Rejestracja i logowanie

W Ruścu spore wyborcze zaskoczenie! Zobacz jak głosowali mieszkańcy pozostałych gmin

Wydarzenia 05-11-2018 Autor: magjas Foto: Facebook/Damian Szczytowski
184
W Ruścu spore wyborcze zaskoczenie! Zobacz jak głosowali mieszkańcy pozostałych gmin

Wyborczy wieczór w powiecie bełchatowskim przyniósł sporo emocji i...niespodzianek. Z nieoficjalnych jeszcze wyników wiemy, że Kamil Ładziak żegna się z urzędem wójta, przejmuje go Konrad Koc. Przegrywa także dotychczasowy wójt Ruśca. Dariusz Woźniak po szesnastu latach odda władze w gminie 35-letniemu Damianowi Szczytowskiemu.

To - obok gminy Bełchatów - chyba największa wyborcza niespodzianka. Dariusz Woźniak, który rządził od czterech kadencji w Ruścu przegrał niespełna dwustoma głosami. Na 35-letniego Damiana Szcztowskiego – według nieoficjalnych danych – zagłosowało 1 775 wyborców. Dariusz Woźniak zdobył poparcie 1 596 mieszkańców.

 

II tura wyborów jest tez przegrana dla Bożeny Zielińskiej, dotychczasowej wójt gminy Drużbice. Piastująca funkcję wójta gminy Drużbice przegrała z Tomaszem Głowackim stosunkiem zaledwie 93 głosów.

Nieoficjalne wiemy też, że w gminie Kleszczów nadal funkcję wójta będzie pełnił Sławomir Chojnowski.

Szczegółowe dane poznamy zapewne jutro, kiedy PKW oficjalnie ogłosi wyniki II tury.

komentarze (184)
Dodaj komentarz

Gmina Rusiec cierpi i bedzie cierpiała przez urażone ambicje i chęć zemsty dwóch byłych włodarzy W i M. Ludzie odetnijcie te dwa "elementy" od polityki i władzy a w gminie rusiec bedzie spokój, nie bedzie podziałów. Liczy się dobro Nas wszystkich a nie tych dwóch typków mających parcie na władzę. Czy przez ich prywatną wojenkę mamy wszyscy cierpieć ? 

W innych gminach już opadły emocje po wyborach a w gminie Rusiec karuzela rozkręca się na nowo. Czy my zawsze musimy być w centrum zainteresowania ? Jestem głęboko zniesmaczony tym co obserwuję. Dotyczy to zarówno zachowania starych jak i tego co wygadują ludzie kręcocy się wokół nowych . Ludzie opanujcie się !!!

Wiechu nie płacz kiedy odjedziesz!

Taki apel. Prosze wszystkich wyborców i sympatyków p.Darka oraz osób neutralnych o zaprzestanie komentowania. Pokażcie swoją klasę. Niech te wszystkie rodziny M. M. S. N. K. Itp. snuja, knują, niech sobie myślą ze są pseudo honorowa elita rusiecka. Przyjdzie czas przyjdzie rozliczenie.

jak możesz gratulować Damianowi jak to pionek na szachownicy do posuwania. A po wypowiedziach widać z jaką kulturą ma swoich wyborców

Boże !!! słyszysz i widzisz a nie grzmisz. Ludzie opanujcie się. Rusiec, Wola,Dabrówki i pozostałe wsie naszej gminy. Wszyscy jesteśmy jednakowi i równi. Jesteśmy jedną Gminą !!! Nie zachowujcie się tak jak Was do tej pory uczono i traktowano. Nie pozwólmy wszcyscy razem, by znów parę osób zarządzających w naszej gminie czy to Wójt czy dyrektorzy szkół traktowali Nas jak bandę głupków a instytucje jak prywatne folwarki. Pozdrawiam Was .

Nie produkuj sie. Jestem takiego samego zdania jak ty ale tutaj są ludzie, którzy i tak beda walic dislike xd najlepiej tu nie wchodzic i ich olac.

Wreszcie będzie przepięknie , wreszcie będzie NORMALNIE ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Widzę woloki same sobie wymyślają tematy a potem na nie odpowiadają XDDD oj narodzie narodzie...

To słwonictwo to naprawdę żenada Chyba się już naprawdę obudziliście

Jak myślicie popłynie woda w 2019 w rzece

Tak i to nawet słona

Jak będzie powódź....

Inteligencją nie grzeszycie... równie dobrze, ktoś od pana Wozniaka może tu pluć na niego jak i odwrotnie na pana Szczytowskiego żeby specjalnie negatywne emocje pobudzać a wy łykacie to jak pelikany.. dlatego zachęcam Was do dialogu w świecie realnym. Pozdrawiam

Jak inteligencją nie grzeszymy to po co prostujesz??? Jednocześnie zbliżając NAM. ...

Jednocześnie UBLIŻAJĄC nam

Z****, debile, dupowłazy, idoici, itp ... ! Słownictwo nowj władzy i jego ludzi! Szok! Woźniak i jego ludzie przy Was to jest poziom.

Nie ma to jak zmiana ip i dislikowanie XDDD dupowłazy Woźniaka, osiagneliscie najwyzszy poziom w byciu debilem XD i możecie tu dac milion dislike... rzeczywistość jest inna.

nowy wojt powinien probowac dogadac sie z radnymi- ciezki temat dla niego teraz emoji

Właśnie próbować sie dogadac zamiast obrazac! Kim jest wójt bez swoich radnych?# myśleć co pisacac bo radni juz Was maja dosc po tych wulgaryzmach

A gdzie Damian kogokolwiek obraził? Chyba ktoś za mocno bierze na poważnie anonimowe komentarze pisane przez różnych ludzi. I mowie o obu stronach. Poza internetem istnieje jeszcze życie i rozmowy, dziwne że na ulicach siedzicie cicho i jesteście takimi tchórzami, że nie potraficie tego wszystkiego powiedzieć. Poza paroma osobami które wiadomo co maja w głowach i już przy kampanii się z tym nie kryli. Miłego dnia emoji)

Ponad 150 komentarzy, w których pełno nienawiści... tylko na to Was stać? Mamy demokrację i większość wybrała więc skończcie z tymi dogryzaniami bo to niesmaczne. Ze swojej strony życzę Damianowi samych sukcesów bo wiem, że to dobry facet.

