Rejestracja i logowanie

Z powodu tej drogi w Dobrzelowie wójt Ładziak ma stanąć przed sądem. Dziś Waldemar Płomiński wytyka mu kolejne błędy

Wydarzenia 16-07-2018 Autor: mj-s Foto: mj-s
170

Dziś, podczas spotkania z dziennikarzami Waldemar Płomiński odniósł się do zeszłotygodniowej konferencji prasowej wójta Kamila Ładziaka, który mówił o akcie oskarżenia jaki wobec niego i czterech gminnych urzędników sformułowała opoczyńska prokuratura (artykuł TUTAJ). Zdaniem Płomińskiego, który blisko 2 lata temu nagłośnił sprawę drogi w Dobrzelowie, wójt w wielu kwestiach rozmija się z prawdą.

- Jestem zasadniczo przeciwny komentowaniu spraw, gdy one są wyjaśnianie przez organy ścigania czy też sprawiedliwości, niemniej jednak ponieważ wójt wystąpił na takiej konferencji, a powiedział moim zdaniem dużo nieprawd na ten temat, w związku z tym chciałem je zdementować - mówił otwierając spotkanie Waldemar Płomiński

Płomiński już na samym początku zakwestionował wypowiedź wójta Kamila Ładziaka, jakoby przy spornej drodze powstawały kolejne, nowe domy.

- Proszę spojrzeć, tu żadnej budowy nie ma. W ubiegłym roku właściciel jednej z działek przywiózł parę wywrotek ziemi, którą rozplantował by podnieść poziom, ale na tym koniec - mówił Płomiński

Waldemar Płomiński w swoim wystąpieniu odnosił się zarówno do dokumentacji dotyczącej inwestycji jak i protokołów pokontrolnych z RIO i gminnej komisji powołanej w celu wyjaśnienia sprawy spornej inwestycji.

- Nie można strywializować sprawy i powiedzieć, że wszystko sprowadza się do prostego błędu matematycznego, którego dokonał urzędnik. W ogóle trudno sobie ten błąd wyobrazić. Tu jest napisane: 2,270 (chodzi o powierzchnię robót w metrach kwadratowych - przypis red.), tego typu błędy, to są albo błędy czeskie wynikające z zamiany cyfr lub o rząd wielkości w wyniku błędnie postawionego przecinka. Tu nic takiego nie występuje. Tej liczby w dokumentach w żaden sposób nie da się dopasować do istniejącej rzeczywistości. Stawiam więc hipotezę, że ten kosztorys został dopasowany do kwoty, która była w budżecie gminy. Było 20 tysięcy, więc drogę zrobiono za kwotę 19 tys 999 zł i 80 groszy - mówił nasz rozmówca

Jego wątpliwości wzbudzają nie tylko liczby, ale także opisany zakres inwestycji. Zgodnie z urzędową dokumentacją droga w Dobrzelowie została wykorytowana i wyrównana, a także podbudowana 5-centymetrową warstwą mieszkanki mineralno - bitumicznej.

- No jak można się tu tak pomylić? - pyta retorycznie Płomiński i pokazuje na drogę: - Przecież tu nic takiego nie zostało wykonane

Dla Waldemara Płomińskiego wątpliwej jakości są też wyjaśnienia wójta, który mówił podczas konferencji, że inwestycja w Dobrzelowie nie wymagała pozwolenia na budowę, bez wyznaczonego do tej inwestycji kierownika budowy i bez projektu. Zdaniem Płomińskiego dostępne dokumenty mogą stanowić nieco inaczej.

Pełną wypowiedź Waldemara Płomińskiego załączamy poniżej.

 

 

komentarze (170)
Dodaj komentarz

Aptekarz na króla Bełchatowa !!!!

Bełchatów przeprasza za wójta, ciebie jego przy****sie i dopalacze na których musisz jechać.

Bełchatów przeprasza za Płomińskiego

Widzę, że za chwile będzie kolejna ofiara dopalaczy. Mimo wszystko życzę aby lekarze Cię uratowali.

Jeszcze raz powtarzam ze wojt musi trzasc portkami niezle sloro dalej pod gazem trzyma dalej hejterow. Jestescie beznadziejni przyd****sy debila. Hajtujcie sobie dalej ja wysiadam z idiotami nie jade.

no to szerokości pajacyku

Pamiętajci tylko K'15 tylko my mamy pomysł na Bełchatów !!! Żaden tam Płomiński czy inny wójt tylko KUKIZ'15

Chyba cię pogięło tylko młody aptekarz może zbawić to miasto !!!

