Rejestracja i logowanie

Zmiana prezesa PGM

Wydarzenia 11-02-2019 Autor: mjs
91
Zmiana prezesa PGM

Łukasz Magin nie jest już prezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej. W miniony piątek, 8 lutego Rada Nadzorcza spółki odwołała go ze stanowiska i powołała na to miejsce Dariusza Watę.

Nowo powołany prezes, Dariusz Wata to członek PLUSa. W ostatnich wyborach samorządowych kandydował z list tego ugrupowania do Rady Powiatu. Nie było to jego pierwsze wyborcze doświadczenie. W 2015 roku był „dwójką” na listach partii .Nowoczesna Ryszarda Petru w wyborach do Sejmu w naszym okręgu.

Dariusz Wata jest absolwentem Politechniki Częstochowskiej, ukończył też studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i Szkole Głównej Menedżerskiej w Warszawie. Wcześniej Dariusz Wata pracował jako nauczyciel, był też wicedyrektorem szkoły. Pełnił również funkcję członka zarządu i prezesa zarządu.

komentarze (91)
Dodaj komentarz

Mój człowiek, więc będzie super, a holding! Przepraszam, ale już dawno po kampani haha.

ten koleś jest ciepły od zawsze jak grzejnik zimą...

Zimny zrób mi loda

Cieplutko o tobie myślę fajfusie emoji

Hej , wpadę zaliczyłaś/łeś i jesteś zamęźna/ny . Zobacz się jak wyglądasz jak więzień z DachAłły.

Czy to ten 40-letni kawaler?

on kocha inaczej...

Ha ha ha ha ha ha ha... Może chce... Albo lubiemoji

Niektóre komentarze szkoda słów! Za hejterstwo do prokuratury!

Ty społeczniaku ty ty ty

Hurtownia MUZGÓW dla wpisujących komentarze. Promocja 1 zł za sztukę dla tych już wypalonych, dla normalnych WIECZNE ZBAWIENIE bez wymiany.

Sam jesteś "muzg" mózgu.

Uwielbiam ludzi, którzy nie mają pojęcia o wykształceniu Pana Darka, a komentują ostro. Dajcie mu szansę, bo zły nie jest. To jest człowiek z pomysłem. Zarządza własną firmą i jest świetnym nauczycielem. Zresztą cebulactwa w naszym mieście nie brakuje, kogo by nie powołali na dane stanowisko i tal będzie źle. A może Ci co tak narzekają wezmą sprawy w swoje ręce? Nic nie stoi na przeszkodzie by być prezesem PGMu czy innej spółki. Zastanówcie się co piszecie.

Beeeeeeeeeerrrrrrreeeemaciorka

Stary peowiec GKS utopil i co siedzi dalej Prezio

A co ze Stepczynskim z parku

Serniczek, pieprzniczka, doniczka i sznurowadło

Dajcie Darkowi szansę się wykazać. Jak juz musiał zostać tym prezesem to niech pokaże co potrafi. Życie szybko zweryfikuje czy się nadaje czy nie. Trzeba dać mu kredyt zaufania. Ciężko Panie Darku. Nie zazdraszczam pomimo dość wysokiej pensji.

Krzysztof Wata jest przewodniczacym komisji komunalnej a jego syn prezesem pgm.Czy to jest zgodnebz prawem aby sprawdzał syna.Żenada

Dość niespotykane rozdanie.

Dareczku czy Ty żeś się sam na ta mine pchnął? Przecie to jest zarządzanie ogromnym przedsiebiorstwem A nie rozdawanie kubków z watą. Mam nadzieję, że ktoś z tylnego siedzenia bedzi e Ci pokazywał palcem co robić Ale jak Ty na zebraniu walniesz pięścią w stół? Może być słabo. Mimo wszystko powodzenia.

Kaszewice pewnie są"dumne",ze wydały na świat tatę wysokiej klasy fachowca i polityka,mamusia jakoś studia ukończyła chyba?nauczycielka no to synuś i polityk i nauczyciel i wybitnej klasy "fachowiec"od wszystkiego.Ze też ludzie wstydu nie mają koryto za wszelką cenę

Tylko sprawiedliwość i uczciwość. Każdy komentarz ujwania kampanię wyborczą. Stare pierdziaki do zajezdni.

Pierwszym komentującym jest pewnie zainteresowany

Nie byłem fanem p. ŁM, ale macie teraz swój uczciwy Bełchatów. PLUS ujadał na wściekły pies, gdy coś się zadziało. Teraz sam odtworzył ten sam nepotyzm, który uprawiał przez tyle lat. Prawdę mówią, p. MCz. nie ma nic dopowiedzenia. Mali ludzie promujący jeszcze większe miernoty. Ale co się dziwić, to było wiadome, tylko ten ślepy Bełchatów tego nie wiem. A może wie, tylko udaje?