Jak ktoś przez 16 lat na kogoś bluzgał tanich się nie dziwi, ze teraz sam obrywa.

Jak ktoś przez 16 lat kradł i zadłużał gmine to niech się nie dziwi. Damian ma czystą kartę. Ocenisz go po 5 latach.

Zmiany są dobre. W większości wychodzą na dobre, ale żeby się o tym przekonać zawsze potrzeba czasu. A teraz jest na to duża, długo wyczekiwana szansa -"...Nic nie może przecież wiecznie trwać" jak napisał któryś z komentujących. To naturalne że niektorzy się ich boją. Ot, część nas na te zmiany czekała, a część przyzwyczajona była do obecnej rzewistysci nie czując potrzeby jej zmiany. Dla jeszcze innych to kwestia mieć, bądź być. Choć to ich własna, świadoma, wcześniej wybrana droga. "Strach" nie istniałby przecież bez powodu do niego. Podziały zostawił bym jednak politykom. My jesteśmy społecznością. Ku zmianom "Idź dokąd poszli tamci do ciemnego kresu po złote runo nicości twoją ostatnią nagrodę idź wyprostowany wśród tych co na kolanach wśród odwróconych plecami i obalonych w proch ocalałeś nie po to aby żyć masz mało czasu trzeba dać świadectwo bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy a Gniew twój bezsilny niech będzie jak morze ilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitych niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda dla szpiclów katów tchórzy – oni wygrają pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę a kornik napisze twój uładzony życiorys i nie przebaczaj zaiste nie w twojej mocy przebaczać w imieniu tych których zdradzono o świcie strzeż się jednak dumy niepotrzebnej oglądaj w lustrze swą błazeńską twarz powtarzaj: zostałem powołany – czyż nie było lepszych strzeż się oschłości serca kochaj źródło zaranne ptaka o nieznanym imieniu dąb zimowy światło na murze splendor nieba one nie potrzebują twego ciepłego oddechu są po to aby mówić: nikt cię nie pocieszy czuwaj – kiedy światło na górach daje znak – wstań i idź dopóki krew obraca w piersi twoją ciemną gwiazdę powtarzaj stare zaklęcia ludzkości bajki i legendy bo tak zdobędziesz dobro którego nie zdobędziesz powtarzaj wielkie słowa powtarzaj je z uporem jak ci co szli przez pustynię i ginęli w piasku a nagrodzą cię za to tym co mają pod ręką chłostą śmiechu zabójstwem na śmietniku idź bo tylko tak będziesz przyjęty do grona zimnych czaszek do grona twoich przodków: Gilgamesza Hektora Rolanda obrońców królestwa bez kresu i miasta popiołów Bądź wierny Idź"

Ktoś chyba jeszcze świętuje wygrana. „kopiuj wklej”. Słabe.

Nie rozumie jednego czym tu się chwalić jak gmina nasza jest na - 5 milionów zadłużoną z czego tu coś zrobić Szczerców to ma dochody to może sobie pozwolić my nigdy nie będziemy jak Szczerców nawet boiska nie mamy tylko kartoflisko

5 ?? a nie 8,5 coś słychać było o zwrocie nie słusznie naliczonego podatku będzie z 10

Tutaj rola Wójta ma pozyskać pieniądze! Zamiast mowic.ze.jest dług! Chyba wkedzial.na.co.ske.pisze.. Działanie!

Ale bagno,piekielko

Lubie gminę

ten Darek hahaha

Ludzie ! Jestescie pierd olnięci. Już go rozliczcie pół mózgi. Jutro najlepiej! Minie 5 lat to wtedy te mordy otwierające plujace jadem. Wstydzcie sie buraki anonimowe. I sory za uniesienie ale juz **** a czytac się tego nie da. Dobranoc

Na rozliczanie przyjdzie czas. Teraz się martwimy tylko o te czuprynki....

Jestes zjeb ny. Tyle w temacie. Szkoda czasu na Ciebie bo nie reprezentujesz sobą nic. Cebulak. Nara

Spoko bawcie się dobrze w tej gminie. Żeby wam tylko te wysoko uniesione czuprynki w futrynie się mieściły. Zobaczymy co zrobicie i jak się będziecie tłumaczyć z tego co nie zrobicie.

Wez sie **** w czajnik i wyp**** .

Wychodzę z założenia, że Damian naprawdę musiałby się postarać żeby było tak beznadziejnie jak dotychczas. Macie wszyscy tak zamydlone oczy, że to jest szok! Czy Wy naprawdę nie rozumiecie, że ten człowiek robił na każdym kroku przekręty dla swojej korzyści, nigdy naszej. Oczywiście nie sam. To wszystko wyjdzie na światło dzienne, jeszcze troszkę, tylko rzecz jasna Wy i tak powiecie, że deszcz pada jak on Wam pluje w twarz. Szok, szok i niedowierzanie co on wam z głowami zrobił.

chyba nie pamiętasz jaka gmina była 16 lat temu ... potrzebujecie czarno na białym co było - a jak jest ...

