli bo salutowała kiedyś do płota i nie mogła za Merkelową trafić?

Dajmy więc szanse Trzaskowskiemu.... Gorzej na pewno nie będzie a może być lepiej

Lepiej komu? Chyba tobie panie PO

Dzieci nie mają gdzie wracać, ci co zostali zero perspektyw. Tylko czy ci co pozostali obudzą się. Czas na zmiany w kraju i w Bełchatowie

Takie cus moze napisać tylko dzialacz PO pokroju Roż.....ski, każdy człowiek wie, ze PO nie dosyć, ze zamknie kopalnie to jeszcze zasypie nas w tym dole zeby problemu nie było. Ten gość to nie jest ratunek dla Bełchatowa. Jedyne co mozemy zrobic to negocjować wszelkimi sposobami z obecnie rządzącymi. Pozdrawiam górników damy sobie radę.

Trzaskowski tak jak jego mentor Tusk jest na niemieckiej smyczy. ZroBi wszystko żeby to jeb lo jak najszybciej bo to jest w niemieckim interesie.

Zwolnić tych pseudo górników a w to miejsce zatrudnić młodych wykształcone osoby Dzięki temu zakład zaoszczędzi 60 % ponieważ za jednego pracownika można utrzymać 3 nowych taka prawda

Pani prezes jest mega kompetentna, zna się na wszystkim, jest super managerem z super doświadczeniem, odczepcie się od niej. Nigdy nie było i nie będzie tu, na tej waszej wsi, takiego światowej klasy menadżera, jak pani prezes. Wiem co Piszę zwiedziłam całe podlasie i w żadnym gospodarstwie nie było takiego fachowca od prądu jak ona. To kobieta z sercem na dłoni. Co prawda jest to serce wyrwane przed chwilą bezbronnemu pracownikowi ale jednak jest na dłoni.

Trzeba pamiętać, że jedno stanowisko w ELB&KWB utrzymuje, co naturalne cztery inne miejsca pracy w tak zwanym otoczeniu produkcyjno usługowym, co daje około pięćdziesięciu, sześćdziesięciu tysięcy miejsc utrzymania. Tyle zniknie jak padną dwa zakłady matki.

To jest jasny sygnał od ministra, wstawię wam pijaczka i oszusta na głównodowodzącego i prywatyzatorkę która będzie wysyłać ludzi na bruk pod byle pretekstem. No i co mi zrobicie.

A kto w kopalni zajmuje się Złoczewem? Chyba powinuen zabrać głos co robi w tej sprawie?

Jak to kto, główny inżynier inwestycji, 40 na miesiąc, oczywiście od Pieluchy, suszy piasek, zajmuje się kredą, ma sprawę karna razem z Pieluchą. Nie ma czasu na jakiś Złoczew, dajcie mu spokój, on ciągle w drodze, najwięcej przejechanych km w firmie. Do Pieluchy często jeździ i zajmują się ważniejszymi sprawami.

A to jednak zastanawiające czemu tak zminusowany ten komentarz?

Jak to czemu bo kłamstwa pisze, w końcu ktoś weźmie sie za twoje IP i pozalujesz tych oszczerstw

Trole pisowskie minusuja, bo prawda boli. Może jeszcze ten od inwestycji i majątku KWB wyjaśnił by sprawę spalonej hali na Piaskach z syfem olejowym. To nie są żadne oszczerstwa , sprawa karna za inwestycje w starostwie w Pajęcznie wspólnie z Pieluchą jest, suszarnia rodzinna piachu obok kopalni jest, duża kasę bierze. Są jeszcze inne ciekawe sprawy.

Tak wygląda patologia i dziadostwo tych od Pieluchy.

Zadaj sobie związkowcu proste logiczne pytanie: Jakie są przyczyny zapaści Bełchatowa, ale i gospodarki kraju? Przecież otrzymałeś gigantyczne narzędzia w postaci monopolu energetycznego i co z tym zrobiłeś? Nic! Odpowiedź na takie pytanie to klucz do podjęcia właściwych decyzji. Protestujący mają oczywiście rację w swoich obawach apokaliptycznych dla Bełchatowa. Głowa tego zła to Bruksela, którym oczywiście służy wiernopoddańczo władza warszawska. Podporządkowanie bezwarunkowe Polski brukselskim lobbystom okupującym całe centrum miasta i służącej im komunistycznej władzy unijnej, to tyle znaczy przynależność do Unii. Lobbyści w liczbie kilkunastu tysięcy zajmują całe centrum w Brukseli, instalowani tam przez wszystkie znaczące firmy świata i to oni korumpują polityków brukselskich sprawiając, że następuje rezygnacja z węgla na rzecz innych bardziej zyskownych dla korporacji technologii. Hasła ekologiczne to tylko narzędzia wojny z samodzielnością krajów. To wszystko oparte na ideowych zasadach manifestu z Ventotene, którego autor - komunista włoski jest upamiętniony nad wejściem do Parlamentu UE jako jedyny. Likwidacja państw i narodowości, doktrynalne sterowanie gospodarką, likwidacja rodziny jako najważniejszej komórki społecznej, to jedne z głównych zadań tego tworu. Na tym tle protestujący trzeciego lipca pod “tuczarnią na węglowej” pokazali niezadowolenie i tylko tyle. Nie zrozumieli jeszcze, albo to tylko pozoranctwo, że by walczyć o byt Bełchatowa trzeba mówić publicznie prawdę, bez maskarady, a żądanie odkrywki Złoczew i spotkania z Pinokio jest sygnałem - my tylko tupiemy. Tu trzeba o wiele bardziej radykalnych działań, bo jak mówił znany bohater o czasach historycznego już potopu: “Larum grają! wojna! nieprzyjaciel w granicach! A ty się nie zrywasz? Szabli nie chwytasz? Na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu?”. Dzisiejsi związkowcy uważający siebie za żołnierzy zaakceptowali przecież unijny potop komuny... Dziś tupanie nóżką i spotkania z obiecującymi gruszki na wierzbie osobistościami to nie walka, a konformizm…

