Rejestracja i logowanie

W Bełchatowie będą krótsze lekcje. O ile i dlaczego?

Wydarzenia 11-06-2019 Autor: agula
32
W Bełchatowie będą krótsze lekcje. O ile i dlaczego?

Temperatura rośnie, słupki rtęci pokażą dziś ponad 30 stopni w cieniu! W szkołach jest duszno i ciepło, dlatego samorząd miasta zdecydował o skróceniu lekcji., tak by uczniowie mogli wcześniej wyjść do domu.

Z powodu rosnącej temperatury powietrza we wszystkich szkołach podstawowych podlegających Urzędowi Miasta od dziś do odwołania  zostaną skrócone zajęcia. Godzina lekcyjna zamiast 45 będzie trwać 30 minut. Postanowienie obowiązuje we wszystkich podstawówkach w mieście oraz w III Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza i Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie.

komentarze (32)
Dodaj komentarz

Pup Bełchatów także ma te same przywileje .Gratuluje Pani rezydent p.Czechowskiej za pokazanie gdzie jest pospólstwo a gdzie kasta samorzodowcow i urzędników .Jak można pracować w 21* , i sprawnie działającej klimatyzacji w każdym pokoju .Nie wspomnę o prywatnych rozmowach przez telefon w godzinach pracy i braku żywej duszy w pup. Godzina wcześniejszego wyjścia z pracy to mało proponuje 1/2 czasu pracy bo upal.

Jal ja chodziłem do szkoły to nikt się nie przejmował upałami tylko teraz się w ****ch poje*ało kur*a, bezstresowe wychowanie i inne popie*dolone pomysły

Uczniowie niech idą do domu a nauczyciele powinni być w pracy normalnie przecież to dla dzieci skrócono lekcje nie dla nich. A co mają powiedzieć Panie które mają też ponad 30 stopni w szkole z obsługi i administracji bez wody na takie upały. To jakiś inny sort. To są decyzje precyzyjne nauczyciele tak do domciu mało im wolnego reszta niech siedzi i się dusi. I jeszcze im źle.

Nauczyciele są w pracy normalnie. Odbywają się po godzinie 14-15 rady pedagogiczne. Trwa praca papierkowa. Zatem do 18 posiedzą. Zazdrościsz? Zaczyna brakować nauczycieli, ruszaj z papierami.

Super bo zar leje się z nieba a dzieciuszki muszą się uczyć jeszcze niech uczniowie zaczną strajk włoski nauczyciele nie będą uczyć chyba ze sami siebie brawoo

W klasach jak w ulach ukrop a panie kucharki brawo brawo brawisimo nauczyciele to niech się poca

Upały a te dzieci muszą się męczyć w tropikalnych klasach masakra jakas

Dobry pomysł bo upał okropny udar gwarantowany

Nauczyciele strajkujta se dalej

Szkoda , że nikt nie pomyślał o pracownikach obsługi tych placówek!

Bez przesady! Przestańmy się wreszcie pieścić! W latach 80. chodziliśmy do szkoły i bywały gorsze upały. Nikt nikomu lekcji nie skracał i nie odwoływał. Po prostu to jest pieszczenie się z dzieciakami i uczenie ich wygodnictwa! Do szkoły, do ostatniego dnia kałamarze!!!

chyba raczej wygodnictwo nauczycieli z Po czyl iz ZNP tych co strajkowali bansda konowalow

Po tobie właśnie widać negatywny wpływ wysokiej temperatury na głowę. Chyba, że masz już tak od urodzenia, to wtedy przepraszam!

Tylko rodzice w pracy a dzieci i tak kisza się na swietlicy cudownie!!

Tylko w Bełchatowie jest gorąco a dzieci ze szkół w gminach to gorsze

Głupi komentarz, pretensje miej do władz gminy jeśli nie zdecydowały o skróceniu zajęć

Idź do koca

Niech zainwestują w klimatyzację i po problemie

Klimatyzacja... zwłaszcza w okresie gdy brakuje wody w kranach z powodu suszy. Brawo za pomysł...

Bzdura. Nie brakuje żadnej wody! Co najwyżej są remonty części sieci...

Klima dla dzieciaków. To tak zdrowo. Jako rodzic mówię nie.

Bo pewnie jak odwozisz ich do szkoly to bez klimatyzacji w aucie. Hipokryci haha

A w przedszkolach to dziecia i wychowawca jest chłodno tylko w szkołach jest gorąco tym nieroba bujają się już od majówki i walą ściema że coś robia

dzieciom* wychowawcom* nierobom* zalecam powrót do zerówki i naukę języka

Ok przepraszam slownik

Ty nie przepraszaj, ty się ucz!

Ciebie nie przepraszałem dymaj sie

Brak lekcji bo strajk, skrócony rok szkolny, skrócone lekcje bo upały.... co jeszcze? Może w ogóle zrezygnować z nauczania? Przecież debilami łatwiej się rządzi.

Z ostatnim zdaniem, w związku z panującą sytuacją w kraju, się zgadzam!

widać ze nie masz dzieci, sam jestes jeszcze dziecko, w salach temperatura dochodzi do 30

Czyli termomodernizacja obiektów oświaty to jedna wielka ściema i fuszerka budowlana

Argamagedon

dodaj komentarz
Czytaj także