Rejestracja i logowanie

Znamy nazwisko nowego prezesa PGE GiEK S.A.! Zapadły też inne ważne decyzje personalne

Wydarzenia 20-12-2018 Autor: magjas
142
Znamy nazwisko nowego prezesa PGE GiEK S.A.! Zapadły też inne ważne decyzje personalne

Znamy nazwiska nowych członków zarządu PGE GiEK S.A. Choć doniesienia te nie są jeszcze  potwierdzone oficjalnym komunikatem, to dobrze poinformowane źródła wskazują na to, że na stanowisko prezesa zarządu spółki zostanie powołany Robert Ostrowski. Sporym zaskoczeniem może być odwołanie w trybie natychmiastowym Radosława Rasały, który przez ostatnie tygodnie pełnił obowiązki prezesa zarządu „Gieksy”.

Funkcję prezesa PGE GiEK S.A. Robert Ostrowski ma przejąć od 1 marca 2019 roku. Do tego czasu, od 1 stycznia 2019 pełniącym obowiązki prezesa ma być Norbert Grudzień. Grudzień został z kolei dzisiejszą decyzją Rady Nadzorczej powołany na stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za obszar inwestycji i zarządzania majątkiem. Przypomnijmy bowiem, że spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, 19 listopada ogłosiła konkursy na dwa wolne stanowiska w zarządzie firmy.

Jak się okazuje najprawdopodobniej na tym jednym konkursie się nie skończy, bowiem dziś ze stanowiskiem pożegnał się Radosław Rasała, wiceprezes zarządu ds. finansowych. To właśnie on z końcem października objął funkcję pełniącego obowiązki prezesa PGE GiEK S.A . Powodów odwołania Rasały nie znamy, nieoficjalnie wiemy tylko, że odwołanie ma się odbyć w trybie natychmiastowym.

Kim są nowi członkowie zarządu PGE GiEK S.A.?

Robert Ostrowki jest obecnie zastępcą prezesa zarządu ds. ekonomicznych w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie JSW S.A. Ostrowski jest absolwentem wydziału gospodarki narodowej na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Ukończył także podyplomowe studium inwestycji w zakresie inwestycji kapitałowych i projektów rozwojowych firmy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz podyplomowe studium w zakresie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej w Szkole Głównej Handlowej/Ernst&Young. Był również uczestnikiem kursu dla doradców inwestycyjnych oraz dla kandydatów na członków do rad nadzorczych i zarządów spółek Skarbu Państwa.

Robert Ostrowski posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich, głównie finansowych, m. in. w branży stalowej i wydobywczej zarówno należących do Skarbu Państwa jak i prywatnych. Pełnił m.in. funkcje: dyrektora finansowego w Hucie Katowice S.A., Polskich Hutach Stali S.A. oraz w Mittal Steel Poland S.A. Był też zastępcą prezesa zarządu ds. ekonomiki i finansów Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., prezesem zarządu Minerals Mining Group S.A., członkiem zarządu ds. ekonomicznych w Polskich Kolejach Linowych S.A. Doświadczenia zawodowe zdobywał również w takich firmach jak Grupa Kapitałowa KGHM oraz Ernst&Young.

Norbert Grudzień jest z kolei związany ze spółką PGE GiEK S.A. Dotychczas pełnił funkcję dyrektora oddziału Zespół Elektrowni Dolna Odra. Funkcję wiceprezesa odpowiedzialnego za obszar inwestycji i zarządzania majątkiem obejmie z początkiem 2019 roku, przez pierwsze dwa miesiące będzie też p.o prezesa zarządu PGE GiEK S.A.

 

komentarze (142)
Dodaj komentarz

a co w tym ładnym budynku kolo kaufa jest ? bo chyba prądu tam nie robią? na miescie mówia świ..nia nic nie kumam o co chodzi moze ktos napisze ..

Tylko pis jest tak łaskawy co do przyjęć w PGE Szanuj ... nie pisz głupot

Owszem, jest łaskawy dla licznej grupy swoich Misiewiczów.

