Rejestracja i logowanie

Wielkie cięcie trwa! Już ponad pięćdziesiąt warkoczy na koncie charytatywnej akcji [FOTO]

Wydarzenia 07-06-2019 Autor: magjas Foto: mjs
8

Pół setki warkoczy zebrano zaledwie w niespełna dwie pierwsze godziny akcji „Dzieci dzieciom na dzień dziecka”. W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 wielkie cięcie ruszyło punktualnie o 13.00, potrwa do wczesnego wieczora. Akcję zorganizowano już po raz trzeci i trzeba przyznać, że inicjatywa z roku na rok zyskuje na popularności.

Swoje włosy oddały i małe dziewczynki i panie. Podarowane warkocze trafią do Fundacji Przyjaźni „WeGirls”, która przygotowuje peruki dla dzieci zmagających się z nowotworem. W akcję włączają się także bełchatowscy fryzjerzy, które swoje usługi cięcia oferują całkowicie bezpłatnie.

Ostateczną liczbę uczestniczek poznamy wieczorem, po zakończeniu się akcji.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Czemu na tej akcji nie było pracowników szkoły, nie było nawet dyrektorki. Przeciez to ona odpowiada za bezpieczeństwo ludzi w tej placówce,a jak znów jakies okno wypadnie, to co wtedy?

Był wywieszony regulamin

Akcja cieszy się powodzeniem, ale w poprzednim roku odbył się też piknik,bo były wybory na prezydenta i dyrekcja zaprosiła obecną prezydent, chociaż całą akcję zorganizowali Rodzice,to poszły pochwały na konto dyrektorki.Jak się jednak Jasińska dowiedziała,że organizatorka akcji startowała do rady miasta z list platformy ,to już w tym roku pikniku nie było. A może pleban dziekan zabronił, bo ta dyrektorka to tylko księdza słucha . Jak on zagra tak ona zaśpiewa.

Dzieciaki powinny dostać jakieś drobne slodycze A nie kawałek papieru co idę do kosza A koszt wyprodukowania myślę że podobny

Przecież dostałyśmy, całą torebkę różnych rzeczy...

Tak, nasze społeczeństwo to takie, co robi wszystko dla nagrody niestety... A nagrodą nie moze być radość z dobrego uczynku?

Brawo Kobietki!

Szkoda że nie pokazaliscie harcerzy

dodaj komentarz
Czytaj także