Wojt musi sie bardzo bać Plominskiego skoro zmobilizowal taka armie hajterow piszacych różne bzdury.

a kto to Płomiński ?

Ja pamiętam tego Pana zepelnie inaczej. Dopuki byl prezesem elbestu to w tej firmie chcialo sie pracowac.

no to musiałeś być jego przy****sem i czrpać korzyści z tego że cała załoga miała zabrane dodatki złodzieju

Prze****sem i do tego idiota z amnezja to ty jestes. Pewno jestes na dopalaczach i rozslawiasz Bełchatów w taki sposob

Pamiętamy tego pana i jego politykę płacową w elbeście. Lepiej dla wszystkich aby nigdy nie zasiadł na żadnym stanowisku.

Co ty pie....sz. Akurat za Plominskiego w Elbescie podwyzki byly jak w Elektrowni. Prace w Elbescie sie wtedy zalatwiało.

"... załatwiało..." ?? nepotyzm kolesiostwo i szemrane układziki tak pamiętam i to bardzo dobrze

Wieczny kandydat

Dzieki takim osobom jak Pan Płomiński jest szansa że i w gminie Bełchatow bedzie bormalnie. Bez Ładziaka.

Tadeusz wajchę przełóż, ten twój płomiński to kompletne dno, jakaś pomyłka po prostu.

Ty jesteś najprawdziwszym dnem. Jak to się stało, że to co zażyłeś cie nie zabiło tylko kompletnie ogłupiło.

A właśnie że Płomiński

Mareczek idź już spać

Paweł odwal się

Brawo Panie Plominski. Jest nadzieja że skoncza sie przekrety i niegospodarność Ładziaka

Geodeta i nie umie sluchac ze zrozumieniem. PAN Plominski powiedzial ze aktualnie nie jest przy tej drodze budowany dom i to niestety dla wojta jest prawda.

Wojtowym zwolennikom nie tylko rozum ale i inne zmysły odebrano. PŁOMIEŃ ich niezle załatwił.

Ten twój płomień to się może co najwyżej załatwić w wychodku.

"... przy tej drodze nikt nie będzie budował domu .." ziemi tu nawieźli wyrównali pewnie po to aby chwasty równo rosły - Panie Płomiński proszę się nie ośmieszać. I do tego jeszcze specjalista od melioracji i wód gruntowych.

Ale ten Płomiński wypunktował Ładziaka. Kolega mi mówił więc obejrzałem w całości Płomińskiego i kawałek Ładziaka, bo trudno to znieść. Tym powinna się zająć CBA.

Wierzę, że Płomień nie odpuści i spali to gminne towarzystwo i te gminne układzik.

ten twój płomień to puścił ognistego bąka z którego nic nie będzie

to już są groźby karalne

Przychodzi Płomiński do Ładziaka.............

Co tu się dzieje. 2 min po wpisie 16 polubień. Sciema

ludzie wiedzą jak było i was nie lubią klakiery buraczane od afer ogórkowych

Nie wiem kto ma rację w tym sporze, ale bezsprzecznym jest to, że dużo więcej dowiedziałem się z wystąpienia pana Płomińskiego niż z konferencji wójta Ładziaka. Pomijam sposób wysławiania się, nikczemnej wręcz jakości u wójta i normalny u Płomińskiego, a skupiam się jedynie na jakości zaprezentowanych argumentów. Wójcie, mieszkańców (na pewno sporej ich części) nie interesują Twoje przypuszczenia i dywagacje o politycznym podłożu całej sprawy. Podgryza Cię - jak insynuujesz, a przynajmniej tak zrozumiałem- pan Koc, to rozwiążcie problem po linii partyjnej. Żrecie się o poparcie PiS, to się żryjcie w swoim kręgu. Ale byłbym wdzięczny za odsunięcie polityki od spraw samorządu. Jeśli, jak wysnuwa wniosek p. Płomiński - inwestycja została dopasowana do pozycji w budżecie (20 tys.) i nie została wykonana zgodnie z kartą powierzenia, to p. Koc (którego nie darzę zbytnim szacunkiem, a już na pewno sympatią z uwagi na jego cechy charakterologiczne) nie ma tu nic dogadania, a próbowanie rozmywania odpowiedzialności zepchnięciem tematu na kwestie politycznej rywalizacji jest może i zgodne ze stanem faktycznym, ale dla mnie kompletnie chybione. Jak byś tego Wójcie nie tłumaczył, na końcu okaże się, że i te wyliczenia były kulawe, i zakres robót nie taki, i z datami jest kłopot, a i pisma z Powiatu nie tak jednoznaczne, jak twierdzisz. Pana Płomińskiego nie znam, choć pamiętam jego buńczuczne zapowiedzi w 2014 i sromotną klęskę oraz próbę ratowania twarzy porozumieniem z PiS. Czy to dobry kandydat na wójta? Ja nie wiem. Ale brawo za celne punktowanie władzy i za to, że patrzy jej na ręce. Jak widać, od czasu do czasu trzeba sprawdzić Wójta. Dziękuję za uwagę.

