Rejestracja i logowanie

Znamy kolejnego kandydata w walce o fotel prezydenta Bełchatowa

Wydarzenia 08-06-2018 Autor: mjs Foto: facebook
362

Ujawniamy kolejne nazwisko kandydata na prezydenta Bełchatowa, tym razem z ramienia "Ziemi Bełchatowskiej". Nieoficjalnie, ale ze sprawdzonych źródeł, udało nam się dowiedzieć, że o najwyższe stanowisko w mieście będzie walczyć wieloletni członek Ziemi - Krzysztof Jewgiejuk.

Zawodowo Krzysztof Jewgiejuk związany jest z wojskiem, od ponad 30 lat jest oficerem Sił Powietrznych RP. Obecnie w randze podpułkownika, od półtora roku Jewgiejuk jest też jednym z sześciu reprezentantów w Konwencie Dziekanów Korpusu Oficerów Sił Zbrojnych będącego organem doradczym i opiniotwórczym dla Ministra Obrony Narodowej.

Jewigiejuk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy "Ziemi Bełchatowskiej". W poprzedniej kadencji był radnym miejskim, od 2014 roku tę rolę pełni w powiecie. Od momentu wyborów do maja 2016 roku Krzysztof Jewgiejuk pełnił funkcję wiceprzewodniczącego rady powiatu, złożył rezygnację kiedy odwołano z funkcji wicestarosty Grzegorza Gryczkę.

Oficjalnie stowarzyszenie spod znaku słoneczników kandydata zaprezentuje w tym tygodniu.

 

komentarze (362)
Dodaj komentarz

Belchatow to miasto ludzi pracy Kopalnia oraz Elektrownia zatrudnia czesto ludzi w spolkach pracujacych ciezko za najnizsza krajowa id Wielu Lat .Co o tym.ma pojecie plk Jewgiejuk majacy kilka tys na miesiac . I inne profity zwiazane z jego ????? Wiec pytanie czy to odpowiedni czlowiek z zasadami.czy karierowicz ??

Oficecer Wojska Polskiego powinien godnie reprezntowac organ ktory reprezentuje wg ustawy byc apolityczny prezentujac sie w mundurze na bilbordzie przed Galeria osmiesza korpus !!Zolnierze nie maja zwiazkow Zaw.I nie moga udzielac sie politycznie .Zenada!!I zakrawa to pod Prokurature Pana Ziobry zeby historie p. Jewgiejuka ocenic .Nizadowolelni 32

Wierzę że wygrasz te wybory. Jesteś człowiekiem z zasadami kultura osobista i złotym sercem. Trzymam kciuki

Brawo dla Ziemi Belchatowskiej I Pana Krzysztofa. Jestesmy z Wami. Nie dajmy zeby nasza brunatna stolica rzadzila jakas partia I decyzje zapadaly we Warszawie.

Trzymaj kciuki za kandydata Ziemi Bełchatowskiej. Dość już partii politycznych w samorządach.

Pierwszy raz widzę, człowieka na oczy. Pokazałam znajomym i zapytałam kto to i też kręcą głową, że nie znają... Ciekawe /)

Pozdrawiamy panią Prezydent z ulicy Słowackiego za te chlodniki

Czechowska nie musi przedstawiać programu. Jej programem jest to co zrobiła w tej kadencji i to co chce dokończyć w następnej. Jest bodaj pierwszym włodarzem miasta, który zrealizował to co obiecał w kampanii, a nawet więcej niż obiecywała.

Ja wiem co robił w jednostce lotniczej. Był kwatermistrzem

ALE WAS DZISIAJ ZIEMIA NA DUDKI WYSTRYCHNĘŁA GDZIE TEN PEWNY KANDYDAT HIIIII DD ALE WAS W ..............ZROBILI

Tak na niego nie patrzyłem, ale może w wojsku ( same chłopstwo)

Krzysztof Jewgiejuk geja geja to. Do boju . Liczę na Ciebie

Geja to mają w Słupsku. W katolickim mieście starych ludzi Bełchatowie geja nie wybiorą .

Do jakiego boju. Chłopie on 30 lat w wojsku i ZERO WALKI, ZERO BOJU. Odpal peterde to się wystraszy.

Czy najsłabszy to czas pokaże. Sądzę że to jedyny do tej pory kandydat który wzbudza pozytywne emocje. Znam pułkownika 15 lat i złego słowa nie powiem.

Dajcie ludzie spokój przecie ten Jewgiejuk to najsłabszy kandydat na prezydenta. Nich GRYCZKA się pomści bo tylko to potrafi.

Jak przyjdzie do prawdziwej kampanii to zobaczymy kto ma pomysł na miasto. Póki co Matys tylko lży, krytykuje, pokazuje nie ścięte trawę jakby za jego czasów była zawsze równo podcięta . To poziom kandydata. Kudajka chce być. I tyle. Czechowska chce kontynuować a co Jewgiejuk ? Czekamy Ziemianie na wasz ruch

tylko jeszcze żaden z kandydatów nie przedstawił swojego programu wyborczego, każdy tylko JA CHCE DO KORYTA, jeden kandydat ma podobno pomysł na uratowanie GKS ale powie jak wygra emoji śmiechu warte powróciło tylko nie w tvp ale w Bełchatowie emoji

Ziemniaki za to chcą zrownać Gks z Ziemią. Ziemniaki do ziemi a nasz klub zostawcie w spokoju. slaba ta wasza kampania.

Bredzisz. GKS już został zrównany z glebą, a to za przyczynkiem posła kubiaka.

Jewgiejuk=Kopek=Gryczka Dlatego mówię NIE!

Lepiej postaw na Olszewskiego, Chrzanowskiego i Rydza. Fachowcy na Waszą miarę

Ale kartofle lsjkują. A i sam krzysztof aktywny!! Hoho

Nie od dziś wiadomo,że ziemniaki mają swoich stałych troli internetowych.

kandydatow bijacych sie w tej dyskusji znam od lat. Wolę prezydenta niskiego wzrostem a mądrego niż wielkiego niczym stare spruchniałe drzewo co sobą interesuje tylko korniki i inne robactwo

Nisko upada poziom dyskusji skoro Krzysiek od Żydów jest wyzwany . Widać brak innych argumentów skłania krytykantów do obrażania kandydata Ziemi na prezydenta miasta. Co tu dalej pisać o jego przeciwnikach. Szkoda czasu. Tylko nie daj Bóg aby tacy jak oni tym miastem rządzili

Trylogię Sienkiewicza czytałem już jako 12-latek. Mały Rycerz był dla mnie już wtedy największym bohaterem . Dziś czuję ten sam dreszcz emocji co wtedy i myślę, że nie tylko ja. Panie pułkowniku, tym razem nasza mała ojczyzna potrzebuje obrony przed najeźdźcami i zdrajcami. Czyń Waść co słuszne i stań na czele mieszkańców Bełchatowa!

Skończ Waść .....

Chyba zacznę chodzić na głosowanie, więcej kandydatów takich jak jak pan, a wybory nabiorą sensu. Jestem na tak!

Masz poparcie. Startuj. Masz nasze głosy

Jedyny kandydat godny poleczenia to Pan Krzysztof, który ma własne zdanie i keruje się dobrem mieszkańców

Czym się kieruje????? A co on takiego zrobił dla mieszkańców????

No to dawaj. Chyba ze zmyślasz banialuki

Trep z 30 letnim stażem w wojsku umie słuchać tylko przełożonychi nawet szmacąc sie próbuje wykonać każdy rozkaz. Gryczka go wybrał aby mu rozkazywać?

Tylko że od początku kariery w wojsku to on rozkazywał

Słuchał rozkazów ( i dalej to robi) i gnoił szwei ( w tym sensie rozkazywał). Chyba nie byłeś w resorcie. A teraz jeszcze lotnika udaje. A z niego lotnik jak z ...... To zwykły szwei.

taa bo zaraz po skończeniu szkoły oficerskiej został generałem ...zejdzie ziemniaki na ziemie czyli skąd żeście wyszli

Na temat zasad moralnych pana jewgiejuka moze powiedziec wiele pewien pan z Elektrowni. nie befzie to mila opowiesc zwladzcza wobec jego cudownej i zgodnej familii. Co nie ktorym wyszly by galy na wierzch od tej moralnosci!

Żyd, niski itd. To potraficie tylko znaleźć? Zgadzam się i prawdą jest tylko to że niski. Znam Krzycha od lat i powiem że niski może i on jest ale przewyższa kilkakrotnie kulturą i szacunkiem wobec innych tego wielkiego z Plusa. Amen . Krzychu trzymam kciuki.

Bardzo dobry kandydat-kompetentny , zdyscyplinowany opanowany w każdej sytuacji-ma również ustabilizowaną sytuację domową co ma istotny wpływ na podejmowane decyzje.Brawo Ziemia Bełchatowska-jestem za!

A naczym ten Pan się zna. Wszyscy co byli w wojsku pamiętają umiejetnosci i klasę trepow zwlaszcza tych co dochodzili do st. Majora i podpolkownika. Cale 30 lat oper...lania sie . Jest moze pilotem byl na misjach może?

