Rejestracja i logowanie

Zgłoszenie o wycieku gazu na Czaplinieckiej. Wszystkie służby na miejscu. Okazało się, że...

Wydarzenia 27-11-2019 Autor: Emste
6

Policja, straż pożarna oraz służby medyczne interweniowały dzisiaj na ul. Czaplinieckiej. Zgłoszenie dotyczyło zatrucia gazem, mowa była o nawet 6. osobach poszkodowanych, brzmiało więc naprawdę niebezpiecznie. Służby bezzwłocznie udały się więc na miejsce. Po kilku chwilach grozy okazało się, że był to jedynie fałszywy alarm, a zgłaszający nie był w stanie wyjaśnić co go skłoniło do zadzwonienia na 112.

Sytuacja miała miejsce 27 listopada przy ul. Czaplinieckiej 44c w Bełchatowie. Około godziny 12:00 dyspozytor numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie, jakoby w bloku doszło do zatrucia gazem. Na miejsce wysłano patrol policji, zastęp straży pożarnej oraz dwie karetki. Po dotarciu na miejsce, służby nie były w stanie nikomu pomóc, a to z prostej przyczyny, nie było rannych ani poszkodowanych. Z informacji od dyspozytora Państwowej Straży Pożarnej wynika, że cała sytuacja była jedynie fałszywym alarmem. Kontakt z osobą, która sprawę zgłosiła był utrudniony, a wręcz niemożliwy - mężczyzna nie był w stanie poprawnie dobierać słów i przekazać najprostszych nawet informacji. Na chwilę obecną nie wiadomo czy taki stan spowodowany odurzeniem, chorobą czy innymi czynnikami. 

Funkcjonariusze apelują i przypominają, zgłaszanie fałszywych alarmów zagrożone jest karą grzywny lub pozbawienia wolności. Dodatkowo, dyspozycja służb medycznych czy pożarniczych w miejsce, w którym są zbędne może sprawić, że ktoś inny nie otrzyma pomocy na czas.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Coraz bardziej widać że Bełchatów zmierza do tego żeby o nim pisali jak o Radomiu i Sosnowcu. Masakra

Ciekawe co przyje bał że takie haluny miał

sory mial byc zart bo gaza puscilem hehe

Przewraca się w głowie pijokowi...

Niestety tak.

dodaj komentarz
Czytaj także