Facet miał ciężkie poczucie humoru

Oj zatanczycie państwo jak pan darek zagra. Ojojojo

Bzdury piszecie głową was boli.

Słyszałem że Darek przegrał w procesie trawienia.

Darek nosi majtki na lewa strone i mysli ze invitro to pizzeria.

Darek, widać Twoją siłę po ilości negatywnych komentarzy. Pozdrawiamy

Podobno Darek znalazłem tą ofertę na eDarling...

Swetru go wspomoze swoja ekonomiją. Krzyś propaganda i bedzie git. W innych spolkach w takim razie ta sa artysci w, porownaniu do pgm

PLUS jak PSL . Ci którzy interesują się polityką wiedzą o co chodzi emoji

Dajcie sobie spokój ludzie z tymi komentarzami. Kogo by nie powołali to jednym będzie się podobał a drugim nie. Normalna sprawa. Zawsze będzie czyimś synem, bratem, wujkiem itd. Jak by byl fachowiec z konkursu z poza miasta to beda psioczyc, że nie z Bełchatowa. Jak z Bełchatowa to znowu zawsze czyjas rodzina albo znajomy I tak wkoło.

Zimnioki do pracy.

OSZ TY do Ciebie### Pan Wata Dariusz to wykształcenie w wielu kierunkach o których nawet nie masz pojecia. Ogólnie ma więcej wiedzy niż Ty włosów na swojej głowie.

Hmm skoro ma tyle kierunków pokonczonych to czemu w żadnym nie pracuje??

A to trochę nie jest tak że jak ktoś jest do wszystkiego to i do niczego? Wiele kierunków nie świadczy o fachowości jeszcze

ciekawe co powie prezesowi główny fachowiec od wszystkiego w sprawie deszczowki

Lampucery teraz będą przebieraly nóżkami emoji skończą się dobre czasy i praca na pół etatu. Praca dla młodych!

Myślę że najlepszy Prezes to z PLATFERMY oni to mają wykształcone sylwetki ha, ha

A to nie można było normalnej rekrutacji na stanowisko zrobić????? Kogoś z odpowiednimi papierami i kwalifikacjami i doświadczeniem. Do zarządzania przedsiębiorstwem czy zasobami ludzkimi papiery nauczyciela informatyki nijak się do tego mają.

to jest tzw. karuzela stanowisk; tu go zdejmą tam posadzą itd. no i się kręci;

Parkingiem płatnym koło szpitala,to zarządza sam szpital,czy miasto ??? Opłata za parkowanie wzrosła do 3 złotych ,za godzinę,a dziura na dziurze i dziurą pogania ....

Warto się przyjrzec działalności duru. Co się tam wyprawia. Zero kontroli nad czymkolwiek . Panie Darku do roboty!!

Pan Wata to przedsiębiorczy człowiek..nie tylko nauczyciel.Z powodzeniem zarządzał placówkami oświatowym, firmami szkoleniowymi. Jest również założycielem sieci szkół.To mało???

Poinformowany jezdes

Dobra decyzja.

Wstyd zarówno dla marioletki jak i darusia. Największy oczywiście dla wszystkich bełchatowian. zaorzą ten ....gród.

Szansa dla to tylko rozwijający sięKleszczów. Powiat tam trzeba przenieś i Bełchatów będzie sypialnią Kleszczowa.

Wychodzi na to, że głosując na Czwechowską głosowało się na PLUSA. Coś mi się widzi, ze ta kadencja dla pani rezydent będzie krótka.

REFERENDUM???,,

Czytając komentarze to widać że LEWICA GŁODNA WŁADZY I KO ŻYGAJĄ WCZORAJSZYM OBIADEM

BRAWO Prezesi z Firmy WODKAN. Idzie nowe.

Ponoć ten pan na lewicy zaczynał swoją "polityczną przygodę". Jak łatwo można zmieniać swoje poglądy....

Dosyć tych starych pierdz....ów ha, ha, ha

Kumoterstwo i obłuda. Mieszkańcy Bełchatowa kiedy w końcu przejżycie na oczy i położycie kres tej patologii? Czytając komentarze pod artykułami jest tylu nie zadowolonych a jak przychodzi do wyborów wybierane są te same „gęby” które mają w nosie interes społeczny a liczyą się dla nich przede wszystkim ich własne korzyści i powiązanych z nimi ludzi.