Gdyby inni mieli tyle pragmatyzmu i bezinteresownosci w swoim działaniu co pan Jewgiejuk to "Miśki" nic by w Bełchatowie nie znaczyli ale że takich jak on jest jak na lekarstwo to nasze miasto jest łakomym kąskiem dla polityków z Warszawki, Radomska, Łodzi. Bełchatów dla mieszkańców! W nim nadzieja na normalność.

Najwiekszym Miskiem w Bełchatowie jest GG i jego grupa. A co w naszym miescie ma byc poligon czy jednostka wojskowa? OtK Antkowe? Sojusz Gryczki z Antonim?

Może Oddział Obrony Terytorialnej ....

Krzysiek bądź sobą a spokojnie przekonasz ludzi do siebie i swojego programu. Powodzenia

Jewgiejuk prezydentem? Świetny gość. Trafny wybór. Wszyscy pracujący z nim kiedyś w Łasku mogą tylko przyklasnąć. Powodzenia panie ppłk!

No i miałem rację mam aż 20 negatywnych komentarzy czyli hejt zaczął się dziś jak pracownicy UM starostwa czy jesnostek są w pracy ale historia

Hejt to ty jesteś. Ludzie mają inne zdanie a ty pomyje wylewasz

Z jakiego kraju on pochodzi ?

Nazwisko wskazuje na Żyda Europy wschodniej

Nikt nie chciał kandydować z Ziemi, to honor uratował Jewgiejuk. Druga tura Czechowską Jewgiejuk oczywiście tak planują. Zapomnieli Kandydacie z PIS, którego poznamy jutro. Jest jeszcze Matysxkiewczy, który myślę że tem powalczy. Jeżeli chodzi o Pana Jewgiejuk a to lepszy rydz niż nic.

Skoro w armii dał radę, to w miescie też sobie poradzi. Dla mnie najważniejsze że nie jest sprzedawczykiem i nie klęka przed politykami z Łodzi, Radomska, Pajęczyna, Potrkowa Warszawy. PGE też nie da rady nim strona. . Głos na Jewgiejuka

Ale co robił w tej armii ,był pilotem czy kims innym ???

Bardzo dobry wybór. Nie przyniesie nam wstydu. Człowiek z zasadami i z kręgosłupem moralnym

Czy zakonnica może być pilotem? Nie A Jewgiejuk Prezydentem ??????????????????ale niech się stara , pozdrawiam

Brawo Ziemia! Jewgiejuk to trafny wybór. Takiego kandydata na prezydenta to misto jeszcze nigdy nie miało. Jego kariera wojskowa jest najlepszą wizytówką, że gdy wygra będzie godnie sprawował ten urząd i nie da sobą manipulować żadnej partii. Na takiego prezydenta Bełchatów zasługuje. Czekam na program wyborczy

To był pilotem w Łasku,czy kim ???

Patrząc po wzroście to chyba czołgistą

Ludwików chce Jewgiejuka na fotelu prezydenta Bełchatowa

A Grocholice chcą ???

Ludwikow ma w tym aspekcie goowno do powiedzrniq

Jurysdykcja prezydenta wsi nie obejmuje :-D

Popieram Pana Jewgiejuka bo jest uczciwy i ma cechy przywódcę i męstwo

Jewgiejuk naszym prezydentem! Osiedle 1000 lecia

Łooo, to ten od czarnych reklam papierosów bez filtyra co wiesza na blokach Ratajczaka?

To wszysko sciema. Gryczka dogadal sie z Czechowską. Marzy mu sie vice prezydentura.

Jakby się dogadał to Mariola by cyrku robić nie musiała i nie kombinowała z własnym komitetem

Krzysztof, nie przejmuj się głupimi komentarzami. Rób swoje. Boją się mocnych.

Matyśkiewicz Czechowska Kudaj Trzymajcie się bo sobie wychodowaliscie ....,

To fakt rządzili 4 lata razem z Czechowską i co jak jest na mieście to widać . 

Słuchajcie hejt to się zacznie jutro, jak pracownicy starostwa, spółek, jednostek pójdą do pracy Podobno każdy ma napisać min 3 wpisy ( oczywiście pozytywne na Jewgiejuka a negatywne na Matysa, Czechowską Zobaczycie jak jutro komputery będą śmigać bo armia ludzi zatrudnionych przez GG i KJ będzie działać Serwery nie wytrzymają

Wystarczy, że Tobie plusowcu naobiecywali posadek w pge i się kompromitujesz.

Rybak napisz o kumoterstwie za plusa. Masz taką wiedzę ze warto wykorzystać. Zacznij kto komu rogi przyprawiał i z kim. Tak w imię szacunku dla rodziny. A skończ na rozwodnikach co krzyżem leżeli publicznie dając akt wiary. Tylko w co?. Nikogo nie pomiń

Właśnie a gdzie pracowała była żona już była Jasińskiego jak był wicestarostą? Nie w Starostwie? A gdzie pracuje obecna kobieta życia tegoż polityka plusa? Nie w Starostwie? Gdzie pracuje była żona Chrzanowskiego jak był prezydentem. Nie u niego w urzędzie? I kogo Ty chcesz rozliczać gdzie pracuje obecna i do tej pory jedyna żona Gryczki i zaskoczę Cię zatrudnił ją min Jasiński bo pcs pod niego podlegało.

Żona Pana Marka Chrzanowskiego pracowała wcześniej w Urzędzie niż Marek trochę nauki nie zaszkodzi

No ok ale: żona Gryczki Powiatowe Centrum Sportu - Kopek Prezes Wod Kan - Radna Selerowicz Starostwo - Radna Pawlikowska Kierownik Wod Kan - córka radenj Pawlikowskiej Urząd Miasta - Pani Jasiczak (znajoma Grzegorza) Kierownik Komunikacji UM - Pani Szymańska (Ziemia) dyrektor Domu Dziecka Mało??? Radny Gajda ( Ziemia) - Kierownik w Starostwie I co gdzie do k....... nędzy te zasady Panie Jewgiejuk? Ile kasy z miasta poszło na Akademię Gryczki Panie wicestarosto??

A ty Rybaku pracujesz dzięki pewnie złotej rybce. Szkoda że trzy życzenia już powiedziałeś i cały czas powtarzasz to samo.

Krzysztofie Politanice jesteśmy z Tobą. Pozdrawia Mariusz z trójkąta

Widzę Pana Jewgiejuka jako prezydenta. Nienawiść w komentarzach potwierdza tylko prognozy. Boją się

Mam radę dla Was plusioczki. Zbyt duże działki bierzecie. Nie ćpajcie tyle bo pikawka stanie.

Gratuluję panie Jewgiejuk jeśli to prawda

Teraz jechałem tam i rzeczywiście stoją auta i chodzą z latarka i i chyba krzaki wycinają na czwartek. Poronione

Ta czeremcha Ci zaszkodziła. Zwidy masz Darek.

Grzesiu daj pokój po co takie teksty

czemu napinasz się na DARKA a może to ktoś inny Grzesiu odpuść szczekasz w kolanko

Sprawa się rypła. Szoł nie będzie w czwartek. Mógł ten w Zielonej koszuli nie drzeć ryja do telefonu w niedzielę pod barem. Będą teraz szukać kreta....

Brawo Jewgiejuk. Do boju!

Popieramy Pana Jewgiejuka. Klub Seniora Cichy Zakątek

Jewgiejuk musi wygrać. Dla Bełchatowa

Widzę, że komentarze weszły na wyższy poziom, niestety ja tyle wódki nie mam, żeby polemizować z tymi bredniami. Gratuluję fantazji, współczuję samopoczucia po dzisiejszej informacji. Nie wytrzeźwiejecie do piątku.

Zrzut ma być. Z moich informacji wynika że przy okazji zrzucą z helikoptera Waleriane dla ludzi gargamela bo nerwowo nie dają rady.

Panie Krzysku dobro wraca ze zdwojoną siłą jestem spokojny o wyniki. Pozdrawiam

Jewgiejkuk = Gryczka = Czechowska TEGO NIE WOLNO ZAPOMNIEĆ

Przypomnij również że Matyśkiewicz=Chrzanowski=Olszewski=Jasiński. Który zestaw wolicie?

no własnie, po to jest zatrudnionych około 20 hostes na czwartek, bo moją siostrę zwerbowali na jakieś show w czwartek, za duże pieniądze, ale wszystko w tajemnicy. Jutro po północy mają miec pierwszą próbę ale miejsce bedzie podane 15 minut wczesniej a za ujawnienie tajemnicy kara finansowa

Dziś na polach koło obwodnicy płonęły takie małe ogniska jakby, jakby oznaczali teren pod zrzut. A ten hałas skąd dochodzi? Oni planują show wielkie w czwartek z uzyciem czegoś wielkiego

Z tego co wiem jak co roku, będą zrzucać szczepionki na wściekliznę dla lisów. A co tam planują pozostali kandydaci. Działa przeciwlotnicze już zamontowali?