Trzeba donieść do władz pis ze zatrudnia się ludzi z PO PSL skończy się to eldorado Nawalają na dobrą zmianę a przychodzą do dobrej pracy za ich rządów co tu jest grane Panie prezesie to pis wygrał wybory i wprowadza najlepsze zmiany dla Polski wiec proszę też przyjmować pisowców

Ale się uśmiałem hahaha hahaha

Tak, trzeba donieść do Jarosława Kaczyńskiego jakie prawe i sprawiedliwe są pewne dwie posłanki, które zatrudniły pół Radomska, Pajęczna, Działoszyna itd. itp. w kopalni i elektrowni.

Siudy nie załatwiaj ziemniaką pracy w pge bo sam wylecisz

Dobrze ze jest ta kopalnia i elektrownia bo byśmy wszyscy poszli ale nie wiadomo gdzie Jak był by prezes z Bełchatowa to dopiero były by układy. Teraz przyjmuja ludzi wykształconych i po rozmowach kwalifikacyjnych Rekrutacja jest odpowiednia PGE mozna zatrudniać ludzi z zewnątrz i mozna ze społek nic nie reguluje szczególnie kto ma pierwszeństwo byli tacy co odeszli ze spólek znalezli nową pracę gdzie indziej a teraz wrócili i pracują już w PGE praca jak każda wszystkiego mozna się nauczyć Przestańcie pisać glupoty i nosić na językach ludzi bo to wam nie pomoże a jeszcze zaszkodzi

Ziuk niczym Bolek , sam jeden wszystko wywalczył

Jak Wam nie wstyd minusować prawdziwych komentarzy?! Żenada!

Z tego co widzę, to akurat te prawdziwe komentarze to mają dużo plusów. A minusowany jest bełkot i pomówienia emoji emoji

To załóż inne okulary

Czy pamiętają Państwo jak zaczęła rządzić "dobra zmiana" w GK PGE? Zaczęło się od zmiany prezesa, kolejną osobą była zmiana dyrekora ogólnie mówiąc d/s kadr. Został nim nauczyciel z Pajęczna pan Szydłowski. I to on zaczął karuzelę z przyjęciami do kopalni czy elektrowni. To za jego wiedzą zostali przyjęci do w/w firm ludzie bez żadnej weryfikacji. To on zatrudnił w elektrowni nowego kierownika kadr ale oczywiście stary został nieco tylko przesunięty, to on zezwolił na zatrudnienie również żony tego kierownika. Te kilkadziesiąt ludzi, których przyjęli do kopalni czy elektrowni to są ewidentnie ludzie przyjęci nie tam gdzie są potrzeby. To są zbędne koszty które "dobra zmiana" nam zafundowała. I jeżeli nowe władze nie wyp.....lą Szydłowskiego, to znaczy, że nic się nie zmieni, no chyba, że przerżną wybory.

Kogo ty chcesz wywalić ten czy ten bedzie zawsze bedą zatrudniać swoich Przecież zatrudniani są ludzie którzy nigdy nie byli za pis wystarczy ich tylko przelustrować po nazwiskach Załatwili sobie i to się liczy nie wazne kto przyjmuje kazdy sobie rzebke skrobie

Chyba sam sobie wyskrobałeś swoją rzeBkę, swoją znajomością poprawnej pisowni. Właśnie widać jakich ludzi zatrudnia dobra zmiana.

Szydłowski wykonuje tylko to co zostanie ustalone człowieczku mały, niezorientowany. On sam decyzyjny nie jest. Skąd ty się urwałeś?????

Weź nie rozśmieszaj...

Trzy godziny po wpisaniu tego komentarza i tyle minusów i to w starym artykule??? Panie Redaktorze, nie wstyd Panu ustawiać z automatu minusy??? Pana rodzinkę też dobra zmiana w PGE zatrudniła???

Jak ktoś takie bzdury pisze trudno nie reagować. Chyba gość z wkopu nosa nie wychyla, bo noe ma pojęcia jak to korpo działa!!!!!

