Rejestracja i logowanie

Wpadli z narkotykami na Binkowie

Wydarzenia 13-04-2018 Autor: KPP Bełchatów/rk Foto: KPP Bełchatów
14
Wpadli z narkotykami na Binkowie

Bełchatowscy dzielnicowi zatrzymali poszukiwaną do odbycia kary 37-letnią kobietę, przy której zabezpieczyli środki odurzające. Do policyjnego aresztu trafił także 20-letni znajomy kobiety, który posiadał przy sobie kilka działek narkotyków. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

Rankiem 12 kwietnia 2018 roku dzielnicowi w trakcie obchodu osiedla Binków, zauważyli poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności, znaną im osobiście 37-letnią bełchatowiankę. Kobieta szła w towarzystwie młodego mężczyzny. Z posiadanych przez mundurowych informacji wynikało również, że kobieta mogła posiadać przy sobie narkotyki. Dzielnicowi potwierdzili tę informację. W torebce kobiety policjanci znaleźli dwie „dilerki” z białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. Bełchatowianka została zatrzymana. Jej 20-letni znajomy również został zatrzymany, bo posiadał przy sobie 4 torebki foliowe z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to pochodne mefedronu. Zgodnie z polskim prawem posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.  

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Zwana "Denti".Dziewucha wykształcona,a zeszmaciła się przez to gówno,które zabija,a w najlepszym przypadku ryje łby

Jak sprzedawała taka p......innym dzieciom to nie myślała o swoich? Co takiej szkoda ile jest wspaniałych matek wy matoly!

jak cpala w domu to o dzieciach nie myslala. podwiązać jej jajniki . nie mam szacunku dla takich kobiet

Jacy wy ku.... Durni jesteście popiep**eni hejterzy. Facet kary więzienie jakoś zmiesie większość kobiet źle to znosi psychicznie i emocjonalnie. Dilerzy są i będą dalej ... Mam nadzieję że zmniejszą karę . Najlepiej jakby nie było dowodów i miałaby normalne życie. A nie wpadliecie melepety na to jak ona się czuję w areszcie .. skąd wiecie a może ma dzieci co teraz mają czuć gdy ich mama jest w areszcie ... WŁĄCZCIE MÓZGI

Włączylam mózg. Jakże mi Cię żal. Bronisz koleżanki beznadziejnymi argumentami.

Podobne głupoty mówiła ambasador Izraela. Dla Polaków śmierć to tylko śmierć, a dla Żydów coś więcej.

W Arabii Saudyjskiej taka szmatę wywożą na skrzyżowania dróg,obstawiają kordonem policji i Kat obcina pusty łeb.W Malezji podobnie,z tą różnicą,że strzelają do tego czegoś na wyspie bez dostępu osób postronnych.Pamiętaj!Handlarz śmiercią ,to nie Człowiek ,to padło którego za wszelką ceną trzeba się pozbyć!!!

za przyzwoleniem i udziałem władzy i POlityków te zbrodnicze procedery się dzieją nie oszukujmy się

Jak źle znosi to niech nie robi tego co grozi więzieniem. Proste kurła... Nie mam nic przeciwko dilerom, ale jak ktoś się bawi po złej stronie prawa a potem płacze bo go złapali to mi nie żal, bo wiedział co robi i czym to ewentualnie grozi.

a to jakieś sztuczne te zęby?

to im k......grozi ten kraj to raj dla takich bandytów. Lepiej chlopka po piwie na rowerze złapać wtedy to jest kara Palanty te Polaki!

A dlaczego mówią na nią dentystka

Bo ma biale zęby

Slynna DENTYSTKA emoji z jarzebinowej emoji

dodaj komentarz
Czytaj także