Obstawiam że za jakieś 2 tygodnie królowa puszczy wróci do swojej puszczy z podwiniętymi ogonem.

Tylko 150 osób protestowało. Reszta pogodzila się z decyzją. Nie ma co narzekać i tak ładnie wam poszło za tyle lat turlania.

Co za pustak tylko 150 mogło protestować a za max miesiąc zobaczysz na co stac zz. Widać, ze nigdy tu nie pracowałeś i nie widziałeś strajku.

Fajnie że umiesz się pocieszyć. No ale czy miesiąc czy dwa lata to i tak nic nie zmieni. Decyzja już zapadła i jest nieodwracalna. Powodzenia na strajku , napewno będzie tak jak chcesz.

Wypraszamy sobie żeby pijaków, nierobów i wszelkiej maści pseudo związkowców nazywać moimi kolegami

Tutaj wogole nie chodzi czy będzie eko czy nie . Ich to nie obchodzi liczą się wyłącznie pieniądze . Niemcom opłaca się otwierać teraz kopalnię i elektrownie a nas blokują i mieszają ludzią w głowach. Oni robią wszystko żeby zniszczyć nasz przemysł a potem nas, historia lubi się powtarzać ale człowiek nigdy nie zrozumie póki nie doświadczył .

Trzeba to prywatyzować i na eko . PRL już przeszedł do historii tylko w tej wiosce jeszcze cywilizacji boją się wprowadzić.

Hura hura hura

Biedactwa z czego będziecie żyć Buhhhaaa

Biedni nie są. Posprzedaja conieco i starczy na jakiś czas a później to będą narzekać na Dude albo innego prezydenta. Pikieta nic nie pomoże. Pracownik nie będzie mówił co jest opłacalne a co nie. Zmienią na eco czy tak czy siak. Ale minusują , żeby do roboty takie były.

Idz na Dubie. Tam otrzeźwiejesz

Stop Złoczew!!! Nie chcemy truciciela wolimy ekologię czas na fermy wiatrowe

A krUlowa puszczy uciekła do puszczy z podwiniętymi ogonem. Co będzie z plebsem gadać

To prawda, uważa nas za wieśniaków

Czytajcie te poukrywane wpisy, są wiele ciekawsze.

Glosujta dalej na pis... ciemnogrodzie. Jak was eksmituja dopiero bedziecie miauczec. Madry polak po szkodzie.

PO NAS URATUJE wraz z Rafałem zamknie kopalnie i zabierze wszystkie pisowskie plusy bedziemy żreć ten węgiel to bedzie dopiero eldorado.

Hej pracownicy jak się czujecie na wieść o tym że zarządza wami ktoś taki: https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.wp.pl/wojewoda-mazowiecki-pijany-na-rowerze-6037808992002689a%3famp=1

Podobno w PEGJEŁE opracowują nowe wysoki standardy dla członków zarządów. Trzeba będzie mieć w CV jazdę po pijaku na rowerze, oszukiwanie urzędników lub prywatyzacje spółki skarbu państwa żeby moc marzyć o takim stanowisku.

A dodatkowe punktu za produkcje bimbru tez bedą ? Bo na podlasiu to Sami spece od bimbrownictwa ..... i od energetyki oczywiście emoji

W komplecie z utratą szans na Złoczew dostajecie ułaskawienia pedofilów.

Dobrze, że pikiety robi się w Bełchatowie, bo chodzi o problem lokalny.

Ten prezent z Pajęczna dla Prezes gieksy jest wyśmienity.

Następnym razem TACZKA. Co to za prezes która boi się kolegów i koleżanek z pracy. No ale skro dla nie jesteśmy wieśniakami to może rozmowa z nami jest poniżej godności królowej puszczy.

Jutro znowu poniedziałek, Pani Prezes, trzeba pogonić kolejnych nieudaczników, szkodników i złośliwcow. Np tych od Pieluchy.

Jak byś się choć trochę orientowal to wiedzialbys, ze w poniedziałki nie urxeduje. Lepiej **** łbem w ścianę zeby odreagować frustracje

Sekretareczka Kuzyneczka jedz z szefowąna Polasie i tam cwaniakuj

Pielucha jest za burtą PGE, skończyło się robienie dziadostwa. Za wyrządzone szkody firmie poprzez rewolucje kadrowe powinna odpowiadać. Jak nauczyciel języka polskiego może zostać szefem kadr tak dużej firmy, za tak wielką kasę. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Akcjonariusze to zauważyli, akcje PGE spadły do 3 zł, z 15 w 2015 roku.