żona Gryczki Powiatowe Centrum Sportu - Kopek Prezes Wod Kan - Radna Selerowicz Starostwo - Radna Pawlikowska Kierownik Wod Kan - córka radenj Pawlikowskiej Urząd Miasta - Pani Jasiczak (znajoma Grzegorza) Kierownik Komunikacji UM - Pani Szymańska (Ziemia) dyrektor Domu Dziecka Mało??? Radny Gajda ( Ziemia) - Kierownik w Starostwie I co gdzie do k....... nędzy te zasady Panie Jewgiejuk? Ile kasy z miasta poszło na Akademię Gryczki Panie wicestarosto??

A za rządów Plusa to ile było pozatrudnianych ludzi z Waszej opcji każde nawet najniższe stanowisko.... Zapomniał wół jak cieleciem był... Obludnicy..

Pomylenie z poplątaniem! Pan Jewgiejuk nie miał wpływu na zatrudnienie tych osób, które zresztą w większości pracowały zanim GG został wicestarostą. W imię jednej słusznej zasady przy dojściu do władzy należy zatrudnić tylko członków "opozycji". Czy będąc znajomym przyszłego prezydenta mam zostać bezrobotnym ? Proszę wybrać i przekazać jeden słuszny sposób postępowania. Budżet obywatelski jest jawny i proszę powołując się na informację o dostępie do informacji publicznej zwrócić się do pani prezydent a nie mącić ludziom w głowie. Każdy miał prawo napisać projekt i otrzymać środki. Do dzieła!!

Po co im troje jak mają największego Trola Pana GG.

Widząc cały ten hejt, rozumiem dlaczego wielu mądrych ludzi odpuszcza sobie politykę. I pewnie mają rację. Tym większy szacunek dla odważnych, skłonnych postawić na szali swoje zasady i cześć. Narzekamy, że nie mamy na kogo głosować w kolejnych wyborach? Teraz właśnie będziemy mieć. Pan Krzysztof będzie dla wielu alternatywą, czy to się komuś podoba czy nie. Mało tego, pora zmienić ten dziwny układ, w którym ludzie mądrzy, inteligentni są zależni od fircyków, których nie brakuje w samorządach. Wystarczy wsłuchać się w obrady Rady Miasta czy Powiatu, żeby zorientować się kto jest kto. Namawiajmy takich ludzi jak pan Jewgiejuk do udziału w tej naszej lokalnej polityce.

Podobno ziemniaki zatrudnili agencję PRową z Warszawy renomowaną, która to obsługuje i mają 32 troli, którzy bedą pisac komentarze. I jakiegoś speca od wizerunku i w czwartek będą ogromne próby na przedpolach Bełchatowa z użyciem balonu i prawdopodbnie helikoptera, który bedzie latał z napisami. Ciekawe skąd kasa na te atrakcje zeby wygrac???

Szkoda, że tylko podobno.... zawsze inni kandydaci mogą te liczy troli przebić i zatrudnić 99 osoby. Ci z ZB to podobno robią to za darmo. A to ci heca. A wy płacicie? Szkoda, że nikt wam nie chce pomóc.

no fajnie że się ujawniacie fajnie i kto tulajkuje negatywnie Grzesiu proszę o trochę kultury i rozwagi Krzysiu nie róbcie tak na maxa bo to widać jak lecicie lajkiem

A która część mojej wypowiedzi Cię obraziła czy też wydała się mało kulturalna. Pozwoliłam sobie wyłącznie ironicznie odpowiedzieć. Nie jestem ani Krzysiem ani Grzesiem tylko Trolem 32. Jak wy chcecie wygrać te wybory jak nie macie dystansu do siebie? Nudzą mnie już, te komentarze GG to ,,,, GG to tamto. Proszę zabiegać o głosy wyborców a nie koncentrować się opluwaniu przeciwników.

Zapewne mają konszachty z Kubiakiem bo to jest największy fachowiec od bolonów nielotów.

też coś o tym słyszałam. Dziś w nocy ma być przejazd konwoju pod osłoną nocy, gdzie przewiozą elementy konstrukcji, około 2 nad ranem do strony Łodzi. Ponadgabarytowe ładunki. Wyładunek na razie nie wiem gdzie bedzie, ale na jakiś łąkach

Człowiek z zasadami dobre sobie emoji To zaczynajmy : - żona Gryczki Powiatowe Centrum Sportu - Kopek Prezes Wod Kan - Radna Selerowicz Starostwo - Radna Pawlikowska Kierownik Wod Kan - córka radenj Pawlikowskiej Urząd Miasta - Pani Jasiczak (znajoma Grzegorza) Kierownik Komunikacji UM - Pani Szymańska (Ziemia) dyrektor Domu Dziecka Mało??? Radny Gajda ( Ziemia) - Kierownik w Starostwie I co gdzie do k....... nędzy te zasady Panie Jewgiejuk? Ile kasy z miasta poszło na Akademię Gryczki Panie wicestarosto?? Obłudnik

Tak tak emoji cztery lata rządzili z Gryczka a teraz mówią o standardach emoji

Nikogo nie wolno opluwać w internecie! Ani pana Daraka, ani pani Czechowskiej, ani Kudaj, ani Krzysztofa Jewgiejuka. Krzysztof może liczyć na tysiące głosów, bo jest normalny, uczciwy, nie skażony niczym, i dajmy mu szansę i rozliczmy po kadencji. On jest po prostu dobrym, uczciwym i solidnym człowiekiem, który w przeciwienstwie ma zasady moralne, ludzie Go lubią i cenią, dlatego tak wysoko zaszedł w siłach zbrojnych naszej Ojczyzny. Jak tam umie kierować tysiącami żołnierzy, to miastem tez dobrze pokieruje

Najsmutniejsze jest to, że głosując na Pana Krzysztofa głosowałbym tym samym na Gryczkę, Kopka i ich tajnego doradcę.

Człowiek z zasadami dobre sobie emoji To zaczynajmy : - żona Gryczki Powiatowe Centrum Sportu - Kopek Prezes Wod Kan - Radna Selerowicz Starostwo - Radna Pawlikowska Kierownik Wod Kan - córka radenj Pawlikowskiej Urząd Miasta - Pani Jasiczak (znajoma Grzegorza) Kierownik Komunikacji UM - Pani Szymańska (Ziemia) dyrektor Domu Dziecka Mało??? Radny Gajda ( Ziemia) - Kierownik w Starostwie I co gdzie do k....... nędzy te zasady Panie Jewgiejuk? Ile kasy z miasta poszło na Akademię Gryczki Panie wicestarosto?? Obłudnik i

Rybak, ty to już chyba zmęczony jesteś o tej porze, wszystko ci się miesza. Jak nie wiesz, to najpierw sprawdź, a nie siejesz propagandę. Na pewno wiesz kto, co robi, gdzie, od kiedy i za ile pracuje? Nie wiesz, bo już byś się wstydził tego wpisu. Obłuda to tylko delikatne określenie twojej wypowiedzi. A tak na marginesie, pochwal się, gdzie twoja rodzina pracuje.

Ale wypaliłeś. To co wy z tej już rozpaczy wypisujecie to jest zakrawa na śmieszność. Wypiszcie jeszcze znajomych Gryczki którzy pracują w PGE, elektrowni Jaworzno, Opole i hotelu Orlik w Śląskiej Rudzie i aquparku w Beszenowej. Ale się uśmiałam.

Groszki za panem może będzie tu porządek

Brawo dla pana Jewgiejuka! Popieramy taki styl działania, przede wszystkim kultura i zasady moralne

Wojownicy Matyśkiewicza. Opluwacie patriotę i człowieka o wielkim sercu! Że też wam wartości chrześcijańskie w tym nie przeszkadzają. W merytorycznej konfrontacji nie przetrwacie 5 minut, także cienko widzę waszą kampanię wyborczą. Macie strategię totalnej negacji wszystkich i wszystkiego, co nie jest wam po drodze. Zrozumcie, że taki styl życia i rządzenia w naszym mieście nie jest akceptowany. Będąc w opozycji niczego się nie uczycie, nie mówiąc już o przyznaniu się do błędów.

Wy**** w tą marionetkę emoji

Co te Grocholice tak chcą do BeŁCHATOWA

Swoją szansę już dostał 4 lata temu. Rządził wraz z Gryczka i Czechowska i nic tylko obsadzanie stołków i kłótnie

Dajmy szansę panu Jewgiejukowi i potem go oceniajmy, sądźmy, piętnujmy, chwalmy, odsądzajmy od czci i wiary, nagradzajmy, przepraszajmy i tym podobne. Na razie nic nie ogłosił, że startuje w wyborach a już fala komentarzy. A jak powie, że nie bedzie się ubiegał to będą jaja dopiero z tych internetowych troli

Jewgiejuk nie idzie do samorządu po kasę, ani po zaszczyty, ani po skórzany fotel, ale po normalność i zdrowe zasady. Bo to człowiek z honorem i wartościami. Ulica Ogrodowa w Grocholicach jest za NIM!

Szkolna też.

Wolę oddać głos na Czechowską, Matysa bo ich już znam. A Jewgiejuk zastawia się swoją żoną pracującą szpitalu. Wygra Jewgiejuk to żona będzie prezesem spółki miejskiej.

