Rejestracja i logowanie

Wjechał w budynek i zostawił w aucie ranną pasażerkę. Pirat drogowy z Bełchatowa usłyszał zarzuty

Wydarzenia 12-02-2020 Autor: Emste Foto: Archiwum
7
Wjechał w budynek i zostawił w aucie ranną pasażerkę. Pirat drogowy z Bełchatowa usłyszał zarzuty

Policjanci zatrzymali 20- letniego bełchatowianina, który w pożyczonym samochodzie uciekał przed radiowozem, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w budynek. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia, zostawiając w pojeździe ranną kobietę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. 

Do zdarzenia doszło 14 listopada ubiegłego roku. Około godziny 05:00 rano, 20-letni mężczyzna nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, a w trakcie ucieczki stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z drogi uderzył w budynek – więcej w artykule 20-latek z impetem uderzył w budynek...

Początkowo funkcjonariusze nie mieli pewności kto prowadził samochód. Zarówno poszkodowana pasażerka, jak i właściciel pojazdu nie chcieli wskazać sprawcy, twierdząc że "nie pamiętają". Mundurowym udało się jednak ustalić dane 20 -letniego kierowcy. Jako, że sam nie wykazał chęci zgłoszenia się na policje, wydano nakaz doprowadzenia go na komendę. Bełchatowianin usłyszał już zarzuty niezatrzymania się do kontroli, ucieczki z miejsca zdarzenia oraz prowadzenia, będąc zakazie kierowania pojazdami.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Piszę się muk

Posadzić takiego na 10 lat

A z jakiej racji ma mieć 10letnie wczasy za moje piniendze? Do kamieniołomu za miskę ryżu!

te wytłuszczenia w tekście to dla mało rozumnych czy jak? ', ucieczki z miejsca zdarzenia oraz prowadzenia, będąc zakazie kierowania pojazdami.' wiadomo o co chodzi ale bez sensu emoji Dziękuję za poprawę.

nieuwarzal na drodze mugl jechac rowerem

Hehe slownik miki

Kup ćmoku słownik języka Polskiego

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także