A jak pijak może zostać prezesem PGE, jak gwiazda Podlasia pisząca książkę o otwieraniu działalności gospodarczej i pozyskiwaniu środków unijnych może zostać prezesem GIEK, jak specjalista logistyki może zostać dyrektorem ds IT, jak kierowca może zostać dyrektorem od donosów itd mam wymieniać więcej ?

Naczelny kadrowy od Pieluchy nie miał moim zdaniem pojęcia do jakiej roboty się wynajął. Interesowała go kasa i możliwość zatrudnienia swoich ludzi, niekoniecznie potrzebnych i kompetentnych. Narobił dużych szkód, kopalnia wysyłała ludzi na PDO, wypłacając odprawy a on przyjmował nowych, ciekawe z jakiego powodu. Był wyjątkowo niekompetentnym kadrowcem, uskuteczniał nepotyzm i inne dziadostwo. Poza tym jest wyjątkowym zlosliwcem, zresztą jak inni od Pieluchy, z nią włącznie.

Faktycznie zatrudniał ludzi nikogo nie zwolnił niezwykle niekompetentny za to obecna ekipa znakomita ma wysokie kwalifikacje ]wyrzuca ludzi na bruk w okresie spowolnienia gospodarczego nawet wieloletnich pracownikow mimo , że rząd stara sie aby lud,ie nie tracili pracy. BRAWO WY !!!

Kierowco w Działu Donosów skocz już opluwanie ludzi. Wszystko co piszesz to nieprawda. Jeśli uważasz że wyrządził szkodę zgłoś organom ścigania

Ci od Pieluchy obsiedli PGE jak szarańcza, trzeba strząsnąć z drzewa PGE tę szarańczę. To Szanowna Pani Prezes trzeba zrobić dla dobra firmy. Ci z Radomska też obsiedli ale nie są tacy złośliwi i nie donoszą. Te od Pieluchy to pierwszorzedni sygnaliści, z Marzena na czele.

Szarancze mówisz POwcu, mozesz sobie pomarzyć a przy okazji jeszcze tobie sie oberwie...

No i pikieta się udała. No ale bez rezultatów . Trzeba doic póki się da i brać wszystkie zmiany.

I Co dalej z tymi biednymi pracownikami ? Do żadnej pracy nikt takich osób nieprzyjemnie, żaden prywaciarz niebedzie działał na szkodę swej firmy tylko zatrudnia osoby zdolne z doświadczeniem Więc teraz to Tylko możemy wam współczuć buhhhaaa

Ja mogę zatrudnić. Oczywiście delegacja i na początek z 15 zika od godziny.

I miske ryżu daj niech żrą buhhhaaa

A później będzie podwyżka?

Jak rok wytrzymają i minimum z 200 godzin miesiecznie to oczywiście że dam podwyżkę.

Wybory 2020. "Konfederacja będzie się bogaciła kosztem słabnącego PiS-u" . Jej korzyść to przegrana Dudy. Coś w tym jest.

Bosak tak ale 2025 nie teraz, na tą chwilę Duda

Ja na to rozdawnictwo nie głosuje. Teraz Trzaskowski wcześniej Bosak

Patrzę na was z góry, popijam żubrówkę z sokiem z buraka i śmieję się z waszego protestu wieśniaki.

TOFIK & CIELACZEK

Nasz Tofik to lubi tez trójkąciki: TOFIK + CIELACZEK + KIEROWCA OD DONOSÓW

Ciekawy jestem który którego dym...

Najgorsza klijentela to ci z PGE. Inni ludzie co pracują i też robią zakupy są normalni.

Uczciwość na portalu . Jak nie wygodny temat to 20 łapek na dół.

Idź się doszkolić sekretareczko.

Odpowiedź dla darad ha, ha ha , w takim razie cieszę się i pozdrawiam, jestem spokojna że sobie poradzicie. Czas zakasać rękawy i pokazać na co Was stać. Pochwalcie się sukcesami. Jestem z Wami i życzę powodzenia bo prędzej czy później się przyda. Pozdrawiam

Dziękuję za pozdrowienia jak i ja pozdrawiam, ale zanim stanie się to co wyżej napisałaś to Ty i ja na emeryturze będziemy, czego serdecznie Ci życzę.

Odpowiedź dla GERSA : nikt z mojej rodziny nie pracuje w PGE i dobrze mi z tym. I uprzedzam, że nie narzekam bo dobrze mi się żyje. Jestem mieszkanką Bełchatowa uczciwie pracuję i nie czekam, az ktoś mi coś da. Pracownicy PGE nie szanują tego , że dostali mieszkania , moja dobry socjal trzynaste pensje i godne emerytury. Im ciągle jest mało. A takich ludzi jak ja jest wiele więcej w Bełchatowie i czas skończyć z rozsputą i rozdawnictwem. Ja jak jutro stracę pracę to znajdę kolejną. Moje pytanie brzmi czy Ci specjaliści z PGE w przypadku utraty pracy sobie poradzą ????? nie musisz mi odpowiadać - pomogę CI odpowiedź brzmi NIE - NIE poradzą sobie Więc czas skończyć te dysputy. Każdemu życzę dobrze, ale zacznijcie to doceniać a nie ciągle narzekać.