A chcesz politykę zatrudnienia w PGE poczytać????

To pic na wodę tak jak ten cały śmieszny Compliance...

Jakbyś miał trochę pomyslunku to byś czytał uważnie. Osoba nie pracuje we wkopie, opisuje sytuację w elektrowni, nie w kopalni...

To chyba za bardzo pochłonięta pasjansem, bo nie wie kto podejmuje decyzje

Super prezesi To koledzyjednego ważnego polityka z Bełchatowa To bedzie się działo

Znowu jakieś ojszczypłoty z końca Polski. A co na to POSEŁ I SENATOR nasz bełchatowski DREAM TEAM ?? Czy wy panowie już NIC nie możecie ?? Niby dwóch parlamentarzystów z partii rządzącej a na ich podwórku ktoś inny pionki ustawia..... taka moc w tych panach - a właściwie to raczej niemoc......

Mądry i mądrzejszy Hahahahaha

I tak sie marnotrawi j wyciaga pieniadze. Na chwile obsadza inego eddeleguja tu premia tam premia odprawa a na podwyzki nie ma

Za chwilę po zmianie władzy ogłoszą PDO, wezmą kasę i będą wiać z powrotem do Radomska, Pajęczna, Działoszyna itd

a czemu za nowych członków ma się coś zmienić? czy oni nie z PIS? przecież jeden jest od Bredzińskiego ( baron szczeciński), a drugi od Tobiszewskiego ( baron ze Ślaska- politolog po KULu). Zadnej zmiany nie będzie.

I po temacie.... https://youtu.be/wmTcjLIduIs

Panie prezesie proszę zrobić porządek z tymi pożal się Boże menagerami którzy hundayami jeżdzą już nie po całym Bełchatowie ale po całej Polsce nawet zdjęciami dysponuje ...tak im się w ****ch przewróciło nie ma drugiej takiej firmy ,która tak rozpieściła kadrę wręczając nowe cacka a my ze spółek musimy się na to patrzeć przez zaparowane szyby 20 letnich autobusów !!! żenadaaaa tak wygląda ta wasza dobra zmiana?

to nic jeszcze taki pajac podjerzdza pod sklep na zakupy firmowym hultajem z przepustka na szyji i widac kto i gdzie pracuje - IQ jakie ? dla Giesky robi zakupy ....

Płacą za to, to jeżdżą - z tego co wiem to kilka stów miesięcznie więc w czym problem??? taka Polaka mentalność... "jak sam nie mam to reszta też mieć nie może!" I już teksty o żenadzie i o dobrej zmianie.... jakie to śmierdzące obłudą. Za PełO Panie było lepiej, nie???????? niejeden górnik we wkopie zarabia więcej niż dyrektor ze świniarni. O tym to już nikt nie napisze??

Taka praca panie.... w delegacje też Tra pojechać. Nie wszędzie praca jest jak twoja... z domu do pracy i z pracy do domu. Brakuje szerszych horyzontów????

Tyle tylko że wy przeważnie w delegacjach kompromitujecie Giekse i KWB oraz ELB. Wielkaszkoda

Jedź i pokaz nieuku co potrafisz. Pan Kipeski się boi?

u to Olejnik pisior się załamie emoji przecież już kur....wszystkich obsadził kogo i gdzie się da nawet byłą ….zresztą przyjdą nowi to zmieni opcje polityczną bo za kim on już nie był tzn cała ta śmieszna " Odkrywka" a dlaczego tak o Złoczew walczy ??? bo już ponoc tam poobsadzał ludzi a tu zoonk!!! unia zabroni i bardzo dobrze bo za chwile to polska zginie z powierzchni Europy!

