Rejestracja i logowanie

Zderzenie przy Placu Wolności. 72-latka w szpitalu z poważnymi obrażeniami

Wydarzenia 17-04-2018 Autor: KPP Bełchatów/rk Foto: poglądowe
9
Zderzenie przy Placu Wolności. 72-latka w szpitalu z poważnymi obrażeniami

72-letnia rowerzystka z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala po tym, jak zderzyła się z innym rowerzystą. Oboje cykliści byli trzeźwi. Szczegóły tego wypadku wyjaśniają bełchatowscy policjanci.

Do zdarzenia doszło 16 kwietnia 2018 roku o godz. 8.40 na Placu Wolności. Jak wstępnie ustalono, uczestnicy zdarzenia jechali w tym samym kierunku. W pewnym momencie kierujący rowerem 17-latek chciał wyprzedzić poruszającą się przed nim rowerzystkę i wtedy doszło do bocznego zderzenia. Wiadomo, że oboje byli trzeźwi. Poważnych obrażeń ciała doznała 72-letnia bełchatowianka, która trafiła do szpitala.  Szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśniają bełchatowscy stróże prawa.

Policjanci apelują do wszystkich miłośników jazdy na rowerze o ostrożność i przestrzeganie przepisów. Tylko w taki sposób możemy zadbać o bezpieczeństwo nasze i innych użytkowników dróg.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Zacznijcie jeździć po jezdniach, a nie po wąskich chodnikach. Święte krowy.

Wielkie współczucie a teraz pewnie ja wszystko boli. ot taka to aktywność. a chłopak pewnie będzie bòlił mandat.

Przecież ruch na świeżym powietrzu jest bardzo wskazany ,w wieku 72 lat.Spacer,jazda na rowerze ....

Ale nie boli przez samą aktywność, tylko na skutek wypadku. To lepiej też nie wychodź z domu bo nigdy nie wiadomo... Co to za argumenty? Więcej wzajemnego zrozumienia i szacunku - wtedy wszystkim, bez względu na wiek, będzie się zyło lepiej.

Te stare baby to cała ścieżka jeżdżą. A potem wielkie pretensje do całego świata. Młody na pewno nie był winny. W tym wieku rowerku jej się jeszcze zachciało.

Jak dożyjesz to też bedziesz miał tyle lat...a to będzie szybciutko oj szybciutko.

Dobrze że ciebie babcia pisać nauczyła bo oprócz debilem był byś jeszcze analfabetą

Przecież to była Babcia,która wychowała byc może Ciebie ,inne wnuki,więc czemu nazywasz tą Panią "starą babą" ??? Kiedyś też będziesz miał 72 lata ,co wtedy powiesz ,gdy ktoś napisze o Tobie : ... "ten stary dziad " ???

Według ciebie osoby starsze powinny już leżeć w łóżkach i czekać na śmierć? Bardzo dobrze, że mimo wieku stara się być aktywna! Natomiast wyrostkom miasto pomyliło się z torem wyścigowym! Mam 34 lata ( więc nie jestem jeszcze stary ) ale przeraża mnie tak bardzo pospolity, całkowity brak szacunku dla osób w podeszłym wieku. To przeświadczenie, że stanowią jedynie ciężar i są obiektem drwin i szykan. Przecież to ludzie, którym wiele zawdzięczamy i którzy wymagają szczególnego szacunku i wsparcia! Przeszkadza ci że jeździ po mieście? To może zaproponuj, że zrobisz jej zakupy, bądź załatwisz za nią jakieś sprawy! Co za ludzie...

dodaj komentarz
Czytaj także