Rejestracja i logowanie

Złodziej w rękach policjantów z Bełchatowa

Wydarzenia 13-06-2019 Autor: agula
4
Złodziej w rękach policjantów z Bełchatowa

Wczoraj zatrzymano 21-letniego mężczyznę pod zarzutem kradzieży kosy spalinowej. Bełchatowscy policjanci odzyskali także skradzione narzędzie. Sprawcy za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zawiadomienie o kradzieży kosy spalinowej dotarło do Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie 9 czerwca. Po trzech dniach sprawca został ustalony i zatrzymany. Złodziej przywłaszczył sobie kosę spalinową z terenu jednej z nieogrodzonych bełchatowskich posesji. Poszkodowany oszacował straty na około 1000 zł. 

12 czerwca policjanci pojechali na przeszukanie, ale 21-latka nie było w mieszkaniu. Policjanci trafili na niego na terenie parku. Zaskoczony, od razu przyznał się do kradzieży i wydał łup. Kosa spalinowa znajdowała się w jego miejscu zamieszkania - informuje KPP Bełchatów.

Sprawca wyjaśnia, że ukradł kosę z zamiarem jej sprzedaży, a takie działanie tłumaczy trudną sytuacją finansową. Mieszkaniec gminy Bełchatów usłyszał już zarzut kradzieży, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

I ostatnimi czasy ten smród z oczyszczalni, nic nie robią w tym kierunku.

Za kradzież grozi jemu 5 lat a czemu nie jest dostanie 5 lat

emojiemoji..zarosniete ,to ty masz oczy Buchachaemoji)))

Oj tam zaraz ukradł po prostu wziął kosę i poszedł do parku kosić trawę w czynie społecznym bo nie mógł dłużej patrzeć na zarośnięty Bełchatów....

dodaj komentarz
Czytaj także