Jewgiejuk i jego rodzina to przeciwieństwo postrzegania życia rodzinnego i szacunku do bliskich wykreowanego przez liderów Plusa . To widać. Nie nawidzę fałszu i obłudy. Głos na Jewgiejuka!

przeciez to kumpel chrzana wiec co bredzisz? to zwykly plusiak

Proszę podać skąd jest Pan KRZYSZTOF J i gdzie uczęszczał do szkoły podstawowej.

Kogo masz na myśli? Piszesz jakby o skazanym. Pisz jaśniej

Czytaj niżej. Pan Krzysztof zaprasza do zadawania pytań osobiście lub na facebooku. Warto spróbować kolego

Potrzeba nam porządku i żołnierskich zasad! Niech wygra Krzysztof Jewgiejuk, człowiek z zasadami, a nie prawoskręt

Konkretny gość który zrobi coś dla miasta, wniesie świeżość i niezależność w urzędzie, on chce i może, a reszta kandydatów z tego żyje szacunek panie J. pozdrawiam ma pan mój głos

Szkoda, że nie będzie Jewgiejuk startował na wójta gminy Bełchatów... Ale zycze powodzenia

Jewgiejuk to facet na którym nikt kogo znam się nie zawiódł. Warto dać mu szansę. Znam całą jego rodzinę ponad 20 lat. Więcej takich ludzi.

ja sie zawiodłem

Ktoś Ty.? Daj sobie pomóc.

nie pomogl mi jak tego potrzebowałem to teraz niech sie POcaluje w 4 litery i mimo tej kampani ktorej sam pis i Po na szczeblu krajowym by sie nie powstydziul to it ak nie ma szans wygrac wy jego trolle przeplacone sobie piszczie kiomentarzyki a po wyborach wam kopara opadnie z wasztmi kilkoma procentami

Moja zona pracuje 14 lat w szpitalu. Zna żonę pana Jewgiejuk i mówi że to świetna rodzina. Nie leży krzyżem ale ludzkiej., szczerej życzliwosci nie sposób im odmówić. Żyją nie na pokaz

dobra a kto z PIS startuje

teraz sympatyków Ziemi bełchatowiskiej jest ok 4-5 widać po lajkach ciekawe czy z tego samego adresy IP

kasy gosc ma i niezla kampanie mu prowadza w necie hahaha ciekawe czy z 5 - 6 % dostanie buahahahah

A żebyś się zdziwił Wyborco!!!!

Jewgiejuk uratuj mi życie - Grzegorz G

ty chyba Judasz jesteś a nie Piłat

Kandydat bez szans. Kto to jest Jewgiejuk? Komu ma służyć tylko Gryczce i jego przy****som Jewgiejuk ma zapewnioną emeryturę a Gryczka nie i to jest fakt.

Jewgiejuk Krzysztof jest oficerem wojska polskiego z krwi i kości i godnym zaufania człowiekiem. Nie interesuje mnie to z kim współpracuje. Dla mnie to wartościowy człowiek

Aptekarza na prezydenta ..... i będzie wesoło

Obecnie w mieście rządzi pani Prezydent z panem Gryczka efekty mamy widoczne . Pan wiceprezydent jest kasowane szczególnie przez Gryczkę. TO JEST KANDYDAT GRYCZKI NIE BEŁCHATOWIAN.

Czegoś nie rozumiem. Piszesz że rządzi Czechowska z Gryczką. To wytłumacz mi dlaczego odwołana został Pawlikowska? Przecież rządzą Ci którzy mają większość w radzie. A kto ją ma? Ludzie Matyśkiewicza i Naturalnej. Oni ponoszą odpowiedzialność za to co dzieje się w mieście. Mylę się?

Janek piszesz i nie rozumiesz co piszesz Kto rozdaje karty w mieście Czechowska z Ziemią Bełchatowską ( Gryczka -Jewgiejuk) Kto obsadził stanowiska Spółek miejskich - PIS i ziemia bełchatowska ( KOPEK, BTBS i pracownicy to kto rządzi i rozdaje w mieście, kto odpowiada za nie posprzątane i skoszone miasto również Gryczka i Jewgiejuk - bo mają realny wpływ na władzę w mieście

Masz rację Kopek z Ziemi w wodkanie i w końcu nie capi. A capiło za Chrzanka i Olszaka. Za brak smrodu ziemia odpowiada to fakt. Za koszenie która spółka odpowiada? Chyba PGM. Jest tam w kierownictwie ktoś z Ziemi? Poczytaj. Nie znajdziesz . 

Hahahahaha. Kosę w garść i pomóż MARIOLI

Co ty pier..... Przecież pis ma 14 czy 15 radnych. O jakich ludziach pana Darka piszesz? Pis rządzi.

I Wodzińskiego od Czechowskiej też odwołali. To kto za tym stoi? Też darek z elką

Pan Jewgiejuk ma mój głos za wpisanie się z imienia i nazwiska w komentarzach. Widać klasę i honor oficera.

Trzymam kciuki Panie Krzyśku, pozdrawiam serdecznie. A te docinki w komentarzach, to jakaś porażka, dorośli ludzie, a wyzywają mniej wykwintnie, niż dzieci w podstawówce.

Nareszcie jakiś konkretny kandydat. Świetna decyzja. Powodzenia

Gryczka jak plan się nie powiedzie to co wtedy powiesz. Myślę że za tych misiewiczow to teże zostaniesz pociagniety do odpowiedzialiści. Tak właściwie to już prawnicy nad tym pracują.Pozdrawim

Drodzy mieszkańcy bardzo zaskoczony. Jestem tą kandydatura to jak prezes Kaczyński z tylnego rzędu steruje tak Gryczka wystawił samochodzik z antenka na falach wojskowych i będzie sterował jak samochodzik ma jechać . Pan Krzysztof nawet oddechu sam nie złapie tylko szefa będzie pytał . My już mamy taki przykład sterowania

Panie Krzyśku. Szkoda,że podjął (?) Pan taką decyzję. Ma Pan szacunek u mnie i kilku znajomych, z którymi o Panu rozmawiałem. Decydując się na kandydowanie z listy i poparciem tego "pływaka mijającej kadencji "niestety traci Pan to wszystko. Mojego głosu Pan przez to nie dostanie. A może warto podjąć decyzję o kandydowaniu z własnego Komitetu? Ten smród wokół pływaka nie wpływa korzystnie na Pana wizerunek. Jeśli już to proponuję solo.

Zauważ, że Pan Krzysztof jest kandydatem Ziemi Bełchatowskiej. Ma poparcie całego Stowarzyszenia i Sympatyków organizacji. Za nimi stoi grono osób życzliwych, pomocnych, często zaangażowanych w realizację słusznych celów społecznych czy zawodowych. Mówimy tu o Mieszkańcach Bełchatowa - tysiącach ludzi, którzy chcą odetchnąć od małostkowości, chamstwa, obrażania i poniżania ludzi, którzy maja dość niekompetencji, arogancji i buty ludzi na świecznikach. A Ty chcesz sprowadzić temat do jakiegoś pływaka?!

Jestem bardzo ciekawa o jakim smrodzie piszesz. Podziel się z nami. Jak będziesz milczał to uznam że mataczysz.

No to Jewgiejuk zabił ćwieka pochowanym za nikami zwolennikom Plusa. Wy temu oficerowie WP to teczkę możecie nosić. Gratuluję honorowej postawy. Teraz pewnie inni kandydaci będą małpowali. Brawo. Świetny kandydat

Wiecie, co jest chore? Że ktoś się w komentarzach odnosi np. do wzrostu. Kompleksy jakieś? Zagrywki poniżej minimalnego poziomu. Nie widziałem komentarzy, że ktoś ma duży bebech czy twarz Gargamela. Bo to nie ma nic do rzeczy! Żałosne, że brakuje rzeczowych argumentów i pozostają tylko płytkie, chamskie przytyki.

Takiego prezydenta Bełchatów potrzebuje. Szczery, bezpośredni, bez napinki. Brawo i tak trzymaj! A ukrytych oszczerców traktuj jak na to zasługują. Nijak!

Kto to jest i gdzie on się uchował..... Nie znam człowieka, proszę o info co zrobił dla miasta, gdzie pracuje, czy korzysta z państwowych środków A ten mundur to co zawodowy żołnierz Osoba nie znana wjększości

Chyba ktoś nie czyta ze zrozumieniem artykułu!!!! Warto dwa razy przeczytać kim jest Pan Jewgiejuk nim pisać farmazony!!!!

Zapytaj go osobiście jeśli czegoś nie wiesz. Wpisz Krzysztof Jewgiejuk i zapytaj wprost . Pisał niżej że odpowie.

Takiego gościa jeszcze nie było! Panie Krzysztofie szacun !!!