Co to, urząd gminy się włączył do komentowania? Ponad 20 minusów? Ludzie, ślepi i głusi jesteście? Rzeczywistości nie zminusujecie :-) Szczęść Wam Boże, dobrzy ludzie.

Cały czas ludzie z Urzędu hejtują i lajkują (-) i pokazują że nie mają nic do roboty.

Gdyby Plominski byl Wójtem nie byloby takiego zadłużenia niestety przejedzonego na grillach i festynach i przede wszystkim olbrzymim przeetatyzowaniu Urzedu i jego instytucji spółka,szkoly .... nie wspomnę o topieniu forsy w błocie.

Gdyby Płomiński był wójtem, to tak samo by oszukał wszystkich tak jak oszukał pracowników ELBESTU . Pracowali po 12 godzin i więcej , płacił polowe.

To czemu nie poszli do sadu?

bo w majestacie prawa zabrał nam wszystkie dodatki

Kłamiesz, dodatki pozabierała Leś Kałuża, następczyni Prezesa Płomińskiego. Odszczekaj to jak odrobinę honoru.

Gdyby......

Ja też znam i pamiętam że w firmach w których zarządzał Płomień, było dobrze. Leserzy oczywiście narzekali, bo na leserowanie nie pozwalał.

Ten to musi zawsze gdzieś zabłysnąć! Co tym razem na wójta startuje? Mnie to zastanawia jak było gdy był prezesem Elbestu i innych spółek czy zakładów? Znam Go osobiście i więcej z nim nie mam zamiaru mieć odczynienia!

Hajterzy Ladziaka jestescie ciency jak polsilwer

Proszę wszystkich o nie czytanie wyjaśnień Wójta o zadłużenie gminy Bełchatów na ttl bo ta stacja jest finansowana przez gminę.

tylko nie zaglądajcie: http://www.tvbelchatow.pl/

Gargamela kot to Klakier, Ze smerfami jest na bakier. Chętnie zjadłby je ze smakiem. Zmaga się z przyjaciół brakiem.

Moze i wsrod przyjaciół wojt legnie ale chyba falszywych.

Prezes Plominski byl wielki i jak widac Kaczor mu nie zaszkodzil. Ciesze sie że jest Pan w dobrej formie. To dobrze wróży.

Był i nadal jest wielki,widać na zdjęciach .......

Chciałeś napisać jest WIELKI i to dosłownie

Masz racje. Plominski jest WIELKI.

No kawał chłopa to z niego jest, trudno zaprzeczyć.

Wielki jak Trump a nie sztuczny i CIENKI jak Putin.

Ty Trumpa z starym trampkiem pomyliłeś koleś

Ja nie mam kłopotu z postrzeganiem rzeczywistości, zupełnie odwrotnie od Ciebie

Nadzieje umiera ostatnia......

Wszyscy normalni na szczęście umieją rozróżnić hajterow. Płomień alleluja i do przodu

oj wypraszam sobie jakies Alleluje bez mojej autoryzacji

Przecież to ojca dyrektora i nie zastrzezone

...... mrauuuuu zamruczał wierny klakier i poszedł spać.

Dobrze się bawicie klakierki, bo ja świetnie emoji emoji emoji emoji

Baw sie baw. Niedlugo nie bedziesz mogl.

Czy ty mi grozisz klakierku ??

Przepowiadam ci przyszlosc.

spokojnie ja też tu jestem

Jak znam zycie pierwszy zdradzisz.

ale kogo ?

swojego Pryncypała pomocniku

Nie martw się jestem przy tobie.