Ależ pamietam. I absolutnie do tych czasów nie chce wracac. A 16 lat temu tez były inne możliwości niż teraz, o tym nie wspomnę. Wiec skończcie wracac do tych odległych czasów, to przeszłość. Woźniak się nie popisał jeśli chodzi o inwestycje, nie mowie ze nie zrobił nic, ale ON BYŁ NA STANOWISKU LAT 16!!! nie 4, nie 8, TYLKO 16!! i czy naprawdę przez te lata większość rzeczy ktorymi może się pochwalić to manipulacje, przekręty, skłócanie się z ważnymi organami, regularne oszustwa, zastraszanie, knucie ze swoimi paziami, pojedyncze remonty i te swoj zlot motocyklowy raz do roku? A na koniec wyjmowanie z bram ulotek kontrkandydata? Chyba takich akcji jak teraz i takich popisów 16 lat temu nie było. emoji Wiec zapomnijmy o tych i tamtych rządach, odetnijmy się gruba kreska i trzymajmy kciuki za Damiana. Bo tu chodzi o nas wszystkich.

A wiesz coś na.temat inwestycji w gminie w przeciągu 16 lat? Albo na temat pozyskanych finansów? Oceniacie na podstawie osoby wójta a nie tego co zostało zrobione. O Narodzie!

Audyt będzie, więc wszyscy będą wiedzieć o tych jego wielkich inwestycjach, nie martw się emoji)))

"nos expectare et videre"

Jest zasada - mów tylko wtedy, gdy twoje słowa są głębsze i mądrzejsze niż twoje milczenie. Pozdrawiam wszystkich, którzy szybciej piszą niż myślą

,, Aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych" !!! Zatem zjednoczmy się wszyscy i działajmy wspólnie!

Ktoś kiedyś powiedział "Gdy mało się wie, wierzy się w różne rzeczy". W młodych siła! Wola i Rusiec to siła! Będzie dobrze.

A, do Woli nie ma co mieć pretensji i wyzywać, bo duża część Dąbrowy, Jastrzębic i innych mieszkańców dała jeszcze wiekszy popis jeśli chodzi o usługi dla byłego Pana Wójta za naprawdę prymitywne rzeczy. I Wola na pewno nie będzie miała gorzej, niż inne wioski, bo powtarzam: Damian, to nie osoba pokroju p.Woźniaka, która ma wybrańców. Na pewno tak nie będzie. Tylko niech się ludzie za wcześnie nie zniechęcą. Zweryfikujemy. Miłego wieczoru wszystkim

A szkoda gadać o niektórych radnych z tych wiosek. Dopisywanie ludzi i dowozenie pod względem ich stanu zdrowia fizycznego czy psychicznego to paragraf. Mam nadzieję że wam też się dobiera do **** panie C i panie K.

Czekamy cierpliwie. Ale wątpliwości są. Może nie do samego pana Szczytowskiego, ale jego "przyjaciół".

Przynajmniej wychodzą z inicjatywami a nie siedzą na czterech literach i komentują anonimowo. Dziękuję skonczylem.

Maja w tym swoj interes.

Może jedynie taki, żeby w końcu skończyć z układami. I tak, to jest JEDEN WSPÓLNY INTERES TYCH „PRZYJACIÓŁ”. Nie mierz innych swoją miara, człowieku. Ale jak to się mówi.. Szkoda strzępić ryja emoji

Osobisty interes.... dluuugo czekali ale się doczekali.

Racja, te 1777 osób dłuuuugo czekało, ale się doczekało. ❤️ Koniec z przekupstwem, łapówkami. A aż żal patrzeć na te komentarze, cała kampania przebiegła sprawiedliwie i sprawiedliwie Damian zyskał wyborców, co dało mu wygraną. Jeżeli masz opinie o jakiś osobistych interesach, to bardzo proszę uswiadom, bo jak dla mnie to po prostu przywykłeś/przywykłaś do obecnych rządów. Może z czasem zobaczysz, że można żyć w trochę innym swiecie. Pozdrawiam emoji

Już zylismy za rzdow niedoswiadczonych wojtow, Pamiętamy! Czekamy co pokarze Nowa Młodzież! Duzej siły przy uzyskiwaniu finansów! Czekamy na inwestycje! Wójt ma działać. Powodzenia! Wiele placówek czeka na Wasze wsparcie. Czekamy by ocenić! Tak jak oceniano nas! Liczas sie inwestycje, rozwoj, nie intrygi typu: gazetki pana damiana.

Gazetka p. Damiana to intryga? Ludzie, co wy macie w tych głowach? W gazetce sama prawda, a mistrzem intryg i oszustw był Wasz były wódz o czym zresztą sam tekst mówi. Ciemnota jednak. Ciemnota. Ale was urobił

w gazetce nie pisał o sobie, tylko o kimś / co to za kampania? ( jak Pan Kaczyński ... ) czekam na gospodarność nowego wójta ... czekamy cierplwie

Wystarczyło iść na spotkanie a nie teraz ból du py pokazywać. Za 5 lat go bedziemy rozliczać

Program wyborczy był w oddzielnych ulotkach. Jak dodał wpis graficzny w poście z odpowiedziami na pytania które były w anonimowych komentarzach i pisał o sobie, to pretensje że o sobie. Ech. Śmiech

Jedyny żal jaki mam to te wycieczki darmowe. Czemu nie jeździły osoby, których na prawdę nie stać. Żeby coś zobaczyli, zaznali czegoś o czym mogliby tylko pomarzyć! I o to mam żal! Oczywiście nie do samej Woli bo i z Rusca jest pare takich osób.

