Rejestracja i logowanie

Wypadek pod Szczercowem. Nowe oznakowania nie pomogły [FOTO]

Wydarzenia 08-03-2018 Autor: rk Foto: ŁZW
28

Do groźnie wyglądającego zderzenia z udziałem osobówki, busa i TIRa doszło w czwartek ok 15:00 w miejscowości Grudna.

Nowe oznakowania nie pomogły. Niektórzy kierowcy na słynnym skrzyżowaniu w Grudnej nadal nie zwracają uwagi na tablice informacyjne i ostrzegawcze.

Tak było właśnie dzisiaj. Jadący drogą 480 bus od strony Widawy w kierunku Szczercowa, nie ustąpił pierwszeństwa podróżującej DK74 w stronę Bełchatowa kobiecie.

Doszło do zderzenia obu pojazdów, które zahaczyły również o stojącego przed znakiem STOP, jadącego od strony Szczercowa TIRa.

W wyniku zdarzenia  poszkodowana została kierująca renault clio. Kobietę przewieziono na obserwację do szpitala.

Droga przez kilka godzin była  częściowo zablokowana, strażacy kierowali ruchem wahadłowo.

komentarze (28)
Dodaj komentarz

niedorozwiniety IDIOTA pirat Z busa powinien miec dozywtonio odebrane prawko baran jeden umyslowy KRETYN

Policjanta postawić żeby kierował ruchem emoji

Pajeczynka weź se wij swoją nic i jeb...się w łeb id. ......jeb.......

Bujaj się !!!

To jest Reno Twingo

Jak widzę auto z tablicami EPJ to już wiadomo ze jedzie albo 50 na godzinę poboczem albo wyprzedza wszystko co się da ludzie macie racje i to jest potwierdzone !!!!niewiem czy oni są naprawdę takimi debilami? ?!!

Nie pij.już dziś więcej,proszę ...

Nie pij już dziśladu więcej,proszę ....

Biedna kobietka, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Skrzyżowanie cały czas zbiera żniwa a władze lokalne, zamiast zabezpieczyć kierowców, wolą budować teżnie i deptaki... Gdzie sens, gdzie logika?

Na głupotę żadne działania władz nie pomogą. Wypadki są winą kierowców, niczyją inną!

Owszem, rozwaga kierowców jest najwazniejsza, ale działania lokalne powinny zwiększać bezpieczenstwo. Nie bawię się w politykę, wypowiadając się na temat inwestycji nie chcę nikomu bruździć. Chcę bezpieczeństwa dla mnie, moich dzieci i najbliższych. Kiedyś, gdy drogi i piesi będą zabezpieczeni, można budować deptaki, teraz radni powinni skupić się na budowie chodników czy scieżek rowerowych. Do Lubca strach się poruszać, w kierunku Częstochowy też nie ma chodnika, a wiadomo że tir za tirem gna. Zamiast budować deptak można zabezpieczyć pieszych i skrzyżowania.

Reno z tego co widać to wyjeżdżało z podporządkowanej a merc z pierszeństwem. Po prostu nie kturzy ludzie powinni przechodzić psycho testy aby nie zabić innych

KtOrzy, ortogr.

Wyprzedzanie wyprzedzaniem ale wymuszanie pierwszeństwa na skrzyżowaniu! Ile razy widziałem jak kierowca na obwodnicy Szczerców przejeżdża na czerwonym bo się poczekać nie chce takiemu odrazu prawko zabrać "święta krowa"

B. Od EPI to trzy ****e w bok . EPJ EBE to sa idioci i niedzielni kierwocy

Pajeczanskie swiry, ilujuz z was koziolkowalo po rowach bo zakretow nie mogliscie wyrobic, narwancy nie przestrzegajcy obowiazujacych przepisow

Noga z gazu patrzenie na boki i trochę kultury na drodze gdzie się ludziom śpieszy..... św. PIOTR poczeka

EPJ-ci to idioci.....i nie chce tu nikogo obrażać,ale podczas samej drogi na odcinku Szczerców- Bełchatów, właśnie tacy kierowcy dwukrotnie wyprzedzali na czołowe. Ryzykując nie tylko swoje życie,ale przede wszystkim nuewinnych ludzi. Czy w Pajęczynie doba jest krótsza i dlatego im się tak śpieszy?

Sa straszne dziurawe ulice i boja sie jezdzic po zmroku i wieczorami

Potwierdzam. EPJ oraz EPI jak widzę to zachowuję odległość na na wszelki wypadek

A Twoja jaka E .... i co dalej ???

Ty za to mistrz prostej z ebe. Po 1kg cebuli jedziesz w sobotę na rynekemoji i dziwić się że miasto zapchane.

a jak widze ebe to żal mi ich i tyle

To dobrze ,zdala od takich jak ty idiotów

Bus EPJ!Nie wierzę,że jechał tędy pierwszy raz.Wymusił celowo i tyle.

taka niespodzianka na dzień kobiet się pani trafił

Jak wybudują rondo to dopiero się zacznie skakanie przez środek na skróty. A było słuchać dobrej rady i profilować dojazdy dróg podporządkowanych? Z doświadczeń innych czasami dobrze wyciągać wnioski. W Kąciku wypróbowano chyba wszystkie możliwe środki, łącznie i świecącym stopem i nic to nie dało. Na te pół środki idzie masa pieniędzy ze skutkiem żadnym. Spróbujcie takiej metody jak w Mazurkach, popatrzcie jak takie sytuacje rozwiązali inni. Czasami warto coś podpatrzeć. Rondo pociągnie wielkie koszty i zakłóci szybki ruch na DK 74.

tam jak wiadukt zrobią to się ludzie ogarną

dodaj komentarz
Czytaj także