Ok. Bedzie wiec razniej znosic wam wspólną niedole.

z za co mają wsadzić naszą rodzinkę Trolli ?

za głupotę, ale skąd ty możesz to wiedzieć?

Panie Plominski kończ waść wstydu oszczędź

Wojtowi Ladziakowi? Nie tak szybko.Niech sie troche pogriluje

Panie Plominski bardzo dziękujęza to co Pan zrobil. Jak narazie tylko Pan jest skuteczny. Pana dzialania doprowadzily do aktu oskarżenia przez pisowskiego prokuratora. Wszyscy wiedza ze to wierzchołek gory lodowej. Niech pracownicy w wiekszosci darmozjady hejtuja. A co maja robic jak traca robote a moze jeszcze o cps beda pytac. Potrzebujemy takiego wojta jak Plominski.

Wójt z Polaka zrobił kierownika i ludzie muszą się męczyć z takim nie rozwojem.

Rzeczowe komentarze, nie ma co... Płomiński przedstawił fakty o machlojkach Ładziaka, a hejterow to w ogóle nie interesuje, byle tylko napisac durnote, dokopac, obrazić Płomińskiemu

Loberex otwórz szafę i mów do rzeczy

Ty i tak niczego nie zrozumiesz

może i tak ale to TY nie masz mózgu emoji trollo lolo lo o o o oo !!

Może niech opowie jaki jest jego udział w całej tej sprawie emoji

magnucki listy roznosić

Tam gdzie się wszyscy biją o wójtowstwo WYGRYWA KRZYSZTOF MAGNUCKI. BRAWO

Już rządził sanikomem i wiemy jak się to skończylo.Zapytaj pracowników .Poza tym gminę nie stać na wymianę drogich urzędników Wójta na jesżyczę droższych z PLUSA..Ja tu nie chcę tej armii zaciężnej M.CH. E.O. braci M. Rodzin KatoL. I całych grocholic.On jest miszkańcem miasta.Nie było to nigdy na sesji .Powysyłał ludzioM życzenia i to jedyna jego aktywność.Następny karierowicz

Oj Waldi, czy ktoś uwierzy w te bajeczki. Nasz prawy i sprawiedliwy Waldemar przypomniał sobie o drodze o którą sam prosił tuż przed wyborami. To jest dopiero cwaniak.

Trollu nie znasz faktów to sie nie wypowiadaj!!!!

Człowieku nie znasz faktów to się nie wypowiadaj!!!!!!

Troll nie chce znać faktów, i to jest największy jego problem. Myślenie sprawia mu ból fizyczny. Typowo pisowskie moja prawda jest naj mojsza

Auto napisał komentarz a następnie popełnił rytualne harakiri czy inne sepuku ....

Troll to troll. Ile Ci zaplacili? Nie psuj rynku za pisanie glupot trzeba brac bardzo, bardzo dużo.

Trololllo lolo trolololo ...... nie stać cię

Przypadek ???

Bez znaków zapytania, na pewno jesteś przypadek i to już kliniczny

Nie tylko my Ladziakowe hajtery piszemy ostre hejty i lapki w dol. To samo robia ludzie Koca z Bakalarem na czele i Plusiaki, Bo boja sie kandydata Plomienia.

Puknij się. Ludzie Koca to się śmieją z Waszych komentarzy!

Płomień zrobil pożar w burdelu. Będzie sie dzialo.

o cholera pali się uniego wchacie ????

Czasami trzeba wrzucić gówno w wentylator, ważne, żeby stać za wentylatorem emoji

To gra polityczna i nic wiecej

Alez oczywiście. Pora tym radnym bezradnym skorumpowanym gadżetami i zatrudnieniem swojakow podziękować raz na zawsze.

Sprawa drogi ciągnie się od 2 lat, na opieszałość sądów nie mamy wplywu. A to ze sprawa zaczęła się wyjaśniać teraz akurat przed wyborami to czysty przypadek. Czy wszystko musi się łączyć z polityka??? Tu chodzi o zwykłą społeczną uczciwość, a nie krętactwa.

To jest wierzchołek góry lodowej, dlatego wojownicy pożal sie boże wójta tak hejtują, bo po prostu się boją. Cwaniaczek im kazał podpisywać różne świndle, to się teraz nóżki trzęsą. Brawo Płomień !!!

