Rejestracja i logowanie

VW buszujący w trawie... Grudna znów dała o sobie znać [FOTO]

Wydarzenia 11-08-2019 Autor: magjas Foto: mjs
9

Dziś po godzinie 18-ej na skrzyżowaniu w Grudnej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Zderzyły się dwa auta osobowe.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 30-letnia kobieta jechała Fordem DW 480 od Szczercowa w kierunku Sieradza. Mężczyzna za kółkiem VW podróżował DK 74 i jechał w stronę Wrocławia. Kierująca nie zastosowała się do znaku STOP i wymusiła pierwszeństwo. Siła uderzenia byłą na tyle duża, że oba auta wpadły do rowu w okolicy skrzyżowania.

Oboje kierujący byli trzeźwi, podróżowali samotnie. Nikomu nic się stało. 30-latka, sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Kuuupa na droodze!!!!! :-D

Ale z Was szowiniści i idioci - od zawsze takie sytuacje się były, są i będą niestety. Nie ma znaczenia płeć. Każdego dnia próbuje mnie staranować jakiś kierowca - w 99% przypadków jest facetem. Jeżdżę zawodowo, dziennie robię między 200 a 500km - zależy gdzie jadę. Nie chrzańcie więc, że baba,bo nie ma to znaczenia.

A czego się spodziewać po szowinistycznej cebuli w tym kraju? Dżentelmenów nie ma, są chłopki z prostym myśleniem i brakiem poszanowania dla kobiet.

Baba za kółkiem to śmierć.

W takim razie dlaczego najwyższe składki płacą mezczyzni-rozwodnicy?

Po co 2 samochody z jednej jednostki jak obsady nie mają haha

Mandat za zagrożenie życia w ruchu lądowym??? Więzienie, spała za tą kierownicą? Na pewno nic ją ten wypadek nie nauczy.

została ukarana mandatem ???

Na badania psychotechniczne wysłać babę. Jak nie przejdzie to zabrać prawo jazdy.

dodaj komentarz
Czytaj także