Rejestracja i logowanie

Wjechał skodą na czerwonym świetle. Wypadek koło Grocholic, dwie osoby trafiły do szpitala

Wydarzenia 30-07-2020 Autor: Greg Foto: Archiwum/Zdjęcie ilustracyjne
15
Wjechał skodą na czerwonym świetle. Wypadek koło Grocholic, dwie osoby trafiły do szpitala

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego oraz Mostowej i Zamoście, koło Grocholic. Zderzyły się ze sobą skoda fabia z bmw. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w środę, 29 lipca, w godzinach popołudniowych. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący skodą fabia 68-letni mieszkaniec Bełchatowa, jadąc ulicą Wojska Polskiego w kierunku Oleśnika wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W tym czasie od strony ulicy Mostowej w kierunku Zamościa nadjeżdżało już bmw, które miało "zielone" i wówczas doszło do zderzenia. Kierowcy samochodów byli trzeźwi. 

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Jak informuje bełchatowska policja, do szpitala zostali zabrani 68-letni kierowca skody oraz pasażerka bmw. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

komentarze (15)
Dodaj komentarz

Po co tędy jechał mógł inna droga jechać i by niebylo sprawy proste

Zachować ostrożność należy zawsze,nawet wjeżdżając na zielonym. Zawsze musimy brać pod uwagę, że może ktoś za kierownicą np zasłabnąć - szczególnie przy takich temperaturach. Prawdziwie dobry kierowca nie tylko nie powoduje dzwonów, ale potrafi je przewidzieć i uniknąć,choć oczywiście nie zawsze się da. Tego zdarzenia można było uniknąć. Wielokrotnie zdarzyło mi się, że ktoś wjechał na krzyżówkę na czerwonym. Głowę na drodze trzeba mieć zawsze. Pozdrawiam

Też tam przejechałem na czerwonym..jadąc od miasta w kierunku elektrowni nie zawsze widać swiatła a zwłaszcza gdy razi słońce...powinni coś zrobić z tym skrzyżowaniem????????????

A dziś był też wypadek . Na piaskach. Dwa auta straszne

"Wjechał skodą na czerwonym świetle", a jakby wjechał innym modelem samochodu to do wypadku by nie doszło i rannych też by nie było?

Na tym skrzyżowaniu praktycznie za każdym razem gdy stoję na ul. Mostowej lub Zamoście ktoś przejeżdża na czerwonym, a nieraz to i dwa auta. Najgorsze jest to że bardzo często widać jak na czerwonym mkną przewozy pracownicze albo ciężarówki. Szkoda, że tym policja się nie zainteresuje , bo jak widać jest to realne zagrożenie , a nie stać w krzakach gdzieś za miastem bo ktoś ustawił tam akurat ograniczenie do 40 więc łatwa kasa do budżetu.

Dziadki i babki przesiadać się do MZK i mierzyc siły na zamiary. Na drodze jesteście tylko zagrożeniem

Ty jako osoba jesteś wielkim zagrożeniem dla otoczenia!! Obojętnie czym byś jechał albo szedł. Siedz w domu (jeśli go masz)

do szpitala trafiła pasażerka Skody a nie BWM!!!!!!

szybkiego powrotu do zdrowia dla Pani Krysi

Czyżby Nowy redaktor?nareszcie nie jest napisane "pod "Grocholicami, tylko koło Grocholic

A co to za różnica?

Żadna, obie wersje są niepoprawne emoji

Jestem zawiedziona... Nie ma BMW w nagłówku!

Z ostatniej chwili a wypadek był 29 a dziś mamy 30 lipca 2020 roku.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także