Rejestracja i logowanie

Wypadek pod Bełchatowem. Volkswagen wypadł z drogi i zatrzymał się na łące [FOTO]

Wydarzenia 17-10-2020 Autor: Emste Foto: Facebook/OSP Wadlew
12

W sobotę, 17 października w miejscowości Wadlew doszło do wypadku. Samochód marki Volkswagen wypadł z drogi i zatrzymał się na przydrożnej łące. Kierująca pojazdem została przetransportowana do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 12:00 na 20 kilometrze drogi wojewódzkiej nr 485 w miejscowości Wadlew. Wstępne ustalenia wskazują, że kierująca volkswagenem golfem wpadła w poślizg, wyleciała z drogi zatrzymujkąc się na przydrożnej łące. 

- Kierująca, która jechała sama tym samochodem, została zabrana do szpitala przez ZRM. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz kierowaniu ruchem - informują strażacy.

W akcji brały udział dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Wieść niesie, że kierowca miał tatuaż kota Czarka na przedramieniu.

Dobrze że z przeciwka nic nie jechało bo by helikopter był potrzebny i droga zablokowana na parę godzin. Pani powinna zwolnić i częściej przegląd robić , zwłaszcza przed jesienią czy zimą.

czy opony miały chociaż z 1,7 mm głębokości bieżnika ????

Wyleciała na zakręcie. Jechała szybko opony pewnie sliki - ot cała przyczyna. Czyli raport już gotowy.

Wstępne ustalenia wskazują, że kierująca volkswagenem golfem wpadła w poślizg, wyleciała z drogi zatrzymujkąc się na przydrożnej łące.

Sierżant Kamil Całek-W AKCIE PROTESTU ODCHODZI Z POLICJI... BRAWO teraz miec w rodzinie policjanta to WSTYD i HAŃBA https://www.youtube.com/watch?v=DrdWtoy75Zs

Ten film jest z 2015 r., Nie widzę powiązania z ww artykułem

Ale caly czy tylko troszke?? Tzn medialnie???

I to jest wiadomośćemoji

Równouprawnienie kobiet było błędem Historii.

kretynka powinni ja spałowac a bnie do szpital zabierac i miejsce chory mzajmowac

ty się wypałuj

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także