Dziecko drogie, mało wiesz o pracownikach i bzdury piszesz. Zrozum że większość tych których tak oczerniasz ma wykształcenie które zapewni im pracę w innych strukturach, a i większość stać (nie finansowo) na założenie własnych działalności, bo mają "fach w ręku". Jak widać po Twoim w pisie Ty tylko u kogoś (jak ci da pracę) pracować umiesz (jeśli umiesz bo piszesz że "możesz stracić" czyli jaki powód może być emoji ).

Wykonuje pracę na terenie elektrowni,jako podwykonawca( prowadzę swoją działalność) .Mogę ci napisać o waszej pracy... o 7-ej zaczynacie, za jakąs robotę bierzecie się o 8-ej( bo kawa), o 9-30 **** wam się trzęsą (bo przerwa niedługo). Wracacie z przerwy o 10-30. O 14-ej **** się trzęsą ,bo fajrant niedługo a o 14-30 juz stoicie przed wyjściem by o 15-ej kartę na bramce odbić...jesteś pewien że przy takim podejściu do pracy pootwieracie swoje dzialalnosci bądz znajdziecie pracę u prywatnej osoby? Dzialalność może zalozycie, ale długo nie pociągniecie, pracę też znajdziecie tylko na jak długo...I jeszcze jedno zeby nie było...też się lubie przed pracą i w trakcie kawy napić,tylko ze mi nikt za to nie zapłaci.

A całe PGE gdzie? U siebie? Co za kretyński wpis potwierdzający dokładnie to, co napisała Pola. Powiadam Ci, 98% pracowników PGE byłoby bezradnych jak dzieci. Podaj jakiś konkret, który wyróżnia. Jedyny konkret do załatwili mi pracę. Nie wiem skąd ta wyższość, chyba sami się nakręcają pijąc kawę parę godzin dziennie. Życie Was zweryfikuje.

Żal d..ę ściska emoji Pracy mi nikt nie załatwiał, a pracuję w ELB od prawie 40 lat. Jak chcesz wiedzieć to znam się na swojej pracy i mam wiedzę nie tylko w kwestii wykonywanej pracy i zapewniam Cię że takich jak ja jest wielu, a takich jak Ty utopii by w łyżce wody emoji. No rozumiem Cię, jak załatwili Ci pracę to masz problem, bo nawet nie wiesz gdzie się "światło" wytwarzaemoji a nie wspomnę o wiedzy co to jest pąd/moc/węgiel itp. Po prostu cienias jesteś. A jeszcze jedno dziwi mnie że znasz takie pojęcia jak -weryfikacja- emoji

Od 40 lat?..... To najwyższy czas na emeryturę,

Jakoś nie przekonujesz swoim paplaniem. Prawdę napisał ten podwykonawca. Rzeczywiście większość pójdzie na emeryturę, ale wrony wrócą.

Oczy mydla . Takie same złodziejstwo. Ale po wyborach czy tak czy siak wezmą się za was NIEROBÓW.

Ci co na zdjeciach to do prokuratury na zeznania pierwsi.

Oglądajcie PiS-owskie głąby https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=oO42PejivlU&fbclid=IwAR2mnUTxEAbmucga8ftRw_XFGAYKRlpDOuMPG2gxyt-6YS8OvuesJCfVr1I&app=desktop Teraz porównać Pana Jacka z tymi sierotami przywiezionymi w teczkach PiSu. Jackowi to teczki mogli by nosić.

Jacek obsadzony na stołku prezesa, za prywatyzacje Bewy. Prezesem spółki został mąż miniaturowej posłanki z PT. Doprowadził do zaniżenia wartości a potem koleś miniaturowej z PT przejął to za grosze. Tak Jackowi trudno będzie dorównać. A może jeszcze przypomnimy jego kałuże. Bo wiadomo. Gdzie siedzi kaczor.

A co to jest Lot , amber gold , ofe , pkl.

co ma Jacek wspólnego z amber Gold, LOT itd ? 

A to z których złodziei się wywodzi ? Pis czy po czy ko. Grażyna ty siedź i nie pytaj.

Idę prosto. Mam w **** wasze Polski. Bo pracuję .Wolę mniejsze zło . Dajmy szanse PGE i niech własnymi siłami jadą remonty bloków. Przecież tam tylu pracowników to dadzą radę.

Trafiony prezent w 10tkę

Partia tak wypaczenia nie ,niech żyje PiS niech żyje nasza Ojczyzna niech żyją!!!

Ten prezent dla Pani Prezes to Adaś dostał z Pajęczna, bo tak jakoś pasuje?

Pani nie chce zatrudinć Olejowi pociotek i jest problem. Kaczor ,Zawada i inni to robili to byli dobrzy. Nawet Posłanki to zaakceptowaly 1 z Radomska 1 z Pajęczna i 1 od Oleja.