Odpowiedz Zgłoś
125
131

Dwór się skończył to żal d.... ściska. Przez wiele lat grupy, prace i awanse dostawali tylko przyjaciele krlólika za lizodupstwo, donosicielstwo i odpowiednią przynależność. Na awans nie miał szansy nikt spoza. Trzeba było znać pana X Y,zapisać się to się należało a i pracę w kwb czy gieksie zięciowi, żonie się załatwiło, kierownikiem się zostało. Tero ****. Urwałoch se. Dobrali się do towarzystwa i jatka jest. No i z innymi się zaczęło rozmawiać, dialog prowadzić. Źle, bo Trza się tero korytem dzielić. Toż to się narobiło. Zapomniał wół jak cielęciem był .....

Głupi i głupszy hahahaha w punkt. Tylko nie mogę się zdecydować który głupszy

To wszystko wina pisu i Jarosława Kaczyńskiego!!

Byłem pewien że awans oraz podwyżkę w pracy .To dostaje się za zaangażowanie oraz podniesienie kwalifikacji .Myliłem się ,ważniejsza jest przynależność związkowa.Daje do myślenia prawda.

Rozwalić w drobny mak kopalnię i elektrownię i będzie spokój!!?

Do mądrowania to wszystkie, a do roboty to we dwóch szpadel niosą, jak sie przelezie jeden z drugim do harnasia to już takie umęczone, że do końca dnia trudno oddech złapać..

Co z Gorzkowicami ...

A może Rasałą poleciał bo, przymykał oko na nagrody jakie sobie dawała kadra zarządzająca? Oj dobrze byłoby prześwietlić ile to wzięli nagród szczególnie ci z nowego nadania w elektrowni i kopalni. Znam przykład, że gościu przyszedł na kierownicze stanowisko i w pierwszym roku otrzymał kilka tysięcy złotych samych nagród.

Tak jest! Trzeba to sprawdzić! Panie Prezesie będzie miał Pan sporo pracy, żeby to wszystko wyprostować! Koniec z kolesiostwem i rozdawnictwem stanowisk i grup!

Jestem szczesliwy!!! Dobrze ze to panowie z całkiem innego towarzystwa Pracuje tutaj 35 lat , wypisalem się z pijackiego związku każdy wie jakiego.Wutlumacze dlaczego Po 35 latach mam 20 grupę gdzie nowe panie zatrudnione przez byłego prezesa 29 Jestem z Bełchatowa i nie podoba mi się to że posłanki wszystkie piękne zamiast pracować na rzecz całego państwa obstawiaja stanowiska Dawny prezes im zatrudniał ludzi.Wystarczy spojrzeć na wysokich stanowiskach Pajęczno Radomsko a ci nasi z Bełchatowa się odcieli młoda posłanka związku I prezes to jest dopiero dream team I dobrze że już się skończył.kolesiostwo Czekam na wybory I już wolę swoich przedstawicieli z Bełchatowa Niż przyjezdni znajdy z poludnia

Ojjj admini dodają minusy, żeby wpisy były ukryte. Nieładnie. Prawda boli..

Z Bełchatowa jednak ktoś startował, patrz: https://www.facebook.com/rybakpge

A co z byłym wójtem Ładziakiem

Zmierz sobie temperaturę bo chyba masz gorączkę.

A Rasał czemu w takim tempie wyleciał ?

Kończy się era Antonia w gieksie. Już wolę tych spadochroniarzy niż uległych bełchatowian, którzy liżą pewną część ciała temu Panu. Nieważne skąd kto pochodzi, najważniejsze żaby nie ulegał dyktatowi tylko dbał o energetykę i pracowników

A moze wszyscy cwaniaku chcemy pracować w elektrowni czy kopalni wtedy bedzie nas stac na wszystko i nik na nikogo nie bedzie pisał . To nie tylko twoje Energetyku i odwa... sie

Nieprawda..... Antonio wstawi swoją kandydatkę na miejsce Rasały....

Masz rację. Nepoty z polecenia tego eksministra robiły co chciały. Stołki kasa buta i arogancja. Stop misiewiczom z radomska i pajęczna.