Od rodziny Studzińskich i Miksów, to proszę z daleka, bo to że stoją murem za Damianem (POWTARZAM: DAMIANEM, nie Majchrzakiem) to nie znaczy że etaty nie wiadomo gdzie dostaną, bo każde z nich ma swoją pracę i przede wszystkim się szanują. Specjalistą w odbieraniu, obsadzaniu etatów był Pan Woźniak. Poza tym, jako jedni z nielicznych przez tyle lat nie pochylali się nad obecnym Wójtem tak jak większość. A MOGLI, bo choćby niektórzy pracownicy Gminy zmieniają od lat poglądy w zależności kto siedzi na stołku. Damian nie jest złośliwym człowiekiem, który teraz będzie przebierał w wioskach „gdzie zrobić a gdzie nie, bo niski wynik tu był”. LUDZIE! Ogarnijcie się emoji Damian nie jest żadnym pionkiem, ma swój rozum, swoje poglądy, glowe na karku. To, że działają w kupie, to bardzo dobrze, bo zawiązała się fajna grupka młodych ludzi z Ruśca i okolic. Oby nie pogubił się wśród tych wszystkich dwulicowych osób, które przed wyborami bały się wchodzić w jakiekolwiek rozmowy BO PRACA, BO JAK KTOŚ ZOBACZY, bo to, bo tamto. Śmieszne i przykre. Teraz nagle wszyscy opowiadają jak to głosowali na Damiana. Ech. Ludzie oszaleli. Wazelina dopasowana do aktualnych rządów. Wstydźcie się ludzie. I skończcie żyć tymi wyborami, bo już po. Teraz trzeba życzyć Nowemu powodzenia, bo tu chyba chodzi o dobro ogółu, a nie pojedynczych jednostek. Jeszcze nawet dobrze Woźniak się nie spakował, a Wy już wiecie ze będzie tragicznie. Ocenimy za 5 lat, albo nawet wcześniej czas to zweryfikuje. I nie rzucajcie nazwiskami, powtarzam kolejny raz, bo „MIKSY I STUDZIŃSKIE” przynajmniej nie są sprzedawczykami, którzy za worek ziemniaków, darmową wycieczkę, obniżone podatki, czy paczke makaronu pójdą oddać głos. Żenada. emoji Pozdrawiam i polecam co niektórym w końcu ochłonąć.

I za jabłko emoji))

Oczywiście. Jestem za że z daleka. A kim niby są te M......., sriksy czy jak ich tam zwał. Pan Damian ma swój rozum i wcześniej czy później odsunie ich od siebie. Pan Damian potrzebuje ludzi do ciężkiej pracy a czy oni akurat są do tego stworzeni. Szczerze wątpię

Ci wyżej wymieni to kto?

Ale totalne mistrzostwo to osiągneli w opluwaniu kogoś i wybielaniu siebie......

Z czego młodziez ma się wybielac ? Z podatków ktore płacili przez tyle lat ? Z tego że mimo szantazow wlodarza mieli godność i honor by się mu przeciwstawić? Horror w gminie się skończył pokażcie młodzi że warto było!

Wybielanie z czego? Argument

"Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca" Może będzie lepiej może gorzej - czas pokaże. Wzajemnie opluwanie się pogłębia tylko nienawiść jednych do drugich a przecie wszyscy jesteście mieszkańcami tej samej gminy.

Anonimowo wyszczekani. Poleciec ktoś na pewno poleci bo w gminie pieniądze są marnotrawione. Niestety p. Wodzu przegral i musicie sie z tym pogodzić to ze bedzie chcial miec swoich ludzi to raczej zrozumiale i nie wiem co Was tuta j dziwi? Ważne by zaczęły się różnego rodzaju inwestycje z dotacji. A pracownicy Wojta W. Raczej wiedzą z czym wiąże sie taka praca

Mieliście łączyć a nie dzielić. Już zapomnieliście o obietnicach. Działajcie tak dalej to za chwilę znów będą cieszyć się zwolennicy Pana W. Dobro ponad wszystko tylko szkoda ze 2 dni po wyborach już nie gminy.

Mam do Ciebie jedno zasadnicze pytanie. Wezmę tutaj jako przykład Gminny Ośrodek Kultury w Ruścu. Pracuje tam 5-6 osób i każdego trzeba opłacić a spokojnie robotę tą mogą wykonac max 3 osoby. Dla Ciebie nie jest to chore, że jeden tyra a drugi siedzi dzień za dniem i dostaje kase ? Halo. Zmiany są potrzebne! Za te pieniądze też mozna kupic chociażby coś do szkół. A człowiek, który chce cos zrobic musi byc stanowczy i oszczędzać na wszystkim. I nie wierze, ze tutaj sie nie zgodzimy.

Właściwie to nastąpiła naturalna zmiana pokoleniowa - nie tylko w Gminie Rusiec. Może i dobrze - nowego wójta ocenię po czynach. Straszny jad jest tu kierowany w stronę wyborców D.Woźniaka a w szczególności w stronę mieszkańców Woli. Zapominacie chyba, że zwycięski kandydat dostał 52.79% głosów, a to po pierwsze nie jest jakiś nokaut, a po drugie Woźniak dostał 1589 głosów, a we Woli mieszka niecałe 350 osób, więc to nie tylko my przez 16 lat głosowaliśmy za. Nie wiem po co ten jad, to tylko wybory - jeden wygrał drugi przegrał, a niektórzy zapędzają się w komentarzach jakby jeszcze wieczór wyborczy szumiał w głowie

Jak dla mnie ogromny nokaut bo 1700 osób nie poszło by oddać głosu na kogoś nowego i świeżego jak Damian. 1700 ludzi postanowiło że chce czegoś nowego niż prezentował pan Woźniak a wiekszosc oddawala na niego głosu że strachu w porach albo o pracę albo talony na węgiel(gminny) bądź paczki. O czym my dyskutujemy dajmy się wykazać nowemu zarządowi. Powodzenia!