Witam i serdecznie pozdrawiam wszystkich tych, którzy odnieśli się do informacji o mojej potencjalnej kandydaturze na urząd Prezydenta Bełchatowa. Z uwagą zapoznałem się z Państwa uwagami, wątpliwościami i uszczypliwościami. Decydując się na kandydowanie człowiek musi liczyć się z przejawami sympatii, oraz jej brakiem. Każdy z nas może mieć inne poglądy i to należy uszanować. Zawsze kierowałem się tymi wartościami i polityka mnie nie zmieni. Nie będę znieważał kryjąc się za anonimowymi wpisami i proszę również nie obrażać moich potencjalnych kontrkandydatów bo nikt na to nie zasługuje. Już niebawem też publicznie odniosę się do nierzetelnych, a czasem kłamliwych informacji na temat mojej osoby i mojej rodziny przedstawiając na to odpowiednie dowody i argumenty. Poza tym nie mam nic wspólnego z oczernianiem ani pani Prezydent Marioli Czechowskiej, pani Elżbiety Kudaj czy pana Dariusza Matyśkiewicza. Jeśli urodzą się u Państwa wątpliwości czy pytania zachęcam do bezpośredniego kontaktu czy poprzez profil na facebooku. Na wszystkie pytania odpowiem.

Cały Ty Krzysiu:-) Zaskakujesz jak zawsze i jak zawsze pozytywnie. Zobaczymy, który z kandydatów będzie miał odwagę wypowiedzieć się na tym forum pod swoim imieniem i nazwiskiem. Wyłożyłeś kawę na ławę i reszta ma niezłą zagrychę.

Nie widziałem żeby ktoś się podpisał pod komentarzem.

Nie Ty nic nie robisz . Daj Pan spokój . Te pozytywne tp pewno krasnoludki na czele z Kubalą

Kandydat szkoda gadać max 800 głosów, Gryczka już nie miał kogo wystawić. Sam bał się kolejnej porażki

widać po komentarzach i lajkach że ziemia ma tu min 6-7 osób walących komentarze na nich

Kto to jest? Całe życie mieszkam w Bełku i nie kojarzę.... co jest niemożliwe bo to małe miasto. Wniosek: niczym się dla Bełchatowa nie zasłużył...

wniosek jest taki: do tej pory nie trzeźwiałeś, nigdy nie głosowałeś w wyborach samorządowych świadomie (chyba że wcale nie głosowałeś), albo nie interesowała cię praca radnych miejskich czy powiatowych, nie masz pojęcia kto reprezentuje Bełchatów w Poznaniu czy w Warszawie na najważniejszych sztabach WP, jednym słowem tylko mieszkasz w Bełchatowie i masz gdzieś to co się tu dzieje. Masz wyjątkową okazję zaufać Panu Jewgiejukowi a po 5 latach zmienić zdanie na temat jego kandydatury.

Po pierwsze, nie pije alkoholu. Po drugie, zła forma : nietrzeźwiał-AŚ. Głosowałam na wybory i Jewgiejuk kojarzy mi się tylko z radą.... Co więcej jeśli "wykładowca" (nawet się pośmiałam) każe się doedukować, to proszę... Wujek Google mówi, że na wikipedii nie ma NIC o tym zasłużonym pułkowniku ;D Co więcej, jedyne co się wyświetla to że 2017 roku był jednym z 6 reprezentantów w Konwencie Dziekanów Korpusu Oficerów Sił Zbrojnych (2017), czyli z Macierewiczem !!!!! Kandydat roku... a ponoć Ziemia ucieka od swoich powiązań z PIS-em ;D Toć im się trafiło ;D A na koniec dodam, że jednego już takiego w rządzie mamy co w mundurze chodzi ;D

Bardzo mi przykro ale nie dam złamanego centa na tego gościa . Znam i szału nie ma. Bełchatow będzie dołował

Szanuję Pana. Życzę wygranej. Z rodziną trzymamy kciuki panie Krzysztofie

brawo pani Kudaj E

Kandydat, którego Bełchatów nie oczekiwał, lepszy i to o 100% był by Gryczka bo też nic nie potrafi.

Oj jaki wybitniak się odezwał. Wszyscy tytaj piszący co za omnibus siedzi po drugiej stronie kompa? Strach się bać zaje...istości buhaha.

Pan Jewgiejuk znów bezinteresownie pomaga ludziom. Z Kazachstanu sprowadza Polaków, którzy tęsknią za ojczyzną. Dziękuję panie Jewgiejuk za ludzki gest, za postawę.

Nie ma sprawy Grzechu xD

Sondaż Pani KUDAJ E prowadzi z Jewgiejukim K. Ale ja, ja, ja Aleś grzesiu wyselekcjonował kandtdata no tyle was stać ha, ha

nasz Mały Wielki Rycerz, wzór! Na niego mój głos, w nim nadzieja, w nim normalność, siła, honor i praca u podstaw! Stoi lat Pułkowniku. Osiedle Wolność za panem!

Zapowiada siè ciekawie, oj bardzo.

miałem "prxzyjemnosc" POzanc osobiście i nie polecam

Grzesiu już kończ te komentarze emoji zaraz napiszesz " cały Koszalin popiera....." Dość ziemniaków i Czechowskiej !!! Do sadu!!!

Darku! Naucz się stosować interpunkcje.

Patrze i myślę że z tym panem może być nowe wyjątkowe otwarcie nowej karty historii. Oczywiście będę obserwował. To może być trafny strzał jak to się po żołnierski mówi.

Dość wojskowych już mieliśmy Generała Jaruzelskiego. Bełchatów potrzebuje gospodarza a nie pałkownika .

Harowałeś ty, żołnierzyku, przez całe życie, haruj jeszcze. A jeśli przyjdzie ci kiedy do głowy, żeć zapomniano, nie nagrodzono, spocząć nie dano, żeś wysłużył nie smarowane grzanki, ale suchy chleb, nie starostwa, a1e rany, nie spoczynek, ale mękę, to jeno zęby ściśnij i powiedz: „Tobie ojczyzno!” Innej pociechy ci nie dam, bo nie mam, jeno chociażem nie ksiądz, przecie ci mogę dać zapewnienie, że tak służąc, dalej zajedziesz na wytartej kulbace niźli inni w poszóstnych karetach i że będą takie bramy, które się przed tobą otworzą, a przed nimi zamkną”

te, poeta zejdź na ziemię! piszesz pod różnymi pseudo te swoje liryki. Mamy dosyć bajkopisarzy i ściemniaczy mydlących oczy. Żołnierskie słowo, konkretny przekaz. A ty zapisz się do kółka poetyckiego.

To nie jest liryk tylko cytat z Sienkiewicza. Warto znać kanon lektur szkolnych Polaka

Boże jak ktoś pięknie dobrał cytat! jestem wzruszona... Łzy się cisną do oczu. Panie Pułkowniku Jewgiejuk, niech dla Pana się otworzą bramy naszego miasta!

Ładny...................... przystojny............................wysoki............. , który rocznik......................pierdoła........................... Mówią że i czołgista.

W stepie szerokim, którego okiem, Nawet sokolim nie zmierzysz, Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa, Pieśni o małym rycerzu Choć mały ciałem, rębacz wspaniały, Wyrósł nad pierwsze szermierze, I wieki całe będą śpiewały Pieśni o małym rycerzu Ty, któryś w boju i ty, coś w znoju, I ty, co liczysz i mierzysz, Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa Pieśni o małym rycerzu

No to ujawniono pierwszego najsłabszego kandydata na Prezydenta Miasta Bełchatowa. Aby tak dalej.

Zdziwisz sie PLUSIAKU

Tak. Ujawniono najsłabszego kandydata. Jakiś tydzień temu plus ogłosił, ze che się ośmieszyć w wyborach kandydaturą pana Matyskiewicza.

Po się tak obrażać w komentarzach, nie przystoi to nikomu! Niech ten kandydat co się nie boi, stanie do debaty z panem Jewgiejukiem jeśli się sprawdzi, że bedzie kandydował. Zobaczymy kto bedzie miał sprawę z Małym Rycerzem

W stepie szerokim, którego okiem, Nawet sokolim nie zmierzysz, Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa, Pieśni o małym rycerzu Choć mały ciałem, rębacz wspaniały, Wyrósł nad pierwsze szermierze, I wieki całe będą śpiewały Pieśni o małym rycerzu Ty, któryś w boju i ty, coś w znoju, I ty, co liczysz i mierzysz, Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa Pieśni o małym rycerzu

Osiedkle Dolnośląskie za Panem Pułkownikiem Jewgiejukiem!

Brawo , popieram w całości Pana decyzję bo jest Pan gwarantem , że zwycięży siła argumentu a nie argument siły .

A ja zagłosuję na Pana Wysockiego. Choć bez wykształcenia to fajny z niego gość.

A niby dlaczego taki fajny?

A tak. Bo taki obyty i lojalny Macierewiczowi.

Binków też się przyłącza, bedziemy na Pana głosować, niech wzorowa postawa, żelazne zasady, oficerski honor wygrają! Chcemy takiego prezydenta, pan Jewgiejuk gwarancją normalności!

Za mundurem wyborcy sznurem! To miasto potrzebuje takiego dowódcy jak pan Jewgiejuk. Ma Pan głos całego mojego bloku z Przytorza!