Kolejna swinia do koryta. Ja wiem jak uleczyć chory system. Trzeba odcinać ryje. Same nie odejdą od koryta więc musza same odpasc

Tak piszecie z pajeczno radonsko rzadzi tylko do PGE przychodza ludzie z Bełchatowa O co tu chodzi

Jak czytam te wasze wypociny to az strach myslec kim wy k.wa jestescie.

no i co ujadacze ?? Ujadacie bo ktoś inny zatrudnia swoich ? Panowie szyszki z kwb i Elb nie mogą się pogodzić ze tym ze skończyła się im rodzinna firma. Ze przyjmuje się ludzi spoza „rodzinnej” firmy. Boli was ze synek lub córeczka nie mogą zająć należnego im stanowiska !!! Taka jest cała prawda o ujadaczach - to sitwa która traci wpływy i szczeka ... szczeka .. szczeka .... hauuuuu .... Donalda wróóóóć ....... auuuuuuuu......!!!!!

Widze ze na portalu belchatowskim wiekszosc to radomsko i pajeczno. Ciekawe czy w radomsku i pajecznie sa belchatowianie. Nie chodzi tu o przyjmowanie ale przykmowanie ludzi niekompetentnych i to na do re stanowiska a hamowanie awansu rozwoju i podwyzek ludziom ktorzy pracuja na kopalni od lat.

Dokładnie i Twój wpis im bardzo nie na rączkę.

Kopalnia i elektrownia to nie twoja własność Blabla kazdy ma prawo aby mieć dobrą prace Przeztań plakać próźniaku nie pasyje to dolopaty

Dobrą pracę przez znajomość z paniami posłankami? Czemu wam nic nie załatwi w Pajecznie, Radomsku czy Działoszynie??? Wynocha z Bełchatowa!!!

Jacy posłowie takie korzyści uskuteczność.... jedni mają coś do powiedzenia inni zajmują się czymś innym.

Np. ruchami frykcyjnymi emoji

Jak nie znasz człowieka i nie wie jak bardzo jest pracowity i wykształcony to zamknij ryja i sam idź do łopaty Misiewiczu!!!

A co twoja wlasnosc? Bez ogloszen ludzie sa zatrudniani. Bez doswiadczenia i odpowiednich szkol. Rusz ta lepetyna a nie sie ciskasz. Po tym co piszesz widac skad jestes.

Nie mow hop. Zebys sie nie zdziwil.

Kupa smiechu. Jak zwykle. Zobaczymy czy zgodnie z ustaleniami powstrzymaja ta chora fale zatrudnien kretynow po znajomosci z radomska i pajeczna. Wycofujmy sie masowo ze zwiazkow oni nic nam nie pomoga. Mowia wam to co chcecie uslyszec! A sa na uslugach korpo! Ruszcie glowami. Przychodza mlodzi do pracy i maja wieksze stawki niz ludzie z tym samym wyksztalceniem i wieloletnim doswiadczeniem!!! Myslcie nie dajmy soba pomiatac! W innych krajach juz by ludzie wyszli na ulice a w Polsce nauczyliscie sie czekac i prosic blagac o to co wam sie prawnie nalezy!!

Prawsa boli....

No i gdzie ten kandydat z Bełchatowa !!??? GŁUPI i GLUPSZY tak szumnie zapowiadali, że mają swojego kandydata i kicha. Panowie wy już się naprawdę do NICZEGO nie nadajecie i NIC nie znaczycie. Jąkała i megaloman dream team z EBE.

Kombinujesz my nic nie słyszeliśmy jeżeli już to tylko że były prezes chce zostać Ale wszyscy wiedzą że nie może więc góra zdecydowała że będzie plodozmian iiiiiiii bardzo dobrze Z belchatowa nikt się nie nadaje z Radomska I pajęczyna ino do wykopu no chyba że przez związek to na specjaliste 8 tyś na rękę

Najważniejsze że wiedziałaś kto to GŁUPI i GŁUPSZY emoji emoji emoji

Zysk w kopalni wypracowuje cała załoga .Związki zawodowe sierpień i odkrywka dla swoich brudnych interesów okradają część załogi z pieniędzy które do nich nie należą. Pracownicy zaczynają się zniechęcać do pracy widząc że są okradani .Inni odpowiadają że nie muszą pracować bo związki i tak im dadzą grupę. Kto tu k...a rządzi.

