Rejestracja i logowanie

Wyłowiono dryfujące na wodzie zwłoki. Czy to tragiczny finał poszukiwań zaginionego Bogdana?

Wydarzenia 11-01-2020 Autor: rafkur
10
Wyłowiono dryfujące na wodzie zwłoki. Czy to tragiczny finał poszukiwań zaginionego Bogdana?

Z jeziora Bugaj strażacy wyłowili zwłoki mężczyzny. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to ciało poszukiwanego od ponad miesiąca 32-letniego mieszkańca Bogumiłowa (gm. Rozprza). 

W sobotę 11 stycznia około godziny 14:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o zwłokach dryfujących na tafli jeziora Bugaj. Wyłowione ciało jest teraz przedmiotem policyjnych i prokuratorskich czynności, które mają wyjaśnić, czy należy ono do zaginionego w ubiegłym roku Bogdana K. Poszlak na taki obrót sprawy jest kilka, m. in. to, że ostatnie ślady obecności mężczyzny wskazywały własnie na okolice wspomnianego akwenu. Tam właśnie znaleziono plecak 32-latka oraz nastąpiło ostatnie logowanie jego telefonu.

Poszukiwania mężczyzny trwały od 29 listopada 2019 roku. Ostatni raz widziano go w placówce bankowej w Piotrkowie Trybunalskim. Później słuch o nim zaginął. W poszukiwaniach poza służbami zaangażowane były grupy ochotnicze i rodzina. Wynajęto również ekipę detektywistyczną Krzysztofa Rutkowskiego.

Nawet jeśli policyjne dochodzenie potwierdzi, że znalezione zwłoki to ciało Bogdana K., pozostanie pytanie co wydarzyło od momentu zaginięcia do dnia odnalezienia ciała. Ta kwestia stanie się zapewne przedmiotem pracy śledczych w najbliższym czasie. 

komentarze (10)
Dodaj komentarz

No ale Bugaj przecież nie jest w Bełchatowie..

Chu cie to boli! Może być nawet w Poznaniu!

Więc twoje ip można moment namierzyć

michail bardzo łatwo znaleźć kogos po ipmty komuchu więc zastanów się lepiej 2 razy za nim.cos napiszesz

Jesli to on to licze na to ze plentwonurkowie za to bekna Widac ze olali swoja prace To maly zbiornik a oni nic nie znalezli Biora duze pieniadze a okazuje sie ze jaja sobie robia

skad mam wiedziec czy to on ?????

prawicowy przygłup !

Z **** debilu. Zaczynasz przeginać pałe chłopie. Doigrasz się. Pamiętaj że nikt w internecie nie jest anonimowy

przestan mnie obrarzac daj mi spokuj !!!!!!!!!

Kviecien to zwykla pała, boty i poniżany ma osiedlu w necie próbuje zabłysnąć. Znajdzie się kij na lewicowy ryj!!!!

dodaj komentarz
Czytaj także