Rejestracja i logowanie

Wracał z dyskoteki - został zaatakowany przez... stado dzików

Wydarzenia 16-10-2017 Autor: mj-s Foto: fot. poglądowe
7
Wracał z dyskoteki - został zaatakowany przez... stado dzików

Niezbyt zabawnie skończyła się zabawa na dyskotece dla mieszkańca gminy Zelów, który wracając po tańcach musiał uciekać przed... stadem dzików.

15 października, około 23-ej dyżurny bełchatowskiej policji odebrał telefon od nie lada wystraszonego 28-latka, który dzwonił z drzewa, tłumacząc, że został zaatakowany przez dziki.

- Mieszkaniec gminy Zelów wracając pieszo z dyskoteki na Grobli w kierunku Parzna w gminie Kluki, został zaatakowany przez stado dzików. Widząc zbliżające się niebezpieczeństwo, 28-latek zdołał uciec na drzewo – informuje KPP w Bełchatowie.

Dyżurny natychmiast skierował patrol policji by pomóc pechowcowi, cały czas pozostając z nim w kontakcie telefonicznym.

- Kiedy policjanci znajdowali się na drodze, gdzie doszło do zdarzenia włączyli lampy błyskowe, aby zgłaszający poinformował dyżurnego o swojej lokalizacji. Dzięki temu odnaleźli siedzącego na drzewie mężczyznę, któremu pomogli zejść na dół - informuje policja

Cała sprawa skończyła się tylko na strachu. Mieszkaniec gminy Zelów wystraszony, ale cały i zdrowy, wrócił bezpiecznie do domu.

Podchodząc do sprawy żartobliwie i z przymrużeniem oka... O tym, że dzik jest dziki i potrafi być zły śpiewano już wiele lat temu, w filmowym klasyku - „Akademii Pana Kleksa”

 

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Zaraz,zaraz czy tych dwóch to czasem w sejmie nie widziano, tylko mieli krawaty.. :-))

Koleś za mało wypił widocznie i sie przestraszył dzików ,i za wcześnie wracał !! A policja jak machnąłem żeby mnie podwieźli do domu to przejechali zawrócili 3 metry dalej zgasł im samochód i pojechali na kluki

Ja jak wracałem z grobli w stronę parzna (nie raz ) to dzików było pełno w krzakach a nawet łośia spotkałem na mostku !ale o 3 w nocy jak sie wraca z grobli to jeszcze do parzna jest sie odwarznym

Pewnie szukały żołędzia:-)

Pewnie nie miał czym do domu wrócić

Ale fryz mają lepsze niż Czechowska w artykule obok

Srogie piguły milordzie

dodaj komentarz
Czytaj także