Rejestracja i logowanie

Wypadek w Kalisku. Kierowca w szpitalu, linia energetyczna zerwana...

Wydarzenia 08-02-2018 Autor: magjas
9

Wypadek na skrzyżowaniu w Kalisku – kierowca jednego z aut w szpitalu. Do zdarzenia, w którym uczestniczył samochód ciężarowy i osobówka, doszło dziś po godzinie 14-tej.

Ze wstępnych informacji jakimi dysponujemy wynika, że to kierowca osobówki jadąc od strony Kleszczowa nie zatrzymał się na obowiązującym na skrzyżowaniu znaku „stop”. Jadąca DW 484 z Bełchatowa w kierunku Kamieńska ciężarówka uderzyła w mniejsze auto. Siła uderzenia była na tyle duża, że volkswagen „przeleciał” przez drogę, skosił płot i zatrzymał się na posesji oddalonej od skrzyżowania kilkanaście metrów. Sporo szkód także po stronie prawidłowo jadącej ciężarówki.

- Kierujący samochodem ciężarowym, w wyniku zmiany toru jazdy, uszkodził słup trakcji energetycznej - tłumaczy szef bełchatowskiej drogówki Marcin Kucner 

Pojazd zerwał linię wysokiego napięcia. Służby energetyczne usuwają usterkę. Obaj kierowcy byli trzeźwi, do szpitala trafił prowadzący samochód osobowy.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Do autora artykułu. W tym miejscu nie ma linii wysokiego napięcia.

Z firmy, w której kiedyś pracowałem kierowca miał wypadek? Nie możliwe. Przekląłem tą firmę, ale nie pracowników.

Niedlugo bedzie rondo i moze troszke bedzie bezpieczniej emoji

Byłam świadkiem wypadku ludzie przestańcie pisać glupoty stało się szczęśliwie od Boga że nikomu więcej się nic nie stało i kierowcy żyją.

KTO zapłaci za naprawienie szkód?

Ubespieczalnia od osobówki

Kierowca osobówki jechał od Piotrkowa a nie od Kleszczowa .

Ale Piotrków jest obok kleszczowa!!!!!!!!!!!!

Z Piotrkowa do kleszczowa jest około 30-35 km . jest różnica od której strony jechał a wiem na 100 % że jechał od strony Piotrkowa , w reportażu jest poprostu błąd , jeśli by jechał od strony Kleszczowa to kierowca by nie przeżył , 

dodaj komentarz
Czytaj także