W pierwszej kolejności powinni przeanalizować zatrudnionych, a raczej zatrudnione w ostatnim czasie i zweryfikować ich stawki zaszeregowania z posiadaną wiedzą w tym zakresie. Ot się okaże co to za specjalistki są. Siwe siano na głowie i siano w głowie a słoma ze szpileczek wystaje. My wieloletni pracownicy kopalni nie godzimy się na takich tłuków na stanowiskach, którzy przyszli tylko brać kasę bo dobrze kręcą pewną partią ciała.

Kupa smiechu. Jak zwykle. Zobaczymy czy zgodnie z ustaleniami powstrzymaja ta chora fale zateudnien kretynow po znajomosci z radomska i pajeczna.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Ciekawe czy związkowcy nadal przydzielać będą stawki swoim członkom notabene według kryterium.... Czy się stoi czy się leży staweczka się należy......

Teraz jesli chodzi o wybory parlamentarne z Bełchatowa nikt nie wejdzie Za co a zato ze tak sobą manipulowali niech teraz siedzą na **** cały Ku.... Dob.... i inni jeszcze

A co na to wszystko Pani prezydent Czechowska? Bierze przykład z tych w PGE? Zatrudnia ludzi z Radomska, Skierniewic, Zduńskiej Woli... Dla niej to normalne?

Jest to cecha charakterystyczna na zmiany rządzącej. Wyciągnąć! Wyciągnąć - im więcej tym lepiej. Nieważne jak i gdzie. Kasa musi się zgadzać!

Ludzie piszecie glupoty po to tylko ze zazdroscicie jak sami byscie się dostali to co by było nie chcę mowić. Tak było jest i bedzie czy to jest pis po czy psl każdy pomaga swoim teraz szczescie jest i dlugo bedzie przy pis bo przynajmniej daje coś ludzią Zostawcie w spokoju nazwiska bo jeszcze kiedyś wam się przydadzą . Bełchatów nie zasluguje widocznie na władzę Nie widzicie co się dzieje kto rzdzi w powiecie jacy ludzie a w miescie w gminie to kretacze i manipulatorzy ktorzy nie znają się na niczym dobrym. Pamiętajcie każdy załatwia swoim i nikt nigdy teko nie zmieni. Wejdzie do władzy ktoś inny zrobią zmiany i oni bedą tylko swoich zatrudniać Walczcie o lepsze zarobki tam gdzie jestescie

Masz racje

Co Ty piszesz? Walczcie o swoje zarobki? Jak? Kierownik z wielką łaską da Ci jedną grupę raz na 3-5 lat a te nowoprzyjete pasożyty na starcie mają 27 grupę! Żeby im dorównać to musiałbym pracować tutaj jeszcze z 60 lat!

Diabelski młyn się kręci !!!

A gdzie zatrudniono eksstarostę ? Jeżeli tak to za ile?

Ws4 , transport kwb

I ex wójta? Też z Pis-u

No ciekawie musicie mieć w ele i kwb skoro tak się złościcie w komentarzach. Najbardziej zastanawiające jest to jak się zachowują "nowe nabytki", przez które jest nieciekawa atmosfera... chyba, że sciemniacie, że ich lubicie po to by się nie narazić. W sumie nie wiadomo chyba do konca kto tak naprawdę jest od kogo...

A dlaczego prezesem nie został ktoś z bestgumu? Przecierz wszyscy wiemy, że to bestgum utrzymuje kopalnie eelektrowniebi nowego big bradera XD

Przecież przez ż . Naucz się pisać poprawnie, a potem komentuj.

Zamieszanie z grupami zrobiła Odkrywka i Sierpień 80 plus Zawada któremu d....lizali i dzięki temu wiele kobiet przeszło na Kopalnie..chitem Odkry...było przejście po dwóch miesiącach jeden Pani w kręconych włosach..a biedni ludzie którzy od lat jeździli z nimi na więcej i wyjazdy związkowe w dupę kopnięci.

