Rejestracja i logowanie

W Zawadach budują oczyszczalnię ścieków

Wydarzenia 09-08-2019 Autor: agula Foto: ugbelchatow.pl
23

Prawdopodobnie w listopadzie zakończy się budowa nowej oczyszczalni ścieków w Zawadach. Inwestycja mieścić się będzie na działce sąsiadującej z Punktem Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Budowa oczyszczalni ścieków w Zawadach póki co jest na początkowych etapie. Obecnie, prowadzone są prace ziemne przy budowie fundamentów osadnika i reaktora.


Nowa oczyszczalnia będzie mieć przepustowość 25 metrów sześciennych na dobę z pełnym mechaniczno-biologicznym oczyszczaniem ścieków i utylizacją osadów ściekowych - możemy przeczytać na stronie Urzędu Gminy Bełchatów.

Cała inwestycja kosztować będzie 888 tys. zł, jednak gmina otrzymała dofinansowanie od powiatu bełchatowskiego w kwocie 270 tys. zł. 

komentarze (23)
Dodaj komentarz

Mariola !!!! Co !!!!! G Ó W N O !!!!!

Smierdzi w calym belchatowie. Porazka. To juz jakies 20 lat i nikt nic z tym nie robi. Wieczne obiecanki. A ludzie sa truci. Czas zglosic to do uwagi do tvn u interwencji czy gdzies do telewizji niech pokaza ludzi i zbiora zeznania. Niech pokaza czechowska ktora sie wymijajaco tlumaczy od lat i bez powagi traktuje mieszkancow. Przeciez to jest trucie ludzi! ! ! 

Ratunku jest goraca pot sie leje po szyi plecach nie ma jak okna otworzyc zeby nie czuc sie jak w kanalach sciekowych. Pomozcie.

dokładnie tyle lat !!! ten niewielki pozew co był w sądzie niczego nie rozwiązał. Proponuję wystąpić o kolejny. Zadość uczynienie i rekompensata miesięczna za życie w warunkach szkodliwych 500+ na mieszkańca za wdychanie smrodu. Potem wychodzą choroby układu pokarmowego, oddechowego. Nie mówiąc o tym , że nie otworzy się okna w lato kiedy gorąco, czy nie można zrobić grila czy zaprosić na obiad znajomych bo wali gównem !!!!

Zapytaj się Edka Który na porębach mieszka .

za tę pieniądze co zarabiacie na kopalni i elektrowni możecie większe smrody znosić niż oczyszczalnia emoji proponuje zrobić spalarnie zdechłych zwierząt na binkowie emoji

można przenieść urząd miejski , gminny ,starostwo i służby na Bińków na pewno wtedy poczują i coś z tym zrobią.

Oczyszczalnia na Zawadach już był tylko zostaje powiększona. I dodam że nie śmierdzi. Więc może u Was na Binkowie wali, ale na Zawadach nie.

Na binkowie tez kiedyś nie waliło, ale władza postanowiła się wykazać i jest to co jest. Wszystko przed wami emoji emoji

Kupa na Zawadach!!!!! :-D

Oj za tą kasę to by wybudował 500 metrów kanalizacji.

Teraz będzie WALIĆ z dwóch stron emoji

NI JAK KTOŚ SIĘ NIE MYJE TO NAWET Z CZTERECH

Z tego co się orientuję to tam była już oczyszczalnia. Teraz ja tylko ulepszają

Grunt to właściwie trwonić kasę. Widocznie nowa władza chce się odbić od dna na smierdzacym biznesie. Trzymamy kciuki

to ci z Zawad będą się cieszyć

JAK JEST OCZYSZCZALNIA ZROBIONA OKI.TO NIC NIE CZUĆ.ŻE SPIERDOLO...A W BEŁCHATOWIE TO KAŻDY POWIE.POD BLOKIEM CI ZROBIĄ I NIE BĘDZIE CZUĆ.TROSZECZKE ROZEZNANIA A PÓZNIEJI KOMENTARZ.

To pinindze gmina mo?

żeby tylko nie pojawiła się "przyjemna" bryza

Beda teraz dwa zrodla odoru. Binkow i Zawady

NA ZAWADACH NIC NIE ,,RYPAŁO''TO ALBO OCZYSZCZALNIA DO REMONTU ALBO NA BINKOWIE TRZEBA SIĘ MYĆ A NIE ,,WALI'' TO OD .EMNIE NIE CZUĆ

ALE BĘDZIE ....

Jacy ludzie taki zapach emoji

dodaj komentarz
Czytaj także