Rejestracja i logowanie

Znamy kandydata na prezydenta Bełchatowa z ramienia Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej

Wydarzenia 11-07-2018 Autor: mj-s
Znamy kandydata na prezydenta Bełchatowa z ramienia Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (20)
Dodaj komentarz

Tak ma być .Jego głosy pójdą na Matyska po to żeby osłabić pozycję marioli

Ciekawe czy i kto z dwojki POwcow Kudajka czy Kulinski przekroczy 1,5 %.

I Kudajowa i Kiliński nie mają szans. Dlaczego nie postawili na Rzepeckiego? Czytam co facet postuluje na FB i aż dziwne bo jedyny kreatywny im został a tak, zgadzam się 2% i do domu.

Mało nakradli przez 8 lat rządów PO WYSTARCZY tych farbowanych lisów ....

POjeb....że wystawiają takiego kandydata. POmagaja PiSowi.

Wojt Ladziak wreszcie zaprowadzil porzadek w administracji gminnej Pan Bakalarczyk jako stary wyjadacz powinien o tym wiedziec. Czas na duze zmiany ale w szeregach radnych zawodowych tych samych od kilku kadencji. Takiego wojta jak Ladziak dlugo tu nie bedzie. Mlodzi zglaszajcie sie na radnych. Starzy tylko potrafia macic.

Mekar ma od Pisu fuchę w Elbisie . Zajmuje się budową elektrowni atomowej i niezły szmal goli. Tej której nigdy nie będzie. Więc spłaca długi i wystawia kandydata niewybieralnego.

Zatrudniony był jeszcze za rządów PO, ale musi mieć wtyki w PiS, że jeszcze go nie wy***. W Elbisie pracuje też były prezydent Marek Chrzanowski, w SAPIE figuruje jako Główny Specjalista ds. Rozwoju. Pracuje tam od ponad roku. Dostał posadę od PiS w zamian za głosy by nie odwoływać Starosty. Ponoć nic nie robi, a kasę bierze. Kolejnym spadochroniarzem jest w Elbisie były prezes PGM, też z PO, nijaki Krzysztof Górnik, też Główny Specjalista... wg SAPa.

KTo dał posadę Chrzanowskiemu ? - ludzie Misiewicza. Matys dla którego Chrzan to boss ukryty staje się czy lepiej jest również Misiewiczem pewnym.

SAMI GLOWNI SPECJALISCI OD BRANIA KASY.

Czy w platformie nie znają pojęcia NIEWYBIERALNY? Czy już cała reszta która nie mogła się wkręcić w wewnętrzny układ towarzyski: mękar, kulinski, żaku, kaczor, zator i inni; się wypisali? Puścili młodego jak wiedzieli, że wybory przegrane, a teraz znowu się kiszą we własnym sosie.

Uffff. Dziękujemy PO. Jestem pewien 2 procent

to PO dwóch kandydatów wystawia ?

Kula daje fula xD

Nie znam gościa i niech tak zostanie. Nigdy więcej platformy

Czy to on będąc wiceprezydentem miasta był skazany przed laty za przekroczenie uprawnień razem z ówczesnym prezydentem Olszewskim?

Kto to jest ten facecik. To już w PO nie ma chętnych do startu?

Doświadczony uczciwy polityk Takich nam teraz i zawsze potrzeba Pełnił wiele funkcji i nie zawiódł Może być kandydatem ponad podziałami

Szans ma mniej niż zero niestety.

Mam nadzieje że szybkie 2% i do domu ::

dodaj komentarz