Rejestracja i logowanie

Wypadek pod Szczercowem, jedna osoba ranna [FOTO]

Wydarzenia 02-12-2018 Autor: rk Foto: ŁZW
20

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę po godzinie 17 na obwodnicy Szczercowa (skrzyżowanie DK 74 i DW 483). Jedna z osób biorących udział w wypadku została przewieziona do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że poruszający się od Szczercowa w stronę Łasku mitsubishi lancer, mając zielone światło wjechał na skrzyżowanie. Podróżujący w tym czasie od Ruśca do Bełchatowa kierowca hondy civic, nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia. W wypadku ranny został kierowca mitsubishi, który pod opieką zespołu karetki pogotowia został przewieziony do szpitala. Policja ustala szczegółowy przebieg i przyczyny zdarzenia.

Straż pożarna zabezpieczała miejsce wypadku.

komentarze (20)
Dodaj komentarz

Skoro nie było tam żadnego BMW w okolicy to wszyscy są niewinni.

abstra****ąc od calej sytuacji to te swiatła to porazka, cudem jest przejechać ciągiem drogi krajowej bez stania na czerwonym, a to przeciez glowna droga. ledwo cos podjedzie ze szczercowa albo od lubca i już swiatla na nich przechodzą

ooo widze, ze tutaj tez grzmi gównoburza

Daltonista?? Czy naćpany? A może popierdamamolony???

Kierowcy mitsubishi za darmo doradzę jak najkorzystniej wyjść z tej sytuacji finansowo oraz podpowiem jakie prawa przysługują.

O czym ty człowieku piszesz.... Radzę raz jeszcze tekst przeczytać emoji

Niestety,na tym skrzyżowaniu często sygnał czerwony jest lekceważony,zwłaszcza przez pseudodriwerów z ciężarówek.Miałem osobiście chyba 3 takie sytuacje gdzie już na późnym czerwony głupek z ciężarówki nawet nie hamował a wręcz z ironicznym uśmiechem przejechał na czerwonym mając życie moje i mojej rodziny głęboko w duu.pie.Zastanawiam się coraz częściej czy za taki debilem nie należy jechać do pierwszej i ostatniej jego pauzy aby nie zagroził już nikomu.No tu akurat emocje,ale może GDDKiA zrobi następny krok i zamontuje tu kamery właśnie dla takich imbecyli aby można było pozbawić ich roboty oraz wyeliminować duże zagrożenie przez nich niesione.

Głupku, gdyby nie kierowcy ciężarówek to ciekawe skąd byś świerze pieczywo codziennie brał

Do prawdziwego kierowcy to ci jeszcze daleko...na razie bądź chociaż dobrym i mądrym kierowcą. Powodzenia!

Z piekarni i sklepu a Twój tok myślenia to poziom z dna szamba..

Tiry na tory. Zlikwidować. To niemcy wymyślili tiry bo te qrwy produkują ciężarówki. A my mieliśmy kolej!! Tiry wyqrwiać na tory

Pamiętaj ze u nas też produkuje sie ciężarówki i naczepy i trochę ludzi ma zatrudnienie a nie wspomnę o rodzinach

Posłuchaj baranie jednorożny,to że wożą pieczywo,nie znaczy że mają licencje na zabijanie.Jest też oczywiście znakomite grono Prawdziwych Kierowców Ciężarówek,ale są też zwykli bandyci,z IQ wentyla w kole,dla których życie i zdrowie drugiego człowieka to coś nie zrozumiałego i Abstrakcyjnego .Tak jak dla ciebie.Dobrze,że jakieś te fałdy na mózgu posiadasz i wdech-wydech jest dla ciebie mniej skomplikowany niż wymiana koła w taczce.

Nie zasraj się

Luziuj gacie ćmoku,prawdziwy kireowca chyba własnego konia.

Od kiedy ciężarówki przewożą pieczywo ha ha ha !!! z Ciebie taki kierowca ciężarówki jak z koziej d..... y trąbka

A do biedronki to czym Ci dojechalo kurierem? Chłopie zorientowany to ty nie jesteś uwierz mi ze bulki jeżdżą z Francji do Rosji o czym pewnie nawet nie słyszałeś.

na pewno nie ciezarowka deklu! po 1 w biedrze to nie ma pieczywa tylko pieczywopodobne cus tam ktore jest produkowane na miejscu w kazdej biedrze masz piec pajacu

kierowce hondy powiesic na slupieauto sprzedac i na ofiary wypadkow zlicytowc

Ale pomyslales wow

dodaj komentarz
Czytaj także