Odpowiedz Zgłoś
111
201

Szybkosc pojawiajacych sie lajkow negatywych wojtowych żołnierzy pokazuja tylko jak sie boją wyborów i badania tego co juz skrecili.

jonnuLudzie! Nie dajcie się zwariować. Jakie i kto musi dostarczyć argumenty, aby uwierzyć w to co mówi Płomiśki. RIO, Prokuratura, radni. Kto jeszcze? Może Sw. Mikołaj ma Was przekonać, że w Gminie nie dzieje się dobrze. Droga w Dobrzelowie to symbol. Płominski nie obudził się przed wyborami. Mieszka przy tej drodze i nie godzi się na taką fuszerkę i ściemę. I tyle. Giganci Pana Wójta powinni położyć się już spać. Jutro też jest dzień.

Mareczek, Waldek idźcie już spać

Przecież Wyczach z Chrzanem teraz ciagle knuja cale noce aby znowu gryczman Rycha nie spił

WTF ? za dużo białego proszku ??? emoji

POdobno jedna pracownica urzędu pożycza telefony i lajkuje wszystkie komentarze na nie przeciwko wójtowi.Cały urząd się śmieje.Niedługo zmiana .Ciekawe co będziecie robić drodzy kierownicy.Takiej kasy to w PGE nie dostaniecie.Dla was to być albo nie być.Rozumiem.Dla nas musi być zmiana bo Pan. Wójt ciągnie gminę na samo dno.Według danych gmina nasza jest w pierwszej setce na ponad 1300 gmin najbardziej zadłużonych.Pakujcie się.Mam cichą nadzieję że się wreszcie warszawska zainteresuje.Do boju koce ,płominskie i inni kandydaci.Walczcie o tą gminę.

Czyżby ta od promocji? Hahahah

Ale ściema koleś wiedział ale nie powiedział a sorki przed wyborami mu się przypomniało aby opinię publiczną powiadomoić.

Ze strach przed przegrana przestalws kumac cokolwiek.

Nieprawda jest ze wojtowe czlowieczki umia czytac i sluchac ze zrozumieniem. Nieprawda jest potrafia nieobrazac ludzi bez powodu tylko dlatego ze Ci ludzie nie sa baranami jak człowieczki Ładziaka

Panie Ladziak zniszczyles Pan tą Gmine. Odpowiesz za to.

Ludziska Łajdziaka nie hejtujcie na motywie wyborów bo sie osmieszacie pokazujac jak drżycie przed wyborami.

Musza hejtowac bo jak Ladziak przegra to gdzie pni znajda robote. Taka robote.

Zrobił mu droge na telefon a ten go podpier olił ale finia

wykazałeś się znajomością tematu i bogatym słownictwem, wójt się cieszy z takiego elektoratu..... ha ha ha

Naucz się gamoniu słuchać ze zrozumieniem, a potem pisz partaczu coś z sensem, jeśli to w ogóle możliwe.

No właśnie , i taki jest stosunek Wójta do mieszkańców, Wszystkich uważa za gamoni.

To ja już nic nie rozumiem, wójt w komentarzach nawet swoich gryzie, koniec świata... wojna idzie emoji

Tu nie trzeba nic rozumieć, klakierki waldiego już się zapętlają w komentarzach i kłócą się sami ze sobą emoji emoji

Droga w Dobrzelowie to namiastka tych przekrętów w gminie, wszystkie prace które wykonała spółka gminna do kontroli , budowa kanalizacji w Zdzieszulicach górnych tam budowała spółka to dopiero były wałki tu potrzebne jest CBA w całej gminie.

Zemsta wypisana na twarzy. Czy wy myślicie że wójt powinien zajmować się kawałkiem drogi I bezpośrednio ja skontrolować.? Wolne żarty widać że mało kto z Was pełnił taka funkcję.

nie ma co komentować, ludzie Cię ocenili. Szkoda,że niektórym się wydaje, że 20 tys. to niewiele...W sumie w budżecie gminy to fakt...., ale to świadczy właśnie o nadzorze w gminie przez wójta, (komentarz dla Ciebie - o braku nadzoru, a to już jest prokurator..... nie chce mi się z Tobą gadać (to cytat), a funkcje pełniłęm i to dużo wyższą niż wójt ale w tym sporze to nie o to chodzi...pozdrawiam

Waldek!!! Bardzo na temat... Wójt obnażony totalnie, niekompetencja w urzędach kwitnie... Zadałem sobie trud i posłuchałem konferencji wójta.... No żenada, aż wójtowi się włosy lekko prostowały i nos wydłużył... PIS już walczy między sobą, prokurator z PIS zły, bo się ośmielił postawić zarzuty Ładziakowi... a to przecież taki fajny, niegospodarny i niekompetentny facet... No ludzie kto nami rządzi!! Wierzę w waszą inteligencję