Bardzo zdrowy głos rozsądku. Dajmy szansę ale bądźmy czujni i patrzmy na ręce. Nie dopuśćmy do tego co działo się przez ostatnie lata. Układy, przetargi, kupczenie miejscami pracy bo nie można w 95 % nazwać ich stanowiskami. Nie siedźmy biernie, w przypadku gdy rządzenie zacznie się od wprowadzania swoich, złamany zostanie jeden z punktów wyborczych ze nikogo nie zwolnią. Jeżeli nie zwolnią to po wprowadzeniu swoich doprowadzą do rozrostu administracji ( armia urzędników też była poruszana podczas spotkań). Czyżby już na starcie zapędzili się w kozi róg ? Czekajmy na realizację pozostałych obietnic: obniżenie zadłużenia,przedszkole, żłobek, kanalizacja, wymiana rur,budowa tanich chodników ( może ulica dąbrowskiego się doczeka ). Dajmy im szansę, ale nie bądźmy już tak naiwni jak kiedyś. Gmina Rusiec nie może pozwolić sobie na stagnację, gdyż w takim wypadku za 5 lat bedziemy już na ostatnim miejscu rankingu gmin. Wiem zaraz ktoś napisze, że gmina zadłużona ale tak chwaliliście się poparciem z góry że to chyba nie problem. Ościenne gminy 4 lata temu też były zadłużone i jakoś się rozwijały. Także życzę powodzenia oby nam wszystkim żyło się lepiej. W przypadku gdy jednak okaże się że to jednak nie tak pięknie jak było malowane podczas kampanii weźmy sprawy w swoje ręce i nie bójmy użyć się narzędzia jakim jest referendum odwoławcze. Przewaga zwycięzców nie jest taka duża a za dwa lata jak nie będą realizować programu flustracja ludzi zacznie narastać. Bądźmy cierpliwi i mimo wszystko dajmy szansę.

Tylko ze Wola zawsze niszczyla Rusiec.

Wola jakoś tego nie pokazała bo nie stanęła tak mocno za kandydatem jak Rusiec. Ale mniejsza. Dajcie coś pokazać chłopakowi może faktycznie dla całej gminy okaże się być lepszym wlodarzem niż Woźniak i udowodni że można coś tu podziałać za pieniądze rozsądnie wydane a nie na ostatnią chwilę przed wyborami jak Woźniak. Jednoczmy się!

haha Wola niszczyła Rusiec w jaki sposób ? emoji

psychicznie ...

Ludzie z Woli sracy, Ludzie z Ruśca nijacy. W sumie się nie dziwie skoro od zawsze was szczują na siebie . Przez 16 lat pluli na Woźniaka to teraz będą sami opluwani. Oni się opluja, wymienia stołkami a ty mieszkańcu masz trochę kabaretu. Dziwi mnie tylko to ciśnienie na stołki w gminie. Przecież w życiu są o wiele większe możliwości. Ale cóż dla niektórych to są szczyty.

Zgadzam się niech każdy robi to co potrafi najlepiej, jeżeli ma to wpływ na lepsze życie dla mieszkańców na powstawanie nowych miejsc pracy na rozwijanie rolnictwa i coraz większej liczby mieszkańców Gminy Rusiec a będzie nam się żyło znacznie lepiej. Nie bądźmy dla siebie zawistni bo za kilka lat nic z Gminy Rusiec nie zostanie. Nowe miejsca pracy, stwórzmy warunki dla przedsiębiorców Gmina Powinna posiadać swoje "uzbrojone" działki w media na kształt Kleszczowa razem damy rade emoji Trzymam kciuki emoji

proszę Cię ciepła posadka w gminie Państwowa robota mały wysiłek intelektualny zero presji na wyniki 16 po robocie żyć nie umierać...ale tak dla niektórych to są szczyty z tym , że na chwile zmiana władzy i nie ma posadki no cóż...

kawę trzeba potrafić parzyć dobrą...

jaka straszna zazdrość i zawiść przemawia przez ludzi....jak to bardzo "Rujscoków" kole w oczy wszystko...ok ale skoro jestescie tacy madrzy to ja się pytam jak to się stało , że Woźniak panował 16 lat kto na niego głosował ??? no kto ?? bo przecież głosami z samej Woli by nie przeszedł proste teraz dopiero to wszystko widzicie ?? a Pan Damian do ktorego osobiscie nie mam nic to niestety pionek wystawiony wiadomo przez kogo....

No slucham przez kogo ?

za oczywiste by o tym pisać ...

przedsiębiorce ?

Ludzie z Woli po przegranych wyborach wójta "małego człowieczeka " pokazują kim są i jakimi ludźmi kierował pan ex wójt. Szkoda mi was tylko , że na prawdę do końca zastraszenie,obawa o stanowiska pracy czy też strach nie pozwoliło wam wybrać mądrej decyzji. Mam nadzieję, że szybko nowy wójt pokaże wam.jak bardzo myliliscie się co do niego. Pozdrawiam i apeluje o spokój anonimowych gladiatorow.

Wcześniej były głosy oddawane na Woźniaka bo po prostu nie było wystarczająco dobrego kandydata teraz był i lepszy wygrał !

Jedyne co Wam zostalo to popierd**** sobie anonimowo bo nawet na fb nie mieliście odwagi a tym bardziej argumentów xdd piszcie piszcie. Gmina się obudziła i tej sily juz nie powstrzymacie.

Mieliśmy odwagę ale jak nie potrafiliście odpowiedzieć czy też zdaliście sobie sprawę że jednak nie przysporzy to głosów to kasowaliście posty . Ciekawe jak to bedzie z Waszymi obietnicami wyborczymi ? Też je będziecie kasować ? 

Jaki post był niby usunięty? emoji Nie było co usuwać bo oprócz Pani, która była pewna wygranej swojego boga i piszącej trzy po trzy nie było nic. No i może jeszcze jakieś pojedyncze głupoty o banku żywności. Ludzie są tak ciemni ze naprawdę myśleli, ze wójt im to zapewnia bo jest wspaniałomyślny i dobroduszny. Zapewniał, owszem ale tym którym nie powinien. A bank żywności to odgórna inicjatywa. Ale do niektórych w dalszym ciągu to nie dociera emoji To byłby dobry materiał na ksiazke, Pan Woźniak będzie miał teraz mnóstwo wolnego czasu więc ta książka faktycznie byłaby trafionym pomysłem. „Jak urobić ludzi”, albo „Bezbłędnie opanowana manipulacja w pigułce”. Panie Woźniak, do dzieła

Masz bardzo krótką i wybiórczą pamięć emoji . Ale to nic. Byłeś potrzebny tylko do ujadania przedwyborczego . Ha ha i na tym Twoja rola, Twój sen i marzenia się kończą

Zawsze mnie wzrusza ta powyborcza radość a po kilku latach zamiast "wiwat zwycięzcy" to "precz złodzieje"

Większość dała szanse nowej osobie wiec za 5 lat go rozliczymy i skończcie juz te głupie gadanie..

