Rejestracja i logowanie

Wójt Kamil Ładziak odwołany z funkcji. Pytamy o powody decyzji prezydent Marioli Czechowskiej

Wydarzenia 12-06-2018 Autor: mjs; rk Foto: r.k
20
Wójt Kamil Ładziak odwołany z funkcji. Pytamy o powody decyzji prezydent Marioli Czechowskiej

Kamil Ładziak nie jest już przewodniczącym Rady Nadzorczej PGM - u. Informacja wypłynęła na wczorajszym posiedzeniu RN. Nieoficjalnie pojawia się nazwisko jego zastępcy - miałby nim zostać Waldemar Zasada, powiatowy radny z Radomska.

Powoływanie i odwoływanie członków sześcioosobowego gremium będącego organem nadzorującym działalność PGM leży w kompetencji prezydent Marioli Czechowskiej. Zapytaliśmy więc o powód odwołania Kamila Ładziaka z funkcji przewodniczącego RN. Odpowiedź, którą otrzymaliśmy można delikatnie nazwać "wymijającą", ponieważ nijak odnosi się do zadanego przez nas pytania. Poniżej przedstawiamy całą treść przesłanej z magistratu korespondencji:

- Pan Kamil Ładziak został odwołany z funkcji przewodniczącego Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej w Bełchatowie, w piątek 8 czerwca. Zgodnie z kompetencjami powoływanie i odwoływanie członków rady nadzorczej leży w gestii Prezydenta Miasta Bełchatowa.

Kamil Ładziak poza radą nadzorczą PGM- u zasiada także w RN Betransu.


 

komentarze (20)
Dodaj komentarz

Mariolka ma gdziesz p. Ladziaka,to dzieki wojtowi weszla na stolek , bo to on wyciagnal ja ze szkoly i zostala pania dyrektor w Gminie a potem wciagnal ja do polityki a dalej losy sie potoczyly. Mariolka zatrudnia tych z Radomska by tam zapewnic sobie posadke po przegranych wyborach.

Przecież Maroiola I Ładziak to Rodzeństwo cioteczne!!!!

Kolejny "Misiewicz"!

Zatrudnia fachowców bez względu skąd pochodzą

zlikwidować Rady Nadzorcze to są wydawane nasze pieniądze.

Z tego co wiem to córka senatora przeszła z administracji rządowej do naszego samorządu wygrywając konkurs. Jest prawnikiem.

Pogonić to radomszczansko- pajeczanskie towarzystwo! Wracajcie na swoje podworko!

Kolejny z Radomska ? Ja pierdole co to ma być mam nadzieję ze ta Pani która obecnie jest "prezydentem" nigdy nie wróci do tego miasta bo to co ona robi to czysty debilizm

Bardzo wyczerpująca odpowiedź Czechowskiej. Taka rzeczowa, kompetentna i na temat jak ona sama. kadencja się kończy i już nigdy więcej ludzie nie nabiorą się na wybór tej osoby. Sam głosowałem, bo była z PIS. Od początku odcięła się od PIS, a teraz Dobkowskiego z nią pokazują, bo córkę jego w lokalówce zatrudniła. To jakaś niekonsekwencja bo nie jest z Radomska ani ze Zduńskiej. Po co ma zatrudniać ludzi z tych miast w Bełchatowie, niech ją wybiorą sobie w swoich miastach. Ale kto wie czemu służy to zatrudnianie i kto do tego doprowadza. Obcy człowiek wśród urzędników? Już sobie nie obgadają szefowej, bo nie wiedzą kto obok siedzi. Może to i dobre.

A może to tylko blef ....Pgm ma duże problemy po przegranych przetargach. Co dalej ze spółką ?

Kolejny zaciąg z zewnątrz. Za chwilę do wydziału promocji dołączy następny śpec ze Zduńskiej Woli, który "wygrał" konkurs. Tylko dziwnym trafem jego szefem w wydziale będzie funfel również ze ZW. Mariolka zbiera ekipę do prowadzenia kampanii wyborczej.

i znowu z Radomska, czy już w Bełchatowie nie ma młodych zdolnych i niezależnych ludzi nadających się do sprawowania ww.funkcji. Chciałbym aby sprawami mieszkańców Bełchatowa zajmowali się ludzie związani z tym miastem, a nie ludzie z ościennych miejscowości, którym chodzi tylko o kasę a nie problemy mieszkańców.Młodzi później stąd wyjeżdżają i mają zupełną rację to jest miasto pociotków i kolesiostwa i przez ten beton młodzi nie mogą się przebić.

odpowiadam na pierwszą część pytania: nie ma takich ludzi w tym mieście.

A to ja pierwsze słyszę że do polityki pchają się zdolni i niezależni. Zdolni i niezależni od polityki trzymają się z dala. W lolityce trzeba ludzi z miekkim kregoslupem moralnym lub bez niego

Mariolka to tylko pionek w mieście i robi to co mu Antoni ze swoimi ludźmi rozkażą... PiS już dawno przegram wybory właśnie wstawianiem do Bełchatowa swoich ludzi z Pajeczna, Radomska, Piotrkowa itd...

I oczywiście z Radomska, w Belchatowie ludzi już nie ma... Trzeba chyba u zarządu pisu dziobać o poparcie...

Pan Kamil Ładziak to całkiem sprawny Wójt naszej Gminy = bełchatowskiej jeśli są wobec Niego jakiekolwiek zarzuty to należy wystąpić do sądu Nie ma co wysyłać w jego strone****owego hejtu .Jeśli tak to proszę prosto zarzuty napisać CO JAK i Gdzie i z KIm W jakich okolicznościach

kampanie czas zaczac.. za moje i twoje pieniadze.. dobry PR zawsze w cenie..

Jak to kto to co to? O co chodzi? Fachowca mi tu usuwać chyba ze lepszy tamten I zwiększy przychody i dochody, może specjalista jaki?

UPS... kuzynostwo już się nie lubi???

dodaj komentarz
Czytaj także