Najpierw wójt zrobił 2300m2 drogi, później po tajemniczym aneksie 500m2, po kontroli okazało się że jest 390m2 drogi. Panie Kamilu- powtórz Pan trochę matematyki, przydałoby się trochę ekonomii, bo jak Pan tak zarządza finansami gminnymi-to strach się bać, bankructwo gminy Bełchatów murowane, a to takie fajne miejsce

Do ta droga skurczyła się na mrozie.

skąd tyle zajadłości w niektórych komentarzach w stosunku do Waldemara? Przecież to są suche fakty mówiące o pseudogospodarności wójta Ładziaka, lepiej Ci co je piszą niech się zastanowią, kto nimi rządzi, przecież to są NASZE MARNOTRAWIONE PIENIĄDZE!!!!! Zastanówcie się i odpowiednio wybierajcie w wyborach.

Szkoda że z tymi "faktami wyskoczył jak filip z konopi tuż przed wyborami chociaż znał temat od dłuższego czasu. Chce się tylko lansować przed wyborami. Jeśli to jest jedyny pomysła jaki ma to żal mi takiego kandydata.

na Wójta to kandydują chłopki roztropki, Waldemar to gość , któremu do pięt nie dorastasz zarówno ty jak i kamilek

Ludzie, czy Wy naprawdę nie potraficie obiektywnie ocenić, ze Pan Płomiński odniósł sie tylko do tego co zaprezentował P. Wójt w poprzednim tygodniu na swojej konferencji? To własbie w stosunku do Wójta można odnieśc , ze zblizają się wybory i próbuje wybrnąć z patowej sytuacji dla siebie.

Tak potrafimy klakierze Pasibrzucha. Koleś zna temat od kilku lat, a kisił go do wyborów aby coś na tym ugrać. Ot i cały Płomiński - KOMBINTOR

Znał zglosil jak kawe na lawe i czekal az pisowski prokurator zalatwi sprawe. Bo tego nie da sie zamiesc pod dywan

Z tego co widać i słychać to w 2016r zgłosił to do Prokuratury, a teraz tylko i wyłacznie odniósł się do wystapienia Wójta, sam go nie inicjował klakierze Wójta.

Chyba jakieś wybory się zbliżają, bo Waldek w mediach.....

Panie Waldemarze, proszę nie przejmować się głupimi uwagami na temat swojej tuszy. Hejterzy z gminy nie są w stanie odnieśc sie merytorycznie do przedstawionych przez Pana argumentów, bo sa one po prostu druzgocące dla całej gminnej ekipy i dlatego skupiaja sie jak zwykle nie na meritum sprawy. Bardzo dobrze, ze sa ludzie , którzy nie boją sie mówić o pożal sie Boze jakości pracy gminnych urzędasów, którzy nie rozumieją na czym polega istota samorzadności. Panie Waldku , proszę nie odpuszczać tej sprawy

No chyba naraziłem się gminnym urzędnikom , bo w ciagu kilku minut aż 17 łapek w dół do mojego komentarza. Czy naprawdę uważacie, że mieszkańcy gminy Bełchatów to sami idioci i nie maja swojego zdania? Naprawde myslicie, ze nie potrafimy ocenić sytuacji?Nnie obrażajcie naszej inteligencji. Wasze lajkownia w dól nie zmienią faktów.

Mieszkańcy nie, ale ty tak, skoro myślisz że ktoś się nabierze na tą "aferę" . Jeszcze ten cały Płomiński co to wyskoczył z tym odgrzewanym kotletem, choci zna temat od dłuższego czasu. Ciekawe na co czekał wcześniej ten prawy obywatel. Powiem wam na WYBORY aby natym temacie coś ugrać, ot i cała tajemnica. Niech wszyscy się zastanowią czy warto głosować na kogoś takiego.

Nie wiem czego sie napiles ze nic nie kumasz

i ja mu ftedy muwie, własciwie to do tej pory fszysko pszegrałeś, weś wykombinuj jakomś afere i sie na tym wypromuj prszed wyborami.....