Posłanki Adasia buzują a on tego nie ogarnia i dymi. Słaby Adaś i nim grają.

Czemu zmyśla. Zgłoś do prokuratury .

Stop dla Złoczew Teraz tylko fermy wiatrowe

Jak ich zobaczyłem to myślałem, że chłopaki z różancem idą

Dawno nie widziałem tyle tłustych gęsi na ulicy węglowej, chyba spragnione

Dobrze, że jest Adam na miejscu może zalatwi sobie grupę....

Te rękawice które ześta ukradly z PGE to jeszcze w życiu wam będą potrzebne.

PGE i jego bankructwa już przesadzone i pikuś, nawet Duda ma to gdzieś i śmieje się naszym a Ci potulnie głosują. Kto miał się dorobić w 5 lat to to zrobił. Może warto zapytać pana premiera, dlaczego na biurku Ministra Edukacji czeka do podpisu rozporządzenie w sprawie zdalnego nauczania do lutego 2021, skoro wirus został pokonany?

Pani prezes to kolejna osoba, która przyszła, zamiesza I nic z tego nie wyniknie. Ciekawe ilu jeszcze takich nieudaczników nad czeka.

Sekretareczka kuzyneczka przestań już pisac. Nie jesteś stad tylko jedz ze swoją siostrzyczką Żubry doic

To jest mój pierwszy i ostatni komentarz. W żaden sposób nie jestem spowinowacona z Panią Prezes, pracowałyśmy ze sobą ponad 4 lata i tyle w temacie. Po drugie nie jestem sekretareczką. Jak byście się zorientowali to byłam specjalistą ds. rozwoju i innowacji.

Czego najwięcej ma PGE - biurowców i umysłowych, może ktoś to zauważył

I nierobów. Pozdro Szop

Ludzie, musi być kasa na socjal. Kaczyński musi mieć z czego dzielić. Nie jakieś tam inwestycje.

Od kiedy to Kaczyński dzieli.PIS odebrał oszustom a rozdał prawowitym szeregowym obywatelom i komu to przeszkadza...oszustom czy ich pomocnikom.

Widać, że jesteś chłopaku za pedofilią.

Chłopie, zmień leki albo dawkę. Gdzie masz tych oszustów, chociaż jednego. Pan Zbyszek tyle lat nie znalazł. Dziura w vat zmalała dzięki jpk, poczytaj kto i kiedy to wprowadził. Pis przezarł najlepszą koniunkturę od wielu lat zamiast inwestować a pieniądze ma od nas.

Życzę abyś miał lokatę w Amber gold

A ty w Skoku

Skok istnieje.

Protest był OK, na możliwości pandemii, ale prezes Wojciech D. uważa Was za komuchów a z komuchami nie gada. Solidarność i reszta sprzedała Bełchatów i Turów za wpływy w nowo powstającej spółce aktywów węglowych i tylko tyle. Tu nie chodzi o ludzi, tu chodzi o biznes, ma się kręcić.

I rozkraść co się da???

Protest był OK, na możliwości akademii, ale prezes Wojciech D. uważa Was za komuchów a z komisjami nie gada. Solidarność i reszta sprzedała Bełchatów i Turów za wpływy w nowo powstającej spółce aktywów węglowych. I tylko tyle, tu nie chodzi o ludzi, tu chodzi o biznes.

Niestety u nas trochę inaczej to wyglada. Komuchow u nas nie ma, są za to związki z PIS i Związki za PO

Kicha z tym protestem, słabo wyszło. Jacy związkowcy taki protest.

Brawo Olejnik i reszta!! Ps nie pracuje w kopalni ani nikt z mojej bliskiej ridzint. Jedynie chce mieszkac w Bełchatowie jaki jest a nie Walbrzychu

Wałbrzych kwitnie dzięki samorządowcom i unijnym inwestycjom. Ale to trzeba chcieć coś robić zamiast dać darmowe emzetki i spać drugą kadencję. Tam posciagali firm, ludzie mają pracę. U nas będzie o wiele gorzej.

Tak zlikwidować elektrownie która zapewnia 20% zapotrzebowania Polski na energie,a prąd będziemy kupować od Niemiec nieważne że trzy razy drożej

Manipulant! Dlaczego wg. Twojej chorej logiki jeździmy do Niemiec po tańsze auta oraz lepszą i tańszą chemię i wiele innych rzeczy. Ten co tam nie pojedzie ten wierzy w Twoje manipulacje.

Zastanawiam się dlaczego nikt nie zrobi kontrmanifestacji? Przecież jest tyle osób, którzy z różnych przyczyn nie chcą Złoczewa. Chcą zmiany w oparciu o inną formułę rozwoju. Na tej manifestacji, jak każdy bezrozumny tłum, tylko żądania, a co w zamian dla regionu? Dla Was wiadomo, wszyscy na Was mają robić. A może czas na somooczyszczenie po latach nepotyzmu i kumoterstwa, równie przed PiSem, żeby było wszystko jasne. Może czas się zreflektować, może czas zasięgnąć opinii innych, może czas się przebranżowić? Teraz to takie modne.

