Rejestracja i logowanie

Z ulicy prosto do policyjnego aresztu. Amatorzy marihuany z zarzutami

Wydarzenia 16-04-2019 Autor: magjas Foto: KPP Bełchatów
27
Z ulicy prosto do policyjnego aresztu. Amatorzy marihuany z zarzutami

W miniony weekend policjanci bełchatowskiej jednostki zatrzymali dwóch mieszkańców Bełchatowa, którzy mieli przy sobie marihuanę. Zarówno 24- i 21-latek już usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do pierwszego z zatrzymań doszło 12 kwietnia w południe, w trakcie pełnionej służby obchodowej na terenie osiedla Dolnośląskiego w Bełchatowie uwagę dzielnicowych zwróciło trzech mężczyzn.

- Jeden z nich na widok mundurowych zaczął się nerwowo zachowywać, co dodatkowo wzbudziło podejrzenia policjantów, że może on mieć coś na sumieniu. Jak się okazało, przeczucie oraz policyjny instynkt nie zawiódł dzielnicowych. Podczas kontroli osobistej okazało się, że 24-latek w kieszeni spodni trzymał dilerkę marihuany – informuje Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, usłyszał już zarzut posiadana środków odurzających. Następnego dnia, 13 kwietnia doszło do podobnej sytuacji, tyle tylko, że w innej lokalizacji miasta.

- Po godzinie 17.00 na ulicy Zamoście policjanci z Wydziału Prewencji zauważyli dwóch mężczyzn, których zachowanie wzbudziło podejrzenie, że mogą mieć coś do ukrycia. I tym razem policyjny instynkt nie zawiódł mundurowych. Podczas legitymowania 21-latek wyraźnie się denerwował. Szybko okazało się jaki był tego powód. Okazało się, że w kieszeni miał lufkę z marihuaną i dwa woreczki z zawartością tego narkotyku – dodaje Kaszewska z bełchatowskiej policji.

Mężczyzna również usłyszał policyjne zarzuty posiadania środków odurzających. Obu mężczyznom, zgodnie z polskim prawem grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

komentarze (27)
Dodaj komentarz

Brawo dla policji w Bełchatowie dużo jest narkomanów strach wyjść z domu

W kieszeni miał dilerkę marichuany ? Rozumiem że jakąś kobitę tam trzymał ?

Czy na zdjeciu nie ma Kebaba Mohameta? xD

Jestem ciekaw kiedy skończy się ta pajacerka i wkońcu znajdą mój rower...

To rzeczywiście amatorzy pomidorów, więcej potrafie spalic w kolejce do mc drive

Nękają ludzi. Jak ktoś idzie spokojnie ulica to jakie maja podstawy? HWDP

No rzeczywiście amatorzy. Więcej wypalam w kolejce na mc drive

Jak tam chudy?

Policjanci wstydzcie sie!! Spokojnych ludzi zaczepiac???

Na Zamościu pewnie drops

Ch.... cie to konfituro obchodzi. Pilnuj swojego czubka nosa

Całe szczęście że zatrzymali tych bandytów zanim wybili cały Bełchatów!

Ojeja ale sukcesy same. Fiu fiu no no. Hoho. Hu hu. Ale zlapali bandytow ja poerdziele

Jestem ciekawy jednej rzeczy ,jakie policja miała by statyski gdyby marihuana była legalna ?

Eeeeee to w Bełchatowie milicja hurtowników zioła zatrzymała....

Ha ha ha kto te artykuly zatwierdza !

i ile tych narkotyków było w woreczkach? 0,5g ? Wypuscili ich po 24h. Poza tym, nie ma czegos takiego jak kontrola z powodu "nerwowego zachowywania się". Nerwowe zachowywanie się nie jest niezgodne z prawem. No ale dzielnicowi otrzymają pewnie teraz platynowe medale za zasługi, a jakby zadzwonic na alarmowy i zgłosić burdy pijanej grupy to pół godziny się zbierają i suka podjeżdża jak juz ekipa sie rozejdzie.

Wreszcie się można poczuć bezpiecznie, kolejni bandyci złapani. Brawo policja, a groźni przestępcy nadal na wolności, już się lepiej tym nie chwalcie, że małolatów z ziołem złapaliście, bo już mało kto popiera walkę z marihuaną. LEGALNA MARIHUANA TO ULGA DLA ORGANÓW ŚCIGANIA.

Nerwowo sie zachowywał , najgłupsze tłumaczenie dlaczego policjant podszedł do człowieka...

za 10 lat zalegalizują i co wtedy pieski powiedzą, które dzieciaków jak przestępców traktowali za parę groszy premii a politykom i mafii nadskakiwali

policja bohaterska jak dzieci na mieście łapie a mafii buty czyści

Alkohol jest bardziej niebezpieczny, bardziej uzależnia, powoduje agresję

zalegalizować!

No a jak mafia kolesia w Zelowie zatłukła , że mózg wyleciał to policji nie było... ino bohaterzy jak gówniarzy z ziołem złapią

To jest serio chore emoji ja nie wiem kto te artykuły zatwierdza i skąd macie źródła do napisania tegoemoji Ale większy paradoks jest z tym że chłopak nie był agresywny ani tego nie wykazywał w żaden sposób tylko siedział w aucie z niewielką ilością "trawka"a jak cpuny latają po osiedlach i robią borute i zaczepiają ludzi to policja jak zareaguje to tylko dołek i elo a chłopak nic nie robił i będzie miał sprawy i w papierach na**** .Gratulacje sztucznego nabijania statysyk emojito sa dla was pare groszy do premi a chłopakowi papiery mieszacie .Weźcie sie do łapanie tych alfiorzy

Sam nie jaram ale uważam, że szkoda zachodu żeby chłopaków karac. Po mieście Alfa krąży po mieście i z ludzi żywych zombie robi a Policja za kawałek zioła z chłopaków przestępców robi. No tak Pani kurator musi mieć przecież pracę.

Groźni przestępcy złapani! Brawo uzyskania wspaniałych statystyk..

dodaj komentarz
Czytaj także