Rejestracja i logowanie

Z różańcami w dłoniach przeszli ulicami Bełchatowa. Druga edycja "Męskiego różańca" już za nami [ZDJĘCIA]

Wydarzenia 07-09-2019 Autor: Emste
59

W sobotę, 7 września mężczyźni z Bełchatowa przeszli ulicami miasta z modlitwą na ustach. To już druga edycja "Męskiego różańca ulicami Bełchatowa". Wierni wyruszyli spod kościoła na os. Dolnośląskim, odmawiając różaniec doszli do parafii farnej. 

komentarze (59)
Dodaj komentarz

Przecież może taki mężczyzna wziąć różaniec w ręce i w domu się pomodlić ..... To zaraz trzeba to robić żeby wszyscy to widzieli ??? Ale dlaczego,w jakim celu ???

jak na 60 tys miasto to za duzo ich nie jest jednym slowem nie wszyscy dali sie otumanic klerowi

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ... ale jaja.

Kiedy możemy się spodziewać kolejnej edycji tej pięknej procesji?

reklama kabaretu pod krzyżykiem- jak coś DOBRE TO NIE TRZEBA REKLAMOWAĆ .

TO BYLI NIE ULECZALNI CO MAJĄ COŚ Z RYCERZY .. ZAKUTY ŁEP "

Belchatow święte miasto pijaństwo chamstwo jakiego winnych miastach nie uswiadczysz i ta obluda religijność aż mdli

o i jeszcze rozpusta u samego szczytu a potem grzecznie do kościółka ale seniorzy mają klapki na oczach bo potem bawią na seniorzabawie......

Chęciński zawsze z prądem czerwoną flagę zamienił na różaniec

Jeżeli już to ,jutowe worki rzemień i sandały .Kto wymyślił takie procesje? Proponuję o 17 dzień w dzień ciekawe ilu pontników by przyszło ?

Ni ma roboty w miście, co majo chłopy robić co by nie pogłupieć? Ino paciory klepać.

Niech w czynie społecznym zadbają o bełchatowskie parki i skwery.

Piękna idea. Okazuje się, że mężczyźni w tym mieście mają ducha i siłę woli

Nasi chłopcy od Biedronia też tam byli.... Tyle męski ciał!!!! Ach, och, że nie wytrzymam

Takie to nasze katolickie państwo że łatwiej jest się przyznać ludziom do wiary w PiS niż w Boga...

Od Kiedy to jesteśmy państwem wyznaniowym? Nie wszyscy w tym kraju i w tym mieście są wierzący i nie mamy takiego obowiązku.

Parada otumanionych ćwoków i zboków !

Pomyliło się Pani z paradą równości.

A ty kim jesteś, inteligencie buraczany?

Mam pytanie do administratora. Czy uczestnicy tego wydarzenia zgodzili się na udostępnienie swojego wizerunku w mediach?. Jeśli nie ma zgody na piśmie nie wolno wam publikować takich zdjęć. Takie czasy RODO.

Wstydzisz się udziału w procesji? Trzeba było założyć kominiarkę!

Pokaż mi zakaz fotografowania w miejscach w których są robione zdjęcie . Czy może już katopatole zawłaszczyli całe miasto i bez ich zgody splunąć nie można ?

Nie masz racji. Często wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcia?

To oświeć minie Prawniku. Na jakiej podstawie tak sądzisz?. Mój wizerunek to moja własność jeśli jesteś Firmą i korzystasz bez mojej zgody to łamiesz prawo, a Firmą jest ten Portal. Jeśli zrobiłeś mi zdjęcie w drugim planie na twoim prywatnym zdjęciu do albumu i nie udostępniasz go osobom trzecim to ciesz się widokami i moim wizerunkiem. Pozdrawiam i jako Prawnik zapraszam do lektury. Broń Boże takich Prawników.

a to jednak się wstydzisz, że łazisz po ulicach i korki robisz...;-) i przestań pi..ć ulica to nie twój teren prywatny...fotograf zawsze może powiedzieć" byłem na mieście , w m-cu PUBLICZNYM i wykonałem serię zdjęć, a to że napatoczyła się grupka ludzi...i tyle w temacie. Weź się naprawdę lepiej za modlitwę (taką prawdziwą o której jest napisane w Bibli, nie na pokaz), a nie za prawnikowanie...

Wiesz ja mam w moim poważaniu co ludzie myślą o minie i jak mnie postrzegają. Ja tylko przedstawiam prawny aspekt. Dla Waszej wiadomości ja nie byłem uczestnikiem tego zdarzenia. Nie chodzi tu o religijny wątek. Taki przykład idziesz sobie ulicą z osobą tobie bliską, ale nie chcesz się tym chwalić całemu światu, a tu masz zdjęcie w publicznych mediach. Taki ZOONG.

z osobą bliską, czyli z kochanką

90% przyjezdnych emoji

To nie parada "dumy gejowskiej".