Ty zielony nieudaczniku. Zamilcz i wchodz znow w dooope mafi Greenpeace z niemiec. Bo od nich chcesz idioto kupowac i placic 3x drozej minimum za prad.

Brawo, pokazałeś poziom dyskusji, ale zdziwisz się albo uciekniesz na niezasłużoną emeryturę.

Żadnego Złoczewa, won z węglowym syfem.

Pampersy też dla Dudy by się przydały Tchórz jeden

A ja głosuję na Dudę...bo to jedyna alternatywa.

Widać, że jesteś chłopaku za pedofilią.

A niby z jakiego powodu? Bo napisał jasno że trzy największe stacje niech się dogadają w sprawie debaty? Nie słuchaj trzaskowskiego tylko myśl. Ten wszędzie wlezie tylko w Warszawie jest coraz gorzej pod jego rządami. Trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć.

Byłaś kiedyś w Warszawie, czy wiesz z radia, że gorzej?

No k.wizja oczywiście nie chciała się dogadać. Tchórz i tyle, wrzeszczeć potrafi ale prawdziwych pytań się boi. A gdyby ludzie w Warszawie byli niezadowoleni to by na Trzaska nie głosowali

Jeszcze malo smrodu sie nawachali.

Za Kaczyńskiego cały czas lały się ścieki do Wisły i jakoś to pisiorom nie przeszkadzało

Oby tylko bełchatowianie nie zagłosowali na tchórza PAD

Wszyscy do wyrzucenia na zbity..., i będzie spokój.

Większość tych komentarzy piszą chyba ćwierć inteligenci którzy nie mają zielonego pojęcia o co chodzi. Po co zabierać głos w dyskusji, po to aby odsłonić brak jednej klepki. Oczywiście nikt mnie nie widzi, ale samopoczucie jest w porządku?

Nie odzywajcie się, inni pomyślą , że jesteście mądrzejsi.

Przecież wiadomo o co chodzi. Chodzi o dobrze płatne posady za nicnierobienie, a cała Polska niech płaci rachunki.

Tak właśnie chcieli by pieluchowcy.

Jedyną nadzieją na Złoczew jest wypowiedzenie paktu klimatycznego tak jak zrobiło to USA. Jednak PiS nie ma jaj ani woli by to zrobić. Sprzedali się za dotację w Euro tak jak ich wyborcy za 500plus.

Wypowiedzenie pakietu wynegocjowanego przez PO oznacza wyjście z EU

A dlaczego Adaś Zawadzie pieluch w prezencie nie dawał, ha ha ha?

Bo to pierwsza prezes która bała się wyjść do własnych pracowników.

A o czym ma rozmawiać, jak żadne racjonalne argumenty są z założenia negowane. O czym rozmawiać z tłumem. Bardzo dobrze, że nie wyszła. Następnym razem niech wezwie policje. Z drugiej strony ciekawi mnie protestujący byli w pracy czy urlop? Jeśli w pracy to powinny być potrącenia z dniówki, a może nawet zwolnienia dyscyplinarne za opuszczenie stanowiska pracy.

Na panią prezes to trzeba mieć wygląd, pieniądze i wiedzę. Wyglada jak białostocki żubr po liftingu, wiedzę o energetyce ma na poziomie ZEROWYM a pieniądze no cóż, spółki skarbu państwa nie prywatyzuje się dla klepania biedy.

Adaś pieluch zawadzie nie dawał bo sam mu du. e podcierał!

A co robiła pielucha?

Wsadzała swoich na stołki

Stop dla Złoczew Fermy wiatrowe to jest przyszłość i ekologia

Ludzie! Do kopalni przyjmują! Juz jedną taką rudą, tyle co wyrzuconą z dyrektorowania w hotelu sport przyjęli!! Składać podania! Kto pierwszy ten lepszy, bo miejsc zabraknie! Podania przyjmują w Radomsku.....

Uuu, to biuro zatrudnienia przeniosło się z Sulmierzyc do Radomska, co na to ruda?

Ruda chodzi posrana ze strachu bo dochodzenie w toku.

Rozumiem że wszyscy mieszkańcy Bełchatowa pracują tylko w Bełchatowie. Może na znak protestu wszyscy pracujący w innych miejscowościach się zwolnią.

Trzaskowski powinien wysłać pampersy Dudzie.

wszystko to polityczne te cyrki, walka o władzę i stołki....

Rozmiękczone klęczeniem w kościele, zniewieściałe od różańca twardziele.

A jak rejteruje Duda, to związkowcom się podoba. Też uciekł od spotkania z Trzaskowskim.

Duda miał rację że uciekł ,o czym miał rozmawiać z Trzaskowskim ,przecież tu nie chodzi o partię pokera ale o naszą ojczyznę.Trzaskowski już pokazał swój patriotyzm ,tak jak całe PO ukazując zdradzieckie zamiary.

Widać wiedzą u ciebie żadna.

Kogoś podobno znowu zwolniła w piątek z elektrowni?? Ktoś coś wie?

Młynar...

Nie żartuj??? Dyrektora technicznego???? Tak świetnego fachowca i człowieka???

Tak, zwolniła go za pogodę. Szkoda, ze nie zatrudnił INDIAN aby trochę potańczył. Może nie byłoby ulewy

Może rudą od zatrudnienia?

