Rejestracja i logowanie

VI odsłona Gminnej ZaDyszki. Na linii startów ponad dwustu zawodników! [MEGA GALERIA]

Wydarzenia 12-05-2019 Autor: magjas Foto: mjs
19

Ponad dwustu dorosłych zawodników stanęło na linii startu VI Gminnej ZaDyszki. Zanim do biegu ruszyli starsi odbył się Bieg Krasnali. Na dystansie 100 metrów rywalizowały dzieciaki w różnym wieku, najmłodszy uczestnik to niespełna roczny zawodnik! Każdy mały i duży sportowiec został uhonorowany medalem. Tradycyjnie na ZaDyszce posypał się grad medali.

 

Gminna ZaDyszka kolejny raz przyciągnęła do Kurnosa Drugiego amatorów biegania i nordic walking, łącznie na linii startu trzech konkurencji dla dorosłych stanęło ponad dwustu zawodników. W zależności od przygotowania i możliwości, zawodnicy mogli się sprawdzić w biegu na 10 bądź 3,4 kilometra. Amatorzy marszu z kijkami mieli do pokonania dystans 6,4 km.

Wśród zawodników 10-kilometrowego dystansu najszybszym okazał się być Piotr Kułak (czas: 37 min 07 sek), na drugim miejscu uplasował się Mateusz Krajda ( 37 min 14 sek), a na trzecim Piotr Jasiński (37 min 22 sek). W klasyfikacji pań bezkonkurencyjna okazała się być Paulina Stańczyk (46 min 45 sek), drugie miejsce wywalczyła Anna Buresz (48 min 11 sek), brąz przypadł w udziale Annie Szymczak (49 min 47 sek)

Klasyfikacja pań w biegu na 3,4 km prezentuje się następująco: I miejsce Sylwia Hałaczkiewicz (12 min 45 sek), II miejsce Wiktoria Konieczna (13 min 06 sek), a miejsce III Agnieszka Olczyk (14 min 40 sek). Wśród panów na tym dystansie najlepszy okazał się być Tomasz Sonciński (11 min 36 sek), na drugiej lokacie uplasował się Kacper Krawczyk (12 min), jako trzeci linię mety przebiegł Artur Ogórek ( 12 min 13 sek)

W kategorii nordic walking wśród pań najszybciej dystans pokonała Anna Motyl (48 min 44 sek), druga na metę wmaszerowała Agnieszka Krawętek (50 min 21 sek), a trzecia Alicja Pyrka (50 min 34 sek). Wśród panów bezkonkurencyjnym okazał się być Michał Osiński (47 min 40 sek). drugie miejsce zdobył Krzysztof Marczak (48 min 09 sek),  brąz Arkadiusz Koselski (48 min 08 sek).

 

komentarze (19)
Dodaj komentarz

Może mi ktoś wyjaśni o co chodzi z ponad dwustoma startującymi jak na listach uczestników najwyższy numer był114 ? Może ktoś podwójnie widział.

Impreza była, wykorzystano rozwiązania poprzedników, więc zbytnio nie trzeba było się wysilać... Było wszystko tak jak poprzednio choć z miesiąc przed biegiem ileż było ironii i głupich podtekstów ze strony władz o czipy dla zawodników i o inne rozwiązania zastosowane przez poprzednich organizatorów... Po cóż więc to poniżanie innych jak się nawet samemu startowało, czyżby pod publikę bo nie wypadało inaczej ...

Kontynuacja tego co robił poprzednik, naśladuje się go a przecież wszystko to co robił to robił źle . Organizacją zawsze zajmował się dział promocji gminy Bełchatów a nie szkoła która tylko wspomagała...Jeszcze trochę to okaże się że długi też nie były takie jak się dramatycznie krzyczało, to tylko brudna polityka. Tak tylko myślę jak co niektórzy mogą innym patrzeć w oczy...

Dziury w drodze dobrze oznakowane emoji

To szkoda, że do Nowego Światu nie biegli. Cała droga byłaby wymazana sprejami.

Gryczka beł razem z PRAWDZIWYM BEŁCHATOWEM. POLAK dał mu karmy na wytrzymałość bo juz lecioł bez ruki.

Co ty bełkoczesz?

A nowy dyrektor szkoły, która jest na zdjęciach w tle, to był na imprezie?

Był i brał czynny udział

A na fotkach nigdzie go nie widać... dziwne... zawsze się pchał na pierwszy plan. Nowa praca, nowe priorytety czy 'władze' nie pozwoliły się wychylać?

Otwórz oczy sieroto!

i znów przegrał, taki nasz lokalny Nikoś ... zawsze drugi .. hihih

Ale tutaj przynajmniej wystartował, a nie, że był, tylko ciszej o tym, że tylko rezerwowym emoji

jak sie nie ma własnych pomysłów to sie kontynuuje to co ktos zrobił .. .

To jest kontynuacja imprezy ktora sie przyjęła i szkoda byloby ją zlikwidować.Widać sport nie poddaje sie wpływom wladzy,czy to Po czy Pis.Impreza jest dla wszystkich ludzi niezależnie od upodobań politycznych i fajnie ze jest kontynuowana.Choc byla Pani Dyrektor pewnie myslala ze bez niej ta impreza umrze.

Ważne, że ładnie na fotkach wyszedł.

A to obecny pan wójt nie skasował tej imprezy? Wszystko co robił poprzednik przecież jest be i do zaorania. No i to tyle kosztuje...

Wystąp z wnioskiem o udostępnienie ifo. publicznej. Zapytaj o koszt tej imprezy za czasów poprzednika i obecną władze. W tedy zobaczysz różnice. A tak na marginesie, obecnemu Wójtowi nie chodzi o kasowanie imprez, tylko o zminimalizowanie generowanych kosztów z nimi związanych. Proszę nie przekręcać.

a ty to kto, rzecznik prasowy ze ze koca sie tłumaczysz ? 

dodaj komentarz
Czytaj także