Rejestracja i logowanie

Znamy oficjalną decyzję w sprawie bełchatowskiej Strefy Kibica

Wydarzenia 11-05-2018 Autor: magjas
9
Znamy oficjalną decyzję w sprawie bełchatowskiej Strefy Kibica

To już pewne - podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej będzie zorganizowana strefa kibica. Stanie na placu Narutowicza. Dziś Miejskie Centrum Sportu oficjalnie potwierdziło tę informację.

10 maja do Bełchatowa wpłynęła umowa przygotowana przez Telewizję Polską, dotycząca zgody na korzystanie z sygnału i publiczne odtwarzanie piłkarskich rozgrywek.

– Umowa, którą dostaliśmy od Telewizji Polskiej S.A, została już przez nas podpisana. Dziś odesłaliśmy ją do TVP – mówi Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie

W tej sytuacji bełchatowianie będą mogli wspólnie cieszyć się z kibicowania. W centrum miasta, na placu Narutowicza będzie można zobaczyć wszystkie mecze biało-czerwonych, którzy po 12 latach nieobecności znowu zagrają na mundialu. Zgodnie z zapowiedzią MCSu fani piłki nożnej obejrzą także wspólnie finał mistrzostw. Co dla nich niezwykle ważne, strefa kibica nie będzie mieć komercyjnego charakteru, czyli m.in. wejście nie będzie biletowane, nie będzie też prowadzona w niej jakakolwiek sprzedaż. Zaplanowano za to dla kibiców dodatkowe atrakcje.

Choć większość kibiców w kalendarzu już od dawna ma zaplanowane kibicowanie na mistrzowskich rozgrywkach, to dla porządku dodajmy, że: Mistrzostwa Świata w Rosji ruszają 14 czerwca i potrwają do 15 lipca. Biało - czerwoni zagrają w grupie H z Senegalem (19 czerwca, godz. 17), Kolumbią (24 czerwca, godz. 20) i Japonią (28 czerwca, godz. 16).

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Smokey do zobaczenia na pikniku u Marszałka

Mam znajomego w MCS-ie i mówi mi, że to taka ściema, że oni wystąpili wcześniej do TVP w tej sprawie niż Matys. Ponoć pani prezydent się wkurzyła, że oni z takim pomysłem nie wyszli i kazała przekazać do mediów, że oni sami wcześniej coś już pytali. Żeby właśnie nie wyszło, że to ktoś inny. Tak samo jak z Nowogradem Wołyńskim - wyszło od mieszkańców. Napisy Kaczygród przy wjeździe do Bełchatowa - od mieszkańców. Ta władza sama nic nie wie, a jak chodzi o coś czym można ocieplić wizerunek (zorganizowanie strefy) to nagle sobie to przypisują emoji

Okazuje się ze radny Matyśkiewicz spóźnił się ze swoją akcją wyborczą . Oby tylko wiochy politycznej PLUS nie zrobił w czasie meczy bo jak widać szukają darmowej reklamy. kompromitacja nie jest im obca. Brawo MCS, a dla Plusa bardziej pasuje MINUS!

A co to jest MCS ?

Dlaczego trawa jest nie koszona na Binkowie i Przytorzu.

2 kozy w Sanikomie zdechłyy i reszta nie wyrabia się.

Ponieważ jeszcze nie osiągnęła odpowiedniej wysokości.

PLUS ...Jeden "wypad" i na wybory ? Grocholice niech sie zajma swoja dzielnica Belchatow Wasnikt w Bechatowie nie chce

Super ! Szkoda tylko, że niektórzy robią z tego szopkę polityczną - Panowie z PLUSa ... wstyd.

dodaj komentarz
Czytaj także