Dyrektora bo " umówił się z tą wielką burzą " i zalał elektrownie.Każdy pretekst jest teraz dobry.

Wszyscy są mówią że zwolnili chłopa, bo "deszcz padał"

Te stanowiska nie są po to zeby brać kasę a madrze zarządzać. Pewne rzeczy trzeba przewidziec i tak zarządzać aby zapobiec. Przecież to nie bylo trzęsienie ziemi. Widać słabo elekttownia była zabezpieczona ze do tego doszło. Dla hejtujacych nie jestem po niczyjej stronie to tylko moja prywatna ocena obiektywnie oceniajacego chodź rozumiem co czuje wieloletni pracownik elektrowni to jednak to nie jest argument. Tylko dlaczego odpowiedzial tylko dyr techniczny a główny to za co bierze pieniadze on juz nie ma żadnej odpowiedzialnosci???

Obiektywny,słyszałeś ten dowcip: po co głównemu rozum ,jak ma tylu zastępców.A pieniądze bierze nie tylko dyrektor,dużo jest takich bezmózgowców utytułowanych,bez pojęcia o odpowiedzialności i nie tylko w Bełchatowie.Tak właśnie PO i PSL rozbroili odpowiedzialność ,wywindowali swoje gaże a teraz palcem wskazują na PIS, który nie może zapętlenia przegranych wyprostować.

Bezmózgowiec -to taki przypadek ,gdy ma dyplom z bardzo wąskiej dziedziny -magistra...zatrudniony jest w przeciwnym kierunku i nie wie nawet jak wykorzystać swoje prawa,wprowadzając bezprawie. Smutne to i obraźliwe ,ale prawdziwe.

Ojej! Zwalniają i zwalniają a nic się przez to nie zawaliło, nie skończyło. Może poprostu jest wielki przerost zatrudnienia.

Co ona ma do gadania?? Jest wstawiona przez Pisiorow i ma robic co karza. Ludzie gdzie wy macie rozumy??

Najlepszy prezes PGE, to Jacek Kaczorowski. Nigdy nie bał się rozmów. Facet znający nasz koncern energetyczny, jak nikt inny.

I do czego doprowadzili wprowadzajac na węglowa tych nowych dziwnych ludzi.do tej pory nikt za cedorzem nie tęsknił. Nowa pani nawet jego przebiła. Tego ekipa rządząca na pewno nie chciala.

A to Kaczorowski bYŁ prezesem PGE????

Ta jasne, najlepiej to się znał na prywatyzacji, wspólnie z Radziszewska Bewę sprywatyzowali.

Gdzie siedzi kaczor ??? Wiadomo w kałuży emoji

A jak prywatyzował spółki to co było ? A jak sprzedawał Bewę takiej malutkiej z PT przyjacielowi po to aby mężulek miał gdzie prezesowac

Ty, s jej mężulek to nie był jej kierowcą? Kurczę jaką karierę robią kierowcy. W Giek tez jest jeden, tylko wozi inną

Teraz to najlepszy a jak był to psy na nim wieszali.

czasem tak jest, docenia sie ludzie w tedy kiedy ich juz nie ma.

Bełchatów, jak szybko powstał, tak szybko zniknie, zostanie tu garstka emerytów. Trzeba się z tym pogodzić. Mieliście rządy PO teraz PiS i co, którzy wam pomogli? Patrzę na was pracowników PGE tak z boku i co widzę, a no widzę nadzwyczajną kastę ludzi, którzy obnoszą się z tym na każdym kroku. Żyjecie jeszcze w relkcie PRL, który przetrwał do obecnych czasów. Większość z was nie zaznała prawdziwego życia i tak mi się wydaje, że przydałoby się.

Brawo Nepotyzm!!!! Teraz to protesty jak trzeba się wziąć do uczciwej roboty. Mam jeszcze pytanie do pikietujących: gdzie byliście jak lewaki sprzedawały KWB i elektrownię na spółki?

To ja ci gamoniu nieuki odpowiem. Otóż to sprawka PO gdyż to oni byli ciągami za sznurki jak Angela chciała. To oni skarżyli się do Brukseli bo sami nie mogli nic zwojować z dobrze rządzącym rządem PiS. To teraz unia ciśnie PiS i takie są efekty.

Do Mąż: Poczytaj kto podpisał pakiet klimatyczny i jakie stronnictwo rządziło w tym czasie w Bełchatowie. Zacznij myśleć samodzielnie.

Gadaj to takim jak ty.

Duda krzyczy o złodziejach z elit i PO. Po pięciu latach szukania tych złodziei, nie znaleźli ani jednego. Ale sami przez 4 lata dopuścili do złodziejstwa,do roszarpywania posad, jak nikt w ciągu 30 lat. Złodziejstwo i przekręty to PIS. Przykład to nasze PGE

PGE i jego bankructwa już przesadzone i pikuś. Kto miał się dorobić w 5 lat to to zrobił. Może warto zapytać pana premiera, dlaczego na biurku Ministra Edukacji czeka do podpisu rozporządzenie w sprawie zdalnego nauczania do lutego 2021, skoro wirus został pokonany?