W dzisiejszych b trudnych czasach rozaniec to potega ucieczka co innego Nam zostalo

Chłop z chłopem na koralikach się modlą. Śmiechu warte

Do Ciebie caly swiat ucieka przez rozaniec Twej pomoc czeka

Prawdziwi mezczyzni z rozancem w dloni anie piwo

To jest dobry przyklad dla mlodziezy rozaniec I modlitwa

Nie ,nie jest.Dobry przykład to zaciekawienie nauka, czytaniem, pomoca potrzebującym takiej pomocy ,chorym a nie łażenie bezczynnie po ulicach zamiast np.zrobić niepełnosprawnej sąsiadce zakupy ,czy wynieś śmieci albo iść do apteki po leki .Nie bo tego mógłby nikt nie zobaczyć jaki ze mnie "prawdziwy polski katolik" .Musze wyjść z różańcem na ulice wtedy zobaczą jaki naprawde prawdziwym katolikiem jestem. Zenada .

Smutna katoliczko, chyba tylko z nazwy katoliczko, nie masz racji. Należy mieć czas dla Boga, przede wszystkim, a następnie dla ludzi. Jedno nie wyklucza drugiego, a wszystko się w Bogu zaczyna i na Nim kończy. Nie uwazalas na lekcjach religii. niestety.

Myślicie, że aż tyle może mieszkać w Bełchatowie ofiar księży pedofilów?

Ręce składają Boga przepraszaja a w domu sodowa i go oraz spasionych kopalniach brzuchów

Szyderca jest tylko jeden!

Strasznie jak przechodzili było czuć perfiumą.

Jak w Lipcach Reymontowskich ...

Wszechmocny i wieczny Boże, Który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać, przede wszystkim, tego co dobre, prawdziwe i piękne, szczególnie w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, pomóż nam, błagamy Ciebie, przez wstawiennictwo św. Izydora, biskupa i doktora, abyśmy podczas naszych wędrówek w internecie kierowali nasze ręce i oczy tylko na to, co podoba się Tobie i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie te osoby, które spotkamy przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

A teraz lewactwo zminusuje i bedzie obrażac podszywajac się pod 100 osób . Wszystko oczywiscie w walce o wolnosc i wolnosc wyznana haha

Czy ktoś zna tych ludzi?wydaje mi się że to są jacyś przyjezdni...

Przyjezdny to ty jesteś. Tu byli wyłącznie ludzie z Bełchatowa. Trzeba było przyjść i manifestowac swoje wyznanie. Sami mocni w gębie co nic nie robią

Ja znam. Przyjezdni to są z tęczowymi flagami spakowani w 4 autobusy ciągle te same twarze robiący sztuszną frekwencję dla TVN i wyborczej..

I normalne rodziny z Otwocka na zjeździe PiS w Lublinie. Ale widocznie bliżej nic nie mieli pewnego

Jeszua (Jezus) dał przykład jak mamy się modlić " A gdy się modlicie nie bądźcie jak OBŁUDNICY gdyż oni lubią modlić się w kościołach i na ulicach aby pokazać się ludziom, ale gdy się modlisz wejdź do komory swojej a zamknąwszy drzwi za sobą módl się do Boga swego który jest w ukryciu,a modląc się nie bądźcie wielomówni jak poganie albowiem oni mniemają że dla swej wielomówności (klepania to samo)będą wysłuchani" Ew. Mat.6/5-15.

„Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)

ty chyba ta teologie studiowałeś u Michnika w GW a i tak odpadłeś po 1 semestrze pajacu

Znam takiego "kolegę" w jednej ręce różaniec i pielgrzymki piesze do Częstochowy, a za pasem "świerczyki" z pornografią.HIPOKRYTA !

A ja znam takiego , co w jednej ręce teczowa flaga , a w drugiej kastet

Tęcza jest symbolem przymierza między Bogiem JHWH ziemią i rodzajem ludzkim , kto występuje przeciwko tęczy występuje przeciwko Bogu.Ks.Rodzaju 9/13. Zanim coś napiszesz na forum to najpierw przeczytaj Pismo św.

Piszesz nieprawdę. Doczytaj. Podpowiem: chodzi o liczbę kolorów w tęczy, która Bóg ukazał po potopie, jako znak nadziei, a tęcza, będąca znakiem LGBT i tam jeszcze coś.

Ja pi%$%$%le, jak dobrze, że z tej dziury wyjechałem

no i tęsknisz kmiocie prawda? tak tęsknisz izalujesz swojej debilnej decyzji, gdybys byl szczesliwy tam gdzie jestes w nowym miejscu to nie wchodziłbyś w piekne sobotnie południe na strone ddbtow PAJACU!

Żebyś tylko ze łzami kiedyś nie wracał do tej dz dziury.

Uuu sporo ludzi

Więcej niż na protestach pod sądem emoji

dodaj komentarz
Czytaj także