Jak czytam ten wasz ból dupska to aż mi sie śmiać chce. Ojojoj ola boga... mieliscie duzo czasu.. pokazaliscie dno dna. Wycieczkk dla dupowłazów, dary dla ludzi, ktorzy mają kase, przetargi wiadomo kto wygrywal a potem sie chwali po pijaku ze ma miliony na koncie. Swoją drogą musialbys chyba cale woj. w ten swoj chu*** węgiel zaopatrywac. Wiatraki na dzialce córki, nepotyzm, poniżanie ludzi, tak! To jak potrafil p.Dariusz z sąsiadem odzywac sie do ludzi i uwazac sie za Bogów - pozostawiam do komentowania dla ludzi, ktorzy tego doswiadczyli. Uklady i ukladziki typu obnizanie podatku komus za cos. Fair ? Chyba nie. Klamstwa i wiele innych..... moge tak pisac i pisac. Jestescie straszni i wstydze sie, ze tacy ludzie uczestniczący w tych jego rozgrywkach przyzwalali na to... a gdy tylko nastało nowe pier**** glupoty. Nie pozdrawiam

Problem jest tego typu, że to było i będzie tylko różnica jest taka kto na tym skorzysta emoji Poczekajmy 2 lata i się okaże emoji

Ależ boli xdd osmieszacie sie, na prawde. Spadam stąd. A co do wójta to się jeszcze przekonasz jaki jest Damian. Gmina narodziła sie na nowo

Mnie to nie boli lubię coś nowego emoji Damiana znam tylko na cześć i muszę poznać i się przekonać emoji

Ludzie opamiętajcie się! Zazdrość was zżera że Damian wygrał i ze miksy i studzinskie... na Boga ludzie młodzi się zaangażowali całym sobą żeby obalić rusiecka komune a wy szczekacie. Przejrzyjcie na oczy i pomyślcie dwa albo i nawet 3 razy co piszecie bo pan Dariusz W. już wam dupki nie uratuje bo to jego koniec.

Byłam w pizzeri wczoraj. Jak popatrzyłam kto się kręci wokół Pana Damiana to jestem załamana. Niektóre z tych osób jeszcze chwilę temu dałyby się pokroić za Woźniaka. Panie Damianie proszę mieć oczy szeroko otwarte . Powodzenia

Stado sępów już obsiadło zwycięzcę i patrzy coś uskubać dla siebie

Wybraliście Damiana a w gratisie dostaniecie Niteckiego i Majchrzaka. Tylko jeszcze nie wiadomo który będzie wicewójtem a który sekretarzem

Chodzą słuchy że były ujtM bardzo garnie się do władzy . A tak się zapierał ha ha ha . U niego słowo droższe piniędzy ....

i tu jest prawda

Dokładnie tak jest, podobno już dzisiaj jak te szczury majchrzak z niteckim po urzędzie gminy grasowali. No to się będzie działo....

Pamiętajcie !! ze gdyby nie poparcie Niteckiego ,,to dzisiaj to my byśmy byli w czarnej d,,,,,,

Nigdzie nie grasowali. Nie wiesz to nie pisz bo sie ośmieszasz.

Woźniak nie przeszedł to ból **** się zaczął? Zapytam co takiego Woźniak zrobił przez tyle lat że nie możecie się pogodzić z jego odejściem? Daj mu nie więcej niż 2 lata życia alkoholik,kretacz i maniuplator ludzi. Myślał że bezkarnie będzie może sterować ludźmi jak marionetkami a tu bach spadło i przygwozdzilo. Narodzie woli jeszcze będziecie biegać za damianem i włazic bez wazeliny. Ale Damian nie jest taki on i tak wam pomoże bo o to walczył żeby była równość! Koniec z dzielniem ludzi na kategorie !!! Brawo młodzież pokazaliście klasę!

on ma gminę rozwijać, a nie okazywać swoje dobro ... obyś Ty żył długo i spokojnie ... taki komentaarz naprawdę pokazuje dobroć Waszą ... niestety nasza porażka, ale może nie potrwa za długo

Narodzie Ruśca jeszcze nie wiecie co wybraliście czasy majchrzaka pewnie jeszcze pamiętacie do tego bonus w postaci niteckiego (w garniaku z teczką w ręce urodzonego) . Teraz naród Woli siada i się przyglada na poczynania tego zacnego rządnego władzy i prestiżu duetu (bo Damian nie wie z kim się zadał)...

Naród Woli glupoty pierd*** tyle w temacie. Masz pytania to zapraszamy na fb chociaz. Snujesz popaprane intrygi a gowno wiesz co . NITECKI powiedział po ogloszeniu wynikow. A jak sie nic nie wie to sie nie wypowiada albo pyta. Zapraszamy na grupe Rusiec.. jak masz jaja to napisz

A co zrobił Woźniak u was woli że taki zachwyt

Tyle ile nikt do.tej.pory!