Dzień już ma się ku końcowi, noc zakryje wszelkie brudy, widać będzie mniej wszystkiego tylko bicie leżącego. Już umiera ta kraina, tego nikt już nie powstrzyma, już umiera ta kraina. Już umiera ta kraina, tego nikt już nie powstrzyma. Umiera ta kraina, tego nikt już nie powstrzyma, już umiera ta kraina, ła ła ła ła, ła. Już umiera ta kraina, tego nikt już nie powstrzyma. Już umiera ta kraina, cześć cześć cześć, cześć..

Tofik załatw Zloczew. Pięknie prosimy. Pogadaj z liliputem pewnie cię posłucha. Może on tez woli .... bo słyszałem, ze nie lubi naszej pieluszki

Umyj uszy musiało ci sie cos pomylic. A wkrótce okaze sie kogo nie lubi.

Marionetki związkowe gdzie byliście przez 5 lat gdy PIS w Unii walczył nie o sprawy Polski ale o sprawy PIS-u i gdy zawłaszczał wszystko w Polsce ,biegaliście wtedy do urn głosować na nich

Ależ ty głupi

No taki jak ty

chamstwo i buractwo nawet dyskutować nie potrafią tylko krzyki na ulicy

Stop dla Złoczew Fermy wiatrowe to jest przyszłość

Alkoholik otrzeźwiej. Rozumiem., ze po alkoholu wiatraki Ci nad głową latają

Boże uchowaj, Kisiel etatowy aparatczyk związkowy na kopalnianej pensji większej od kierownika oddziału. Człowiek, który od lat nie hańbił się jakąkolwiek pracą. Kto go uprawnił do reprezentowania załogi??????

Czekajmy jak nam zamkną miasto. Może ty ostatni zagasisz światlo

Zielony prezesik i nepotka Violetta chcieli przekupić mieszkańców drobnymi na GKS. Ale prezesowi coś tam się wymknęło o likwidacj kopalni. No niezłą kampanie zrobili dudzie w EBE

Związki zawodowe w PGE takie jak w moim zakładzie pracy - żadne. Pierwsi do zwolnienia żałosne zachowania. Aż wstyd mi czytać.

Pola to jedz na Polasie lub do ulubionej Warszawki. Lepiej podpisz się swoim zawodem sekretareczka kuzyneczka. W końcu razem ze swoją kuzynką uważacie nas za wieśniaków wiec jedzcie do swoich Żubrów

Co ty gadasz. Powiem tak 3/4 ludzi z Bełchatowa i okolic roszczeniowych do szpiku kości nie poradziłoby sobie w normalnej firmie. Niestety takie są fakty. Praca w normalnych firmach nie polega na obgadywaniu i najeżdżania na innych tylko na pracy. Sama po sobie widzę że w Polsce najnormalniejszymi firmami są te prywatne w Warszawie. Ludzie pracujący po takich miasteczkach jak Bełchatów to straszny beton zwłaszcza w takich prywatnych firemkach, ale tych spółkach skarbu państwa też. Mialam do czynienia z typem zatrudnionym w Orlenie do początku 2016r. Takiego betonu który mimo że jest z IT a nie ogarniała podstawowych zagadnień to ja jeszcze nie widziałam. Masakra, jak dzwonili i coś chcieli to pół firmy się modliło żeby tylko do nich nie dzwonił bo nikt nie ma czasu na tłumaczenie podstaw tłumokowi z PO.

Czyżby ten prezent dla Pani Prezes był od jednej z posłanek?

To był by za cienki prezent, liczymy, ze od naszych przedstawicieli dostanie bilet na księżyc w jedną stronę.

Wszyscy na bagnety! Zaczyna się rozbiór Bełchatowa. Walczmy o utrzymanie prymu w polskiej energetyce. Rejon potrzebuje Złoczewa i pieniędzy na sprawiedliwą transformację. Nawet jeśli kopalnia ruszy produkcja drastycznie spadnie. Energetyka się zmienia. Potrzebujemy inwestycji, miejsc pracy w nowych dziedzinach jak OZE lub elektromobilność. O to musi walczyć rejon. Byliśmy i jesteśmy stolicą polskiej energetyki. Dalej możemy nią być ale potrzebni są kompetentni ludzie, którzy utrzymają ten status. Dostrzegą szansę i będą walczyć. Lokalni politycy też muszą to w końcu zrozumieć.

Żadnego Złoczewa, nie tędy droga.

wiaterek ? słońce ? z tego chcesz mieć prąd pewny i stabilny ? a może atom ? 45 miliardów koszt takiej a koszt Złoczewa to 15 miliardów emoji

Koszty kosztami, tylko jak Złoczew zrujnuje przyrodę, którą kopalnia i elektrownia i tak już wystarczająco zniszczyła emoji Skończy się węgiel i co? 15 miliardów wyrzucone w błoto.

Jak tam selekcja kadr w PGE ?

trzeba mieć odwagę i walczyć o swoje ! trzeba mieć jaja ! a nie tylko pisać komentarze ,które nie pomogą miasto ani regionowi ! 

Popraw imię redaktorze.....

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także