Precz ze sprzedajnymi zwiazkami odkrywka soolidarnosc ruch ciagly smiech na sali. W d. Pienmaja pracownikow. Oklamuja i mowia to co wszyscy chca uslyszec. Wstyd hanba. Wycofujcie sie wszyscy ze zwiazkow zobavzymy co wtedy zrobia hamy.

Tak jest, jestem za, ale Ci co dostali wiszystkie podwyzki i sa obieci pakietem gwarancyjnym, ZUZ, i wszystkimi sprawami socjalnymi wywalczonymi przez zwiazki z momentem wystapienia powinni byc pozbawieni tego wszystkiego. Za duzo w ****ch maja co niektorzy i nie potrafia docenic tego co maja.

Zapomniałeś dodać, że oprócz budowy domów rozbijają się służbowymi autami i jeżdżą nimi nawet do marketów po pietruszkę i do kościoła.

Mnie to byloby watyd jezdzic sluzbowym samochodem na zakupy czy do koaciola. Co swojego nie mam? Chce wszystkim pokazac gdzie pracuje? Niskie poczucie wlasnej wartosci? Mnie to akurat smiesza tacy ludzie. Bo to biedni i zakompleksieni ludzie.

Płacą za te samochody więc dlaczego wstyd?

Widać jakie masz pojęcie... Płacą za paliwo może jeszcze napiszesz? Płacą jedynie ryczałt, grosze przy ich zarobkach.

A misiewicze z Radomska, Pajęczna itd budują domy w Bełchatowie. Najwięcej na Ludwikowie i Binkowie. Szybko się dorobili, bo ja pracuję 20 lat i nie stać mnie nawet na kupno mieszkania, a wykształcenie mam lepsze niż ci nauczyciele na stołkach w PGE, wielcy fachowcy od energetyki, górnictwa, HR itd.

Waldek Wyczachowski już sztygaruje w kopalniemoji Czekaliśmy na niego z utęsknieniem.

Walduś, ty się chłopie już na pielgrzymce nie pokazuj...

Ja pier....

A był konkurs?

Nie było konkursu bo kopalnia nie prowadzi rekrutacji

To skąd te zatrudnienia?????

Pogonić Pajęczno, Działoszyn i Radomsko! Za jedną soczystą miesięczną pensję jednego dojnego "pracownika" mogliby przyjąć ze 3 osoby ze spółek, które zapewne rzetelniej i solidniej wykonywałyby swoje obowiązki.

To nie ten powiat rządzi nie nie

Kiedy w końcu zwolnią tych pazernych nieudaczników z pajęczna????

Oni będą pracować w Elektrowni atomowej Bełchatów

Chcecie drugi Czarnobyl???? Mało syfu jest w tym mieście?

Którzy to Ci nieudacznicy ?

Już masz ciepło jest rodo Maszjuż sprawę Janek Lecz się bo takich gosci nie ma w PGE

RODO, SRODO. WOLNY KRAJ

Obawiam się, że nigdy, bo dostali umowy na czas nieokreślony na niezłych staweczkach.. Echhh.. Oni na starcie mają 27 grupę i stanowiska Głównych Specjalistów czy kierowników, a panowie z wkopu odchodzą na emeryturę na 14-15 grupie.. Boże widzisz a nie grzmisz.

Ooo i znów ktoś z okolicy ! spec od górnictwa brunatnego.

Fachowiec od gospodarki odpadami przechodzi z energetyki konwencjonalnej do energetyki odnawialnej a jego miejsce tymczasowo zajmie dyrektor elektrowni wodnej, a docelowo "spec" od węgla kamiennego. Wciąż daleko od węgla brunatnego, od Bełchatowa i chyba coraz dalej od Złoczewa...