Trzeba jednak uczciwie przyznać, że zrobił dosyć dużo we Woli. Położył kilometry asfaltu, zrobił chodniki, wyremontował szkołę, przedszkole i dom kultury, uporządkował stadion, zrobił dwa parki z placami zabaw. Tyle, że żeby widzieć różnicę trzeba pamiętać jak to wyglądało wcześniej, a ja akurat pamiętam. Pamiętam totalnie zabiedzoną szkołę, ruinę w domu kultury, drogi jak na polu, pozarywane chodniki pamiętające Gierka, wchodzenie na stadion dziurą w płocie, a nawet kocie łby przed kościołem zamiast asfaltu. I to nie jest jakiś zachwyt, tylko uważam że trzeba do sprawy podejść uczciwie - bo jednak jakieś zasługi ma i przez te 16 lat nie zajmował się tylko braniem pensji

Jeszcze tylko Miksy ,Studzinskie itp. uzupełnia wakaty i mamy powrót do przeszłości! Kwestia czy Damian się połapie i nie da się wciągnąć w te układziki.

A czy Pan O.....cki też bedzie transferowany do UG z P.......lu ? Chodzą takie słuchy .... pchają się wszyscy do rządzenia

Chyba muszę pomóc rozwiązać rebus. Brakujące litery nazwiska to : cho, a firmy : amapo. Ciekawe czym się będzie zajmował ? ??

Widzę że anonimowość (pozorna) uderza co niektórym do głowy. Bardzo proszę nie wycierać sobie gęby naszymi nazwiskami. 16 lat temu mieliśmy po 15 lat więc gdzie mamy wrócić? Do gimnazjum? Zlikwidowano je więc nie wrócimy. Proszę studzić emocje bo jeszcze grzeją.

Powiem Ci tak. Nie wiem czy wiesz ale anonimowy nie jesteś. A oczernianie osoby niepublucznej jest karalne. Więc pilnuj sie troszke

Jeżeli chcesz doszukać się obrażania to radzę poczytać posty swoich ziomków. Stwierdzenie ze ktoś uzupełni wakat nie jest obraza, no chyba, ze ktoś ma naprawdę wysokie ambicje to rzeczywiście można taka posada w gminie kogoś obrazić.

No i jeszcze dla braci Kamieniaków pochodzących z Dąbrowy Rusieckiej jakieś stanowiska dyrektorskie. Tylko że jest ich tylu ze może stołków braknąć

Dary sie skonczyly ze tak morde otwierasz ? Zadzwon niech dowioza pajacu

Zapraszam do pracy w Urzędzie Gminy Rusiec wynagrodzenie urzędników oraz Wójta zostanie obniżone do minimalnej krajowej. Urzędnicy są dla ludzi, wypełniają misję dla Państwa Polskiego i dla naszej społeczności dlatego powinni być dumni z tego, że są na takim stanowisku emoji

Ni pisz ze minimalna bo klopsiki wystraszysz. Hehe

Gratulacje Damian ✌️

jak możesz gratulować damianowi jak to pionek na szachownicy do posuwania

Pisze to tylko ten który Damiana nie zna i słucha tych pierdół na wsi. Skończcie już płakać

Do radnych P.Wozniaka. Czekamy az wam sie dobiora do du** emoji

Czekamy czekamy ! Xddd niech tylko audyt się skonczy. I Was rozliczymy

NEPOTYZM , NEPOTYZM, NEPOTYZM !!!!!!

kpkpkp[pppp

Czas pokaże co to będzie za wójt emoji jak będzie rządził gmina emoji fakt faktem chyba czas się zająć obsada w gminie, bo na chwile obecna siedzą dziewczyny bez matury emoji oczywiście wszystko po znajomosci załatwione

To teraz transfer dla wybranych z Pamapolu do UG emoji hehehe zawrotna kariera emoji

Wymyślił byś jakiś inny nick a nie GOPS. Kogo chcesz skłócić

można powiedzieć " KLOPSIKI DO GMINY! "

Powiedziałbym ze na odwrot. Z UG do Pamapolu. Pan Wozniak do eneryturki jeszcze kilka latek musi przerobić. W sam raz praca przy klopsach dla niego emoji

Wiatraki na niego pracuja On Już nie musi pracować może tylko pić, niech tylko uważa żeby się nie zapil bo szkoda chłopa może mi jeszcze prosiaki po sasiedzku kiedy wykastruje

Martw się o siebie.Pan Darek da sobie radę,nie musi pracować przy klopsach.Jest lekarzem.

Za lekarza to sie podaje,a dyplom jak i umiejętności wątpliwe.Popytaj ile krów zmarnował.Ja bym mu swojego chomika nie dał.a w pamapolu to bedzie miecho badal do ktorego ukraincy gruzlica charchaja

Porażka w wypowiedziach Czego my się doczekaliśmy, oby nasz Wójt kontrolował każdy.ruch, na szczęście mamy większość radnych, b... daj im sily!

Lekarzem odbytu woloki

o Woźniaka to bym się nie martwił, da se radę chłopina. Ale to Ci z Pamapolu się tak bardzo pchali emoji

Nakradl milionow to teraz je odda jak sie prokurator nim zajmie

Chciałoby się powiedziec Nareszcie! Brawo za mobilizację mieszkańców!

Kazdy ktory jeździł na takie wycieczki z P.Wozniakiem powinien sie wstydzic. Z tego co wiem zadna osoba ktora jezdzila byla w stanie sama wybrać sie na taka wycieczke. Zamiast oddac miejsce tym biednym, zeby cos w swoim życiu zobaczyli to wy jak te gnidy ostatnie sie zachowaliscie. Obiadki, napoje procentowe, zabawy, koncerty. Skończyło sie to raz na zawsze! Damian mam nadzieje ze Ciebie nie zje ten chory system i kazdego obywatela gminy Rusiec bedziesz traktował rowno. KONIEC Z UKLADZIKAMI! BRAWO RUSIEC !

Ludzie, którzy dają dislike w postach o wycieczkach są ostatnimi debilami. Wszyscy o tym wiedzą a Ci jeszcze ich będą bronić. Pluje na Was

Wozniak i do elity Wozniaka. No i jak tam ? Skoncza sie darmowe wycieczki i strumienie wodki. ZLODZIEJE razem z nim powinniscie siedziec. Okradaliscie nas wszystkich ale w koncu sie to skończyło. Sejonara hahahahahahahaha .