Ale tu Szyderców. Czemu tak ujadacie niczym kundle trzymane na kolczatce? Masz odwagę obrażać jeden z drugim to podpisz się prawdziwym nazwiskiem. Jesteście wyrazistym reprezentantem tych których popierarcie i zaprzeczeniem postawy i zasad tych których opluwacie . PLUS gratuluję poziomu waszego elektoratu. Panie Jewgiejuk podaj ich do sądu to się oduczy jden i drugi ordynarnie hejtować

To ich styl od zawsze. W swoich gazetkach na pierwszej stronie matka boska w środku jadowite i niskie poziomem opluwanie ludzi. Nic sie nie zmienilo

Panie Pułkowniku , proszę nie zwracać uwagi na hejt , Pan swoją postawą i wartościami broni się sam. Gratuluję decyzji !

W kadencji 2010 - 2014 w mieście była koalicja PLUS , ZIEMIA BEŁCHATOWSKA I PLATFORMA OBYWATELSKA. I to wtedy Gryczka został od zaraz woźnym a na sesjach niemową Krzysztof Jewgiejuk. TO SIŁA ZIEMNIAKÓW I KOLEJNE WPROWADZENIE BEŁCHATOWIAN W PUŁAPKĘ.

Ktokolwiek w koalicji z Plus był szybko wychodziło szydło z worka że zaufać im to największy polityczny błąd. Dlatego dzisiaj nikt z Wami gadać nie chce . No oprócz Naturalnej i jej brygady. I ich niedługo sprzedajcie.

A kto by chciał z Olszewskim i Chrzanowskim w układ wejść. Daj spokój.

NO TO KANDYDATURA : nie spełnia wymogów oficerskich, wzrost dwa i pół łokcia, pierdoła nie oficer, pilot od stacjonarnych symulacji lotów , ANI TO ŻOŁNIERZ ANI KANDYDAT NA PREZYDENTA. CZY TEN GRYCZKA TO JUŻ WYCIĄGNĄŁ OSTATNI GRANAT ZACZEPNY Z ZIEMI. CZY JEWGIEJUKA BĘDZIE POPIERAŁA PANI CZECHOWSKA CZY JEWGIEJUK CZECHOWSKĄ. KOLEGO GRYCZKA JEST PEWNE ŻE PO WYBORACH PO BEŁCHATOWIE ZOSTANIE TOBIE TYLKO WSPOMNIENIE. GRYCZKA PRZED UBIEGŁYMI WYBORAMI WYCIĄGAŁ JĘZOR PO KOMUNIĘ ŚW DZIŚ ZMIENIŁ POGLĄD NA MARKSIZM /LENINIZM. GRYCZKA =JEWGIEJUK =CZECHOWSKA= ROZPARA CO GRYCZKA ZROBIŁ DLA MIASTA ? NIC SKOCZEK NA PLACACH ZABAW TO JEST OSIĄGNIĘCI . GDZIE TE FIRMY , KTÓRE MIAŁ ŚCIĄGNĄĆ DO BEŁCHATOWA? KUDAJOWEJ DO PIĘT NIE DORASTASZ !!

Czytając niektóre komentarze, to stwierdzam że tak naprawdę co niektórzy boją się że Ziemia Belchatowska ma szansę rządzić bo przypominam że tak naprawdę nigdy nie rządziła samodzielnie i nie miała wpływu na decyzję rządzących, a mimo to coś tam zawsze potrafiła zrobić dla mieszkańców. Więc pora może dać szansę niech pokażą co potrafią a później ich osądzać. PLus z platformą rządził 12 lat więc wiemy czego się możemy spodziewac PiS teraz przy takiej większości tylko się kłócił więc może pora na Ziemię.

Krzysztof panie podpułkowniku do pułkownika dalego i droga Kreta daj sobie spokój zaimij się żoną bo czasu do tej pory nie było i szkoda sił daj spokój

He hehe, "przyjaciel " się odezwał:-0

Nie obrażajcie Zirmniaczki Marszałka Piłsudskiego . Ten pan nie ma za krzty honoru , jak można mundur do polityki stosować . Trzeba zobaczyć jak to było zarządzane w Łasku myśle ze wiele osób od nas z Lasku może coś powiedzieć . Proszę nie ruszać narodowego nurtu bo ten Pan nie jest tego wart . 

A to co za brednie???

To nie brednie to prawda. 4 lata temu - obraz nędzy i rozpaczy. Ale mieszkańcy zobaczą.

Jak usłyszą "Piłsudski" - doznają ekstazy, jak święto narodowe czy mecz - owijają się biało-czerwona flagą, na koszulkach "Bóg Honor Ojczyzna", na nodze tatuaż - 1944 - Pamiętamy, na samochodzie chorągiewka w narodowych barwach, na meczu łzy w oczach jak grają Mazurka Dąbrowskiego, na mundialu będą się wydzierać "Pooolska Biało - Czerwoni", więc jak tacy zakochani w naszej historii, tacy wojownicy obrońcy ojczyzny, tacy patrioci i żarliwi katolicy zawsze dobrze postępujący, to niech głosują na zawodowego żołnierza Wojska Polskiego od 30 lat, oficera Sił Powietrznych RP, obecnie w randze podpułkownika, jednego z sześciu reprezentantów w Konwencie Dziekanów Korpusu Oficerów Sił Zbrojnych KRZYSZTOFA JEWGIEJUKA!!!

Macie państwo racje kury pasać a nie na miasto . Jaki bohater tylko lansik i nic więcej .

Drodzy mieszkańcy No chyba gorzej już być nie może jak można na takiego gościa stawiać . On cały czas trep i nie ma pojęcia o rządzeniu i lepiej niech w Arni zostanie

Ciekawy jestem co to za fachowiec od rządzenia się odezwał? Jak byłeś na stołku, to się pochwal, to Cię ocenimy.

Oj trepie trepie moźe on i trep ale samemu doszedł tam gdzie jest. Pochwal się co osiągnąłeś nie korzystając z kolegów partyjnjaków.

30 lat temu byłeś w syfie. Wiesz jak wyglądało wojsko. Jeśli nie to morda w kubeł .

Naprawdę? Czy można to gdzieś potwierdzić? Jeśli faktycznie wystartuje w wyborach, ma mój głos, mojej rodziny i dołożę wszelkich starań, by nakłonić wszystkich znajomych do głosowania na niego. Bełchatów ma jeszcze szansę na normalność, ma wybór. Pan Krzysztof nie jest politykiem. Jest dowódcą, szefem i dobrym gospodarzem. Chcę żeby był moim Prezydentem, Prezydentem Bełchatowa. Czekam na potwierdzenie tej informacji

No mam nadzieje ze nie ściema, albo po przeczytaniu bredni i tego plusiarskiego plugastwa co jest tu wypisywane Krzysztof Jewgiejuk nie powie „walcie się bełchatowianie”.....

Nie to chyba jakaś ściema. Gryczka to odpuści? Mało prawdopodobne.

Brawo pułkowniku ,, mały rycerzu ", Ty jeden wszystkim hejterom jesteś w stanie wytłumaczyć znaczenie słów bóg , honor ,ojczyzna !

Po co taka zajadłosc po obydwu stronach najbardziej liczących się ugrupowań? I tak wyborcy wybiorą niezależnie co napiszecie tutaj. Mam nadzieję że wygra honor i moralna postawa

Niech plusy na prezydenta wystawą jakąś młodą twarz, nieskalaną przeszłością jak na przykład Pan Jewgiejuk, a nie odgrzewają stare kotlety, za którymi stoją w cieniu stare lisy z wyliniałymi kitami, wtedy oddam swój głos

No przecież oni stawiają na młodość- młody Matus, młody Koszek, młody Wata i młody Jasiński, Mrowiec i schowani Olszar Korzenny i Niewieczyźwiał

Jak taki dobry żołnierz, to niech nim zostanie, a nie się pcha do czegoś, o czym nie ma pojęcia. A teraz ziemniory minusujcie, i tak wiem ilu was jest - pokażą to czerwone łapki.

Plus płacze krzyczy wierzga ile sił z przykrością się czyta. Pan Mat... już pokazał co potrafi tylko upiększać miasto i nic po za tym, przykładem jest bełchatowsko kleszczowska strefa przemysłową która ma tylko taką nazwę. Za to kandydatura K. Jawgiejuka ciekawe warto przemyśleć bo to byłby powiew świeżości w tym mieście.

Wojskowy zrobi porządek w tym mieście wreszcie!

Wszyscy piszą, że plus się mobilizuje na komentarze, ale zobaczcie co Ziemia odstawia emoji

Oficer na horyzoncie to się ci wszyscy wspaniali z kategorią D za komentowanie wzięli a w życiu nawet koca na poligonie nie powąchali! Jak usłyszeli WKU to pod kołdrę do mamusi wskakiwali

Brawo panie Krzysztofie ma pan mój głos, jedyny kandydat na którego warto zagłosować trzymam kciuki!

