Rejestracja i logowanie

Wieczorna akcja służb na Dolnośląskim. Strażacy byli gotowi wejść oknem

Wydarzenia 29-11-2019 Autor: rafkur
10

W piątek ok. godz. 21:00 do jednego z bloków na os. Dolnośląskim została wezwana straż pożarna. Powodem interwencji było zawiadomienie, że znajdująca się wewnątrz mieszkania kobieta nie reaguje na dzwonek, ani na głośne pukanie do drzwi. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży, w tym wóz z drabiną.

Służby zaalarmował mieszkaniec, który nie mógł dostać się do mieszkania. Jak twierdził, wewnątrz znajdowała się kobieta, która w żaden sposób nie reagowała na pukanie do drzwi. Mężczyzna w obawie, że mogło stać się coś złego, zadzwonił na numer alaromowy. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej oraz policja. Strażacy byli przygotowani do wejścia przez okno, z użyciem drabiny. Okazało się to jednak zbyteczne. Przy użyciu siły, udało się sforsować drzwi i dostać do środka. Szczęśliwie okazało się, że znajdująca się wewnątrz kobieta jedynie spała. Jej życiu, ani zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Jeden kolega chwali się drugiemu: - Byłem wczoraj u dziewczyny! - I co? I co? - Waliłem całą noc! - Tak? No i co? - I nikt mi kurła drzwi nie otworzył!

Pewnie nayebanaemoji

Nie. Twoja mama była akurat trzezwa. Debil....

Debil, to pod drzwiami stałemoji emoji emoji

W tym miescie to juz wyspac spokojnie sie nie mozna

Widze same madre komentarze

Panie Kaa, znów się nacpales? emoji

Teraz zapłaci za akcję służb 10kPLN to chłop nie zaśnie.

wstawaj wyspalas sie

idz sie chlopie porzadnie wykasztan....

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także