Oni siedzą zesrani. I mają się czego bac. Audyt zewnetrzny pokaże rzeczywistość. Obyscie poniesli konsekwencje za ustalanie przetargow i zawyzanie faktur! Tfu

Dariusz Woźniak przegrał, Damian Szczytowski wygrał - jak będzie wyglądała przyszłość gminy, to zależy od współpracy nowej Rady Gminy z wójtem Szczytowskim... Na pewno dużo spraw, było postrzeganych, że miały zabarwienie korupcyjne, przyszłość pokaże, jak było, czy te zarzuty się potwierdzą...? To zależeć będzie od chęci wyjaśnienia, przez wybranego wójta i współpracy z nowo wybraną radą gminy. Zwolennicy poprzedniego wójta, a jest ich większość, będą musieli zmienić swoje poglądy i poparcie do wielu spraw, gdyż ich wójt został odsunięty... Zmieni się zarządzanie gminą w sposób oby nowoczesny. Wybrany wójt będzie chciał współpracować ze wszystkimi - tak zapowiadał w kampanii wyborczej. Najpierw musi być zrobiony audyt, po którym będzie można, ocenić to, co było, coś sprawdzić, czegoś dociec... Zapowiadali w kampanii, że żłobek to priorytet... Najważniejsza powinna być - przejrzystość w podejmowaniu decyzji, oraz sposób powstawania i realizacja nowych projektów..., konsultacje społeczne w ważnych sprawach..., według zasady - nic bez Was, o Was...! Myślę, że gdy przyjadę, za jakiś czas do gminy - to będą odczuwalne zmiany...!

Polecam maść na ból **** woloki.

Ale jaką ??? Żóty krem z apteki ??? Stosowałeś ??? Pomaga ???

odezwał się rusiecki cep!

Czas teraz dla Rusca i wiosek ktore pokazaly ze chca zmiany. A wy ludziki z woli doswiadczycie teraz jak to jest byc omijanym i odpychanym.

Cep to Cie zrobil. Ciemnota .. glosy za ziemniaki i węgiel. Wstyd mi za Was. Nie pozdrawiam

I wegiel???

Jednak ziemniaczki były xdd ostatnie darmowe ziemniaczki wy sprzedawczyki

Chyba mobilizacja tych którym lewa wóde w pizzeri polewał

Wam lewał za nasze. I sie skonczylo. **** boli nie ?

Nikt nie będzie tęsknić za tym złodziejem, uwierz. Pora na jego rozliczenie. Damian gratuluje !

Ale Damian dopiero co wygrał a w gminie posady przyznane. Na wieluńskiej już głowy w Chmurach emoji Gratulacje dla nowego wójta ale koryto+ będzie słabym rozpoczęciem emoji

Jeszcze zatesknicie za Wozniakiem.. Wójt powinien być inteligentny, nie wiem czym kierowało się aż tyle osób glosujac na Szczytowskiego- chyba go nie znacie .. Żenada

Sklej pizde flecie

To flet ma pizde ???

utkaj bo kopa dostaniesz

Gościu 1700 głosów to nie 100 po prostu nasza gmina się obudziła! Dość przekrętow Pana Woźniaka i jego mafia! Wolny Rusiec!!

Widocznie nie przeczytał książki, która kosztowała 1200 zł "Jak wygrać następne wybory" autorstwa Dariusza Woźniaka. A może jedną kupił Pan Szczytowski, który teraz siedzi w zaciszu i zastanawia się czy nie wydać książki pt "Jak pokonać niezatapialnego na podstawie jego książki"

Nic nie może wiecznie trwać panie Wożniak !!!

Nic nie może trwać panie Wożniak

Mobilizacja młodych zrobiła swoje! Damian jeszcze raz gratuluję! Kocham Was Rusiec!

Gratuluję Damian i życzę samych sukcesów

Kleszczów nie rozumiem mieszkańców ?

Zrozumiałbyś gdybyś zobaczył co tu się działo u nas przed drugą turąemoji

Powiedz kleszczowianka czym Ci wójt zaimponowal należności nie swoją kultura osobistą bo to mu jest obce zapewne masz ciepły stołek w który pierdzisz od 4 lat i za nic kasę bierzesz.

Jestem z kleszczowa i wiem co się dzieje jak zesrani jesteście o wasze stołki i stołki waszych rodzin.Jeszcze parę lat temu kazi byście buty lizali a teraz zawrotna zmiana tylko co zrobicie jak kazia przejmie kiedyś rządy to wy**** was z hukiem a myślę że doczekamy tego.

LICZĘ NA ZAPROSZENIE NA TĄ GALĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DAMIAN BRAWO

Pizerman- LEPSZYM WÓJTEM NIŻ TEN POPRZEDNI . TY LOLA POCAŁUJ SIĘ W NOS.

Cyrk, cyrk, pizerman na wójta!!! Good luck!!!

Ktoś chyba nie wie czym/kim jest pizzerman Polecam doczytac emoji Damian to właściciel lokalu a w czym jest lepszy weterynarz ? Ten "pizzerman" chociaż z luzdzmi rozmawial zanim wystartował a nie do krowiej ****

Małe sprostowanie Damian Szczytowski 1777 głosów Dariusz Woźniak 1589 głosów

BRAWO bo moich teściów dobrych znajomych syn. Koniec z wąsem i dobrze bo wąs jest nie modny już. Liczymy teraz na wielką galę DISCKO POLO na stadionie.

Szkoda murawy , na mecze trzeba oszczędzać ....

No jak twoich teściów znajomy, to mu się należało, diskopolowy buraku!

Ja nikogo tutaj nie obraziłem więc proszę o to samo.

dodaj komentarz
Czytaj także