Zawód syn. O ile mnie pamięć nie myli to PGM przerabiał już jednego syna radnego jako prezesa. Wodziński się nie sprawdził i wrócił do straży miejskiej. Coś czuję że tym razem będzie podobnie tym bardziej że w PGM rządzi z drugiego szeregu Krzysiu Polak który nawet polibudy Częstochowskiej nie skończył ale za to jeździł w Bestgumie 30-tonową wiertnicą także kwalifikacje do prowadzenia spółki z 300 pracownikami na pewno posiadaemoji

W Bełchatowie panuje "feudalizm monarchistyczny". Bo jakoś często prezesami spółek miejskich zostają dzieci radnych. Albo dostają pracę w tych spółkach...Taki obyczaj i tradycja emoji

KO i SLD dajcie luz. Nikt wans nie chce.

nauczyciele w Bełchatowie maja kwalifikacje do wszystkiego na wszystkim sie znają nie wazne gdzie i w jakim zakładzie czy urzędzie,no słowem "geniusze"

Skaczemy z kwiatka na kwiatek i oby do koryta :-)

ŻENADA. .NOWOCZESNY DARIUSZ. CO ZA DNO

Zastępcą będzie złotousty Petru Rysiu, co się na wszystkim zna. Kadry 1 klasa w naszym Bełchatowie. Co na to pisiory?

Szczerze to pakt Matyskiewicz - Czechowska to jawne oszustwo polityczne. W Bełchatowie już nie ma opozycji, która będzie kontrolować obecną władze. Referendum to jedyne wyjście z obecnej sytuacji. Czekamy na dogadanie się p. Koca z p. Ładziakiem bo to też jeden PIS.

Pierwszą decyzją nowego prezesa powinno być usunięcie z PGMu fachowca od wszystkiego Krzysztofa Polaka.

Ten pan ma wprawę wszystkie swoje błędy przypisze prezesowi a ten zanim się obejrzy będzie na zielonej trawce.

Synek Wata dokończy PGM, a tatuś Wata przejmie zarządzanie w swoje prywatne rączki... I tak się robi interesy

czy Dariusz Wata jeździ mercedesem?

Teraz będzie miał służbowego meleksa z PGMu.

I jak zwykle rowerek

A nie, przepraszam. To GSM ma meleksa. Z PGMu to jeżdżą furgonetką w trzy osoby do wymieniania plakatów na przystankach.

I wymiany świetlówki w bloku. Aż trzech fachowców przyjeżdża

No bo jedna osoba to kierowca druga trzyma plakat a trzecia ma taśmę klejącą.

Mniej więcej tak to wygląda. I pewnie dlatego brakuje im ludzi do odśnieżania chodników albo koszenia trawników.

Dariusz Wata, kandydat na posła z .Nowoczesnej Ryszarda Petru oficjalnie zaprezentował się i rozpoczął kampanię wyborczą w Bełchatowie. Oto nowy prezes PGM

http://belchatow.naszemiasto.pl/artykul/dariusz-wata-i-slawomir-kazmierczak-zaprezentowali-sie-w,3542550,artgal,t,id,tm.html Pan Wata to syn radnego Waty i kandydat Nowoczesnej na posła z Bełchatowa. Super Kwalifikacje do zarządzania PGM.

Parodia personalna. Same asy zostały prezesami naszych spółek. Pogratulować pomysłu. Ciąg dalszy dojenia miejskich spółek. A gdzie holding panie Matyśkiewicz. Podziękukemy wam za 4,5 roku.

Nauczyciel na pewno poradzi sobie w PGM. Gdzie przygotowanie z zrządzania nieruchomościami??? Gdzie doświadczenie z kierowaniem pond 200 osobową załoga pracowników i ponad 200 wspólnotami???? Na koniec 2019 roku dług PGM - min 3 mln i spółka do likwidacji. Prywatni zarządcy już zacierają ręce. No chyba, że mu Petru z Nowoczesnej pomoże!!!! http://belchatow.naszemiasto.pl/artykul/dariusz-wata-i-slawomir-kazmierczak-zaprezentowali-sie-w,3542550,artgal,t,id,tm.html

W końcu Pan Dariusz będzie mógł wdrożyć w życie swoje hasło wyborcze "Człowiek z pomysłem".

Referendum !

Wreście ktoś normalny będzie zarządzał PGM. Można było już wczęściej zrobić ten ruch.

Super gość.. Czy uda się wyprowadzić ten zadłużony PGM. Pozdrawiam

Uważam że trzeba zacząć zbierać podpisy pod referendum...

Ppsumowując: PEC - Zegarek od Czechowskiej ze Skoerniewic, MZK- Owczarek od Czechowskiej z Radomska, Wod-Kan - Pierzchała od Czechowskiej, PGM - Wata od Matyśkiewicza z Plusa, BTBS - Kuchciak od Matyśkiewicza z Plusa. Zero ma PiS - tak dał się wysterować p. Piotr Wysocki Darkowi. Pisiory możecie być dumni ze swojego lidera.

Pan Wysocki powinien być rozliczony przez władze Pisu za to co zrobił

No co ty Pierchała to główny pisior w kopalni. To jego syn też pischior.

I najważniejsze - syn radnego miejskiego z plusa Krzysztofa Waty.

A możecie w redakcji zatrudnić korektora tekstu, który Wam poprawi błędy?

Czechowska z nas wyborców zrobiła wariatów ,wice.administruje ztylnego siedzenia procedura odwoławcza pewna

dodaj komentarz
Czytaj także