Nie warto nie warto

Bardzo się cieszę panie pułkowniku. Choć szkoda będzie się z Panem rozstać . Jednak życzę powodzenia

Czy Wy wszyscy od Matysa i ............. to jesteście pojechani? Nie macie co robić? Tylko czekacie i na hasła piszecie. Miłej zabawy

Pan Jewgiejuka to dobry kandydat. Nie jest chamski, prostacki, zachłanny, fałszywy i nie porzucił żony jak te wszystkie klenczony z pierwszych ławek w niedzielę....

Pogadajcie z żołnierzami, którzy służyli pod nim. każdy powie: po pierwsze ojczyzna, po pierwsze człowiek, po pierwsze odpowiedzialność za swoje czyny, po pierwsze..... . Tak można jeszcze długo. Jeśli się wziął za wybory, to znaczy, że ma do zaoferowania konkrety i bierze za nie odpowiedzialność. Wyborcy to docenią, i co ważne, nie zawiodą się. Ciekawe, co wtedy będziecie mieć do powiedzenia , opluwacze?

Potwierdzam, osoba uczciwa, która nigdy nikomu nie odmówi pomocy, a opluwacze to ci serdeczni kontrkandydaci z pierwszych ławek kościoła i pielgrzymek obłudnicy tfuu

Na PCS aż się grzeją serwery. Bo tam sama ziemniaczana strefa. Najwięcej to piszą ci fachowcy od Polgruntu. Kopek i jego prawa dłoń. Adam jak mu tam?

Tak o tej porze najbardziej jak oni pracują do 15.00. Co wy wymyślicie żeby się bronić. Żałośnie obrońcy skompromitowanego

A propo współpracy z PIS. To, że Matys i reszta trzymają z pupilami Macierewicza i tak bardzo zabiegali o koalicję z pisem w powiecie, to jest ok?!! W tej sytuacji wolę opcję Czechowskiej i Dobkowskiego i poprę tych, co z nimi współpracują. Panie Matyśkiewicz, będziemy pamiętać, jak bardzo chcieliście się sprzedać za stanowisko wicestarosty! Nawet Gowinowi się sprzedaliście cwaniaki.

Porównajmy Jewgiejuka i Matyśkiewicza. Matys - rządził 12 lat, brat Prezesem Sanikomu spółki podlegającej bezpośrednio Matysowi, dom rodzinny na Oleśniku, pusta strefa przemysłowa, gmach bawełnianki straszy. Jewgiej nigdy nie był w organie wykonawczym, nikt z rodziny nie pracował ani nie pracuje w jednostkach podległych miastu, mieszka w Grocholicach i niczego nie spoeprzył w samorządzie. Kogo wybieracie?

Krzysztofa Jegwiejuka

niczego ni spieprzył, bo nic nie zrobił do tej pory

Jeszcze jedno poròwnanie jeden wielki i łysy a drugi włosiaty i niski. Zdecydowanie wolę K. Jewgiejuka mimo wszystko.

Widać jak marnym kandydatem jest pan Jewgiejuk przy panu Matyśkiewiczu. Wszyscy, którzy popierają KJ myślą, że negatywne komentarze są od zwolenników Plusa, a to nie musi być prawda. Rozumiem, że strach przed DM jest większy niż pewność co do swojego kandydata? Może i Wy nie lubicie DM, ale nie da się oszukać mieszkańców - DM jest tutaj znany i żyje Bełchatowem, a KJ nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu miastem. Kilka miesięcy pojawiania się z GG na imprezach nie wystarczy. Ja was wszystkich pozdrawiam i sugeruję nie utożsamiać każdego przeciwnika tej kandydatury z wielkim fanem DM czy Plusa.

To dlaczego Matys zmienił kolor skóry na wieść o potencjalnej kandydaturze Jewgiejuka? Był taki blady, to nie wyglądało dobrze

O czym ty piszesz człowieku

Jakiś znawca z Wod-Kanu bardzo nie lubi Ziemi Bełchatowskiej. Twierdzi pod różnymi Nick-ami, że wszędzie pracują ziemniaki. Jakoś nie bardzo mogę doszukać się tych ludzi w PEC, PGM czy UM. A jak spojrzymy na ludzi plusa? Oooo, tu lista jest całkiem spora.

Za to pelno ich w starostwie I tam gdzie udzialy mialo w starostwo

Pokaż No to mi go palcem, bo chciałbym uważać , że śnię.

A gdzie pracuje teraz prawa ręka Matyśkoewicza korzennego Mareka edward o. Zgadnijcie. W Starostwie jest naczelnikiem. Przecież to Plus. Gdzie pracuje brat Korzennego? W PKS spółce starostwa. Plusiok co nie? Gdzie pracuje była dziewczyna Korzennego? W PKS a gdzie jej córka? Słyszałem że w starostwie . Gdzie pracuje Jasiński? Lewa ręka Matyska. W urzędzie od ślubów jest kierownikiem. Ot to koledzy i przyjaciele plusa tacy porządni politycznie

Stawiam na żołnierza. Dość nauczycieli i inkasentów .. trochę wojskowego drygautrzeba temu miastu

Dość a Gryczka to kto z wykształcenia?????

A co startuje Gryczka bo nie rozumiem?

Masz mózg? Aha nie masz bo tyś z PSC-u

A Ty Basia pewnie jesteś pierwszą, która pisała o Chrzanowskim przy ogłsozeniu Matysa, nie? emoji

Przypominam że żołnierz popierał nauczycielkę xD

W drugiej turze wszyscy przeciw Korzennemu. Nikt ich nie chciał. I myślicie że po 4 latach chcemy Was jeszcze raz?

Ziemia się zbudziła po 3,5 roku śpiaczki

Krzychu jest ok.... Tylko znieść nie mogę że za nim stoi Grzyczka

To może ten Gryczka nie jest taki zły?

Niezły hejt . Zaraz pęknie setka. Panie Jewgiejuk, czemu Plusiacy tak jadu upuszczają? Jak byk widać, że się Pana boją. Nie znam człowieka ale już go lubię. Słabych pomija się milczeniem!

Tak tak xD jeden minus ma ten kandydat.... Jest przebranym Gryczka xD

Najlepiej gdyby był głupi, biedny, niewykształcony i nieudacznik co rodzinę za 500 plus utrzymuje. A tu na przekór hejterom gość na poziomie. Wreszcie ktoś bez parcia na stołek. Sam doszedł do ppłk bez politycznych koterii który tak potrafi?

Jaki poziom? Na pewno NISKI.....

Siostro bracie dziś opowiem Wam co sie kroi, jak się w moim mieście kasę robi. Grześ był sprytny Grzes był cwany ciągle krzyczał many! many! Akademia założona więc czas kręcić szybko loda. Kasę mu Mariola dała bo banana posłuchała emoji kasa leci od Marioli tak się w mieście kasę robi xD

O robieniu miejskiej kasy przez matys-brothers to by epopeje napisał.

Wszyscy tylko nie klan Matyskiewiczów! !!!!

Ten facet nie będzie chodził na sznurku. Nie ten charakter.

Ta Irena to jakiś ekspert ds wojskowości ale myślę że jednak nasłana przez Plus.Proszę Panią chciałbym powiedzieć że Matyskiewicz do pięt nie dorasta pułkownikowi Jegwijukowi. Ja też byłem w wojsku i tam się odpowiada praktycznie za wszystko. A Sławomir brat byłego wiceprezydenta odpowiedział za Sanikom.

No właśnie jeszcze nie odpowiedział i dlatego taka panika w szeregach plusa.

Przypominam że ten Pan popierał Panią Czechowska emoji więc proponuję.by Ona i On rządzili sobie Jabłoniowym Sądem xD

Ja wolałbym popierać Czechowską która zerwała się pisowcom ze smyczy niż matyskiewicza popierającego miśków - nature, wysockiego i kubiaka

Ile trzeba było zjeść śniegu by popierać i głosować na PiS

Skoro Plusiaki piszą ze wojsko to nie miasto, to co dopiero porównać doświadczenie gościa z zakładu energetycznego do zarządzania miastem. Co? był już wiceprezydentem? No właśnie. BYŁ

To ciekawa walka bedzie w Grocholicach ale po wpadkach matysa z masztem to u nas ma prze.... Krzysiek mu tył...k przekopie

Tylko Pan Matyśkiewicz!!!

Tak! Na sołtysa!

Inni kandydaci na prezydenta mogą się od niego uczyć zasad i honoru. Nie dla partii politycznych i tych którzy już byli a ludzie się ich pozbyli

Śmiech mnie ogarnia, jak czytam te wypociny. Ledwo wyszła nieoficjalna informacja o kandydacie ZB, a tu blady strach i paniczna furia ogarnęła praktykantów z plusa. Nawet gdyby Ziemia wystawiła księdza na prezydenta, to wiadra pomyj wylewali by na niego. Ciekawe, dlaczego tak bardzo boicie się zaprowadzenia porządku i dyscypliny w Bełchatowie? No tak, przekręty sprzed 4 lat jeszcze się nie przedawnią... Hmm, też bym się bał!

Oj kto to sie odezwał pan z Wodkanu??? Jak mu - MK? A co do Pana Krzysztofa. Zostan pan w mundurze. Zdejmiesz pan pagony i prze..........kichane.