Pimpol, znawco tematu - jak się chcesz wypowiadać, to najpierw sprawdź i upewnij się, że to, co piszesz jest zgodne z prawdą. W skład Oddziału Zespół Elektrowni Dolna Odra nie wchodzi żadna elektrownia wodna. A poza tym to na Bełchatowie świat się nie kończy - wam się wydaje, że tam u was w tym dole to jest pępek świata.

Złoczew nieaktualny. Pozdrawiam.

Rafał masz rację. Kilka związków weszło w układ z poprzednim prezesem i paniami posłankami, załatwili zatrudnienie komu chcieli ale nie tam gdzie naprawdę potrzeba. Myśleli że tak będzie zawsze. Oby te zmiany przywróciły normalność.

To co się teraz dzieje w Kopalni to czyste kur.e.s.two. Zatrudnianie na 27 grupie i stanowiska kierownicze to już szczyt wszystkiego! Zawsze były znajomości i kolesiostwo ale tak jak jest teraz to przechodzi ludzkie pojęcie! Bez skrupułów i na bezczela! Jeszcze gdyby to byli jacyś specjaliści wnoszący coś do tej firmy to rozumiem, ale w tym przypadku to czysta dojna zmiana.. Ciągną ile się da - i dosłownie i w przenośni. Mam nadzieję, że nowy Prezes weźmie się za ten pisiorski układ i radomszczańsko-pajęczański zaciąg!

Odpowiedz Zgłoś
116
102

K....a tak żle to jeszcze w tych firmach nie było. Ile dostał walduś? Rozbój w biaĺy dzień. Prezesie sprawdż pan przyjęcia do elektrowni i kopalni. Derekcja cała i kadrówa na zbity pysk... za takie numery kadrowo-płacowe

Popieram. Kochanki żony i inne już na 27 grupach i stołkach. Marjan czas się pakować!!!

Jak tam Roszpunka już się pakuje czy Antek pomoże?????

A jej kumpeke z radumska co to straszą facjatą w kopalni? Brrrr....fuj wynocha

Na kogo mówią roszpunka?

Może w końcu zrobi porządek z e związkami ,bo to co się ostatnio dzieje to porażka.

Koniec z rozdawnictwem stanowisk i grup od Odkrywki! Każdy inny - wszyscy równi!

Mam nadzieję, że wszystkie związkowe grupy, medale, stopnie rozdawane po znajomości zostaną tym kołkom pozabierane!!!

Zabolało związkowych przy****sów, oj zabolało!!! Minusujcie, miernoty!

Listopad i Grudzień to przeszerogowania dla członków ZZPRC .Minimum grupa a znam przypadki że dwie. Nienależący do żadnego związku kopnięci w tyłek. Nie warto przykładać się do pracy,Ale warto należeć do związku.

Spoko nie płacę na związki 15 lat x 40 zł/mc i jestem do przodu. Niech w dupę wsadzą sobie te grupy. Niech starczy dla Głównych Specjalistów. A od 01.01 stycznia znów rozpieprzają oddziały pod dyktando związków i głównego leśnego dziadka.

Spokojnie wiem że w KWB Bełchatów formowana jest grupa szykująca pozew zbiorowy do Sądu Pracy .Odezwiemy się wkrótce i podamy nr telefonu. Pojawią się także plakaty na terenie KWB .

Jak tu być spokojnym??? W elektrowni jest to samo.

zlikwidowac zwiazki bo tylko wprowadzają niesprawiedliwosc wsrod ludzi!!!

A to zaciąg pajęczańskoradomszczański czuje się chyba nieswojo....

Chyba żartujesz?! Oni nie mają wstydu i honoru za grosz.

Podobno jakiś wakat na dyrektora się pojawił. W zachodniopomorskim. Nie trzeba będzie nawet pracodawcy zmieniać emoji

Z zawodu prezes.

A taki był ładny amerykański...szkoda..

i znoof zwyciestfo, znoof nie my..

Gdzie szumne zapowiedzi senatora Dobkowskiego , że jest załatwiony kandydat z BEŁCHATOWA.

dodaj komentarz
Czytaj także