Ale zwolennicy Detektywa wzięli się za wypisywanie głupich komentarzy, przecież i tak to nic nie zmieni

Do sejmu się nie udało..... na prezydenta lipa...... właściwie to jak do tej pory tylko brzuszek się udał.... co by tu ??? a już wiem !!!!! AFERA !!!! aaaa AFERAAAAA !!! ja ja to odkryłem, ja przed samymi wyborami JAAAAA !!! głosuj na mnie statystyczny obywatelu !!!

Ale zwolennicy pana wójta wzięli się za stawianie łapek w dół przecież i tak to nic nie zmieni

Płomiński na tropie, szkoda że tylko przed wyborami.

ha ha a ten tu czego z tym bęcolem, ostatni sprawiedliwy !!! ja pierdziele ale porażka !!

Panie wójcie proponuje powoli się pakować a za panem pójdzie bezradny Zieliński za fałszowanie list obecności na sesji a to wiarze się z finansami bo dieta za obecność się należy

Brawo dla Pana Waldemara, Wójt jak cały PiS ma wszystkich dokoła za idiotów, i myślał, że konferencją zamydli wszystkim oczy. Mam nadzieję, że dzięki takim mieszkańcom jak Pan Waldemar Płomiński, Kamil Ł już więcej nie zasiądzie na swoim fotelu

Odpowiedz Zgłoś
123
177

to są dziady, nie dość, że kasy na nic nie ma to na wywrotkę destruktu wydali prawie 20 tyś zł. Za kraty z nimi.

Odpowiedz Zgłoś
126
157

Prawie cała rada do wymiany, ludzie bez honoru, widać jak dla nas działają. Całe szczęście, że jest Pani Marzena Polak i Pan Krzysztof Polak, chyba jedyni, których wójt przez całą kadencję nie mógł kupić

Odpowiedz Zgłoś
110
153

A kto bierze dyrektorską pensję w PGM???

A co ma brać zasiłek dla bezrobotnych bo jest radnym??

I co Panie Wójcie szczoteczka do zębów i pasta już naszykowane. Mam nadzieję, że Pana i kilka jeszcze osób usłyszycie twarde wyroki. Bezwzględna odsiadka, może wtedy by się zastanowili jak wydawać nasze pieniądze.

Odpowiedz Zgłoś
151
340

I bardzo ładnie , mendy społeczne lajkują w dół botami , bo prawda w oczy kole. Brawo Panie Wójcie strach koło **** jest większy niż wszyscy myśleliśmy

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że podanych przez Pana Waldemara argumentów nie mogą zbić ani Koco zwolennicy, ani Ładziako hejterzy, ograniczają się jedynie do ubliżania konkretnemu gościowi. Panie Wlademarze tak trzymać, uważam, że tej pseudo władzy (miejskiej czy wiejskiej) trzeba patrzeć na ręce. Ida wybory, każdy kto widział lub widzi przekręty powinien to nagłaśniać, nie ważne na jakim szczeblu administracyjnym

Odpowiedz Zgłoś
138
310

Oj.oj.oj.Dokumenty podkładane do inwestycji po czasie.Komisja wójta tuszująca przestępstwo.Dodatkowy remont przed przyjazdem komisji i prokuratury.Śmierdzi bardzo.Dlatego taki czerwony nasz wójt.Kolejny raz się nie udało.Teraz tylko to zbadać wszystkie inwestycje w spółce i gminie.Zdaje mi się ,że coś do powiedzenia ma była Pani sekretarz Marczak i skarbnik .

Może i Pasibrzuch ale działa w słusznej sprawie. Nie odpuszczaj. Brawo!!!

Same konkrety i fakty. A nie jakiś bełkot jak wójt

Prawdziwy i rzetelny wywiad. Sama prawda i jasne podanie rzeczywistych faktow!

Wieczny kandydat ......

Ten to dopiero przekręt

Idą wybory samo rządowe pan Waldek będzie startował hi hi hi.

A co nie wolno mu? On nie od dziś jest w polityce więc nie rozumiem sugestii. Poza tym on tą sprawę zaczął 2 lata temu...to chyba dobrze, że pilnuje interesów swojej wsi.

a niech startuje startował już chyba wszędzie, zawsze z tym samym wynikiem emoji emoji

Oj coś mam wrażenie, że wójt zalazł za skórę Panu Waldkowi i ten realizuje plan zemsty...

Waldek bież się za tą małą gnide nie odpuszczaj

Smerfy kryjcie się nadchodzi Pasibrzuch !!!

dodaj komentarz
Czytaj także