Tylko po zwycięstwie będzie rządził GG, bo raczej nie pan podpułkownik bo merytorycznie, to kiepsko to widać, a wojsko to nie miasto.

Bardzo poczciwa rodzina. Świetny kandydat. Takich ludzi Bełchatów potrzebuje a nie zgrani karierowicze którzy poza politycznymi stołkami nic w życiu nie osiągnęli

Gryczka się boi to Krzysia nagoni.

Sądząc po ilości i jakości niektórych komentarzy to najwyraźniej plusiaki się mocno zestresowali.

Brawo. Wreszcie ktoś normalny. Wojskowy dróg się przyda

A kto to jest? Skąd? Noname? Kopek z Gryczką ciągną za sznurki i mam nadzieje że niedługo im się pourywają. Pogonić to ziemniaczane tałatajstwo. Kolegi w radach spółkach ale dla GG stanowisko wuefisty to i tak za dużo. A

Krzysiu daj spokój wstydu oszczędź . Zajmi się wiesz czym to będzie lepiej

Na tego gościa nigdy . 

Szkoła to na Mstyskiewicza. Będzie głosować

Nasza szkoła głosuje na pana Krzysztofa. Trzymamy kciuki.

Chyba jedyny co warto zagłosować, nic konkretnego ale patrząc na konkurencję...

Jeśli chcemy zmarnować głos to lepiej w ogóle nie isć na wybory

Jeśli masz nie głosować to w ogóle nie ma co tu sie udzielać prawda? Skoro temat nie interesuje i obowiązek obywatelski...

Mam kuzyna w wojsku. Nic nie robią, dostają gruby hajs, mają darmowe jedzenie, same przywileje i większość to mentalna gimbaza. Wydaje im się, że jest 1939 i oni coś robią dla kraju, a taka prawda, że wojsko to wygląda inaczej. Facet nie ma żadnego doświadczenia isłychać o nim od kilku miesięcy, bo Gryczka musiał już taką decyzję podjąć wcześniej, bo zaczął go nagle pokazywać wszędzie. Przepraszam, ale to marna kandydatura. W sumie dobrze, bo nie ma żadnych szans,a le nie dajcie się nabrać na towarzystwo Gryczki i innych z ZB. Z tym się dogadam, z tamtym się dogadam, bo mi coś załatwią, a na koniec ich kopnę w tyłek, bo wybory. Czy ta kadenca tak nie wygląda? Mam nadzieję, że nic z Was nie będzie po wyborach.

A co lepiej znowu złodzieja z plusa czy któremuś z 3 pisow co sami się gryzą? Lepiej niech już on będzie...

Kto jest złodziejem z Plusa? I na jakiej podstawie tak mówisz? Czekam, ale pewnie się nie doczekam.

Jakby ziemniaki były w koalicji to chyba by Mariole popierali nie? Jedyna jeszcze w miarę normalna opcja...

Grześ ma wybujałe ego, myśli, że ugra więcej i ludzie się nie zorientują emoji

Ziemniaki to na jesień się chyba kopie

Szkoda Bełchatowa nie ma żadnego doświadczenia żadnego zazrzadzania

Żadnego doświadczenia to nie ma autor powyższego komentarza ale w ortografii.

Co w chcecie od p. Jewgiejuka ? Bardzo fajny i zawsze uśmiechnięty człowiek co z tym idzie bardzo pozytywny a że żołnierz to swój honor ma i takich ludzi nam trzeba...

Włączył się wuefista-polityk. Rządzi z Czechowską całą kadencję, ale pod koniec się wypina i chce ugrać jeszcze więcej. Mam nadzieję, że wróci do szkoły po wyborach. W sumie to szkoda, że nie będzie startował, bo piękne jest to, jak przegrywa - nawet do drugiej tury nie umie wejść, a krytykuje pozostałych.

A Matyskiewicz to co tam na tym KULu studiował?

Dobra - śmiejemy się, ale... KTO TO K***A JEST?

Też dobrze pływa?

Honor to ostatnie cecha jego kolegi Grzegorza

Niezły spam ziemniaków. Ten pan nie ma żadnych szans. Żadnego programu, pomysłu, wiecznie będzie chodził w mundurze. Tylko tyle potrafi. Nigdy ziemniakom nigdy nie zaufa, bo rządzili 3,5 roku i nagle się wycofują.

Może jest i niski a charakter u niego odpowiedni. To jest to czego oczekiwałem. Facet bez zobowiązań i z honorem.

Facet bez programu i z mundurem*

Dość obłudy Ziemii i obsadzania swoich w powiecie !!!

A najlepiej obsadzony ziemniak to pewnie Edzio Olszewski?

I brat chrzanowskiego i jego była dziewczyna w PKS w dodatku.

Niech się plus i pis przyzna ilu nawciskali do pge... A zmiany w spółkach miejskich były zawsze przy każdej kadencji

Ludzie co Wy w ogóle pitolicie...jaka koalicja...chyba większość z was czyta to co chce przeczytać...PiS jak tylko wygrał wybory to zerwał koalicję z ZB i poodwolywal ich ze stanowisk...

Dlatego Gryczka jest wicestarostą i WodKan jest cały ziemniaków? Grzesiek, przestań pisać te komentarze

no chyba jednak Cie nie znam... i jakbyś nie widział/a to Gryczka nie jest wicestarosta a starostą i nie jest a był tylko został odołany 2 ? 3 ? lata temu ale pełni tą funcke bo na jego miejsce nie wybrali nikogo innego...

Wodkan - ziemniaków? A którzy to? Skorupa, Samsik czy Rozpara?

Pewnie niewieczerzał lub były prezes btbs. To chyba o nich chodzi haha.

Stanowisko najwyższe kandydat najniższy .....

Ziemia to lizusy Marioli emoji Jewgiejuk = Czechowska

Panie Krzysztofie to bardzo dobra decyzja ....jestem za

cztery lata z Mariolką i co i teraz narzekają

Słaba kandydatura.... Poza tym przecież Ziemia jest w koalicji z Mariola Czechowska więc głosując na nic będziemy mieli kolejne jabłoniowe sady....

Ludzie!!! Grzegorz już 25 raz nie chciał się skompromitować więc wystawił kogoś innego.... Ilu jeszcze znajomych pooobsadza Ziemia w samorządzie?

Okaże się po wyborach emoji

Wreszcie SUPER KANDYDAT

Z tego co słyszałem to człowiek konkretny, poukładany i myśli strategicznie (zresztą pułkownik) . Czekam jaki ma plan na Bełchatów

Podpułkownik raczej ....

Władek to jak byś się zwracał do niego panie podpułkowniku czy panie pułkowniku

Poukładany jasne poukładał wszystko pod ..... i dziwnie spytajcie gdzie dzieci pracują kto zgadnie ??

Młody w łasku

Z tego co wiem to dzieci jego - dwóch synów ma. Jeden jest żołnierzem zawodowym a drugi ma takie same ambicje. To o jakim poukładaniu piszesz. Spójrz gdzie pracował Sławek brak kandydata z PLUs. ?

Precz z całą tą ekipą. Ziemia Bełchatowska poobsadzala wszędzie swoich ludzi. Wod Kan i inne spółki. Ile lat można oglądać te same twarze

Ciekawostka. Myślałem, że wystawią Kopka, a tu facet z jajami i w dodatku honorowy (podobało mi się jak zrezygnował ze stołka kiedy "odwołali" Gryczkę. Jeśliby przedstawił jakiś konkretny program, a nie mydlił oczy tworzeniem nowych miejsc pracy to może byłoby na kogo zagłosować w wyborach? :o

Z jakimi jajami on jedno stanowisko zamienił na drugie jest przewodnicząącym jakieś komisji z rolnictwa czy coś no nie mów że się zna na rolnictwie to tylko dla kaski

SZKODA GŁOSU , NIC Z TEGO NIE BĘDZIE ZOSTAŃ W TYM WOJSKU CHŁOPIE

Ostatnie 4 lata to zmarnowany czas dla miasta a Ziemia Bełchatowska uczestniczyła w rządzeniu.

A kto ma teraz od 2 lat większość w Radzie Miasta? PLUS i Misiewicze. To kto jak rządzi?

Oho, widać, że ktoś z ZB komentuje. Tylko Wy używacie Misiewicze w stosunku do innych, pdczas gdy sami nimi jesteście emoji

strzał w dziesiątkę ! idealny kandydat - mądry i inteligentny

Brawo Krzysztof !!!

niesety ale po tym co wyprawia Pan Gryczka Ziemia Bełchatowska nie ma już mojego głosu.

Hmmm możesz napisać coś konkretnego Pracuję w starostwie i się zastanawiam co takiego myślisz?

Może Benka zagonił do roboty i teraz ma żal

Co wyprawia? Moze konkrety jakieś?

I bardzo dobrze. Dla mnie to super i nformacja.

Dla mnie też, bo jestem za innym kandydatem i nie trzeba się nawet martwić ziemniakami w tym roku

nie piszcie sobie sami informacji , szkoda tchu , ziemniaczki się już przegotowały i wyszła papka puire

dodaj komentarz
Czytaj także