Rejestracja i logowanie

Zboczeniec onanizował się przy targowisku. Nieopodal bawiły się dzieci

Wydarzenia 16-05-2018 Autor: rk Foto: fot. poglądowe
31
Zboczeniec onanizował się przy targowisku. Nieopodal bawiły się dzieci

W sobotę 12 maja do dyżurnego policji w Bełchatowie wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który onanizował się w krzakach za targowiskiem miejskim. Miał to robić w miejscy publicznym niedaleko miejsca zabaw dzieci.

Zgłoszenie wpłynęło w minioną sobotę o 16:30 od ochroniarza pilnującego placu targowego, który twierdził, że zauważył w krzakach mężczyznę, który dziwnie się zachowywał. Kiedy pracownik ochrony podszedł bliżej okazało się, że skryty w zaroślach człowiek onanizował się. Ochroniarz miał krzyknąć, co wystraszyło schowanego w krzakach mężczyznę. Spłoszony wsiadł szybko na rower i odjechał w stronę ronda.

Stróża zbulwersowała sytuacja, tym bardziej, że obok ulicy Nadrzecznej, gdzie miało miejsce zdarzenie, bawiły się dzieci. Postanowił zatem zadzwonić na policję, gdyż podejrzewał, że mógł być świadkiem czynności o podłożu pedofilskim.

Interweniującym funkcjonariuszom nie udało się odnaleźć mężczyzny, który oddalił się z miejsca na rowerze. Policjanci z opisu zdarzenia ustalili, że czyn, który zbulwersował ochroniarza nie miał znamion pedofilskich. Mężczyzna miał oddawać się czynnościom autoseksualnym, nie interesując się otoczeniem, w tym bawiącymi się dziećmi. 

To kolejna sytuacja w ostatnich dniach, kiedy bełchatowscy policjanci otrzymali zgłoszenie podobnej kategorii. 9 maja mężczyzna bez spodenek miał obnażać się przed przejeżdżającymi rowerzystkami przy cmentarzu, o czym pisaliśmy tutaj: Zboczeniec ''straszył'' rowerzystki nagim przyrodzeniem przy cmentarzu

komentarze (31)
Dodaj komentarz

wyborca PO albo N

Też tak podejrzewam.

Wiosna przyszła i sie chce ja słucham teraz 2 razy dziennie a stoi ze hoho a jak nie chce dac baba to wale konia ale pod kocem w domu przy filmikach z sexplanety

I co ten biedny koń zawinił,że tak go walisz ???

A może takich pokrzywą po jajach

Miał potrzebę chwili a że w pobliżu nie było żadnej szparki...

To nie wiecie co powiedzieć jak takiego spotkacie? "Ha ha ha. Taki mały. Ja mom winkszego."

To pewnie Gajowy albo Kwietniowyemoji

Odkąd pamiętam, a dobiegam 40, to tam wiecznie ktos sie onanizował, stał w krzakach goły lub odsłaniał plaszcz pod spodem nic nie mając.

To stara jesteś już trochę...

Ciekawe czy to ten sam. Ale strażnik nie powiedział czy tan było coś czy nic. ALE Jeśli nic to jak się onanizował??

Latem ,kiedy chodziło się tamtędy na basen, koło garaży też był ktoś taki tylko pamiętam, że w spodenkach (które sciągał)

To trzeba było mu powiedzieć: majtki na **** i koniec milosci wypierdalay

Już biblijny ONAN to robił i nie było problemu a tu pomyślcie o tym Panu może żona mu nie daje albo jest samotny, nie ma ci u nas empatii, jak wy byście się zachowali na jego miejscu, rzucić kamieniem każdy potrafi a wysłuchać już nie

Właśnie. A może on bezdomny i nie ma gdzie się zaspokoic

A może jest onanistą i akurat przeżywał stosunek ? Chcecie legalizacji związku homeseksulanych, a przeszkadzają wam onaniści ? Gdzie jest ta wasza tolerancja ? ... oczywiście to sarkazm.

Narodowy Homoseksualizm jedna droga dla kraju!

Wiecie kiedy Pinokio dowiedział się że jest z drewna, wtedy kiedy waląc konia zapalił sięemoji

Wolność dla masturbacji na łonie natury!!!

Ciekawe czy zdążył się spuscic

Spytaj strażnika .....

Czasami się zastanawiam... pójdę w krzaki, wysikam się, strzepnę resztę sików i mogą mnie osądzic o struganie pinokia.. BO 200 m dalej będzie piaskownica..

Komentarze powalają. Na serio chcecie linczować gościa, bo trzepał konia w krzakach? Sami pewno bijecie kapucyna wieczorami po piwnicach

Powinno się go wykastrować zboczeńca!!

Złapać pokazać ryj niech wszyscy wiedzą co to za zbok

Powiesić go za jaja!!

Porażka? !!gdzie policja

No właśnie. Policja zajmuje się pierdolami typu wypisywanie mandatów za piwko w parku a zboczeńców nie ma kto ścigać!

No i co policja złapać ho nie może ..co za policja

słaby tytuł! Powinno być "Rowerzysta jechał na ręcznym. Szuka go policja"!

mężczyzna strugał marchewkę w okolicach targowiska, teraz szuka go Policja!!

dodaj komentarz
Czytaj także