Rejestracja i logowanie

Zablokował ulicę na Okrzei i... poszedł spać na ławkę. Policjantom groził śmiercią, bo go obudzili

Wydarzenia 20-05-2020 Autor: Greg Foto: Archiwum
14
Zablokował ulicę na Okrzei i... poszedł spać na ławkę. Policjantom groził śmiercią, bo go obudzili

Kompletnie pijany kierowca opla astry zablokował ulicę na osiedlu Okrzei. Mężczyznę zatrzymali mieszkańcy Bełchatowa, a następnie wezwali policję. W tym czasie 37-latek, któremu zabrali kluczyki… zasnął na ławce. Gdy na miejscu pojawił się patrol policji, zbudzony mężczyzna interweniującym policjantom groził pozbawieniem życia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 18 maja w godzinach popołudniowych. Na jednej z ulic w pobliżu osiedla Okrzei mieszkańcy zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę opla astry. Wcześniej 37-latek zatrzymał auto na drodze w taki sposób, że całkowicie zablokował ruch.

- Z samochodu wysiadł mężczyzna, który zataczał się. Widzący tę sytuację świadkowie podbiegli do mężczyzny, ujęli go i zabrali kluczyki od pojazdu. Przeprowadzili również auto w bezpieczne miejsce. O zdarzeniu zawiadomili policję – mówi Iwona Kaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Zatrzymany kierowca był tak pijany, że… zasnął na ławce. Gdy na miejsce przybył wezwany patrol policji, zbudzony 37-latek rzucił się na funkcjonariuszy, którym groził pozbawieniem życia. Okazało się, że mężczyzna jest dobrze znany policjantom z wcześniejszych przestępstw. Miał również zakaz prowadzenia pojazdów. Od mężczyzny została pobrana również krew do badań. Zatrzymany kierowca po wytrzeźwieniu został przesłuchany.

- Skrajnie nieodpowiedzialny kierowca usłyszał zarzuty dotyczące kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Odpowie też za groźby karalne i znieważenie funkcjonariuszy – informuje Iwona Kaszewska.

Podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora 37-latek został objęty policyjnym dozorem.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Wsadzić dziada. Mógł przejechać jakieś dziecko. To byłą by prawdziwa tragedia a nie wyimaginowana szkoda społeczna. Tutaj policja się nie popisała. Na interwencję potrzebowali czterech funkcjonariuszy, którzy z trudem dali radę zawinąć recydywistę. Policjanci wzorowo wykazują się, wypisując absurdalne mandaty zwykłym ludziom za brak maseczki na nosie, czy spacer w pojedynkę w parku lub nad wodą. I to był czyn szkodliwy społecznie choć pomoru w mieście brak.

Coo ? Przestępca pijany za kółkiem z zakazem jazdy rzuca się na policjantów grożąc śmiercią i dostaje dozór ? To jak zwykły obywatel ma się czuć bezpiecznie ? Brawo prokuratura ! Czyli z zamknięciem tego parcha będziecie czekać aż rzeczywiście znów wsiądzie za kółko pijany i wjedzie w tłum dzieciaków pod szkołą tak ?

Kwiecień ?

Niepotrzebnie go budzili. Człowiek jak spi to nic zlego nie zrobi.

to nie ja ja wole rower ale na lawce bym sie kimnol czasem ale teraz ide na plaze

A mowil ze zawsze jezdzi rowerem. Oj Kvietniov Kwietniov

Co to za gwiazda ? Franek Xd ?

Ta Franek, Franek by wiedział że Ty to napisałeś to by ci w leb za****. A napisał to pewnie po**** Stachura narkoman xdddd

Taki z niego chuligan ,że hohoho ?

Najpierw solidny wpierdol a dopiero dzwonić po Policję.Następnym razem będzie sie bał wyjść na ulicę nie mówiąc o wsiadaniu po pijaku za kółko. Poza tym to recydywa a im należy sie profilaktycznie co tydzień po mordzie.

Proszę policję o zabranie tego samochodu z parkingu. Blokuje miejsce

Właściciel zabierze tylko coś na odwagę hlupnie

Jaki wynik?

co za łoś emoji

dodaj komentarz
Czytaj także